برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,730
@MihanV اینو بنش کن یکی دیگه باید براش گوگل کنه
با سلام
دوستان توی ووکامرس، بخش سفارش کاربران به صورت زیر دیده میشه برای هر فردی که خرید انجام داده یا لغو کرده (/my-account/order)

مشاهده پیوست 1245550

من میخوام یه فیلتر بزارم تو این صفحه افرادی که سفارشاتشون خیلی زیاد هست (بالای ۱۰تا) بیان توی اون فیلد شماره سفارششونو جستجو کنن تا سفارش مورد نظرشون پیدا شه

کاری میشه کرد ؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
امروز دوتا دختر یکی ۱۶ ساله یکی ۲۰ ساله با ابزاری که خودشون ساخته بودن تونستن یه آسیب پذیری از یه اپلیکیشن خارجی پیدا کنن.
وقتی دیدمشون باهاشون صحبت کردم کلی حال کردم خیلی پر انرژی و مشتی بودن مخصوصا اون کوچیکه استعدادش فوق العاده بود یه تیشرت با لوگوی آرچ لینوکس هم پوشیده بود با شلوار اورسایز شش جیب،کلی پیشنهاد همکاری گرفت از استارتاپ های مختلف.
یکی از خوبی لینوکس همین lug ها و گروه ها و دور همی هاست که هر هفته یا هر ماه برپا میشه و کلی آدم متخصص رو با هم آشنا می‌کنه.خیلی از استارتاپ ها از دل همین گروه ها استارت خوردن.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,321
امروز دوتا دختر یکی ۱۶ ساله یکی ۲۰ ساله با ابزاری که خودشون ساخته بودن تونستن یه آسیب پذیری از یه اپلیکیشن خارجی پیدا کنن.
وقتی دیدمشون باهاشون صحبت کردم کلی حال کردم خیلی پر انرژی و مشتی بودن مخصوصا اون کوچیکه استعدادش فوق العاده بود یه تیشرت با لوگوی آرچ لینوکس هم پوشیده بود با شلوار اورسایز شش جیب،کلی پیشنهاد همکاری گرفت از استارتاپ های مختلف.
یکی از خوبی لینوکس همین lug ها و گروه ها و دور همی هاست که هر هفته یا هر ماه برپا میشه و کلی آدم متخصص رو با هم آشنا می‌کنه.خیلی از استارتاپ ها از دل همین گروه ها استارت خوردن.
آخه چطور ممکنه توی این سن کسی زود برنامه نویسی و باگ گیری رو یاد بگیره؟
مگه کلی آموزش و تمرین و تجربه قبلی نمیخواد؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
آخه چطور ممکنه توی این سن کسی زود برنامه نویسی و باگ گیری رو یاد بگیره؟
مگه کلی آموزش و تمرین و تجربه قبلی نمیخواد؟
آره چرا که نه.ببین کاری که کرده کار بزرگی نیست،اینکه تونسته تو این سن این کارو بکنه ارزش خودش و کارش رو بالا برده.
یه سری آدما بصورت ذاتی هوش ریاضی بالایی دارن که این خیلی بهشون کمک می‌کنه و باعث میشه از بقیه جلو بیوفتن.گرچه هوش اکتسابیه اما وراثت هم توش دخیله‌‌.
بعدم این دختر ازش معلوم بود پشتکار فوق العاده ای هم داره،وقتی لپ تاپشو وصل کرد به ویدیو پروژکتور و داشت یه سری پروژه ها و کدهاشو نشون میداد کاملا مشخص بود که تسلط خاصی به کاری که انجام میده داره مثلا من ندیدم دستش به موس یا تاچ پد لپ تاپش بخوره همه کارها رو به سرعت با کیبورد و ترمینال انجام میداد.
یا آرچ یکی از سخت ترین توزیع های گنولینوکسه.درموردش سرچ کنی متوجه میشی چیه.
نخبه یعنی همین دیگه.

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
اپ های فتوشاپ فیکس و فتوشاپ میکس تقریبا ده روز دیگه از اپ استور حذف میشن.
اگه داریدشون که هیچی همچنان میتونید استفاده کنید اگر نه الان زمان مناسبی برای دریافت کردنشونه چون ابزار های خیلی دقیقی برا ادیت عکس تو موبایل دارن
20210612_202206.jpg

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,321
اپ های فتوشاپ فیکس و فتوشاپ میکس تقریبا ده روز دیگه از اپ استور حذف میشن.
اگه داریدشون که هیچی همچنان میتونید استفاده کنید اگر نه الان زمان مناسبی برای دریافت کردنشونه چون ابزار های خیلی دقیقی برا ادیت عکس تو موبایل دارن
مشاهده پیوست 1245712
چرا قراره حذف بشن؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,253
ایران؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,103
آنتی ویروس کومودو نصب نمیشه این ارور رو میده
چی کار کنم؟ بعدش این ابزار تعمیرش رو زدم همچنان درست نشد
55.jpg
دختر 16 ساله داشتیم تو آشپزخونه سانتریفیوژژژژ ساخته بود
210.png
هوش اکتسابیه اما وراثت هم توش دخیله‌‌
آدمی که باهوش باشه اصلا بچه بدنیا نمیاره که وراثت داشته باشه :دی

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,321
آنتی ویروس کومودو نصب نمیشه این ارور رو میده
چی کار کنم؟ بعدش این ابزار تعمیرش رو زدم همچنان درست نشد
مشاهده پیوست 1245721

دختر 16 ساله داشتیم تو آشپزخونه سانتریفیوژژژژ ساخته بود
مشاهده پیوست 1245719

آدمی که باهوش باشه اصلا بچه بدنیا نمیاره که وراثت داشته باشه :دی
همون دی فندر عالیه..
اگه مشکل آپدیتش برطرف نشد..یرطرفش کن..
میارزه..
سریع..
رایگان..
بسیار سبک..
بی دردسر..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,103
همون دی فندر عالیه..
اگه مشکل آپدیتش برطرف نشد..یرطرفش کن..
میارزه..
سریع..
رایگان..
بسیار سبک..
بی دردسر..
کومودو به من امکان virtual میده
مثل فایروال برای هر نرم افزار عمل میکنه
comodo virtual بجز کومودو دیگه ندیدم نرم افزار دیگه ای این امکان رو بده

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,152
کومودو به من امکان virtual میده
مثل فایروال برای هر نرم افزار عمل میکنه
comodo virtual بجز کومودو دیگه ندیدم نرم افزار دیگه ای این امکان رو بده

من بیش از 20 بار این برنامه های کومودو رو نصب کردم... قابل اعتماد نیستن. بی خیالشون شو.
سنگینی bitdefender به کنار اما واقعا قابل مقایسه با هیچ نرم افزار دیگه ای نیست. همیشه با اختلاف از بقیه بهتر عمل کرده...
کلا در زمینه ی ضدویروس ، مجانی ها جک هستند.

اگر هم میخواهی دنبال دردسر تهیه سریال نامبر و لایسنس نباشی ، Norton Endpoint Protection نصب کن (یکبار نصب کنی دیگه محدودیت استفاده نداره).... قدرش در اندازه ی بیت دیفندر هست.. به اندازه اونم سیستم رو کند نمیکنه. (اما به کرک ها حساس تره) ....

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,321
من بیش از 20 بار این برنامه های کومودو رو نصب کردم... قابل اعتماد نیستن. بی خیالشون شو.
سنگینی bitdefender به کنار اما واقعا قابل مقایسه با هیچ نرم افزار دیگه ای نیست. همیشه با اختلاف از بقیه بهتر عمل کرده...
کلا در زمینه ی ضدویروس ، مجانی ها جک هستند.

اگر هم میخواهی دنبال دردسر تهیه سریال نامبر و لایسنس نباشی ، Norton Endpoint Protection نصب کن (یکبار نصب کنی دیگه محدودیت استفاده نداره).... قدرش در اندازه ی بیت دیفندر هست.. به اندازه اونم سیستم رو کند نمیکنه. (اما به کرک ها حساس تره) ....
من تا حالا نارضایتی از دی فندر ویندوز نسنیدم..
چرا اونو پیشنهاد نکردین؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
آره
یه همایش و دور همی جمع و جوری بود تو مجتمع royal address تو خیابون برشته برگذار شد هفتاد هشتاد نفری شرکت کردن.
ولی تا جایی که من دیدم خداییش ایرانی ها کم کم دارن پیشرفت میکنن و خودشون رو خوب نشون میدن تو این زمینه
مثلا قبل از کرونا یه سمینار بزرگی تو مونترال برگذار شد چهل و سه نفر مستقیم از ایران اومدن شرکت کردن و چهارده تا پروژه ی بزرگ و runnable معرفی کردن یعنی در حد طرح و ایده معمولی نبود.
تو المان،دوبی،قطر حتی شانگهای هستن که مستقیم از ایران میان مشارکت میکنن.
خیلی خوب دارن پیش میرن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,321
آره
یه همایش و دور همی جمع و جوری بود تو مجتمع royal address تو خیابون برشته برگذار شد هفتاد هشتاد نفری شرکت کردن.
ولی تا جایی که من دیدم خداییش ایرانی ها کم کم دارن پیشرفت میکنن و خودشون رو خوب نشون میدن تو این زمینه
مثلا قبل از کرونا یه سمینار بزرگی تو مونترال برگذار شد چهل و سه نفر مستقیم از ایران اومدن شرکت کردن و چهارده تا پروژه ی بزرگ و runnable معرفی کردن یعنی در حد طرح و ایده معمولی نبود.
تو المان،دوبی،قطر حتی شانگهای هستن که مستقیم از ایران میان مشارکت میکنن.
خیلی خوب دارن پیش میرن
جز معدود عرصه هایی هست که نیاز مبرمی به حمایت دولتی نداشت و این قشر تونستن قسر در برن از سیاست های دولت برای عدم پیشرفت..

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
جز معدود عرصه هایی هست که نیاز مبرمی به حمایت دولتی نداشت و این قشر تونستن قسر در برن از سیاست های دولت برای عدم پیشرفت..
آره ولی در مقابل یه سری هم با رابطه تونستن از دولت بودجه های کلانی برا طرح های چرت بگیرن‌ که اگر یک سوم اون هزینه ها به افراد دیگه یا شرکت های مستقل اختصاص پیدا میکرد نتیجه های خیلی خوبی داشت‌.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,321
آره ولی در مقابل یه سری هم با رابطه تونستن از دولت بودجه های کلانی برا طرح های چرت بگیرن‌ که اگر یک سوم اون هزینه ها به افراد دیگه یا شرکت های مستقل اختصاص پیدا میکرد نتیجه های خیلی خوبی داشت‌.
همین یارو..برای موتور جستجوی یوز 7 میلیارد تومن پول بی زبون از دولت گرفته بود..آخرش هم جمع شد رفت..

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,152
من تا حالا نارضایتی از دی فندر ویندوز نسنیدم..
چرا اونو پیشنهاد نکردین؟

دیفندر ویندوز هم خوبه اما در حد اونها قطعا نیست. برای کار راه اندازی و اینکه آدم درگیر نصب برنامه جانبی نشه کافیه.
در حال حاضر یک طوری شده که ویندوز 10 در کنترل آدم نیست، معلوم نیست چه اطلاعاتی به مایکروسافت یا جاهای دیگه میده چون اینم وابسته به اونه یه جورایی قابل اعتماد نیست.این نظر شخصی منه. البته همه برنامه ها این مشکل رو دارن که معلوم نیست چه دیتایی میفرستن. ما هم که ایران هستیم بدتر.

بالا