برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241
عزیزان کسی میدونه چجوری میشه تو گوگل و یاهو بدون شماره موبایل ایمیل ساخت؟
من تعداد زیادی ایمیل میخوام ولی شماره موبایلامو وقتی میزنم میگه زیاد استفاده کردی و یه شماره موبایل دیگه بزن

حتی اگر شده بدون شماره موبایل برای 1 روز هم بشه کافیه

@Business plan
با شماره موبایل اعضای خانواده ثبتنام کن :D

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
پیچ اینستاگرام نت فلیکس نوشته نماوا داره ازم دزدی می کنه
https://www.instagram.com/p/B3HyZG-Hmk_/
نه
از طرف معاون دادستان فضای مجازی (جواد جاویدنیا) و کمیته مصادیق دستور صادر شده.
این نامه ای هست که به هاستینگ ها دادن :
مشاهده پیوست 1148001

حالا مدیر دیبا عجله کرد و فکر کرده بود این مسئله از طرف نماوا و vodهاست، یه پیام توی کانال گذاشت که مشکل از طرف ایناست و بعداز یکساعت که فهمید جریان چیه پیام رو حذف کرد.
خلاصه اوضاع خیلی خرابه
این قانون برای خیلی وقت پیشه. فکر کنم از سال 91 اجرا میشد. هر سایتی رو فیلتر می کردن یه ایمیل هم به هاستش میزدن که اکانتش رو ساسپند کنه. وبمستر بدبخت هم وقتی میرفت تو ساماندهی درخواست رفع فیلتر میداد یه درخواست جداگانه هم باید می داد که ساماندهی به هاستینگ بگه اکانت رو برگردونن.
این بخشنامه همونطور که تو خط اولش هم گفته این قانون رو یادآوری کرده و به سایت خاصی اشاره نکرده
ضمن اینکه تاریخش هم برای یه ماه پیشه! اگه به خاطر این بخشنامه بود باید همون موقع این سایت ها رو می بستن.
علاوه بر این تو این نامه گفته به سایت های فیلترشده سرویس ندن که خب چند تا از این سایت ها تا دیروز فیلتر نشده بودن

در کل این سبک بسته شدن نشون میده این سایت ها با دستور مقام قضایی بسته شدن یعنی یا دادستانی دستور داده یا اینکه ازشون شکایت شده. اگه دادستانی دستور داده بود خبرش تا الان اومده بود. برای همینه که حدس میزنم بخاطر شکایت نماوا بوده. قانونی هم که برای شکایت کردن ازش استفاده شده قانون کپی رایت ایرانه که تو قسمت پایین پستم در موردش توضیح میدم

البته برای دوبله ی یک فیلم زحمت زیادی کشیده میشه و هزینه ی بالایی هم داره و نباید اینطور قضاوت کرد که چون ما صبح تا شب شبکه نمایش مون داره سریال و فیلم ها رو دوبله میکنه و رایگان میزاره پس دوبله همچین چیز خوبی هم نیست.
طرف قالب رو فارسی سازی میکنه و به اسم اختصاصی داره میده تو بازار و هزار تا مورد دیگه
سرمایه گزاری وقتی میشه روی یه قضیه ای یه حس مالکیتی هم میشه بهش داشت و همین سایت ها هم محتوایی که براش زحمت کشیده شده رو رایگان گذاشتن تو نت دیگه ( یا vip کردن و پولشو زدن به جیب )
درسته که برای دوبله هزینۀ زیادی مصرف میشه ولی خب این باعث نمیشه که موسسۀ دوبلور مالک انحصاری اون اثر بشه. قانون کپی رایت ایران اینجوری هست که دوبلور یا مترجم می تونه حق انحصاری اثر رو برای خودش بگیره.
به عبارت ساده تر اگه من بیام فیلم ساخت شما رو دوبله و ثبت کنم، دیگه هیچ کسی تو ایران نمی تونه این فیلم رو برای دانلود یا فروش بذاره! چه به صورت زبون اصلی، چه زیرنویس (فارسی/انگلیسی یا هر زبون دیگه) و چه به صورت دوبله (می خواد دوبلۀ خودم باشه یا دوبلۀ موسسۀ دیگه). حتی خود شما به عنوان مالک اصلی اون فیلم این حق رو نداری!
اگه قانون کپی رایت ایران اینجوری نبود، نماوا فقط می تونست جلوی انتشار دوبله هاش رو تو سایت های دیگه رو بگیره، که دیبا فیلم باهاش همکاری کرده بود و قاعدتا نباید فیلتر میشد.
سال های 93-94 بود که صدا و سیما از همین قانون استفاده کرد و خیلی از سایت های دانلود که فیلم ها یا سریال ها یا حتی کارتون های دوبله شده توسط صدا و سیما رو گذاشته بودن فیلتر کرد.
قانون کپی رایت بین المللی میگه من فقط با اجازۀ شما حق فروش دوبلۀ خودم رو دارم، مالکیت فیلم دست شما میمونه. شما می تونی فردا به یه جای دیگه مجوز بدی فیلمت رو دوبله یا زیرنویس کنه یا بفروشه. هر جور مجوزی هم که به طرف بدی بازم خودت حق داری فیلمت رو هر جایی خواستی بفروشی یا مجانی بذاری برای دانلود!

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
اوضاع خراب تر از چیزی هست که فکرش رو میکنید
این دامنه های جدید تازه دیروز ثبت شده بود اما به سرعت فیلتر شده، چنین چیزی تقریبا بی سابقه بوده و اگر همین روند رو ادامه بدن، حتی در صورتیکه سرور به خارج از ایران منتقل بشه، روزانه دامنه اصلی و دامنه سرور دانلود رو مسدود میکنن و عملا سایت ها نابود میشن!
IMG_20191003_092935.jpg IMG_20191003_092910.jpg

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
عزیزان کسی میدونه چجوری میشه تو گوگل و یاهو بدون شماره موبایل ایمیل ساخت؟
من تعداد زیادی ایمیل میخوام ولی شماره موبایلامو وقتی میزنم میگه زیاد استفاده کردی و یه شماره موبایل دیگه بزن

حتی اگر شده بدون شماره موبایل برای 1 روز هم بشه کافیه

@Business plan
اگه فهمیدی به منم بگو
من ایمیل معتبر میخوام فقط پسوند یاهو و جیمیل
جمیل بدون شماره با گوشی اندروید میشه ساخت اونم تعداد محدود بعدش دیگه اجازه نمیشه مگر یه گوشی جدید
شماره مجازی ریسک این هست که بلاکش کنه الکی خرج شماره کنی، شماره معمولی هم قبلا یادمه شناسنامه افغانی از تو جوب میدادی سیمکارت *** میگرفتی الان نمیدونم میگن تعداد سیمکارت محدودیت داره، یه نفر رو گرفته بودن n تا سیمکارت به نامش بود بعد از اون قضیه تعداد به نام خودت محدود کردن
چند تا ربات تلگرام و برنامه هم که جیمیل موقت میدادن تست کردم ایمیل میداد ولی چیزی دریافت نمیکرد سرکاری بود - ربات tempgmailbot@ تست کن ببین برات کار میکنه؟
این برای اکانت گوگل
برای یاهو برو تنظیماتش Disposable Mail پیدا کن ببین اصلا چی هست این اگه بدرد کار ما میخوره بگو منم استفاده کنم اومدم تست کنم هنگ میکرد!
چند تا روش دیگه دارم آزمایش میکنم وقتم آزاد بشه امتحان میکنم ببینم چی میشه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
حالا گذشته از این مسائل . مگه نمیگن داشتن سایت فیلم جرمه ؟ و حتی میگن برای یه سریا هم پرونده درست شده . پس چطوریه یه سری از سایتا مثه دیبا و ۳۰نما و ... بدون مشکل فعالیت میکردند و حتی دامنه خیلی دیر به دیر فیلتر میشد ؟ و جالب تر اینکه سرورشون تو ایران بوده .

یاد تاینی موویز هم بخیر...

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
این دامنه های جدید تازه دیروز ثبت شده بود اما به سرعت فیلتر شده، چنین چیزی تقریبا بی سابقه بوده و اگر همین روند رو ادامه بدن، حتی در صورتیکه سرور به خارج از ایران منتقل بشه، روزانه دامنه اصلی و دامنه سرور دانلود رو مسدود میکنن و عملا سایت ها نابود میشن!
مشاهده پیوست 1148096 مشاهده پیوست 1148097
احتمالا اگر بخوان سایت های دانلود فیلم رو از دور خارج کنن همین رویه رو پیش بگیرن
یه نفر رو بزارن هر یه ساعت تو گوگل بزنه دانلود فیلم و بعدش هم فیلتر
دیگه هیچ جوره نمیتونن فیلم ها رو منتشر کنن و باید در سایت هاشون رو تخته کنن
اگر هم بخوان بر پایه ی انتشار در تلگرام عمل کنن هم عملا زیاد امکان پذیر نیست چون اونم در آخر باید منتقل بشه روی یه دامین ( چون مردم فیلم رو دیگه تو خود تلگرام دانلود نمیکنن و امکاناتش هم تقریبا محدوده )
خلاصه اگر قرار بر بگیر و ببند جدی باشه که اینور زورش بیشتره

payamk007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
مشاهده پیوست 1148096 مشاهده پیوست 1148097

جالبه الان با جدیدترین دامین دیبا مووی mydiba.tel حتی با فیلتر شکن و وی پی اس هم صفحه فیلتر میاد یکی ار اشتباهات ادمین دیبا مووی باز گزاشتن کامنت ها بوده و هیچ نظارتی روش نشد

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
جالبه الان با جدیدترین دامین دیبا مووی mydiba.tel حتی با فیلتر شکن و وی پی اس هم صفحه فیلتر میاد
این حقه دیگه قدیمی شده، یعنی برادرای فیلترچی انقد احمقن که هنوز گول میخورن؟:D

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
این حقه دیگه قدیمی شده، یعنی برادرای فیلترچی انقد احمقن که هنوز گول میخورن؟:D
جالبه الان با جدیدترین دامین دیبا مووی mydiba.tel حتی با فیلتر شکن و وی پی اس هم صفحه فیلتر میاد یکی ار اشتباهات ادمین دیبا مووی باز گزاشتن کامنت ها بوده و هیچ نظارتی روش نشد
شاید باورتون نشه ولی الان نگاه کردم دیدم هاست اصلی سایت هم روی ایران هست:D:general509:
برای همینه که با v-p-n هم باز نمیشه ...
Annotation 2019-10-03 173707.jpg
من راه ارتباطی با مدیر دیبا رو ندارم ولی اگه شما دارید بهش بگید داری اشتباه میزنی داداچ:D

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
با شماره موبایل اعضای خانواده ثبتنام کن :D
همرو ثبت نام کردم حتی دوست و اشنا :D

اگه فهمیدی به منم بگو
من ایمیل معتبر میخوام فقط پسوند یاهو و جیمیل
جمیل بدون شماره با گوشی اندروید میشه ساخت اونم تعداد محدود بعدش دیگه اجازه نمیشه مگر یه گوشی جدید
شماره مجازی ریسک این هست که بلاکش کنه الکی خرج شماره کنی، شماره معمولی هم قبلا یادمه شناسنامه افغانی از تو جوب میدادی سیمکارت *** میگرفتی الان نمیدونم میگن تعداد سیمکارت محدودیت داره، یه نفر رو گرفته بودن n تا سیمکارت به نامش بود بعد از اون قضیه تعداد به نام خودت محدود کردن
چند تا ربات تلگرام و برنامه هم که جیمیل موقت میدادن تست کردم ایمیل میداد ولی چیزی دریافت نمیکرد سرکاری بود - ربات tempgmailbot@ تست کن ببین برات کار میکنه؟
این برای اکانت گوگل
برای یاهو برو تنظیماتش Disposable Mail پیدا کن ببین اصلا چی هست این اگه بدرد کار ما میخوره بگو منم استفاده کنم اومدم تست کنم هنگ میکرد!
چند تا روش دیگه دارم آزمایش میکنم وقتم آزاد بشه امتحان میکنم ببینم چی میشه
یادمه یک سری اینجا گفتی برای یک روز میتونستی جیمیل بسازی بعد غیر فعال میشد اگر اونم بشه کافیه
من برای 1 ساعت لازم دارم چون فقط جیمیل و یاهو قبول میکنن یه لینک فعالسازی میاد بعدش دیگه لازم ندارم
شماره مجازی هم که گفتی کد ارسال نمیکنه وگرنه شماره مجازی 2 هزار تومنی هم هست

اون سیم کارتا هم که میگی دونه ای 100 تا 150 هزار تومن میدن تو بازار

rouzegar1365

Registered User
لایک‌ها
143
شاید باورتون نشه ولی الان نگاه کردم دیدم هاست اصلی سایت هم روی ایران هست:D:general509:
مشاهده پیوست 1148161
من راه ارتباطی با مدیر دیبا رو ندارم ولی اگه شما دارید بهش بگید داری اشتباه میزنی داداچ:D
مدیر دیبا 23 سال سن دارد . واقعا جالب هست

payamk007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
مشاهده پیوست 1148161

عجب از چه سایتی استفاده کردی که این قد ر واضح نشون داد
چون روی کلودفلر بود سایتش و ابری کرده بود آی پی رو
همین الانم روی cdn هست

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
ایها الناس برای ورود به توییتر راهی پیشنهاد بدید، وی پی ان ها سنگینن مصرفشون بالاست، پروکسی از کجا بیارم؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
الان که سایتای فیلم بسته شدن از کجا میشه دانلود کرد؟
سایت خارجی هست؟
این سایتای ایرانی منبع خودشون کجاست ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام بر کنعانیان

من میخوام توی وردپرس آهنگ خودکار پخش کنم ، چه کنم ؟ یوزر وارد شد آهنگ شروع به پخش وشه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
الان که سایتای فیلم بسته شدن از کجا میشه دانلود کرد؟
سایت خارجی هست؟
این سایتای ایرانی منبع خودشون کجاست ؟
سایتعای ایرانی رو نمیدونم ولی قاعدتا کامل ترین منبع تورنت هست که تو ایران زیاد جوابگو نیست
من خودم از سایت psarips استفاده میکنم , معمولا توی لینکهایی که میزاره یکی دو تا لینک با قابلیت resume هست حتی توی آپلود بوی هم آپلود میکنه

wploo با پسوند آی آر

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان برای دانلود یه سری فایل حجیم از تلگرام و کلا دانلود فایل با سایز بالا از سرور های خارجی که یا تحریمن یا فیلترن چی پیشنهاد میدید رفتیم شیلتر شکن بخرم اصلا درگاهشون خراب بود یکی موفق شدم بخرم اصلا از نسخه های فری هم ضعیف تره خودم یه vps بگیرم چیزی روش را بندازم جوابه به نظرتون؟ پیشنهادتون چیه ؟

بالا