برگزیده های پرشین تولز

8 میلیون پول دارم. چی کارش کنم ؟

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش ميكنم
1:حدود 150
2:ميتوني هر وقت خواستي بسيازي(مطمئن نيستما).......البته زمين هر جايي نيست .......مثلا فكر نميكنم تو فاز 2(ابادترين فاز) زمين خالي باشه
3:ندارم
4:اباد كه شده.....روشنايي و گلكاري و پارك و فواره و همه چي داره
5:خيلي با بافتش اشنا نيستم........
6:يكسريش 2 واحدي (بهش ميگن مشاع......چون حياط مشاع داره)......3 واحدي......4 واحدي( فكر كنم)
7: نميدونم
8: يا راه افتاده.......يا در حال ساخته......سرعت كار تو پرند خيلي بالاست.........اگه بياي شهر رو ببيني باورت نميشه كه 3-4 ساله ساخته شده
9:نميدونم

کیش هم جای خوبیه....از اونجایی که بنزین گرون شده و دیگه سفر های زمینی از رونق افتاده کیش احتمالا ترقیه خوبی خواهد کرد....در ضمن اونجا دیگه محدوده و قابل گسترش نیست پس....

فکر کنم تو شهرک صدف بشه یه واحد درب و داغون(غیر لوکس) رو متری 500 600 خرید ...چون تو کیش ساخت و ساز خیلی مکافات داره...من سالی 1 بار میرم کیش (اگه نرم میمیرم ) 6 ماه از سال بهشته...6 ماه دیگش هم مردم به بهانه جشنواره هجوم میارن....
پس همیشه رونق داره...

Alen_Delon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد اون هشت میلیون با مشورت با اهالی فن ( یعنی نزول خور های معتبر بازار و دلال های محترم) به این نتیجه
رسیدم که بهترین کار اینه که با یکی دو نفر دیگه شریک بشم و یه زمین حاشیه شهر بخریم. تجربه نشون داده که ظرف حداکثر سه سال چند برابر میشه. :happy:

فعلا تو مملکت ما چیزی بی دردسرتر از این وجود نداره ( البته اگر شریکات کلاهبردار نباشن !)

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
کیش هم جای خوبیه....از اونجایی که بنزین گرون شده و دیگه سفر های زمینی از رونق افتاده کیش احتمالا ترقیه خوبی خواهد کرد....در ضمن اونجا دیگه محدوده و قابل گسترش نیست پس....

فکر کنم تو شهرک صدف بشه یه واحد درب و داغون(غیر لوکس) رو متری 500 600 خرید ...چون تو کیش ساخت و ساز خیلی مکافات داره...من سالی 1 بار میرم کیش (اگه نرم میمیرم ) 6 ماه از سال بهشته...6 ماه دیگش هم مردم به بهانه جشنواره هجوم میارن....
پس همیشه رونق داره...
كيش هم جاي خوبيه.......فقط بديش همون گرماشه........شايد شهريور رفتم....معلوم نيست.......راستي امسال جشنواره بود؟؟؟؟؟؟؟چرا تلويزيون تبليغ نميكنه؟؟؟؟؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
زمين يا اپارتمان بخر تو اطراف تهران.........به نظر من پرند .......يه بار برو ببين ......خيلي خوشت مياد......بر اساس اصول شهرسازي ساخته شده........رشدش خيلي خوبه .......مترو تهران - پرند هم چند وقت ديگه راه ميوفته......البته نميشه گفت مترو چون از روي زمين رد ميشه ( مثل تهران-كرج).......ريل هاش رو كشيدن....ايستگاه هم زدن فقط مونده قطار رو بندازن روش

فرودگاه چه ها که نمیکنه!!!!...لول....یادش به خیر به قول استادمون وقتی تازه میخواستن پرند شروع به ساخت و ساز کنن اولین ساختمانی که بالا رفت و تابلوش هم زده شد دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند بود....لول!!!!...یادش به خیر چه دورانی داشتیم با این استاد!!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
فرودگاه چه ها که نمیکنه!!!!...لول....یادش به خیر به قول استادمون وقتی تازه میخواستن پرند شروع به ساخت و ساز کنن اولین ساختمانی که بالا رفت و تابلوش هم زده شد دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند بود....لول!!!!...یادش به خیر چه دورانی داشتیم با این استاد!!!!
كجا درس ميخوني؟؟؟؟؟پرند؟؟

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كيش هم جاي خوبيه.......فقط بديش همون گرماشه........شايد شهريور رفتم....معلوم نيست.......راستي امسال جشنواره بود؟؟؟؟؟؟؟چرا تلويزيون تبليغ نميكنه؟؟؟؟؟

منم امسال تبلیغی ندیدم!!!!!...اما فکر نکنم دیگه احتیاجی به تبلیغ داشته باشه:happy:

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
منم امسال تبلیغی ندیدم!!!!!...اما فکر نکنم دیگه احتیاجی به تبلیغ داشته باشه

همین امشب تلویزیون تبلیغش رو میکرد، اما قبلش ندیده بودم. فکر کنم چون کمتر از 20 روز مونده، دیگه دارن تبلیغ میکنند

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
كجا درس ميخوني؟؟؟؟؟پرند؟؟

نه بابا ....بهتر بود میپرسیدی درس میخوندم...بماند....تمام شد....حالا این چه ربطی داشت؟!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
نه بابا ....بهتر بود میپرسیدی درس میخوندم...بماند....تمام شد....حالا این چه ربطی داشت؟!!!
هيچي ........همينجوي پرسيدم

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
هيچي ........همينجوي پرسيدم

میدونستی پرند به خاطر فرودگاه امام درست شد؟!!!....اونجا هم بحث فرودگاه امام بود که استاد ما یک دفعه گیر داد به پرند و خانه های سازمانی برای کارمندان فرودگاه آخرش هم صحبت دانشگاه آزاد رو کرد!!!!...لول

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
میبینم که تاپیک بغلیه س

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
میبینم که تاپیک بغلیه س

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3 میلیون بیشتر روش بذار توی قشم میشه یه خانه خرید بدیم اجازه به تهرانی ها فقط باید با داغی 53 درجه بسازی
من خودم یه زمین 200 متری توی قشم خریدم 13 تومن
برادرم اونجا کارمند اداره مخابرات هست به متاهل ها با 600 تومن زمین میدن همون زمینو بخوای بفروشی الان 12 تومن وررش میدارن

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
میدونستی پرند به خاطر فرودگاه امام درست شد؟!!!....اونجا هم بحث فرودگاه امام بود که استاد ما یک دفعه گیر داد به پرند و خانه های سازمانی برای کارمندان فرودگاه آخرش هم صحبت دانشگاه آزاد رو کرد!!!!...لول
احتمال زياد واسه همين ساختنش.......ولي فرودگاه امام كه فعلا پخي نشده........تاحالا بعدا چي بشه....خدا ميدونه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بحث یه مقدار از مسیر خودش منحرف شد

غیر از زمین چیز دیگه ای به ذهنتون نمیرسه ؟!؟!؟!

یه چیزی که درآمد ماهیانه داشته باشه !

mohammad140

Registered User
لایک‌ها
7
اقا بذار 5 ساله بانک.سالي 18 تا 19 درصد گيرت مياد
مي شه تقريبا ماهي 150 تومن

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
150 تومن باتوجه به 5 سال تورم در ایران چی میشه؟

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
150 تومن باتوجه به 5 سال تورم در ایران چی میشه؟

توی ایران سرمایه گذاری 5 ساله اصلاً منطقی نیست، اومدیم فردا دوباره در مدّت 5 سال سود بانک هارو به زیر 10% کم کردند و با توّرم بالای 15.8% اونوقت تکلیف چیه؟؟؟؟ اگر بخواید پولتون رو اون موقع بکشید بیرون باید از جیبتون هم یک چیزی بگذارید روش.​

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
سرمایه گذاری با شرایطی که شما گفتید رو من بلد نیستم . اگر اینجوری میشد که ...
ولی اگر توان پرداخت اقساط وام رو دارید . میتونید پولتون در چهار بخش سرمایه گذاری کنید با دید دو تا سه ساله .
یک و نیم میلیون طلا
یک و نیم میلیون ارز ( حساب پس انداز ارزی )
دومیلیون اوراق مشارکت
سه میلیون سهام

بالا