برگزیده های پرشین تولز

24 درصد جوانان با خواستگاري دختر از پسر موافقن- شما چطور؟

به نظر شما کی از کی باید خواستگاری کنه؟

• Total voters
    29

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
عجب بابا . پس من چقدر خر بودم که از خواستگاری رفتن خوشم نمی اومد .
دخــتـري کــرد سـوال از مــادر
که چه طعم و مزه دارد شوهر

اين سخن تا بشنيد از دختر
انـدکــي کــرد تــامــل مـــادر

گفت باخود که بدين لعبت مست
گـر بگويـم مـزه اش شيرين است

يا غم شوي ، روانش کاهد
يـا بـلافاصله شوهـر خواهد

ور بگــويـــم مـــزه آن تـلخـسـت
تا ابد مي کشد از شوهر دست

لاجــرم گـفـت بـدو اي زيبا
تُرش باشد مزه شوهر ها

دخترک در تب و در تاب افتاد
گـفـت مـادر ، دهنم آب افتاد

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از najvagar :
آقا من که نظرم اینه...خواهران و برادران عزیز تنهایی یک جایی قرار بگذارند...هردو بیان خاستگاری هم...ابتدا سنگ کاغذ قیچی بیندازند...هرکس پیروز شد...بنشیند و برنامه استریپ تیز طرف مقابل را مشاهده نماید...سپس خودش استریپ رو تیز نماید! بعد هم...سکه هایی که از پدر مادر بیچاره برای یکدیگر کش رفته اند...جمع کنند...بروند دوبی یا خارجه ماه عسل...یک open marriage 1 ماهه داشته باشند...آنگاه برگردند پیش مادر پدر بگویند بهم زده ایم! لباسا و پولامون رو هم تو راه زدن!...بله اینست نظریه بنده :D
اما خداییش من دوست دارم...هیچ کس خاستگاری هیچ کس نره...تا دوستی هست...چرا این رابطه ی زیبا رو برای یک کلمه بترکانیم؟ ;)
آقا ما نفهمیدیم این Gay Club بود یا Guy Club! اما هرچی بود بزنید دیگه! :blink:

جالبه . من كه استاد سنگ كاغذ قيچي هستم !!! پس طرف مقابل اول بايد شروع كنه .
نظريه خوبي هست . طبق محاسبات بنده كه از روي نظريه دقيق نجواگر انجام شده مي شه در سال حدود 8 بار اينكار رو با هشت نفر مختلف انجام داد .

راستي از اين كلوپها راه بنداريد مي گم احسان بياد اين خانه هاي فساد رو جمع كنه ها !!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
الفا بعد مزدوج شدن :blink: :blink: :blink: :blush: :blush: :D :D :D :D
attachment.php

فایل های ضمیمه

• pinguim-user2.jpg
    pinguim-user2.jpg
    6.7 KB · نمایش ها: 106

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خيلي جالب بود مهرداد . آي خنديدم :))
دستت درد نكنه پسر !!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
خيلي جالب بود مهرداد . آي خنديدم :))
دستت درد نكنه پسر !!!
بیش از 88 درصد زنان تحصیلکرده بی کارند

تهران،خبرگزاری سینا: محمد جعفری

سهم زنان بیکار دارای تحصیلات متوسطه و عالی از کل زنان بیکار در مناطق شهری 7/88 درصد و در مناطق روستایی 4/59 درصد است.

به گزارش خبرگزاری سینا، لادن نوروزی کارشناس ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی ضمن بیان مطلب فوق ، گفت: در سال 80 نرخ بیکاری زنان 5/1 برابر نرخ بیکاری مردان بوده و در گروه سنی 24- 15 سال تا 40 درصد گزارش شده است.
وی ضمن اشاره به این نکته که مدت بیکاری زنان طولانی تر از مردان است، تصریح کرد: به خاطر ریسک گریزی ، تحرک شغلی زنان کمتر بوده و ماندگاری آنان در شغل خود بیشتر از مردان است.
به گفته نوروزی ،مشکل بیکاری زنان در مناطق شهری و روستایی عمدتا متوجه زنان تحصیلکرده است.
وی با اعلام این مطلب که نرخ بیکاری زنان دارای سطح تحصیلات متوسطه و عالی در بالاترین سطح قرارداشته و پیش از دو برابر نرخ بیکاری مردان مشابه خود است، اظهار داشت: به رغم اینکه در سالهای اخیر شما زنان دارای تحصیلات دیپلم به بالا ، رشد چشمگیری داشته است ولی سهم آنان از کل زنان شاغل تغییر نکرد.

وی خاطرنشان کرد:به دلیل بافت سنتی، تأثیر افزایش سطح تحصیلات بر بالا رفتن نرخ بیکا ری در مناطق روستایی مشهودتر می باشد.

وی افزود: افزایش تقاضای کار در بین زنان تحصیلکرده متناسب با افزایش عرضه آن نبوده است، به همین دلیل نرخ بیکاری این گروه از زنان رشد تصاعدی داشت.
نوروزی ادامه داد: نگاه به آمار حضور زنان در مشاغل بالای مدیریتی حکایت از عمق مساله محدودیت های موجود بر سر راه مشارکت بیشتر زنان درعرصه های اجتماعی اقتصادی از جمله بازار کار است.
وی معتقد است، احتمال دستیابی زنان به مشاغل بالای مدیریتی تنها درصورتی عملی است که به طور سنتی آنان دارای تحصیلات بیشتری نسبت به مردان باشند.
کارشناس ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی درخصوص راهکارهای اجرایی برای کاهش بیکاری زنان تحصیلکرده می گوید: پیش نویس سند فرابخشی توسعه اشتغال و کاهش بیکاری درحال تدوین است که درصورت تصویب و اجرای آن می توان به بهبود وضعیت فعلی اشتغال زنان فراهم می آید.
وی در این خصوص توضیح می دهد: این سند درصدد انتقال هزینه های خاص نیروی کار زنان نظیر هزینه های خاص نیز وی کار زنان نظیر هزینه مهدکدک،مرخصی دوران بارداری و ... از کارفرما به دولت است که درصورت اجرا با توجه به تمایل اندک به کارگیری زنان بنا به دلایل گوناگون، امید است که انگیزه کارفرمایان برای ایجاد فرصت شغلی برای زنان فراهم آید.
وی تداوم به کارگیری مشوق های بیمه ای و مالیاتی برنامه سوم توسعه در برنامه چهارم را از دیگر راهکارهای اجرایی اشتغال جوانان، زنان و تحصیلکردگان ارزیابی کرد و گفت: ایجاد قانون و تشکیلاتی لازم برای توسعه مشاغل موقت، پاره وقت و مشارکتی به ویژه برای زنان از جمله محورههای اصلی سند فرابخشی یاد شده است.
الفا شانس اوردی که نندوک رو نگرفتی! و اگرنه با این شانست اونم از کار بی کار می کردی و به جای اینکه قاتق نونت بشه قاتل نونت می شد!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از mehrdad1355 :
الفا شانس اوردی که نندوک رو نگرفتی! و اگرنه با این شانست اونم از کار بی کار می کردی و به جای اینکه قاتق نونت بشه قاتل نونت می شد!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

بابا مرحوم شد
رففففففففففففففت

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Pac_ginobat :
بابا مرحوم شد
رففففففففففففففت
شایان کجای که زنت رو دستی دستی تو گور دارند می کنند :) :) :) :) :)

بالا