برگزیده های پرشین تولز

disconnection

!!!!!!!!!!!!!!!

Registered User
لایک‌ها
0
تقريبآ همه جا پيك تايمشون شب هاست پس نبايد از اين چيزا باشه اگه هم كار رقيب بود شبا رو ميخوابوند كه نتوني كاري كني نه اين كه روز كه تو اون جايي بياد كاري كنه.
به نظر من ايراد از E1 هاست اگه ميتوني با مخابرات يه هماهنگي بكن يه تست نويز بگيرن تو روز و شب اگه ديدي مشكل از اونه كه ديگه راه حلش معلومه !!!
يه چند وقتي به يوزر ها IP وليد نده بعد ببين بازم DC ميشن اين جوري اين موجوده نا شناخته به نام Rocket هم تكليفش روشن ميشه .

sassankh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فردا حتما با مخابرات اين كارو ميكنم ولي در مورد ip invalid .هر وقت ip invalid ئهيشئ كاربرا yahoo messenger رو نميتونن باز كنن.ولي فردا بعد از مخابرات اينم تست ميكنم

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
عزيز
شما مشكلت حل شد؟
اگه شد بگو چيكار كردي چون ممكنه براي من يا ساير دوستان اين مشكل بوجود بياد

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد Invalid IP باهات مخالفم. چون به علت ذيق IP من از NAt استفاده مي كنم :)
در مورد Dc يه سوال منو جواب بده. آيا همه كاربرات با هم قطع مي شن. اگه درسته پس يا نويز بالا روي خط DSL باعث ميشه كه sync مودم هات بهم بخوره و E1 controller براي يه لحظه down بشه. كه اينو خيلي راحت با تعريف Buzzer براي اون مي توني تشخيص بدي. يا اينكه مركز مخابراتي شما ساخت شركت كارين هست كه در اين صورت مخابرات بايد براي شما دست بالا بزنه و نرم افزارش رو به روز كنه.
خلاصه مشكل از نمي دونم رقيب و دشمن و اينجور چيز ها نيست. من حدس مي زنم از مركز مخابراتي دور باشي. اگه درست مي گم جواب منو بده .

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
نه، ظاهرا يکدفعه قطع نميشن! بعضی ها Online هستن و مشکلی ندارن! بعضی ها هم هی DC ميشن!

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس حتما از يه مركز مخابراتي ديگه هستن چون PCM هاي جديد ايراني هستن بيشتر مواقع رو خطوطو پرسرعت ديجيتال مشكل عدم همزماني با سوييچ دارن. من هم مثل همين مشكل رو دارم

Sign:Protected

Registered User
لایک‌ها
0
اگه Remote Loop روي مودم مشترك باعث بشه كه كنترلر E1 در طرف مشترك Up بشه، ميشه نتيجه گرفت كه خط نويز نداره؟ و اصلا نويز خط رو خود مشترك ميتونه بطريقي تست بكنه؟
در ضمن اگه Local Loop و Remote Loop باعث رفع خطاي سويچ و Up شدن كنترلر در طرف مشترك بشه ولي در حالت نرمال روي سويچ خطا داشته باشيم و كنترلر طرف مشترك Down باشه، علت چي ميتونه باشه؟

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
framing خط رو چك كن.

Sign:Protected

Registered User
لایک‌ها
0
اگه مشترك از روي Access Server تنظيمات PRI رو انجام داده باشه در حاليكه سويچ BRI رو پشتيباني ميكنه و يا برعكس، در واقع عدم تطابق تنظيمات PRI و BRI روي سويچ و Access Server نميتونه باعث بروز چنين مشكلي بشه؟
درضمن اگه مقاومت رو روي خط فيزيكي E1 با اتصال كوتاه طرف مشترك اندازه بگيريم، براي رضايت بخش بودن خط E1 حداكثر چند اهم بايد داشته باشه؟
و يه مورد ديگه اينكه، اگه يكي بياد با اتصال دادن سرهاي A با A و B با B دو زوج سيم و تبديل اونها به يه زوج سيم جهت استفاده E1 ، ميتونه بگه كه در كارايي اون تاثير گذاشته و باعث بهتر شدن ارتباط شده؟ اصلا چنين كاري معقول و مقرون به صرفه(منظور هزينه هاي اضافي مخابراته) هست؟

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من گيجيدم.
داداش من مهندس مخابرات نيستم
من همه اينها رو عملي انجام دادم. اگه از 2 زوج استفاده كني بهتره ولي بايد متراژ هر دو زوج يه اندازه باشه.
قسمت اول سوالاتت رو نفهميدم. مقاومت رو نمي دونم بايد از مخابرات بپرسي.

!!mohammad

Guest
لایک‌ها
0
سلام

من تازه وارد اين بحث شدم
به هر حال.
من هم دقيقا همين مشكل رو دارم. بعضي از يوزرها هي دي سي مي شن. بعضي وقت ها حتي به يك دقيقه هم نمي كشه. البته شب ها اين مشكل بيشتر پيش مي آد و روزا كمتر اتفاق مي افته.
البته فقط يوزرهايي كه خط مخابراتي شون آنالوگ و از نوع خيلي ضعيف هست با آي اس پي ما مشكل دارن. ناگفته نماند كه اونها هيچ مشكلي با آي اس پي هاي جاهاي ديگه ندارند.
من یه روتر : cisco 2620
و یه ماژول : nm16am
دارم.

به هر حال اگه اون دوست عزیز مشکلش حل شده. ازش خواهش می کنم در مورد چگونگی برطرف شدنش توضیح بده.
با سپاس

sassankh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خوب كه منو راهنمايي كرديد.مشگل من تقريبا حل شده .فكر ميكنم كه از گرما بود .اينجا چند روزي هوا گرم شده بود و من وقتي كولر نصب كردم قطعي كمتر شد.به هر حال مشگل تا الان حل شده.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
دقيقا !
من دو سال پيش همين مشکل رو داشتم و در نهايت به همين پاسخ رسيدم. ولی اون موقع مودم داشتم . . .
الان که نوشتی يادم افتاد :)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني از اينجا هم گرمتر شده بود

davar

Registered User
لایک‌ها
1
به نظر من اين مشكل از مخابرات هستش نه داغ كردن مودمها من يه يوزر داشتم كه دو تا خط تلفن داشت با يكيش مشكل قطعي و عدم ارتباط داشت ولي با ديگري هيچ مشكلي نداشت لازم به ذكر است كه هر دو خط ديجيتال هستن!

hojydor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. من هم همین مشکل رو داشتم. و به این نتیجه رسیدم که تمام این مشکلات از بستر مخابراتی نابسامان ایران هستش.
زمانی این مشکل واسه من حل شد که isp رو جمش کردم و خیال خودمو راحت کردم:rolleyes:

به نقل از davar :
به نظر من اين مشكل از مخابرات هستش نه داغ كردن مودمها من يه يوزر داشتم كه دو تا خط تلفن داشت با يكيش مشكل قطعي و عدم ارتباط داشت ولي با ديگري هيچ مشكلي نداشت لازم به ذكر است كه هر دو خط ديجيتال هستن!

بالا