برگزیده های پرشین تولز

Google Adsense

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دوستان.
من خيلي وقته دارم تو نت درباره ادسنس تحقيق ميكنم.
تقريبا ميشه گفت هنوز به يك راه حل عملي نرسيدم.
فقط مونده اين كتاب كسب در آمد از اينترنت در 7 روز نوشته خانم مونا افشار
اون جوري كه خود اين خانوم ادعا كرده راه حل هاي عملي براي كار با ادسنس در ايرانو تو كتابش آورده.
حالا مشكلي كه هست اينه كه قيمت كتابش 19000 تومنه تو سايتش.:eek:
خواستم ببينم كسي اينجا هست كه اين كتاب رو خونده باشه؟؟ آيا واقعا اونجوري كه ادعا ميكنه مطالبش به درد بخور هست؟
اگه كسي اين كتاب رو خونده لطفا راهنمايي كنه.
اينم سايتش : www.mitoonam.com

بیخوده، من خودم نخوندم؛ دوستان خوندن می گفتن بیخوده!

khosro_68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان . مرسي كه جواب دادين.
آقا منم همين امروز صبح به دستم رسيد و متاسفانه 3-4 ساعت وقتم رو به خازرش هدر دادم.
واقعا مزخرفه.
حتي يك نكته درست حسابيم نگفته همش چيزايي ميگه كه هر بچه اي هم ميدونه
بعدشم همش برا شركت خودشون تبليغ ميكنه كه مثلا براي دريافت ادرس مجازي و فلان با ما تماس بگيريد.

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
سلام دوستان . مرسي كه جواب دادين.
آقا منم همين امروز صبح به دستم رسيد و متاسفانه 3-4 ساعت وقتم رو به خازرش هدر دادم.
واقعا مزخرفه.
حتي يك نكته درست حسابيم نگفته همش چيزايي ميگه كه هر بچه اي هم ميدونه
بعدشم همش برا شركت خودشون تبليغ ميكنه كه مثلا براي دريافت ادرس مجازي و فلان با ما تماس بگيريد.
اینم یه مدل دزدی هست! طرف خدش دزده! بعد میخواد یاده ملت بده چطوری از ادسنس پول در بیارن!

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
اینم یه مدل دزدی هست! طرف خدش دزده! بعد میخواد یاده ملت بده چطوری از ادسنس پول در بیارن!

به قول معروف میگن که طرف اگه خودش میدونست چطوری از نت کسب درآمد کنه چرا میومد کتاب مینوشت میداد دست ملت، خودش میرفت کسب درآمدشو میکرد دیگه!!!!! مثل اکثر ایرانی ها که اگه چیزی بدونن به کسی نمیگن!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
به قول معروف میگن که طرف اگه خودش میدونست چطوری از نت کسب درآمد کنه چرا میومد کتاب مینوشت میداد دست ملت، خودش میرفت کسب درآمدشو میکرد دیگه!!!!! مثل اکثر ایرانی ها که اگه چیزی بدونن به کسی نمیگن!!

سلام آقا رضا
این جمله آخرت درسته ولی من در مورد همه ملت دنیا صادق میدونمش :)
با غیر ایرانیشم سر و کار داشتم.
فقط یه چیزایی رو میگن که از دید خودشون بدیهیاته! ولی ما ایرانیا (خودمو عرض میکنم) همونارو هم نمیدونیم و فکر میکنیم داره طرف فداکارانه اطلاعات خاص به ما میده :دی
خدافظ

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
سلام آقا رضا
این جمله آخرت درسته ولی من در مورد همه ملت دنیا صادق میدونمش :)
با غیر ایرانیشم سر و کار داشتم.
فقط یه چیزایی رو میگن که از دید خودشون بدیهیاته! ولی ما ایرانیا (خودمو عرض میکنم) همونارو هم نمیدونیم و فکر میکنیم داره طرف فداکارانه اطلاعات خاص به ما میده :دی
خدافظ

دقیقاً، با این نکته دومت موافقم...! ولی همه چی رو که نباید بگن!! :happy: اون چیزهایی که گفته میشه (و از نظر گوینده اونها بدیهیات است و اکثر ایرانیهایی هم که به این مرحله رسیدن حتی از گفتن اینها هم دریغ میکنن) برای شروع کار و به عنوان اینکه آدم بفهمه چی به چی هست کافیه و بقیش رو آدم حالا با سعی و خطا و یا خرج کردن یکمی پول میتونه یاد بگیره و به اون مرحله ای برسه که خود اون چیزهایی که اول کار یاد گرفته براش بدیهیات بشه!!
همین الان خود من و شما اون چیزهایی که 2 سال قبل یاد گرفتیم و از یاد گرفتنش سرمست بودیم (!!!!) الان چه حسی بهش داریم!! :cool:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
دقیقاً، با این نکته دومت موافقم...! ولی همه چی رو که نباید بگن!! :happy: اون چیزهایی که گفته میشه (و از نظر گوینده اونها بدیهیات است و اکثر ایرانیهایی هم که به این مرحله رسیدن حتی از گفتن اینها هم دریغ میکنن) برای شروع کار و به عنوان اینکه آدم بفهمه چی به چی هست کافیه و بقیش رو آدم حالا با سعی و خطا و یا خرج کردن یکمی پول میتونه یاد بگیره و به اون مرحله ای برسه که خود اون چیزهایی که اول کار یاد گرفته براش بدیهیات بشه!!
همین الان خود من و شما اون چیزهایی که 2 سال قبل یاد گرفتیم و از یاد گرفتنش سرمست بودیم (!!!!) الان چه حسی بهش داریم!! :cool:

سلام
کاملاً درسته :)
خدافظ

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان
حتما که لازم نیست با Google کار کنید
شرکت های دیگه ای هم هستند که کمتر سخت بگیرند مثل Bidvertiser که به پیپال هم واریز می کنه و دردسر نقد کردن چک رو نداره
پیپال هم تو همین فروم دوستانی هستند که ازتون بخرند
به نظر من اگه خارج اشنا ندارید دور گوگل رو رسما خط بزنید که اصلا ارزشش رو نخواهد داشت

Last edited:

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
مسئله اینه که اگه در خارج هم آشنا داشته باشیم (من خودم تو امریکا دارم) باز سر مالیات کلی داستان داریم. قضیه همون آش نخورده و دهن سوختس !

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
مسئله اینه که اگه در خارج هم آشنا داشته باشیم (من خودم تو امریکا دارم) باز سر مالیات کلی داستان داریم. قضیه همون آش نخورده و دهن سوختس !

بستگی داره کجا باشه، آمریکا کارش سخته ولی کشورهای دیگه (نه همش بلکه کشورهایی مثل ترکیه) زیاد دنق و فنگ نداره...

HARTMANN

Registered User
لایک‌ها
34
سلام.

میزان پرداخت گوگل برای تبلیغات CPM چقدره؟

ممنون

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
بچه ها من فکر میکردم یکی از بچه هایی که تو همین تاپیک پست داده ادسنس داره خدش ولی به کسی نمیگه! ولی ازش پرسیدم گفت ندارم :lol:

گوگل ممکن هست واسه یک کلیک 1 سنت بده! ممکنه بیست دلار! ( من شنیدم 100 دلار هم داده واسه هر کلیک! ولی من خدم ندیدم! )

ادسنس همونطور که خوب پول میده, خیلی هم سخت گیر هست!

من که با اینکه سایتم هیچ مشکلی نه از بابت کپی رایت نه محتوی نه هیچی مشکل نداره و همه محتویی که داره با زحمت بدست اومده, ولی هنوزم هر روز دعا میکنم که گیر نده بهم! از بس که شنیدم که فلان کس هم اکانتش بسته شد یا...

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
بچه ها من فکر میکردم یکی از بچه هایی که تو همین تاپیک پست داده ادسنس داره خدش ولی به کسی نمیگه! ولی ازش پرسیدم گفت ندارم :lol:

گوگل ممکن هست واسه یک کلیک 1 سنت بده! ممکنه بیست دلار! ( من شنیدم 100 دلار هم داده واسه هر کلیک! ولی من خدم ندیدم! )

ادسنس همونطور که خوب پول میده, خیلی هم سخت گیر هست!

من که با اینکه سایتم هیچ مشکلی نه از بابت کپی رایت نه محتوی نه هیچی مشکل نداره و همه محتویی که داره با زحمت بدست اومده, ولی هنوزم هر روز دعا میکنم که گیر نده بهم! از بس که شنیدم که فلان کس هم اکانتش بسته شد یا...

کی بود این آقا...؟ :)

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
کی بود این آقا...؟ :)
آقا رضا خدتو میگم!
JC_wanted.gif

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
آقا رضا خدتو میگم!
JC_wanted.gif

من گفتم ندارم؟ خوبه چند تا پست قبلی هم گفتم که ادسنس دارم :D نگاه بندازی میبینی که قبلاً چطوریش رو داشتم الان وضعیتش چطوری هست... :happy:

بالا