برگزیده های پرشین تولز

Need For Speed Pro Street

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
گرافیک بازی چطور بود ؟ می کشه ؟... من 6600 دارم با 2.4 پنتیوم و 1 گیگ رم ...

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
گرافیک بازی چطور بود ؟ می کشه ؟... من 6600 دارم با 2.4 پنتیوم و 1 گیگ رم ...
فکر نکنم مشکلی داشته باشه من 7300 جی تی دارم کشید خوبم کشید (6600 با اینکه قدیمی تره اما در رده mainstream هست)

منم بازی رو تازه گرفتم یه نگاهی انداختم.با اینکه پیشرفت زیاد داشته خوشم نیومد. مسئله اینجاست که سبک بازی عوض شده همه همون سبک قدیمی رانندگی پر خطر و هیجان دارو میخواستن اما بازی به یه بازیه کاملا واقعی تبدیل شده که اصلا حال نمیده

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مرسی ... (البته یه دو هسته ای -1600- خریدم ، هنوز وقت نشده نصبش کنم)

آره ... من وقتی NFS رو واسه داداشم نصب می کنم یکی از انگیزه هام اینه که مراحل تعقیب و گریز با پلیسش رو خودم برم ؛ اگه نباشه ، خیلی حیفه ...
expression35.gif

hassanbwa

Registered User
لایک‌ها
22
به نظر من بازی most wanted هم از نظر ساخت و گرافیک و روان اجرا شدن بازی و از نظر سازگاری با اکثر سیستم های متوسط بهتر بود
خوب هر کسی نظری داره...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من نصب کردم ، مشکل داشت ... یعنی یا باید با گرافیک زیر متوسط می رفتی ، یا کمی کند می شد ... تازه با همون گرافیک زیر متوسط هم وقتی گرد و خاک به پا می شد ، بدتر می شد ... خلاصه رفت واسه وقتی که cpu و mb جدید رو نصب کردم ...

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
منم گرفتم بازی خوبیه اونقدرا که میگین هم بد نیست . همچی خیلی طبیعی تر و واقعی تر شده فقط بدیش اینه که دیگه مسابقاتش حالت مسابقات خیابونی نداره .

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
من چند روز پيش حذفش كردم most wanted عالي بود ea خيلي زدحال زد.

v33x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
به نظر من موست وانتد از همشون بهتره

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
منم گرفتم بازی خوبیه اونقدرا که میگین هم بد نیست . همچی خیلی طبیعی تر و واقعی تر شده فقط بدیش اینه که دیگه مسابقاتش حالت مسابقات خیابونی نداره .

باهات موافقم اما کنترل ماشین خیلی بد شده

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
باهات موافقم اما کنترل ماشین خیلی بد شده
نه کنترلشم عالیه , فقط ماشینهایی که اول میگیری هندلینگ بدی دارن .
ولی الحق و لانصاف بازی بشدت طبیعی شده نه از نظر گرافیکی از نظر موارد و چیزهایی که تو رانندگی در عمل و در واقعیت تاثیر گذاره و وجود داره مثل اینکه قدرت موتور چند اسبه بخار با ماشینتون دیفرانسیل عقبه یا جلو یا دو دیفرانسیله برای مثال تو مسابقات Drag ماشین دیفرانسیل عقب بشدت جواب میده و باید لاستیک چرخ که ماشین رو اون دیفراسیل هست پهن بگیرید تا اصطکاک بیشتر به و تو شتاب اولیه تاثیر زیادی میزاره . یا ماشینهای دو دیفرانسیل شتاب اولیه خیلی عالی ندارن ولی در عوض هندلینگ خیلی خوبی دارن . کلا تمام ماشینها فکر میکنم از روی نمونهای واقعیشون ساخته شدن (هندلینگ , قدرت موتور و حتی فکر کنم قیمت و ...) مثلا واقعا کنترل ماشینی مثل پورشه کایمن سخته که در عمل هم رانندگی و کنترل ماشینهای پروشه به خاطر موتور عقب بودنشون و سخته و این مورد کاملا در بازی مشخصه . یا موارد دیگهای مثل اینکه اومده ماشینهای مسابقات مختلف رو از هم جدا کرده چون در واقیعیت هم یه ماشین مسابقه Drag اصلا هیچ ربطی به ماشینی که در مسابقه Drift استفاده میشه نداره و همچیش فرق میکنه . کلا که من خیلی از این بازی خوشم اومد و فقطم به خاطر طبیعی شدنشه که هیچ بازی ماشینی اینطوری نیست خیلی جزئیات که در مسابقات ماشین سواری در عمل وجود داره داره تو این نسخه رعایت شده .

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
نه کنترلشم عالیه , فقط ماشینهایی که اول میگیری هندلینگ بدی دارن .
ولی الحق و لانصاف بازی بشدت طبیعی شده نه از نظر گرافیکی از نظر موارد و چیزهایی که تو رانندگی در عمل و در واقعیت تاثیر گذاره و وجود داره مثل اینکه قدرت موتور چند اسبه بخار با ماشینتون دیفرانسیل عقبه یا جلو یا دو دیفرانسیله برای مثال تو مسابقات Drag ماشین دیفرانسیل عقب بشدت جواب میده و باید لاستیک چرخ که ماشین رو اون دیفراسیل هست پهن بگیرید تا اصطکاک بیشتر به و تو شتاب اولیه تاثیر زیادی میزاره . یا ماشینهای دو دیفرانسیل شتاب اولیه خیلی عالی ندارن ولی در عوض هندلینگ خیلی خوبی دارن . کلا تمام ماشینها فکر میکنم از روی نمونهای واقعیشون ساخته شدن (هندلینگ , قدرت موتور و حتی فکر کنم قیمت و ...) مثلا واقعا کنترل ماشینی مثل پورشه کایمن سخته که در عمل هم رانندگی و کنترل ماشینهای پروشه به خاطر موتور عقب بودنشون و سخته و این مورد کاملا در بازی مشخصه . یا موارد دیگهای مثل اینکه اومده ماشینهای مسابقات مختلف رو از هم جدا کرده چون در واقیعیت هم یه ماشین مسابقه Drag اصلا هیچ ربطی به ماشینی که در مسابقه Drift استفاده میشه نداره و همچیش فرق میکنه . کلا که من خیلی از این بازی خوشم اومد و فقطم به خاطر طبیعی شدنشه که هیچ بازی ماشینی اینطوری نیست خیلی جزئیات که در مسابقات ماشین سواری در عمل وجود داره داره تو این نسخه رعایت شده .

راستش حالا که تا یک جاهایی رفتم جلو از بازی بیشتر خوشم اومده
همونطور که میگی ماشین هایی که اول میده یکم مشکل دارن البته با ترمز دستی
خیلی راحتتر میشه سر پیچها دور زد
تو مسابقات drag اگه یک ماشین قوی داشته باشی مثل corvette اگه همون اول که
راه میوفتی توربو استفاده کنی سر ماشین میاد بالا و حتی ممکنه چپ کنی که اینم خیلی جالبه
یک بازیه دیگه با اسم GRID هم تا دو ماه دیگه میاد که اون هم به نظر بازیه جالبی میاد
اطلاعات بیشتر از سایت زیر:
http://www.gamespot.com/pc/driving/racedriverone/index.html?tag=topten;coming_soon;title;5

بالا