برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

vahid_1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان سایت **** وظیفه یک گزینه جدید برای خرید خدمت غایبان در نظر گرفته است که می توانند وضعیت خودشون رو پیگیری کنند.

64225483832664079652.jpg

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
ما دیروز درخواست تمدید دادیم بعدش پشیمون شدیم رفتیم گفتیم کنسل کن میگه نمیشه؟؟؟ راهی هست اینو من کنسل کنم(از 1 برج 4 انداختم برج 1 برج 6)
قبل تاریخ اعزام هم میشه رفت سربازی؟

بهتره یه سر به **** وظیفه بزنید چون پلیس +10 یه سری کارهایی که از پیش تعریف شده رو انجام میدن و از بقیه کارها سر در نمیارن.

Abolfazl_real

Registered User
لایک‌ها
392
سلام خدمت همه ی دوستان
راستش من دفترچمو قبل از عید پست کردم پس فرداهم اعزامم شیش ماه هم اضاف دارم
اگه نرم چی میشه ؟؟؟
میاند دنبالم به زور ببرندم ؟؟؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام خدمت همه ی دوستان
راستش من دفترچمو قبل از عید پست کردم پس فرداهم اعزامم شیش ماه هم اضاف دارم
اگه نرم چی میشه ؟؟؟
میاند دنبالم به زور ببرندم ؟؟؟

سلام
نه خیلی کم پیش میاد بیان دنبال کسی، اولش معمولا اخطار و اینجور چیزا میدن و بعدش بستگی به محل سکونت داره، مثلا یکی از دوستام توی شهر کوچیکه که حتی **** وظیفه به کلانتری سپرده بود که بیان دنبالش ولی کلانتری اصلا پیگیر نشد و دنبالش نیومد.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام مجدد
همونطور که قبلا گفتم، 25 فروردین تو کمیسیون پزشکی ، معاف شدم و فیش هایی رو که گفتن پرداخت کردم و از اون روز تا الن ، وضعیتم تو سامانه **** وظیفه، "منتشر رویت مشمول" بود تا اینکه بالاخره امروز با من تماس گرفتن و گفتن فردا ساعت 12 باید برم میدون ****.. دوباره استعلام گرفتم دیدم نوشته : "معرفی به شورای عالی"
میخواستم بدونم احتمالا به فنا رفتم دیگه ؟! یعنی دوباره بامبول در میارن و یا دوباره معرفیم میکنن به بیمارستان یا ردم میکنن..کسی تجربه این موضوع رو داشته ؟

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
دوستان کسی هست از شرایط خدمت در آموزشی سیرجان بگه؟
من یکم تیر اعزامم هست ، لیسانس برق
ممنون میشم کمکم کنید و راهنمایی

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
دوستان٬ اگه کسی انصراف اضطراری از دانشگاه بده(از این ها که میشه تا قبل از یه مدت مشخص انصراف رو پس گرفت و دوباره دانشجو شد) و بره واسه معافیت پزشکی اقدام کنه و یک درصد معاف نشه٬ رسما به فنا رفته و باید بره سربازی؟
یا میتونه اون انصراف رو کنسل کنه و دوباره دانشجو بشه؟

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
برای تمدید گواهینامه باید کارت پایان خدمت داشت یا نه؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
دوستان٬ اگه کسی انصراف اضطراری از دانشگاه بده(از این ها که میشه تا قبل از یه مدت مشخص انصراف رو پس گرفت و دوباره دانشجو شد) و بره واسه معافیت پزشکی اقدام کنه و یک درصد معاف نشه٬ رسما به فنا رفته و باید بره سربازی؟
یا میتونه اون انصراف رو کنسل کنه و دوباره دانشجو بشه؟
تو حین تحصیل هم میشه دنبال معافیت پزشکی رفت جدیدا

sent from my xiaomi redmi 2

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
برای تمدید گواهینامه باید کارت پایان خدمت داشت یا نه؟
اگر هنوز وضعیت دانشگاه فارق التحصیل نباشه، نه نیاز نیست، یعنی با معافیت تحصیلی میشه تمدید کرد

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
چند وقته گفتن قراره کلا شرط پایان خدمت یا ... برای گواهینامه برداشته بشه
خیر.....قرار بود برداشته بشه اما 3 روز بعد از اینکه اعلام کردن قراره برداشته بشه فرمانده کل نیروهای مسلح به طور خیلی خیلی جدی توی تلوزیون هم فرمودن که همچین خبری نیست و نخواهد بود در آینده نزدیک .

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
دوستان بنده با مدرک مهندسی 1 تیر 94 یعنی 2 هفته دیگه اعزامی پادگان " وزارت دفاع - شهدای جوادنیا - ودجا " هستم
البته برای من پیامک اومده بود که به علت تکمیل ظرفیت اعزام شما به 1 شهریور موکول شده که پلیس + 10 هم رفتم گفت آره و تایید کرد که 1 شهریور افتاده اعزامم ...
ولی الان برگه سفید اومده روش زده 1 تیر 94 و همون تاریخ برگه سبز قدیمیه ام رو زده !!!
بنظر شما قراره باز یک برگه سفید دیگه برام بیاد یا همین که زده 1 تیر 94 رو همون شهریور ببرم میدون **** و سوار اتوبوس بشم برای اعزام ؟!
البته میخوام برم پیگیر بشم ولی گفتم از بچه های اینجا هم مشورت بگیرم ...
بعد اینکه این پادگان جوادنیا چجوری جایی عه ؟!
روز اولش باید وسیله اینا ببرم با ساک یا بعد تحویل لباس و استحقاقی مرخصی میدن که لوازم رو آماده و لباس هام رو ببرم خیاطی اندازه ام کنم ؟!
ممنون

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28
سلام خدمت دوستان چند تا سوال داشتم خدمتتون.......
اینکه من متولد5-1375 هستم و تا کنون وضعیت خدمتمو تعیین نکردم....
من پارسال برج 10 از پلیس +10 برگه معاینه اولیه مشمول رو گرفتم ورفتم مطب دکتره که دکتر عمومی بود و زیاد سر در نمیاورد.
و من چون یه بیماری خاص غدد ومتبولیک دارم و یه آزمایش هم بهش نشون دادم که گفت اون بیماری چیز نیست و برام چیزای دیگه نوشت تو برگه ی معاینه اولیه ....منم بهش گفتم آقای دکتر من میخوام برای این بیماری اقدام کنم اونم گفت بیماری خاصی نیست و خلاصه چیزای دیگه برام نوشت که معاف از رزم هم به زور بهش میدادن.........
منم بیخیال شدم و تا الان هیچ کاری نکردم............
حالا سوال داشتم ازتون که
1-میتونم برم پلوی یه فوق تخصص و ازش بخوام که برام یه آزمایش بنویسه و بعد آزمایش یه نامه بهم بده که این آقا همچین بیماری داره که موقع معاینه اولیه به دکتر ه نشون بدم آیا نامه میدن بهم.واینکه کدوم بیمارستان برم که نامه بدن (یکی از دوستام گفت برو بیمارستان شریعتی یا امام *****)
2- اینکه من برج پارسال برگه معاینه اولیه گرفتم حالا اگه الان برم بگیرم یه پزشک دیگه میافتم واسه معاینه اولیه یا نه همون دکتری که پارسال افتادم.
3-سوم اینکه اون دکتر که تو برگه از کتاب قانون چند تا بند مینویسه حتما بر اساس اون بند رسیدگی میشه تو بیمارستان یا کلا بررسی میکنن هر مشکلی داشته باشی.

ممنون میشم پاسخ بدین.

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان بنده با مدرک مهندسی 1 تیر 94 یعنی 2 هفته دیگه اعزامی پادگان " وزارت دفاع - شهدای جوادنیا - ودجا " هستم
البته برای من پیامک اومده بود که به علت تکمیل ظرفیت اعزام شما به 1 شهریور موکول شده که پلیس + 10 هم رفتم گفت آره و تایید کرد که 1 شهریور افتاده اعزامم ...
ولی الان برگه سفید اومده روش زده 1 تیر 94 و همون تاریخ برگه سبز قدیمیه ام رو زده !!!
بنظر شما قراره باز یک برگه سفید دیگه برام بیاد یا همین که زده 1 تیر 94 رو همون شهریور ببرم میدون **** و سوار اتوبوس بشم برای اعزام ؟!
البته میخوام برم پیگیر بشم ولی گفتم از بچه های اینجا هم مشورت بگیرم ...
بعد اینکه این پادگان جوادنیا چجوری جایی عه ؟!
روز اولش باید وسیله اینا ببرم با ساک یا بعد تحویل لباس و استحقاقی مرخصی میدن که لوازم رو آماده و لباس هام رو ببرم خیاطی اندازه ام کنم ؟!
ممنون
وضعیت تاریخ اعزام رو باید از از پلیس + 10 و **** وظیفه پیگیری کنید ، تیر اگر بیفتین خیلی خوبه چون یک ماه به خاطر ماه رمضان کسی با شما کاری نداره و هم اینکه زودتر اعزام شدید
ولی در هر صورت کرم ضد آفتاب فراموش نشه و حتما هم از همون روز اول استفاده کنید
پارسال که مارفتیم هفته اول ما رو نگه داشتن، لباس دادن و همونجا هم خیاط آوردن درست کرد همه چی رو
آموزشی مثل بقیه نیروها هست ولی کمی راحت تر، از نظر امکانات و رسیدگی به سرباز ها عالی هست
آموزشی یک هفته چهارشنبه، یک هفته پنجشنبه میفرستن خونه اگر نگهبان نباشید

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28
اگه یکی ما رو هم راهنمایی کنه ممنون میشم

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
دوستان کسی بخواد واسه معافیت پزشکی اقدام کنه٬ واکسن رو هم باید بزنه؟

• Like
Reactions: L+X
بالا