برگزیده های پرشین تولز

ريزش مو و راه هاي جلو گيري از اون

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
این درست که من پسر نیستم و عقیم نمی شم و اینا ولی حالا کی گفته من پزشک نیستم ؟ خداییشم نیستم ولی رونان سمپاشی نکن . propecia داروی بسیار معتبریست . چرا عرق جغول بغول تاییدئه نداره ؟ وقتی دارویی از طرف اف دی ای تایید شده یعنی اینکه رونان باید بدونه که اون دارو هزار جور تست پس داده و بعد از سالها تحقیق مفید بودن و بی خطر بودنش ثابت شده

البته میشه به اینم که من ویزیتور پروپشیا باشم فکر کرد :happy:
ولی بی شوخی رونان سمپاشی نکن برادر من ، پروپشیا خیلی خوب و موثره . می گم طرف طاس بود الان شده چل گیس ...

Fda به اين معني نيست كه اون دارو هيچ مشگلي نداره ... معتبر هست اما من قبلا يه مدت خوردم شديدااااااا

ميل جنسي رو كم ميكنه :( اصلا حال نميده :D موثرشم نميدونم ولي حتما خوبه

ولي بازم ميگم به حرف اين Cp You ‌گوش نديد اين ويزيتوره مطمين باشيد براي هر تبليغش 2500 ميگيره

ميخواد جنساشو اب كنه :D

طرف طاس بوده الان 40 گيس شده ( چيزي هست از 200 سال پيش ساخته شده به نام كلاه گيس :D )
کلا پروپشیا و ماینوکسیدیل تنها داروهای تایید شده هستند.
در مورد عقیم شدنش هم نترسید بابا! اینقدرا جدی نیست قضیه!!!
یکی از دوستام با دکتر صحبت کرده بود گفته بود پروپشیا به میزان کمی میل جنسی رو کاهش میده! همین!
البته مزوتراپی هم روش خیلی خوبیه.:) فقط باید پیش یه متخصص درست و حسابی انجام بشه.

بیشتر بدانیم Mesotherapy

دكترا خودشون براي اينكه نتيجه خوب بده ميگن بخور ... اما بازم ميگم مراقب باشيد

ميزانش هم كم نيست ... نخوريد بيچاره ميشيد نخوريد عقيم ميشيد نخوريد با دافي دوست شديد بايد بزنيد تو

سر خودتون ... نخوريد آقا نخوريد :lol:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
Fda به اين معني نيست كه اون دارو هيچ مشگلي نداره ... معتبر هست اما من قبلا يه مدت خوردم شديدااااااا

ميل جنسي رو كم ميكنه :( اصلا حال نميده :D موثرشم نميدونم ولي حتما خوبه

ولي بازم ميگم به حرف اين Cp You ‌گوش نديد اين ويزيتوره مطمين باشيد براي هر تبليغش 2500 ميگيره

ميخواد جنساشو اب كنه :D

طرف طاس بوده الان 40 گيس شده ( چيزي هست از 200 سال پيش ساخته شده به نام كلاه گيس :D )

دكترا خودشون براي اينكه نتيجه خوب بده ميگن بخور ... اما بازم ميگم مراقب باشيد

ميزانش هم كم نيست ... نخوريد بيچاره ميشيد نخوريد عقيم ميشيد نخوريد با دافي دوست شديد بايد بزنيد تو

سر خودتون ... نخوريد آقا نخوريد :lol:

باز این رونان اومد :)

آقا جان اف دی ای تایید کرده پس مشکلی نیست و بهرحال هر دارویی عوارض خاص خودش رو داره و دلیل نمیشه چون تو دچارش شدی همه دچارش بشن . گلاب به روت این چیزیم نیست که من بتونم از اون چل گیس بپرسم ولی چشم و چارش نشون میده هیچم دچار کاهش نشده :happy:

ضمنا مثل اینکه دلت از پروپشیا بد خونه ها . من ویزیتور اقسام سیلدنافیل هم هستم . بدم خدمتتون ؟ :D

پ.ن : مرگ بر بی جنبه !

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوستان

این فیناستراید یا پروپشیا چندین نوع مختلفش در داروخانه ها موجود هست و عرضه میشه (سها-ایرانی ، فرانسوی ، امریکایی و ... ) ، کسی اطلاعی از تفاوت کیفیتشون داره ؟

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
بابا خوبه که میل جنسی کم شه........
به خدا ما هرچی میکشیم از دست این تستسترونه.هورمون مردانس.......والا دخترا اگه جا ما بودن میفهمیدن.
وقت و بی وقت

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
باز این رونان اومد :)

آقا جان اف دی ای تایید کرده پس مشکلی نیست و بهرحال هر دارویی عوارض خاص خودش رو داره و دلیل نمیشه چون تو دچارش شدی همه دچارش بشن . گلاب به روت این چیزیم نیست که من بتونم از اون چل گیس بپرسم ولی چشم و چارش نشون میده هیچم دچار کاهش نشده :happy:

ضمنا مثل اینکه دلت از پروپشیا بد خونه ها . من ویزیتور اقسام سیلدنافیل هم هستم . بدم خدمتتون ؟ :D

پ.ن : مرگ بر بی جنبه !

منم ميگم ديگه عوارضش يكي عقيم شدنه يكي بي ميلي جنسي ... عارضه از اين 2 تا تو دنيا بزرگتر هم مگه

وجود داره ؟ :p منم نه عقيم شدم نه هيچي و كلا 3 تا دونه هم بيشتر نخوردم اما كلا همه اينو ميگن

آقا جون خطر ناكه خلاصه ... جدي ميگما سعي كنيد قشنگ تحقيق كنيد ... الكي نخوريد مثل قند و نبات هي بندازيد

بالا كه به قول Cp You 2 روزه 40 گيس بشيد ... كاهش و افزايشش رو از تو چشاش خوندي ؟ :blink: ايول بابا

به قول شاعر بابا تو ديگه كي هستي ؟ نميدونم اين فيل ميلي كه ميچي چيه ... اگه خوبه بده :D ولي كلا

من با قرص اصلا رابطه ندارم حتي سرما هم بخورم يا پني سيلين ميزنم يا ميزارم تا خوب شه

كلا قرص از هيچ نوع نميخورم

پ.ن : درود بر با جنبه و قطبي :D:cool:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
بابا خوبه که میل جنسی کم شه........
به خدا ما هرچی میکشیم از دست این تستسترونه.هورمون مردانس.......والا دخترا اگه جا ما بودن میفهمیدن.
وقت و بی وقت
:d

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 6 characters.

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
منم ميگم ديگه عوارضش يكي عقيم شدنه يكي بي ميلي جنسي ... عارضه از اين 2 تا تو دنيا بزرگتر هم مگه

وجود داره ؟ :p منم نه عقيم شدم نه هيچي و كلا 3 تا دونه هم بيشتر نخوردم اما كلا همه اينو ميگن

آقا جون خطر ناكه خلاصه ... جدي ميگما سعي كنيد قشنگ تحقيق كنيد ... الكي نخوريد مثل قند و نبات هي بندازيد

بالا كه به قول Cp You 2 روزه 40 گيس بشيد ... كاهش و افزايشش رو از تو چشاش خوندي ؟ :blink: ايول بابا

به قول شاعر بابا تو ديگه كي هستي ؟ نميدونم اين فيل ميلي كه ميچي چيه ... اگه خوبه بده :D ولي كلا

من با قرص اصلا رابطه ندارم حتي سرما هم بخورم يا پني سيلين ميزنم يا ميزارم تا خوب شه

كلا قرص از هيچ نوع نميخورم

پ.ن : درود بر با جنبه و قطبي :D:cool:

فیل میلی رو بزرگ که شدی یاد می گیری :happy:
و اینکه بابا اگر مشکلی داری گردن پروپشیا ننداز . بعید می دونم کسی با خوردن فقط 3 تا قرص دچار کاهش بشه . مشکل جای دیگه بوده
و اینکه عقیم شدن جزو عوارضش نیست ولی کاهش هست

در پاسخ اون دوستمون هم بگم من نمی دونستم که پروپشیا ایرانی هم داره . اگر داره پس چرا این بابا ماهی انقدر پول پروپشیا میده !؟ ایرانیش چنده ؟

پ.ن : مرگ بر صرافی دبی که نمیذاره قطبی پول رو پس بده !

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
فیل میلی رو بزرگ که شدی یاد می گیری :happy:
و اینکه بابا اگر مشکلی داری گردن پروپشیا ننداز . بعید می دونم کسی با خوردن فقط 3 تا قرص دچار کاهش بشه . مشکل جای دیگه بوده
و اینکه عقیم شدن جزو عوارضش نیست ولی کاهش هست

در پاسخ اون دوستمون هم بگم من نمی دونستم که پروپشیا ایرانی هم داره . اگر داره پس چرا این بابا ماهی انقدر پول پروپشیا میده !؟ ایرانیش چنده ؟

پ.ن : مرگ بر صرافی دبی که نمیذاره قطبی پول رو پس بده !

مشگل فقط من نبود ... هر كسي پرو پشيا خورده ميناليد :D حالا بماند ديگه ... من هنوزم ميخوام بدونم تو چجوري از

چشاي يارو خوندي :blink: روان شناس هم هستي ؟ عقيم شدن هم هست نخوريددددددددددددددددددددددددددددد

فردا عقيم شديد ميخوايد Cp You رو از كجا پيدا كنيد تا بندازيدش زندان ؟ هان ؟ :p بسته اي 2500 ارزششو داره

به خاطرش جووناي مملكت رو از بين ببري :hmm: آره ايراني هم داره اما خوب ميگن ايرانيش آشغاله

زود تر عقيم ميكنه :lol:

درود بر قطبي و قطبي دوست :)

im_zero2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من 4 ماهه که تحت نظر یه دکنر خوب و تقریبا معروف دارم موهام رو درمان می کنم

برای درمان از 2 نوع محلول ماینوکسیدیل یکی 5% و یکی دیگش ترکیب چند نوع دارو که داروخونه می سازه و قرص فیناستراید استفاده می کنم + چند نوع قرص مکمل برای تقویت پوست و مو

البته روع قرص فیناستراید اسمشو FINPECIA می نویسه من نمی دونم چرا مردم می گن پروپشیا

اول جواب اون دوستمون رو بدم که بله فیناستراید ایرانی هم داریم اونم نه 1 نوع بلکه گویا 2 تا شرکت داروسازی الآن تولید می کنن که یکیش همین شرکت فیناستراید سها هست (همشون یکیه فقط شرکت سازندش فرق می کنه)

الآن نوع هندی هم هست که تحت لیسانس انگلیس تو هند تولید میشه که منم این سری هندیشو خریدم
نوع آمریکاییش هم هست

نوع ایرانیش یه ورق 30 تایی 1200 تومانه و هندیش 30 تاش تقریبا 8000 تومان آمریکاییش هم شنیدم 30 تاش 60-70 هزار تومان ولی تا حالا ندیدم داروخونه ای داشته باشه حالا فرقشون تو چیه دیگه نمی دونم من که یه 100 تا ایرانی خوردم این سری 100 تا هندیشو خریدم

اما در مورد فیناستراید طبق گفته دکترم هورمون مردانه باعث ریزش مو میشه اگه دقت کرده باشین اونایی که بدن های پرمو و ریش و سیبیل پر پشت دارن هورمون های مردونشون بالاست و اکثرا کچلن و ریزش مو دارن (بعضی ها هم ریزش مو ندارن ولی موهاشون در اثر تاثیر همین هورمون به مرور نازک میشه و در آخر کچل می شن)

حالا این فیناستراید هورمون مردانه رو تا حدودی خنثی می کنه و از ریزش مو جلوگیری می کنه (من که ترجیح میدم بدنم کوثه باشه ولی کچل نباشم)

بله میل ج..سی رو کاهش می ده و سرعت رویش ریش رو هم تا حدودی کم می کنه که به نظر من خیلی هم خوبه

ولی این عقیم شدنو عمرا تا حالا نشنیده بودم به نظر من اصلا نمی تونه همچین عارضه ای داشته باشه آخه این دارو خیلی معروفه و تو کل دنیا برای ریزش مو مصرف میشه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
داروی اصلی ( امریکایی ) Propecia نام داره تاجایی که می دونم
از آقاهه پرسیدم برای پسرخاله جان که اونم نخورد گفت عقیم می کنه !
حالا هی بگو اف دی ای ... حرف خودشونو می زنن . ایرانین دیگه :happy:

مرسی دوست عزیز . نمی دونستم هندی و ایرانی هم داره . ولی امریکایش 70 به بالاست . خودم قیمت کردم . می خوام برای ولنتاین برای پسرخاله جان بگیرم که عقیم بشه تا مقطوع النسل شدن این موجود غریب ! فصل تازه ای برای بشریت بشه ...
باور کن دنیا بهتر نفس می کشه اگر بعضی ها ( اسم نیوردم رونان ! ) عقیم بشن :happy:

پ.ن : زنده باد پروپشیا . مرگ بر ریزش مو و مارکو :blink:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
از آقاهه پرسیدم برای پسرخاله جان که اونم نخورد گفت عقیم می کنه !
حالا هی بگو اف دی ای ... حرف خودشونو می زنن . ایرانین دیگه :happy:

مرسی دوست عزیز . نمی دونستم هندی و ایرانی هم داره . ولی امریکایش 70 به بالاست . خودم قیمت کردم . می خوام برای ولنتاین برای پسرخاله جان بگیرم که عقیم بشه تا مقطوع النسل شدن این موجود غریب ! فصل تازه ای برای بشریت بشه ...
باور کن دنیا بهتر نفس می کشه اگر بعضی ها ( اسم نیوردم رونان ! ) عقیم بشن :happy:

پ.ن : زنده باد پروپشیا . مرگ بر ریزش مو و مارکو :blink:

چرا چيزي از پسر خالت به ارث نبردي ؟ اونم ميدونه عقيم ميكنه ... Fda چيه بابا گير دادي بهش

دليلي نداره Fda ‌تاييد كنه يعني عقيم نميكنه ... شماره پسر خالتو بده تا زنگ بزنم راهنماييش كنم

بگم ميخواي نسل كشيش رو Destroy كني ( Ohhh Sorry شما ايراني ها به Destroy چي ميگيد ؟ :D )

رونان عقيم بشه نسل فرزندان خوش تيپ و تيكه و دختر كش ايران از بين ميره ... حالا خود دانيد :cool:

مرگ بر ربزش مو و ماركو رو باهات هستم

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
چرا چيزي از پسر خالت به ارث نبردي ؟ اونم ميدونه عقيم ميكنه ... Fda چيه بابا گير دادي بهش

دليلي نداره Fda ‌تاييد كنه يعني عقيم نميكنه ... شماره پسر خالتو بده تا زنگ بزنم راهنماييش كنم

بگم ميخواي نسل كشيش رو Destroy كني ( Ohhh Sorry شما ايراني ها به Destroy چي ميگيد ؟ :D )

رونان عقيم بشه نسل فرزندان خوش تيپ و تيكه و دختر كش ايران از بين ميره ... حالا خود دانيد :cool:

مرگ بر ربزش مو و ماركو رو باهات هستم

دوست من الان میتونی اسپرمتو بگیری ببری بذاری تو یخچالای بیمارستان .
به هر تعداد خواستی بچه دار شو..عقیمم شدی به درک..:lol:
ماشالا در هر میلی لیتر چی همون چیز دیگه 20 میلیون اسپرم وجود داره ینی میتونی یه زمین رو بارور کنی.
تازه زحمتتم کم میشه.
تازه با دی ان ای بدنت میتونی بدون اینکه زن بگیری بچه دار شی..
پس جان اون کسی که دوس داری اینقد عقیم مقیم نکن.:happy:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
تازه زحمتتم کم میشه.
تازه با دی ان ای بدنت میتونی بدون اینکه زن بگیری بچه دار شی..
.:happy:

يعني تو باشي حاضري ؟ :hmm: زحمته نباشه ؟ :D اي خدا الان ادامه بدم ديگه بن ميشم So Stop Man

فكر كن ... خودم خودمو آره ديگه ... اي بابا ... چه دوره زمونه اي شده ... روناني كه درو داف خودشونو ميكشن براش

بيخيال همه چي شه ... اي خدا خودت جووناي مارو راهنمايي كن :) ولي جدا ميشه با دي ان اي اين كارو كرد ؟

ايول , ايول :rolleyes:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
روناني كه درو داف خودشونو ميكشن براش

یکی از عوارض هولناک پروپشیا " توهم زدن " هست که حتی اگر 3 تا دونه اش رو خورده باشید ممکنه تا سالها همراهیتون کنه !
آدم عقیم بشه اما توهم نزنه :happy:

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
خود گنده بینی نمی آره این دارو هه؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یکی از عوارض هولناک پروپشیا " توهم زدن " هست که حتی اگر 3 تا دونه اش رو خورده باشید ممکنه تا سالها همراهیتون کنه !
آدم عقیم بشه اما توهم نزنه :happy:

گفتم همين 3 تا رو هم نخورما :D نشد :wacko:

خود گنده بینی نمی آره این دارو هه؟

:lol::lol::lol::lol::lol: فكر كن

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
يعني تو باشي حاضري ؟ :hmm: زحمته نباشه ؟ :D اي خدا الان ادامه بدم ديگه بن ميشم So Stop Man

فكر كن ... خودم خودمو آره ديگه .........اولي جدا ميشه با دي ان اي اين كارو كرد ؟

ببین حالا پس بذار کامل بت بگم.........

اولا عقیم شدن فقط ینی اینکه نمیتونی بچه دار شی نه اینکه آره!!!
بعدا مزیت نگهداری اسپرم در یخچال واستفاده در آینده از اون اینه که فرد میتونه اسپرم رو در سنی که کم بوده بگیره و الان تا 20 سال میتونن نگهداری کنن ازش .خوب معلومه هرچی سن کمتر باشه اسپرم کیفیت بهتری داره دیگه.
پس برو قرصا رو بگیر تا تش بخور.:lol:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ببین حالا پس بذار کامل بت بگم.........

اولا عقیم شدن فقط ینی اینکه نمیتونی بچه دار شی نه اینکه آره!!!
بعدا مزیت نگهداری اسپرم در یخچال واستفاده در آینده از اون اینه که فرد میتونه اسپرم رو در سنی که کم بوده بگیره و الان تا 20 سال میتونن نگهداری کنن ازش .خوب معلومه هرچی سن کمتر باشه اسپرم کیفیت بهتری داره دیگه.
پس برو قرصا رو بگیر تا تش بخور.:lol:

بابا ترو خدا ديگه عقيم شدنو برام معني نكن :lol: كدوم بيمارستان حالا اسپرم نگهداري ميكنه ؟ همينجوري ببرم بدم

دستش بگم نگه دار ؟ :happy: اگه طرف زن بود چي ؟ :p اوه بحث به كجاها كشيده شد ... نه نترس بابا عقيم نميشيم

ولي اون رو كه فقط 4 سال پيش 3 تا دونه خوردم و بعدش نخوردم ... اما براي اوناييي كه كچلن بگم الان روشهاي

كاشت مو اومده با تكنيك هاي عالي ... دوستم كاشته واقعا عالي شده ... تازه ميتونن از مواهيخودتون هم نمونه

بگيرن ببرن بسازن و به صورت مصنوعي توي سرتون گره بزنن ... خلاصه همه روشش هست ... اما به حرف اين

Cp You گوش نكنيد و Propecia نخوريد :)

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
برو صحبت کن.دارن آزمایشگاه..کجاش دیگه آدرس ندارم.

بالا