آژانس هواپیمایی
pop up

IPB یا VB

شروع موضوع توسط hamidrs ‏18 آگوست 2007 در انجمن vBulletin و IPB

1. hamidrs

hamidrs Registered User

من 2 تا سوال مهم دارم :

1- IPB چه ویژگی های بهتری نسبت به VB داره
    2- اینها به محتویات سایت هم کار دارند ؟ مثلاً ممکنه بگن شما چون کپی رایت رو رعایت نمی کنی لایسنستو باطل می کنیم ؟

2. iranexplorer.net

iranexplorer.net کاربر قدیمی پرشین تولز

vBulletin رایج تر هست و ضمن اینکه پشتیبانی قوی تری ارائه میده.

3. hamidrs

hamidrs Registered User

ممنون که حداقل شما یک چیزی گفتید ! راستی نمی دونید به محتویات گیر می ده یا نه من یک ایمیل به هردوشون زدم (ipb و vb ) و گفتم که محتوبات می تونه لایسنسو لغو کنه یا نه که هنوز جوابی ندادند . فکر کنم ipb دارای سیستم قویتری باشه ، البته من هردوشو توی لوکال نصب کردم در ipb بیشتر می تونی فروم رو کنترل کنی حالا می خوام بدونم به طور کلی امنیت کدوم بیشتر و کار با کدم برای کاربر و مدیران راحت تره .

4. Shahed

Shahed Registered User

به نظر من ipb در مقابل وی بی هیچ حرفی برای گفتن نداره !! از فراوونی هک ها و مودهاش بگیر تا امکانات پایه ای !!
    در خصوص محتویات هم نه ربطی نداره. اصولا هیچ کاری با محتوای فروم شما ندارن.

5. pilot

pilot مدیر بازنشسته

نظر شما صد البته درسته. :D
    من با جفتشون کار کردم. ولی خب IPB جلوی وی بولتین هیچی نیست!

6. Shahed

Shahed Registered User

مخلص استاد هم هستیم ! [​IMG] [​IMG]

7. boxilink
  8. hamidrs

hamidrs Registered User

1- والا من فکر می کردم پشتیبانشون خیلی قوی تر از این حرفا باشه ، الان 24 ساعت که من ایمیل فرستادم ولی هیچکدوم جواب ندادن ، ایمیل هم بیشتر برای این فرستادم که ببینم پاسخ گویی کدومشون سریع تره !

2- نکته دیگه که وجود داره اینه که ipb گرون تر بودن لایسنسش به خاطر پشتیبانی تلفنی هست یا بهتر بودن سیستمش ؟ اگر کسی از لایسنس ipb استفاده کرده فرق دو نوع لایسنسشو کامل توضیح بده ممنون می شم .

3-توی این مدتی که در لوکال با این دو کار می کردم ، حسن ipb رو در این دیدم که اولاً مدیریت بیشتری داری و دوماً تمام هک ها رو خودش نصب ، حالا اگر کسی مقایسه ای بین امکانات این دو داره لطف کنه بگه .

9. Shahed

Shahed Registered User

والا من که تو member area ش تا یه تیکت میزنم به یه رب نمیکشه که ریپلای میخوره !

10. hamidrs

hamidrs Registered User

توی member area ممکنه ولی من که هنوز لایسنس ندارم که وارد member area بشم ، من به قسمت فروشش میل زدم که هنوز جواب نداده ، حالا شما اگر به member area رفتی بپرس contents can expire lisence .

11. Shahed

Shahed Registered User

من که گفتم ! نه !!

/

اما کلا سوال بی موردی هست !! اگه لایسنس میخری برای فروم وارز که دستشون به سرورت میرسه ، قبلش بخاطر همون وارز ازت شکایت میکنن بنکل !
    اگه سرورت جاییه که دستشون بهت نمیرسه که اصلا واسه چی داری لایسنس میخری؟؟

12. hamidrs

hamidrs Registered User

سرور داخل آمریکاست ، ولی شرکت می گه شما لینک مستقیم نزاری مشکل نداره ، اما من اکثر فروم های وارز رو که می بینم phpbb دارند ( با وجود اینکه یوزر هاشونم زیاده ) ، برای همین به این موضوع شک کردم .

این هم به صورت پاورقی بگم :

در مورد سرور هم حدود یک ماهه به دنبال یک سرور داخل ایرانم که سرگذشت این یک ماه و جواب های شرکت ها خودش یک کتاب می شه ، ولی جهت اطلاع ما در ایران دو دیتا سنتر داریم یکی پارس آنلاینه و یکی هم داده پرداز که قیمتها به هیچ عنوان با صرفه نیست (البته پارس آنلاین هنوز قیمت نهایی نداده ) ، اما یک دیتا سنتر دیگه هست که اگر راه بیفته ممکن ما هم بتونیم راحت هاستمون رو به ایران منتقل کنیم ، اون دیتا سنتر مریوط به برج الکترونیک شیراز که هنوز راه نیفتاده ولی از تکنولوژی بسیار پیشرفته ای استفاده می کنه و ارتباط دیتا در این مرکز قطع نخواهد شد

13. Shahed

Shahed Registered User

تقریبا دوسه سال میشه که این دوتا دیتاسنتر تو ایران هستن ! و البته با قیمتهای شدیدا بالای پهنای باند !
    چیزی که مهمه برای دیتاسنترها پهنای بانده ! که تو ایران به این راحتی ها پیدا نمیشه.
    از من میشنوی برو از روسیه و چین سرور وارز بگیر از اینجا نگیر !!

14. avajang.com .leftavajang.com.right