برگزیده های پرشین تولز

Upload کردن MySQL Database

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
سلام
من برای Upload کردن Database به مشکل برخوردم !

تنها روشی که برای Upload کردن database پیدا کردم، Export کردن با PHPMyAdmin و Import کردن اون از داخل PHPMyAdmin سایت هست.
ولی PHPMyAdmin سایت گزینه Import نداره. در واقع Account پیش فرض اون از نوع Usage هست :(

1.من با کنترل پنل سایت (cPanel) یک Account دیگه برای Connect شدن به Database ساختم، ولی نمی دونم چطور باید با این Account در PHPMyAdmin وارد بشم :eek:

2.در صفحه اول PHPMyAdmin نوشته No Privileges و به دلیل بالا نمی تونم Privilege بسازم :(

3.اگه راه بهتری برای Upload کردن Database می شناسین، بگین

ممنونم :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام
من برای Upload کردن Database به مشکل برخوردم !

تنها روشی که برای Upload کردن database پیدا کردم، Export کردن با PHPMyAdmin و Import کردن اون از داخل PHPMyAdmin سایت هست.
ولی PHPMyAdmin سایت گزینه Import نداره. در واقع Account پیش فرض اون از نوع Usage هست :(

1.من با کنترل پنل سایت (cPanel) یک Account دیگه برای Connect شدن به Database ساختم، ولی نمی دونم چطور باید با این Account در PHPMyAdmin وارد بشم :eek:

2.در صفحه اول PHPMyAdmin نوشته No Privileges و به دلیل بالا نمی تونم Privilege بسازم :(

3.اگه راه بهتری برای Upload کردن Database می شناسین، بگین

ممنونم :D
خوبه حالا ایمپورت نداری ! وگرنه الان میومدی تاپیک میزدی که دیتابیسم درست ایمپورت نمیشه و همه چی قاطی پاتی شده !! کلا ایمپورت دیتابیس از طریق phpmyadmin به شدت سرطانه !!

/
تا چه حدی دسترسی به سرور داری؟ ssh دارید؟ اگه ssh داری فایل sql رو آپلود کن و با ssh ایمپورتش کن !!

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
خوبه حالا ایمپورت نداری ! وگرنه الان میومدی تاپیک میزدی که دیتابیسم درست ایمپورت نمیشه و همه چی قاطی پاتی شده !! کلا ایمپورت دیتابیس از طریق phpmyadmin به شدت سرطانه !!

/
تا چه حدی دسترسی به سرور داری؟ ssh دارید؟ اگه ssh داری فایل sql رو آپلود کن و با ssh ایمپورتش کن !!
از جوابتون خیلی ممنونم

درست شد!

باید با cpanel سایت دیتابیس رو می ساختم و بعد یک user و با cPanel به user سطح دسترسی می دادم

ای طوری توی PHPMyAdmin گزینه Import و SQL اضافه می شه.
بعد به راحتی Import کردم.خوشبختانه فعلا که سرطانی نشده.مگه Import کردن چه مشکلاتی رو ممکنه به وجود بیاره؟

بالا