برگزیده های پرشین تولز

★★★فروش عطر و ادکلن اصل و تضمینی ███◄با قیمت فوق العاده استثنایی►███ محصولات امپر Emper و...ارزان★★★

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
لیست قیمت ها لطفا....

919

Registered User
لایک‌ها
3
در مورد ادو پرفیوم هم همینطوره؟
خب طبیعتا ادو پرفیوم کمی غلظت بیشتری دارد و ماندگاری آن بیشتر است البته باز هم نه در همه موارد بستگی به رایحه و نت های استفاده شده دارد و غلیظ ترین هم که پرفیوم هست که طبیعتا ماندگاری آن بیشتر هست البته محصولات دیگری هم هستند که ماندگاری آنها بیشتر از پرفیوم هستند
اکثر محصولات مردانه بصورت ادو تویلت عرضه میشوند و تعداد کمی هستند که بصورت پرفیوم هستند و تعدادی هستن که در دو ورژن ادو تویلت و ادو پرفیوم عرضه میشوند در عوض بیشتر محصولات زنانه بصورت ادو پرفیوم عرضه میشوند

ALI GAMER

Registered User
لایک‌ها
4
لیست قیمت رو بی زحمت برای من هم pm کنید

919

Registered User
لایک‌ها
3
میشه یه لینک از طرح لبخند بدی!
گشتم پیدا نکردم
سلام دوست گرامی
براتون پی ام کردم همون موقع ولی ظاهرا به دستتون نرسیده
ادکلن Legend دومین ادکلن هست از بالا که قهوه ای رنگ هست
رایحه گرم و شیرین مناسب این فصل

aliarya

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
عطر های لالیک و فارنهایت ابسولوت دارید ؟قیمت ؟ و بهترین عطر بوی تلختون چیه ؟ قیمت ؟

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
قیمت ها لطفا!

919

Registered User
لایک‌ها
3
سلام به همه دوستان
از ایجاد این تاپیک هدف هایی داشتم !
از ادامه آن منصرف شدم به دلایل متعدد که یکی از اونها اینه که فروش عطر و ادکلن از طریق اینترنت کار سخت و پر مسۀولیتی هست و برای یک فرد متعهد دقدقه فکری و ذهنی و استرس ایجاد میکنه اععم از اینکه یک پیشنهاد خوب بده , سلیقش طبیعتا ممکنه با خریدار متفاوت باشه , انتظار متفاوت تهیه کننده و ....
این مطلب ذهنم رو بسیار مشغول کرده بود و یکی از دلایل این هستش که تصمیم به توقف گرفتم
البته نسبت به دوستانی که از قبل سفارش دادن یا در پی ام منتظر اوکی شدن سفارششون هستن متعهد هستم و سفارششون انجام خواهد شد
از دوستانی که در این اواخر لیست قیمت براشون ارسال نکردم عذر خواهی میکنم دلایلش هم در بالا توضیح دادم

سپاسگذارم از دوستانی که به بنده اعتماد داشتن و خرید انجام دادن , امیدوارم که از خریدهاشون راضی باشن

با احترام
سروش

jahannama

Registered User
لایک‌ها
11
سلام به همه دوستان
از ایجاد این تاپیک هدف هایی داشتم !
از ادامه آن منصرف شدم به دلایل متعدد که یکی از اونها اینه که فروش عطر و ادکلن از طریق اینترنت کار سخت و پر مسۀولیتی هست و برای یک فرد متعهد دقدقه فکری و ذهنی و استرس ایجاد میکنه اععم از اینکه یک پیشنهاد خوب بده , سلیقش طبیعتا ممکنه با خریدار متفاوت باشه , انتظار متفاوت تهیه کننده و ....
این مطلب ذهنم رو بسیار مشغول کرده بود و یکی از دلایل این هستش که تصمیم به توقف گرفتم
البته نسبت به دوستانی که از قبل سفارش دادن یا در پی ام منتظر اوکی شدن سفارششون هستن متعهد هستم و سفارششون انجام خواهد شد
از دوستانی که در این اواخر لیست قیمت براشون ارسال نکردم عذر خواهی میکنم دلایلش هم در بالا توضیح دادم

سپاسگذارم از دوستانی که به بنده اعتماد داشتن و خرید انجام دادن , امیدوارم که از خریدهاشون راضی باشن

با احترام
سروش
اي بابا! حيف شد كه!:(
سروش جان دست كم براي اونايي كه ميتونن خريد حضوري داشته باشن يه نشوني اي چيزي بده‌، شايد حضوري خدمت رسيديم.

mohamadice

Registered User
لایک‌ها
0
لیست قیمت ها رو لطف کنید

به نظرم اگه داخل همون پست قیمت ها رو وارد کنید راحت ترید !

با تشکر

mercury_r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. قیمتها رو برای منم بفرستین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا