برگزیده های پرشین تولز

☁ ☁ ☁ مـــزایــده یـــک وبلاگــــــــــ با درامــــد 2 میلیون تــــومــــان !!!!!

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
ممنون

با اجازه یه کامنت می ذارم

امیدوارم تو گوگل ایندکس بشه
داداش لطفا پستت رو ویرایش کن! آخه چرا توی تاپیک من :( اگر از شرکت مقابلت نارضایتی داری خب یه تاپیک بزن دیگه
من میخوامم همکاری کنم

پول نمیدم

خودمم یه سری اهنگ دارم(متفاوت با شما)

شما هم اگر بخوای برات رایت میکنم اهنگاتو

پیام دادم به شما

doflamingo

Registered User
لایک‌ها
25
عزيز اگر هنوز فروش داري شرذيط خريد رو هارد و دي وي دي رو برام پخ کم

ممنون

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
امار بازدید قیمت اخر محل زندگی و مدرک اثبات سفارشات بفرستید واسه من
خریدارم

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk HD

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67

diagram

Registered User
لایک‌ها
27
داداش این مدارک اثبات رت برای منم بفرست من 650 هستم

senatoramir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه داداشم این که وبلاگه پیچ رنک هم نداره 500 هزار تومن؟ ماهی 700 تومن ازش درامد داشتی بعد می خوای بدی 500 تومن خوب یک ماه کار کن بیشتر گیرت میاد وبلاگم داری

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
داداش این مدارک اثبات رت برای منم بفرست من 650 هستم
ارسال شد عزیز
اخه داداشم این که وبلاگه پیچ رنک هم نداره 500 هزار تومن؟ ماهی 700 تومن ازش درامد داشتی بعد می خوای بدی 500 تومن خوب یک ماه کار کن بیشتر گیرت میاد وبلاگم داری

داداش اول اینکه این پست شما در یه تاپیک مزایده اسپم به حساب میاد و عرفا من هم باید گزارش بدم اما پستتون دو بخش مهم داره که من جواب میدم که برای سایرین هم ابهامی باقی نمونه....

اول اینکه می گین پیج رنک نداره به نظرتون منطقی هست ؟ :) این وبلاگ یک مطلب داره و اون هم یک محصول اختصاصی هست پس من باید مثل سایت های تفریحی روزی 10 هزار تا بازدید داشته باشم که پیج رنک هم دریافت کنم ؟ ملاک شما برای قیمت گذاری یک وبگاه پیج رنک هست ؟ عجب!

ورودی های این وبلاگ از طریق موتور های جستجو برای خرید ارشیو موسیقی هست که منجر به خرید میشه و این یعنی بازدید هدفمند ، حالا شما با یک سایت مثلا خبری تفریحی مقایسه می کنید و می گید پیج رنک نداره که دیگه حرفی برای گفتن نمیزاره....

در مورد قیمت وبلاگ هم از اونجایی که بنده تجربه در فروش یک وبلاگ یا وب سایت نداشتم نمیدونستم بر چه میزانی باید قیمت گذاری کرد و از روی نا آگاهی یک قیمتی رو به عنوان قیمت پایه در نظر گرفتم و چند روز بعد در تاپیکی خوندم که باید میزان قیمت پایه بر اساس درامد 6 ماه گذشته باشه که اگر من اینطور حساب می کردم از قیمت یک میلیون گذر می کرد اما طمع نکردم و سر اشتباهم موندم و قیمت رو تغیر ندادم و خداروشکر خیلی ها خیلی چیز ها رو درک می کنن اینجا

در مورد درآمد ماهانه هم من گفتم ماهی 700 تومن درامد داشتم ازش ؟ یا گفتم در حدود 3 ماه 2 میلیون بوده ؟ این درامد به صورت سعودی بوده و در اوایل کار درامد کمتر بوده پس نمیشه میانگین گرفت! در مورد اینکه چرا دارم کلا میفروشم هم دلیل شخصی دارم که خریدار وبلاگ قطعا در جریان قرار می گیره ، کما اینکه برخی از دوستان که در پیام خصوصی باهاشون صحبت شد هم در جریان این موضوع قرار گرفتن

دوستان توجه داشته باشید که این تاپیک صرفا یک تاپیک مزایده هست و اگر خریدار هستید میتونید با اعلام قیمت در تاپیک شرکت کنید ، در غیر این صورت پست های نا مربوط اسپم گمارده شده و بنده مجبورم گزارش بدم و خواهش می کنم از من دلخور نشید (متاسفانه در یک مورد کاربر بنده خدا بن شده که خدا شاهده من هم راضی به این امر نیستم ) پس تقاضا دارم اخلاق حرفه ای رو رعایت کنید

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
به دلیل افت وبلاگ در این مدت با قیمت کمتر به خریدار واقعی واگذار خواهد شد

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان لطفا به جای پیام خصوصی پیشنهاد های خودتون رو در تاپیک اعلام کنید ممنون

farzin11

Registered User