برگزیده های پرشین تولز

8 میلیون پول دارم. چی کارش کنم ؟

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
آره کم کم خودم هم دارم به این نتیجه می رسم که پس بدم بهتره :D

واقعا عجب بدبختی داریما. یکی پول نداره و نمی دونه چطور پول بدست بیاره یکی هه که داره نمی دونه چی کارش کنه :lol: . خدا به خیر کند روزگار ما را .
مشکل اینکه با پول کم تو این مملکت کاری نمیشه کرد. وگرنه یک کار تولیدی در آمد بالایی داره.
مغازه هم میشه کرایه کرد و توش یه کارایی کرد.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
احتمالا بحث در مورد سوئیس کش رو دیدید سرمایه گذاری و دریافت سود بالا.
بعضی دوستان ریسک این کار رو بالا میدونن ولی من با ریسک و بدون ریسک این کار رو پذیرفتم و ماهیانه بیست و پنج درصد سود بابت سرمایه گذاریم میگیرم.
اگر علاقه مند باشید با این تجارت آشناتون کنم.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
احتمالا بحث در مورد سوئیس کش رو دیدید سرمایه گذاری و دریافت سود بالا.
بعضی دوستان ریسک این کار رو بالا میدونن ولی من با ریسک و بدون ریسک این کار رو پذیرفتم و ماهیانه بیست و پنج درصد سود بابت سرمایه گذاریم میگیرم.
اگر علاقه مند باشید با این تجارت آشناتون کنم.
علاقه منديم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ساختمون سازی الان سود داره یا نه ؟!؟!؟!

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
برو تو كار قاچاق اسلحه
پول توشه

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
بهترين كار بنظر من اينكه بزني تو كاره لوازم آرايشي يا لوازم خانوادگي
اگر ماشينمبگيري تو تاكسي سرويس زرنگم باشي برجي 400 تا 600 ميده

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
من خودم تو فکر سکه م :cool:

میشه توی طرحهای بانکی با سود روز شمار 14 درصد هم گذاشت ماهی 80 تومن می گیری خوبه؟:cool:

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
اقا این 8 میلیونو بده به منو ثواب دنیا و اخرتو واسه خودت بخر

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
این پول چرک کف دسته ....
بده من بریزم تو دریا

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زمين يا اپارتمان بخر تو اطراف تهران.........به نظر من پرند .......يه بار برو ببين ......خيلي خوشت مياد......بر اساس اصول شهرسازي ساخته شده........رشدش خيلي خوبه .......مترو تهران - پرند هم چند وقت ديگه راه ميوفته......البته نميشه گفت مترو چون از روي زمين رد ميشه ( مثل تهران-كرج).......ريل هاش رو كشيدن....ايستگاه هم زدن فقط مونده قطار رو بندازن روش

مطمئنی با 20 میلیون آپارتمان میدن؟؟!!!!!

آب و هواش؟

برق و تلفن و گاز چی؟....داره؟

امنیتش چجوریاست؟

خیلی دوره؟

میشه بیشتر توضیح بدی؟...ممنون میشم:rolleyes:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نه بابا

با 20 میلیون نمیشه کاری کرد ( مگه اینکه شریک شب با کسی) تازه 20 میلیون کمه.......

من میخوام با 2 نفر شریک شم و برم تو ساختمون

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاکسی بخر بنزینشو بفروش خودشم اجاره بده که طرف با گاز کار کنه :D

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
مطمئنی با 20 میلیون آپارتمان میدن؟؟!!!!!
نگفتم كه اجودانيه اپارتمان بخر .......گفتم پرند.......از متري 300 داره تا متري 600.....البته اين قيمت واسه يكي دوماه پيشه....الانو نميدونم......ولي فكر نميكنم خيلي فرق كرده باشه
عين تهرانه........فقط فرقش اينه كه تقريبا هميشه باد مياد........به خاطر همين زمستونش از تهران سردتره......تابستونش هم به خاطر كويري بودن گرمتره.....اما هميشه حتي تو تابستون باد مياد
برق و تلفن و گاز چی؟....داره؟
برق و تلفن كه داره........جالب اينه كه ابش هم اب تهرانه......در حاليكه اب مناطق اطرافش(رباط كريم و ...) اب تهران نيست........گاز هم فاز 2 داشت.....فاز يك رو هم داشتن وصل ميكردن ......فاز 0 هم هنوز انچنان كسي توش زندگي نميكنه
امنیتش چجوریاست؟
امنيتشم خوبه
نه......كيلومتر 30 جاده ساوه........از مترو صادقيه با تاكسي 30 دقيقه و با اتوبوس 45-50 دقيقس

میشه بیشتر توضیح بدی؟...ممنون میشم
بله كه ميشه............چي بگم؟؟؟؟ شهر قشنگيه......بسيار تميزه.......براساس اصول شهرسازي ساخته شده.....يعني روكار ساختمونه با هم جوره.....حتي اگه اونجا زمين بخري و بخواي بسازي بايد از شركت عمران شهر جديد پرند(زير نظر وزارت مسكن) نقشه بگيري.......البته داخل واحد ها باخودته.......همه چي از قبل مشخص شده......توي نقشه ها جاي پارك ...درمانگاه...بيمارستان از قبل مشخص شده......حتي چيزهايي كه قراره بعدا ساخته بشن هم توي نقشه ها مشخص شده......اپارتمان ها از خونه ها جداست.....مثلا در يك خيابان همه اپارتمان 3 طبقس......يا تو يه خيابون همه خونس......جاي مغازه ها مشخصه......يكدفعه وسط خونه ها مغازه نميبيني......در هر محدوه اي چند تا مغازه توي يك حالت قوس دار كنار خيابون در كنار يكديگر هستن.......نميدونم ديگه چي بگم .......سوالي داشتي بپرس

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نگفتم كه اجودانيه اپارتمان بخر .......گفتم پرند.......از متري 300 داره تا متري 600.....البته اين قيمت واسه يكي دوماه پيشه....الانو نميدونم......ولي فكر نميكنم خيلي فرق كرده باشه

عين تهرانه........فقط فرقش اينه كه تقريبا هميشه باد مياد........به خاطر همين زمستونش از تهران سردتره......تابستونش هم به خاطر كويري بودن گرمتره.....اما هميشه حتي تو تابستون باد مياد

برق و تلفن كه داره........جالب اينه كه ابش هم اب تهرانه......در حاليكه اب مناطق اطرافش(رباط كريم و ...) اب تهران نيست........گاز هم فاز 2 داشت.....فاز يك رو هم داشتن وصل ميكردن ......فاز 0 هم هنوز انچنان كسي توش زندگي نميكنه

امنيتشم خوبه

نه......كيلومتر 30 جاده ساوه........از مترو صادقيه با تاكسي 30 دقيقه و با اتوبوس 45-50 دقيقس

بله كه ميشه............چي بگم؟؟؟؟ شهر قشنگيه......بسيار تميزه.......براساس اصول شهرسازي ساخته شده.....يعني روكار ساختمونه با هم جوره.....حتي اگه اونجا زمين بخري و بخواي بسازي بايد از شركت عمران شهر جديد پرند(زير نظر وزارت مسكن) نقشه بگيري.......البته داخل واحد ها باخودته.......همه چي از قبل مشخص شده......توي نقشه ها جاي پارك ...درمانگاه...بيمارستان از قبل مشخص شده......حتي چيزهايي كه قراره بعدا ساخته بشن هم توي نقشه ها مشخص شده......اپارتمان ها از خونه ها جداست.....مثلا در يك خيابان همه اپارتمان 3 طبقس......يا تو يه خيابون همه خونس......جاي مغازه ها مشخصه......يكدفعه وسط خونه ها مغازه نميبيني......در هر محدوه اي چند تا مغازه توي يك حالت قوس دار كنار خيابون در كنار يكديگر هستن.......نميدونم ديگه چي بگم .......سوالي داشتي بپرس

مرسی از پاسخت....فقط حالا که اینقدر اطلاعاتت خوبه من با اجازتون چند تا سوال دیگه بپرسم:

1: قیمت زمین؟:rolleyes:
2: اگه زمین بخرم میتونم فعلا توش چیزی نسازم؟...یا برای اینکه مغایر با اصول نباشه باید زود بسازم؟
3:قیمت مغازه هم داری؟
4:آباد شده؟...یا هنوز خالی و در حال ساخته؟ (منظورم خیابوناشه...روشنایی و گلکاری و ....)
5:بافتش چجوریه؟...منظورم فرهنگ مردمشه
6: آپارتمانهاش چند واحدیه؟
7:اینکه میگی بر اساس اصول شهر سازیه یعنی شبکه فاضلاب هم داره؟
8:امکاناتی که براش پیشبینی کرده بودن راه افتاده؟
9: اگه با این پول اطراف اتوبان آینده تهران-شمال یه کارایی کنم سودش بیشتر نیست؟:happy:

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
مرسی از پاسخت....فقط حالا که اینقدر اطلاعاتت خوبه من با اجازتون چند تا سوال دیگه بپرسم:

1: قیمت زمین؟:rolleyes:
2: اگه زمین بخرم میتونم فعلا توش چیزی نسازم؟...یا برای اینکه مغایر با اصول نباشه باید زود بسازم؟
3:قیمت مغازه هم داری؟
4:آباد شده؟...یا هنوز خالی و در حال ساخته؟ (منظورم خیابوناشه...روشنایی و گلکاری و ....)
5:بافتش چجوریه؟...منظورم فرهنگ مردمشه
6: آپارتمانهاش چند واحدیه؟
7:اینکه میگی بر اساس اصول شهر سازیه یعنی شبکه فاضلاب هم داره؟
8:امکاناتی که براش پیشبینی کرده بودن راه افتاده؟
9: اگه با این پول اطراف اتوبان آینده تهران-شمال یه کارایی کنم سودش بیشتر نیست؟:happy:

خواهش ميكنم
1:حدود 150
2:ميتوني هر وقت خواستي بسيازي(مطمئن نيستما).......البته زمين هر جايي نيست .......مثلا فكر نميكنم تو فاز 2(ابادترين فاز) زمين خالي باشه
3:ندارم
4:اباد كه شده.....روشنايي و گلكاري و پارك و فواره و همه چي داره
5:خيلي با بافتش اشنا نيستم........
6:يكسريش 2 واحدي (بهش ميگن مشاع......چون حياط مشاع داره)......3 واحدي......4 واحدي( فكر كنم)
7: نميدونم
8: يا راه افتاده.......يا در حال ساخته......سرعت كار تو پرند خيلي بالاست.........اگه بياي شهر رو ببيني باورت نميشه كه 3-4 ساله ساخته شده
9:نميدونم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان به غیر از زمین چیز دیگه ای هست که توش سود باشه ؟!؟!؟!؟!؟

با 20 میلیون دیگه کاری نمیشه کرد ؟!؟!؟!

بالا