برگزیده های پرشین تولز

I need serious help! [IMPORTANT]

ViralZombie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دانلود کردم ولی حجم فایل ها خیلی پایینه اصلش 13 مگه ولی اونی که شما دادید 600کیلوبایته البته فایل ها کاملا هستن ولی کمی گیج کنندس! اگه می شه لطفا این فایل رو دوباره بفرست.

فایل های ضمیمه

• Scrap.zip
    382 KB · نمایش ها: 2

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
من دانلود کردم ولی حجم فایل ها خیلی پایینه اصلش 13 مگه ولی اونی که شما دادید 600کیلوبایته البته فایل ها کاملا هستن ولی کمی گیج کنندس! اگه می شه لطفا این فایل رو دوباره بفرست.

بفرمایید

بحث متفاوت بودن حجم هم به فرمتها بر میگرده، وگرنه حجم فایلها کاملا عادیه با توجه به مقدار متن نوشته شده، من با ماهیت فایلهای Scrap آشنا نیستم، بازشم که کردم چیزی سر در نیاوردم اما کلا مهم اینه که مشکلت رفع شده

فایل های ضمیمه

• ???? ????? ?? ?????? ?? ???? ?? ???.rar
    15 KB · نمایش ها: 1

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
Hi people,

I have some "SHS"(i.e x.shs) files that I used to open and edit with Microsoft Office Word. But when reinstalled windows they won't open with any software. I also tried opening with Acrobat Reader and Photoshop. They are text files, before changing windows they showed up correct in office but when I changed windows they won't show right(corrupted) like when you try to open a "DLL"(i.e x.dll) file is Word or Notpad. I need help and those files are REALLY important to me. What should I do? I there any hope for recovering them?

Thanks in Advance.

Hi there
nice 2 c u :cool:
I'm having a problem with installing internet download manager.
seems like there's something wrong with the registery and idm has blocked itself while i was applying patch file connected.
now i can't remove it by uninstaller nor reinstall it.
Can anyone help b4 i have to install a new windows?

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
فایل پیوست رو امتحان کن، اگه جواب نداد به این آدرس برو و ورودی رو پاک کن

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Internet Download Manager

فایل های ضمیمه

• IDM.rar
    591 بایت · نمایش ها: 5
بالا