برگزیده های پرشین تولز

6 دروغ بزرگ درباره راه اندازی سیستم همکاری در فروش

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
شما یک عده محدود رو دارید متهم می کنید ؛ که مشخص هست چه افرادی هستند خیلی راحت من و اکثر وب مسترهای اینجا می تونند به اسم افرادی که سیستم همکاری در فروش می فروشند راحت اشاره کنند کارتان درست نیست.

اخرین پست من در اینجا بود.

خب بله من یه عده که کارشون فروش اسکریپت همکاری در فروش هست رو محکوم میکنم ولی نه همشون رو که بعضی هاشون رو! اینو بارها گفتم و البته بازم تأکید میکنم اسم نبردم از شخص یا شرکت خاصی

ضمن ایکه خیلیها هستند که اسکریپت همکاری در فروش اختصاصی مینویسن و میفروشن، اونها رو هم شما میشناسید :-?

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
برخوردهای شما توی شاپکیپر رو عرض میکنم و نوع ادبیاتتون اونجا

برای نحوه برخوردتون باید مدرک بدم؟ یعنی باید از تاپیکهای شاپکیپر لینک بدم؟!!

اصراری نیست ادامه بدید، تاپیک رو خیلی منحرف کردید جناب شمشاد، باور بفرمایید دلیلی نداره هر وقت درباره همکاری در فروش و کلاهبرداریهای اون صحبت میشه، شما به خودتون بگیرید :d

همه میدونیم که کلاهبرداری همیشه بوده و خواهد بود!

پست هاتون تناقض داره !

این جمله بلد شما برای یک مرجع قضایی فکر میکنید چه معنی میده ؟

میتونید از یک وکیل راهنمایی بگیرید !

electronic-libr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خواهش میکنم به این بحث ادامه ندین. جناب آقای مهندس زاده به عنوان یک دوست و یک همراه همیشگی برای وبمسترها توی جامعه فروشنده های اینترنتی شناخته شده هستن و مطالب مفیدی که در وبلاگشون قرار میدن همیشه به خیر و صلاح همه بوده. قصد خیر ایشون از چشم ما پوشیده نیست.

VIP Webmasters عزیز ببخشید که اسمتون رو فراموش کردم. فکر کنم فرمودید محمودی هستین. ازت ممنونم که از حقوق برنامه نویسان این سیستم دفاع میکنید ولی کاش به این بحث دامن زده نشه و اجازه بدین خود آقای مهندس زاده مشکلات احتمالی رو مستقیم با آقای شمشاد و البته سایر برنامه نویسان اسکریپت های همکاری در فروش در میون بذارن و خواهشمندم بحث رو روی یک شخص و یک نام متمرکز نکنید. نام آقای شمشاد بارها و بارها تکرار شد درحالی که مطمئناً راضی به برده شدن نامشون در این تاپیک نیست. مطلب آقای مهندس زاده کاملاً سرگشاده بود و مخاطب خاصی نداشت.

ما هیچ شکی در درستکاری و اخلاق مدارانه بودن فعالیت آقای فرشاد شمشاد در طی این سالها نداشته و نداریم و خوشحالیم که رابطه گرم و صمیمی با ایشون داریم.

واقعاً از اینکه این بحث رو ادامه نمیدین تشکر میکنم.

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
پست هاتون تناقض داره !

این جمله بلد شما برای یک مرجع قضایی فکر میکنید چه معنی میده ؟

میتونید از یک وکیل راهنمایی بگیرید !

تناقض؟
مرجع قضایی؟
فرشاد شمشاد؟
محمودی؟

بستگی داره این مرجع قضایی کی باشه!!!!!!!!!

بازم میگم به خودتون نگیرید بابا جان، شما تنها فروشنده اسکریپت همکاری در فروش در ایران نیستید. بازم میگم هرجا صحبت از نامردی میشه، سریع به خودتون نگیرید، من که اسم نبردم چرا اصرار دارید اسم وارد کنید!

تاپیک درباره سودجویی برخی فروشندگان اسکریپت همکاری در فروش هست و بس نه درباره ی یک فرد خاص

Last edited:

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان خواهش میکنم به این بحث ادامه ندین. جناب آقای مهندس زاده به عنوان یک دوست و یک همراه همیشگی برای وبمسترها توی جامعه فروشنده های اینترنتی شناخته شده هستن و مطالب مفیدی که در وبلاگشون قرار میدن همیشه به خیر و صلاح همه بوده. قصد خیر ایشون از چشم ما پوشیده نیست.

VIP Webmasters عزیز ببخشید که اسمتون رو فراموش کردم. فکر کنم فرمودید محمودی هستین. ازت ممنونم که از حقوق برنامه نویسان این سیستم دفاع میکنید ولی کاش به این بحث دامن زده نشه و اجازه بدین خود آقای مهندس زاده مشکلات احتمالی رو مستقیم با آقای شمشاد و البته سایر برنامه نویسان اسکریپت های همکاری در فروش در میون بذارن و خواهشمندم بحث رو روی یک شخص و یک نام متمرکز نکنید. نام آقای شمشاد بارها و بارها تکرار شد درحالی که مطمئناً راضی به برده شدن نامشون در این تاپیک نیست. مطلب آقای مهندس زاده کاملاً سرگشاده بود و مخاطب خاصی نداشت.

ما هیچ شکی در درستکاری و اخلاق مدارانه بودن فعالیت آقای فرشاد شمشاد در طی این سالها نداشته و نداریم و خوشحالیم که رابطه گرم و صمیمی با ایشون داریم.

شما لطف دارید
من کاری به آقای شمشاد ندارم. این تاپیک رو زدم برای گلایه از این حرکت فروشندگان اسکریپت ولی واقعاً نمیدونم چرا برخی اصرار دارن این رو فقط به یک نفر نسبت بدن!

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219
اين طوري فايده نداره يكي يه تفنگ ساچمه اي وردارين مخ هم رو ولا كنين :D

electronic-libr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما لطف دارید
من کاری به آقای شمشاد ندارم. این تاپیک رو زدم برای گلایه از این حرکت فروشندگان اسکریپت ولی واقعاً نمیدونم چرا برخی اصرار دارن این رو فقط به یک نفر نسبت بدن!

نه این اشتباه هست چون همه میدونیم آقای شمشاد یک فرد آبرومند توی جامعه مجازی ایرانی هستند و نباید همینطوری مطلب آموزشی مفید شما رو به ایشون نسبت داد. من میدونم روی صحبت شما با یوزرهای سیستمهای همکاری در فروش بود و مطلب مفیدتون برای روشن کرده راه اونها و انتخاب سیستم همکاری در فروش اصلح و حرکت در مسیر درست این راه بود. به گفته محمود خان عزیز هم سیستم همکاری در فروش پادینا سیستم پرفروش ترین سیستم ایرانی هست و خرید این اسکریپت از این شرکت و استفاده از دانش عالی شما یک معجون استثنایی خواهد شد.

امیدوارم واقعاً شاهد یک بحث علمی باشیم. من توی شاپکیپر از آقای مهندس زاده سوالهای خودم رو پرسیدم و منتظر پاسخها و راهنمایی های علمی ایشون هستم. دعوت میکنم در یک وقت مناسب بحث های علمی اینچنینی رو با هم ادامه بدیم.

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240

والله بنده نه از آقای شمشاد که همکاری کوچیکی داریم باهم ، هر کسی دیگه ای هم بود باز من طرفداری میکردم

دلیلشم یک چیز هست !

انصاف نیست اعتبار و آبروی فردی را با تایپیک ها و پست های عمومی بدون مدرک از بین ببریم و هر موردی هست با مدرک و سند گفته بشه..
چون معتقدم اعتبار چیزی نیست که 1 شبه به دست بیاد..

تناقض؟
مرجع قضایی؟
فرشاد شمشاد؟
محمودی؟

بستگی داره این مرجع قضایی کی باشه!!!!!!!!!

بازم میگم به خودتون نگیرید بابا جان، شما تنها فروشنده اسکریپت همکاری در فروش در ایران نیستید. بازم میگم هرجا صحبت از نامردی میشه، سریع به خودتون نگیرید، من که اسم نبردم چرا اصرار دارید اسم وارد کنید!

تاپیک درباره سودجویی برخی فروشندگان اسکریپت همکاری در فروش هست و بس نه درباره ی یک فرد خاص

خب عزیز من شما کاملا تابلو منظورتون به ... بوده دیگه !

مرجع قضایی هم همون مرجع جرایم رایانه ای و دادگستری هست !

شما تو یه جمله میگید من منظورم با هیشکی نبود! پایینش میگید جناب شمشاد شما کلاهبرداری میاد به خودت نگیر ! این یعنی چییییییی ؟!

واقعا خودتون را ... فرض کردید یا من و بقیه خواننده هارو !؟ زشته بابا ! به شعور مردم توهین نکنید..

کاملا واضح دارید تهمت میزنید دیگه ! از این واضحتر ؟

شما لطف دارید

به خاطر اینکه تو ایران 3-4 تا شرکت سیستم همکاری میده که 90% سیستمای موجود در اینترنت با سیستم ایکس هست !
به خاطر اینکه نوع نوشتارتون کلا برای اون آقای ایکس بود !
و ...

تابلوئی دیگه عزیز من :دی

اين طوري فايده نداره يكي يه تفنگ ساچمه اي وردارين مخ هم رو ولا كنين :D

داداش داری تفنگ ؟
1 روز اجاره بده من برم به این استارتر با تفنگ و شناسنامه خودمو نشون بدم اگه باز قبول نکرد که محمودیم بزنم بکشم :دی لووول :دی

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
خب بله من یه عده که کارشون فروش اسکریپت همکاری در فروش هست رو محکوم میکنم ولی نه همشون رو که بعضی هاشون رو! اینو بارها گفتم و البته بازم تأکید میکنم اسم نبردم از شخص یا شرکت خاصی

ضمن ایکه خیلیها هستند که اسکریپت همکاری در فروش اختصاصی مینویسن و میفروشن، اونها رو هم شما میشناسید :-?

بنظرم دارید توجیح می کنید ... نوشته شما عنوانش این میتونست باشه : نکاتی پیش از راه اندازی سیستم همکاری در فروش ، نیازی هم به توهین به دیگران نداشت.

electronic-libr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنظرم دارید توجیح می کنید ... نوشته شما عنوانش این میتونست باشه : نکاتی پیش از راه اندازی سیستم همکاری در فروش ، نیازی هم به توهین به دیگران نداشت.

خواهش میکنم نقاط ضعف نوشته آقای مهندس زاده رو به چشم اصلاح متن ببینید و به ایشون تذکر بدین نه به دیده یک خصومت دیرین! ما داریم در مورد دو نفر از بزرگترین فعالان وب ایران صحبت میکنیم. آقای فرشاد شمشاد و آقای بهروز مهندس زاده. کافیه نام این دو نفر رو در گوگل سرچ کنید تا هزاران پیج پیدا در موردشون پیدا کنید!

والله بنده نه از آقای شمشاد که همکاری کوچیکی داریم باهم ، هر کسی دیگه ای هم بود باز من طرفداری میکردم
دلیلشم یک چیز هست !
انصاف نیست اعتبار و آبروی فردی را با تایپیک ها و پست های عمومی بدون مدرک از بین ببریم و هر موردی هست با مدرک و سند گفته بشه..
چون معتقدم اعتبار چیزی نیست که 1 شبه به دست بیاد..

این نشونه بزرگواری و حمایت شما از فعالان شناخته شده در این فیلد هست و بخاطر همین موضوع از شما تشکر کرده بودم!
ولی دقت کنید اول شما بحث رو به آقای شمشاد کشوندین و آقای مهندس زاده هیچ جا نامی از آقای شمشاد عزیز نبردن. یک سخن زیبا هست که میگه اگر میخوای کسی رو نابود کنی ازش بد دفاع کن!!! دفاعیه شما از آقای شمشاد برای من به عنوان یکی از دوستان نزدیک ایشون قابل تحسین و ستایشه و مطمئناً حمایت شما و امثال شماست که به ایشون دلگرمی میده تا این همه سال در نت فعالیت مفیدشون رو ادامه بدن. خواهش میکنم از بردن اسم هر فردی در تاپیک خودداری کنید تا خدای نکرده خدای نکرده سوء تفاهمی در این خصوص ایجاد نشه.

من مطمئنم اگر آقای شمشاد خودشون هم حضور داشتن، حتی نوشته های بهروز خان رو تصدیق میکردن چون به عنوان اولین سیستم همکاری در فروش تجربیات بسیار بیشتری از ما در این زمینه دارن و تحقیقات ما و شما مطمئاً بخشی از تجربیات شخص ایشونه!

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
من در متن چیز توهین آمیزی به کسی ندیدم
خیلی مقاله جالبی هم بود . . .
در ضمن عنوان هم خیلی مناسبه
باید عنوانی باشه که کاربر رغبت به خواندن اون داشته باشه دیگه نمیشه هر عنوانی زد که
این مطلب باعث میشه افراد با دیدی باز رفتار کنند . . .

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
خواهش میکنم نقاط ضعف نوشته آقای مهندس زاده رو به چشم اصلاح متن ببینید و به ایشون تذکر بدین نه به دیده یک خصومت دیرین! ما داریم در مورد دو نفر از بزرگترین فعالان وب ایران صحبت میکنیم. آقای فرشاد شمشاد و آقای بهروز مهندس زاده. کافیه نام این دو نفر رو در گوگل سرچ کنید تا هزاران پیج پیدا در موردشون پیدا کنید!

این نشونه بزرگواری و حمایت شما از فعالان شناخته شده در این فیلد هست و بخاطر همین موضوع از شما تشکر کرده بودم!
ولی دقت کنید اول شما بحث رو به آقای شمشاد کشوندین و آقای مهندس زاده هیچ جا نامی از آقای شمشاد عزیز نبردن. یک سخن زیبا هست که میگه اگر میخوای کسی رو نابود کنی ازش بد دفاع کن!!! دفاعیه شما از آقای شمشاد برای من به عنوان یکی از دوستان نزدیک ایشون قابل تحسین و ستایشه و مطمئناً حمایت شما و امثال شماست که به ایشون دلگرمی میده تا این همه سال در نت فعالیت مفیدشون رو ادامه بدن. خواهش میکنم از بردن اسم هر فردی در تاپیک خودداری کنید تا خدای نکرده خدای نکرده سوء تفاهمی در این خصوص ایجاد نشه.

من مطمئنم اگر آقای شمشاد خودشون هم حضور داشتن، حتی نوشته های بهروز خان رو تصدیق میکردن چون به عنوان اولین سیستم همکاری در فروش تجربیات بسیار بیشتری از ما در این زمینه دارن و تحقیقات ما و شما مطمئاً بخشی از تجربیات شخص ایشونه!

درست میفرمایید شما..

ولی اگر صفحه های قبل برید متوجه میشید که آقای مهندس زاده به من گفتند آقای شمشاد و ایشون جناب شمشاد را وارد بحث کردن..

کمی عنوان و نوشته ها تند بود !
اما بنده هم با کسی خصومتی ندارم ولی بیشتر به این خاطر ناراحت شدم که دوست نداشتم آبروی کسی الکی از بین بره..

به هر حال من دیگه به خاطر شما تایپیک را ادامه نمیدم .

من در این تایپیک از هرکسی که باعث رنجشش شدم عذرخواهی میکنم .

ولی جناب مهندس زاده هم در برخی پست هاشون کمی کم لطفی کردند به آقای شمشاد که بهتره ایشون هم از دلشون در بیارن تا این قضیه به خوبی تموم بشه ..

واقعا زشته در دنیای مجازی 2 تا همکار اینجوری بکنند ، کاربرها چه فکری میکنند..

باید باهمدیگه دوست بود و همکاری ها متقابلی داشت..

موفق باشید

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
من در متن چیز توهین آمیزی به کسی ندیدم
خیلی مقاله جالبی هم بود . . .
در ضمن عنوان هم خیلی مناسبه
باید عنوانی باشه که کاربر رغبت به خواندن اون داشته باشه دیگه نمیشه هر عنوانی زد که
این مطلب باعث میشه افراد با دیدی باز رفتار کنند . . .

ممنون از وقتی که برای مطالعه گذاشتید و همینطور ممنونم بابت قضاوت بیطرفانه شما

electronic-libr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درست میفرمایید شما..

ولی اگر صفحه های قبل برید متوجه میشید که آقای مهندس زاده به من گفتند آقای شمشاد و ایشون جناب شمشاد را وارد بحث کردن..

کمی عنوان و نوشته ها تند بود !
اما بنده هم با کسی خصومتی ندارم ولی بیشتر به این خاطر ناراحت شدم که دوست نداشتم آبروی کسی الکی از بین بره..

به هر حال من دیگه به خاطر شما تایپیک را ادامه نمیدم .

من در این تایپیک از هرکسی که باعث رنجشش شدم عذرخواهی میکنم .

ولی جناب مهندس زاده هم در برخی پست هاشون کمی کم لطفی کردند به آقای شمشاد که بهتره ایشون هم از دلشون در بیارن تا این قضیه به خوبی تموم بشه ..

واقعا زشته در دنیای مجازی 2 تا همکار اینجوری بکنند ، کاربرها چه فکری میکنند..

باید باهمدیگه دوست بود و همکاری ها متقابلی داشت..

موفق باشید

زنده باشید. بله وقتی صحبت از حرفه ای ها میشه انتظارت به رفتارهای حرفه ای کشیده میشه. من مطمئنم هیچ خصومتی وجود نداره و اگر از شمشاد عزیز هم بپرسید مطمئناً تجربیات خوبشون کاملاً تأیید گفته های آقای مهندس زاده هست.

متأسفانه تاپیک از بحث اصلی کاملاً خارج شد و خیلی عالی میشد اگر روی روشهای آموزش بازاریابی برای وبمسترها و مسائل دیگه ای که در مقاله مفید آقای مهندس زاده مطرح شد مانور داده میشد.

من در طی صحبتهایی که با آقای شمشاد (فقط به عنوان یک الگو در این صنعت و نه به هیچ قصد و نیت خاصی دارم اسم ایشون رو میبرم!) داشتم متوجه شدم دانسته های ایشون در کلیه فیلدهای مارکتینگ بسیار بالاست ولی مطمئناً ایشون و همکاران ایشون که فروشنده سایر سیستم های همکاری در فروش هستند، هیچ کدام فرصت و نیروی کافی برای ارائه این آموزشها به مشتریان خودشون ندارن و اینجاست که نیاز به افرادی متخصص مثل آقای مهندس زاده دیده میشه که مدیران سیستمهای همکاری در فروش به ایشون و همکاران ایشون مراجعه کرده و استفاده لازم و کافی رو ببرن.

بهرحال این مطلب برای من تأثیر مثبتی که داشت این بود که از دوست خوبم آقای شمشاد یک سیستم همکاری در فروش تهیه کنم و برای مدیریت و برنامه ریزی سیستم به استاد ارجمندم جناب آقای مهندس زاده مراجعه کنم. امیدوارم نام این دوستان هرگز در تاپیک دیگه یا مکان دیگه ای اینطور مطرح نشه و شاهد هیچ سوء تفاهمی نباشیم.
یا حق

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
لطفاً به موضوع تاپیک دقت کنید.
خواهش میکنم اسم کسی رو نبرید.
عذر میخوام

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
آقای بهروز خان مطلب شما کامل و جالب بود.
پسندیدم...
امیدوارم دوستانی که میخوان سیستم همکاری در فروش راه بندازند حواسشون رو جمع کنند و با هوشیاری فکر بیزینسشون باشند... نه با چرب زبونی بعضی آدما که به زور سیستم رو قالب میکنند با 1001 وعده و وعید...
چشمشون رو خوب باز کنند بعد...
من خودم داشتم قربانی این مساله میشدم...
شانس اوردم واقعا...

بالا