برگزیده های پرشین تولز

7 سوال برای ا 520 لطفا محبت کنید همه رو جواب بدهید!!!

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
میرسی از راهنمایی شما

فکرکنم یک کینگ 512 به قیمت 30بگیرم:)

در مورد شارژر نه شارژری همراهش نبود:eek:

من فکر نکنم به شارژر نیازی داشته باشم

چون 6 تا clfدارم که همیشه 4 تای انها شارژ هستند

اگر به شارژر احساس نیاز کردم حتما با شما تماس میگیرم

در ضمن میشه در مورد قیمت و مکان خودتون یک توضیح بدهید:rolleyes:

یک سوال دیگر

روز اول که remte shutingرو امتحال کردم خوب بود اما یک چند روزی است که وقتی از ریموت شاتینگ استفاده میکنم . نرم افزار و کی بورد وسط کار هنگ میکنه....... ولی کل سیستم هنگ نیست

متلا جت داره راحت کار میکنه!!!!!!!

که مجبور به ریست میشم

به نظر شما مشکل از جی است؟

بهترین نرم افزاز برای کار با عکس ها همون نرم افزار دوربین است؟؟؟؟؟؟؟؟/

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزيز خدمت شما عرض كنم آخرين نرم افزار ي كه رو سيستمت چي بوده ؟؟؟؟؟
بعد يكبار ديگه نرم افزارت را نصب كن؟؟؟ در مورد بهترين بايد بگم كه هر نرم افزار يك خصوصيتي دارد؟؟؟
فوتو شاپ___فوتو براشو --فوتو ميكس و هزاران هزار نرم افزار كه براي عكس و عكاسي ساخته شدند ؟؟؟
حالا شما از يك نرم افزار چه انتظاري داري بفرمائيد تا شايد بتونيم بنابر خواسته هايتان يك نرم افزار معرفي كنيم؟؟؟
اما يك توصيه براي خلق تصاوير باب ميلت سعي كن بيشتر با خود دوربين كاركني تا نرم افزار ///
من 3 تا ازدوستانم از يك نوع دوربين ديجيتال استفاده ميكنند وقتي عكسهاي گرفته شده را ميبينم ميتوانم خلاقيت هر كدام را در هنر عكاسي ببينم؟؟؟؟ دوربينها يكي است اما عكسها واقعا متفاوت هستند
برات يك پيغام خصوصي فرستادم بخونش

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
خيلي سئوالاتت عجيبه !!! و عجيبتر از اون جوابهايي که براش پيدا ميکني حميد جان .
اول از همه و مهمتر از همه خدمتت با تاکيد عرض کنم هرگز به لنز دست نزن حتي اگه خراب شده ، مگه گير نکرده بود ميبردي پيش مغازه دار اصلا" بهش نبايد نيرو وراد کني . براي مديريت عکسها هم نرمافزارهاي acdsee و picasa2 هستن که ميتوني از گوگل بطور مجاني دريافتش کني(دوميه رو ميگم خيلي هم کم حجمه و کارامد). چيز ديگه اي بود بگو عکستم نديدم کجا گذاشتيش .؟؟

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزيز
روي لنز يك كاور هست كه بعد از خاموش كردن بصورت اتوماتيك روي لنز را ميپوشاند و بعضي وفت ها گير ميكنه
و كاري كه حميد كرده هيچ ربطي به لنز نداره چون اصلا نميتونه روي لنز كار بكنه فقط اون كاور رو با يك سيم به كنار زده
در ضمن من حميد رو خوب درك ميكنم و سئوالاتش همه براي من آشناست چون همه اينها رو خودم گذروندم

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

کاور لنز امروز یک بار دیگه گیر کرد:( :(
اما این بار با یک بار روشن وخامش کردن درست شد:wacko: :blush:

نمی دونم باید برم گارانتی؟

دوربین من افامور است ولی از شهرستان خریدم . در مورد این مشکل و ان ذره زیر السیدی برم صحبت کنم؟؟؟

ایا گارانتی موضف به حل این مشکل است؟

می ترسم برم انجا فروشنده هر چی روشن خاموش کنه کاور لنز درست باز وبسته شه;) اخه تا حالا فقط دو بار اینجوری شده:cool:
ایا امکانش است که کیف بدی انتخاب کردم. کیف من فیت دور بین است. شاید یک فشار کوچیک به لنز میاره اینجوری میشه:wacko:

کیف من اینهD-RES 10 AW

http://www.lowepro.com/Products/Camera_Pouches/allWeather/D-Res_10_AW.aspx

ایا کیف باید فیت باشه یا دوربین داخلش لقی داشته باشه؟؟؟؟؟

فروشنده گفت باید فیت باشه:wacko: :wacko:

ایا بهتره یک مدی بزرگتر مـتل D-RES 25 AWبگیرم؟

http://www.lowepro.com/Products/Camera_Pouches/allWeather/D-Res_25_AW.aspx

که یکم براش گشاد باشه ؟ ایا اون جوری خود لقی و بازی دوربین

ایجاد ضربه به لنز نمی کنه؟:blink:

در مورد عکس باید بگم که در تاپیک اخرین عکسی که گرفتن در صفحه171 شماره 2559شما میتونید

ببینید . لطفا نظر بدهید و راهنمایی کنید تا عکس های بهتری بگیرم

در مورد نرم افزار هم ممنون جالب و کار تمد بود
میرسی

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
من يك دوربين فوجي داشتم كه يك بار بدون كيف داخل ساك گذاشته بودم و فشار لباس ها باعث شده بود دقيقا براي من هم همين مسئله پيش آيد شما چند وقت دوربين را داخل كيف مگذار ببين اين اتفاق دوباره رخ ميدهد يا نه

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
مشکل از کيف نيست انم کيف لوپرو خريدي اونم کيف مخصوص مدلش بعد ميگي از کيفه ، نه جانم از خود دوربينه . البته اينکه به لنز فشار اضافه اومده شکي توش نيست اما از کيف نميتونه باش . ملت عزيز ميشه بفرمائيد اون دوتا کادر چطوري به شکل اتوماتيک حرکت ميکنن و رو لنزو ميگيرن ؟؟؟ حتما" خرضو حان کمکشون ميکنه . يا کار خداشت ؟؟ اون دوتا 100% با يه چرخدنده مرتبط هستن و فار بهشون يه چرخدنده هارو خراب ميکنه و يا از بالانسي درشون مياره اينکاري هم که شما ميکني نه صحيح هست و نه فني . دوربين وسيله اي نيست که ما بخواهيم متخصص باشيم تو رفع عيبش . کمترين هزينه ارجاع به گارانتي هست . اگه خداي نکرده با فشارتون بزنيد يه کاري کنيد که نه باز بشه و يا نه بسته و ثابت بمونه ممکنه بردي گارانتي بگه چون دست زدي 50 تومن ميشه خرجش .(در اين زمينه از دوستاني که شديدا" داغ شدن بخاطر اين ور رفتنهاي الکي با دوربين بپرسيد) کلا" هر مشکلي داشت بايد با گارانتي تماس بگيري پيش فروشنده هم بردي هيچ اشکالي نداره فروشنده وظيفشه که بهت توجه کنه . من ميگم ريشه اي برخورد کن باش . شايد با اون تيکه چيز تو ال سي دي رابطه داشته باشه. يا علي .

ملت

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از phoyo_live :
مشکل از کيف نيست انم کيف لوپرو خريدي اونم کيف مخصوص مدلش بعد ميگي از کيفه ، نه جانم از خود دوربينه . البته اينکه به لنز فشار اضافه اومده شکي توش نيست اما از کيف نميتونه باش . ملت عزيز ميشه بفرمائيد اون دوتا کادر چطوري به شکل اتوماتيک حرکت ميکنن و رو لنزو ميگيرن ؟؟؟ حتما" خرضو حان کمکشون ميکنه . يا کار خداشت ؟؟ اون دوتا 100% با يه چرخدنده مرتبط هستن و فار بهشون يه چرخدنده هارو خراب ميکنه و يا از بالانسي درشون مياره اينکاري هم که شما ميکني نه صحيح هست و نه فني . دوربين وسيله اي نيست که ما بخواهيم متخصص باشيم تو رفع عيبش . کمترين هزينه ارجاع به گارانتي هست . اگه خداي نکرده با فشارتون بزنيد يه کاري کنيد که نه باز بشه و يا نه بسته و ثابت بمونه ممکنه بردي گارانتي بگه چون دست زدي 50 تومن ميشه خرجش .(در اين زمينه از دوستاني که شديدا" داغ شدن بخاطر اين ور رفتنهاي الکي با دوربين بپرسيد) کلا" هر مشکلي داشت بايد با گارانتي تماس بگيري پيش فروشنده هم بردي هيچ اشکالي نداره فروشنده وظيفشه که بهت توجه کنه . من ميگم ريشه اي برخورد کن باش . شايد با اون تيکه چيز تو ال سي دي رابطه داشته باشه. يا علي .
ارسلان عزيز دوست گرامي من تمامي فرمايشات شما را قبول دارم و تماما حق با شما ست
به دوست عزيز حميد گفتيم داخل كيف نگذار به امتحانش ميارزه

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

میرسی از راهنمایی شما امروز میرم با فروشنده صحبت میکنم:happy: ;)

بعد نتیجه رو میگم
راستی بهترین هاستینگ برای یک البوم عکس انلاین چی است؟ این بلاگ خوبه؟
فروشنده گفته بود این دوربین گارانتی تعویض داره؟

ایا درسته؟

راحت عوضش میکنند؟

میرسی

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
گاراتي تعويض داره و تو انگولکش ميکني ؟؟؟ اره سريع عوض ميکنن البته بشرطي که نتونن عوضش کنن.

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

با فروشنده صحبت کردم و ایشان من رو به یک نمکایندگی مجاز کنن در شهرم شیفت دادند!!!!!!!!!!!:f34r:

توی نمایندگی طرف قریب به 30 بار دوربین بیچاره ما رو خاموش و روشن کرد ولی هر 30بار کاور لنز درست عمل کرد:blush: نمایندگی گفت امکان داره روزهای اول این مشکل پیش بیاد ولی خودش حل میشه:blink:

گفت اگر ادامه پیدا کرد دوباره بیام تا بفرسته گارانتی:rolleyes:

در مورد اون پیکسل هم با دسمال افتاد به جونش:wacko: هر چی میگفتم بابا به خدا از اون زیره بازاین مردکه ....

روش دسمال کاغدی می کشید.
:eek:
:hmm:
با لا خره به این نتیجه رسید که زیر محافظ السیدی است

گفت چیز مهمی نیست. حساس نباش اونجا کار به کسی نداره اخه خیلی ریزه;)
گفت اگر هم بفریستیم گارانتی محافظ السیدی رو برمیدارند

اون تراشه ریز رو بر میدارند و دوباره محافظ رو میزارند:blush:
و تعویضی برای این موارد توی کار نیست:hmm:

به نظر اون که کاور لنز که ظاهرا درسته:blush:
و برای اون تراشه کوچیک هم چیز مهمی نیست

البته گفت اگر خیلی حساسی برات میفرستم گارانتی دریش بیارند:cool:

ولی گفت چون تابته مهم نیستو اشکالی برای چیپ ایجاد نمی کنه;)

نظر شما چی است؟؟؟؟؟؟؟؟

طرف ما رو دو در کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بگم بفرستم گارانتی؟؟؟؟؟؟؟؟

گفت طول میکشه تا از گارانتی بر گرده:wacko:
میترسم متل اینجا یک ادم ... بیفته به جانش :blink: :hmm: :wacko: و یک جای دیگش رو خراب کنه:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

بالا