برگزیده های پرشین تولز

include كردن از يه host ديگه !

vaheb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته كركش هم هست ولي لينك نميشه گذاشت !

vaheb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سالار جونم قربونت بشم اينكه تابلو هست !
يه سرچ تو گوگل

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با هزار نوع كد گذاري ميشه كد كرد. متن كد رو با base64 يا rotate13 يا ... يا مخلوط همشون كد كنيد. بعد توي فايل با eval و ديكود كردن اين ها به ترتيب اجرا كنيد. البته اين روش براي برنامه نويسان حرفه اي كاربرد نداره. براي اينكه غير قابل برگشت بشه (كه اونم قابل برگشت شده) از Zend Encoder يا برنامه هاي مشابه ميتونيد استفاده كنيد. در اين صورت برنامه تون براي اجرا شدن روي يه سرور احتياج داره كه Zend Engine داشته باشه كه اكثر سرور ها دارن. ولي خوب سرعت اجراي نرم افزار مياد پايين.

طبق ادعای zend سرعت اجرای اسکریپت کد شد بیشتر از اسکریپت کد نشده هست .
چرا اسکریپت رو زند نمی کنی . حداقل واسه دیکود کردنش کلی زحمت بکشن.
البته می تونی با 3-4 از این نرم افزارا اسکریپت رو کد کنی . بعد اینکه تعداد فایلها رو تا می تونی زیاد کنی و داخل هم include کنی و از این جور چیز که دیکود کردن رو مشکل میکنه .

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
البته می تونی با 3-4 از این نرم افزارا اسکریپت رو کد کنی . بعد اینکه تعداد فایلها رو تا می تونی زیاد کنی و داخل هم include کنی و از این جور چیز که دیکود کردن رو مشکل میکنه .
والا تجربه چندين هزار ساله من ميگه سرعتو مياره پايين. ديگه ادعا رو نميدونم‌!
آخه اين كارا براي چيه؟‌!‌ ...
I Think Open Source

خوب هركسي يه نظري داره!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
زند ادعا میکنه, برنامه ای که با زند انکودر کد شده موقع اجرا سریعتر هست چون موقع دیکود از روش های خاصی تو اپتیمایزرش استفاده کرده !!
اپتیمایزر هم معمولا یه برنامه هایی که سرعت رو افزایش و کد رو بهبود میده معروف هست !!

ولی اینکه از چندتا برنامه برا کد گذاری استفاده بشه ؟!! ( برنامه نویسی بلدی ؟ ) :blink:
==
پدر سرور رو که نمیخوای دربیاری هربار بری از اونطرف بخونی توابع رو !!
با nusoap هم میشه , کاری که این بانک ها کردن , ولی سرور جدا دارن !
مسئله ای که هست این هست که هر برنامه ای ارزشش اونقدر بالا نیست که بترسیم کدش دست یکی دیگه بیفته!
میخوای از 100 نفر دست 99 نفر رو کوتاه کنی ؟ بردار با زند انکودر 4 کد کن , تیک ابفاسکیتش رو هم بزن بده طرف !!

در ضمن درباره چیزی که تو سایت خود پی اچ پی بصورت کامل توضیح داده اینجا کسی تاپیک بزنه , من پاک میکنم (مگه اینکه استثنا باشه )!
برام هم مهم نیست کسی اینگلیسیش خوب هست یا بد , اگه انگلیسی بلد نیست بره یاد بگیره !!
در ضمن درمورد سوکت و فایل و اینجور چیزا اینجا بارها و بارها بحث شده , قرار نیست هرکی میاد یبار براش تاپیک بزنه!!

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
مهدي جان... خونسردي خودتو حفظ كن... آروم‌!‌ من كه دارم ملتو به راه راست هدايت ميكنم!!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
مهدي جان... خونسردي خودتو حفظ كن... آروم‌!‌ من كه دارم ملتو به راه راست هدايت ميكنم!!
اخه برگشته میگه , زبانم خوب نیست اینجا میپرسم :blink:
اولا برنامه نوشتن سواد انگلیسی زیادی نمیخواد؟؟ میری تو سایت php , مثال تابع رو پیدا میکنی از روش میفهمی , یه کلمه انگلیسی هم لازم نیست !!
دوما کسی که چندتا جمله انگلیسی ساده نمیتونه بخونه , چطور میتونه خودش رو برنامه نویس صدا بزنه ؟؟!!!
بعد میگن بهتر برخورد کن شاید بعضی ها انگلیسیشون خوب نیست :blink:
منم مرض ندارم اینجا علکی گیر بدم , تاپیک میزنه سوکت چیست , بعد میگه تاپیک رو چرا میبندی !
برای تمام توابع قشنگ اونجا مثال زده , بعد یوزرها هم که خیلی قشنگ کلی مثال کاربردی گذاشتن زیرش ,
کسی که به خودش زحمت یه نگاه کوچیک رو نمیده , حداقل اعتراض نکنه , اگه درباره php سوال میکنی , اول یه نگاه به اولین منبعش بنداز .

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
اخه برگشته میگه , زبانم خوب نیست اینجا میپرسم :blink:
اولا برنامه نوشتن سواد انگلیسی زیادی نمیخواد؟؟ میری تو سایت php , مثال تابع رو پیدا میکنی از روش میفهمی , یه کلمه انگلیسی هم لازم نیست !!
دوما کسی که چندتا جمله انگلیسی ساده نمیتونه بخونه , چطور میتونه خودش رو برنامه نویس صدا بزنه ؟؟!!!
بعد میگن بهتر برخورد کن شاید بعضی ها انگلیسیشون خوب نیست :blink:
منم مرض ندارم اینجا علکی گیر بدم , تاپیک میزنه سوکت چیست , بعد میگه تاپیک رو چرا میبندی !
برای تمام توابع قشنگ اونجا مثال زده , بعد یوزرها هم که خیلی قشنگ کلی مثال کاربردی گذاشتن زیرش ,
کسی که به خودش زحمت یه نگاه کوچیک رو نمیده , حداقل اعتراض نکنه , اگه درباره php سوال میکنی , اول یه نگاه به اولین منبعش بنداز .
مهدي جان!!!‌ اااههه !!!‌ بيخيال بابا. يه اتفاقي افتاده ديگه. منم اوايلش بي تجربه بودم خوب... !‌ اشكال نداره . پيش مياد!‌ زياد ناراحت كني خودتو مث من كارت خداي نكرده زبونم لال به بيمارستان و اينا ميكشه ها!

vaheb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه برگشته میگه , زبانم خوب نیست اینجا میپرسم

با مني مهدي جان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
دیگه تو روی مهدی وانستا ! بگو چشم !
درسته. هيچ كس حق نداره با مدير دعوا كنه. با من طرفه. پس اين بحث رو تموم كنين. اگر ميخواين بحث Encoding رو ادامه بدين اشكال نداره در غير اينصورت ...

vaheb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله خدا يكي و مدير هم يكي !

بالا