برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل بازی های دیتا دار در اندروید

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
من تمام بازیهای دیتا دارم رو که میخوام اجرا کنم سریع از بازی میاد بیرون و میگه بازی متوقف شده اولش که کمبت 5 رو اجرا کردم یک روز بازی کردم اینم بگم که بازیم انلاین بود و بعد از ان همه ی بازیهای دیتا دارم از کار افتاد باید چیکار کنم؟؟؟

nefarius

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کدوم از دوستان مشکلی در زمینه نصب بازی های پر حجم در اندروید داره بگه براش مشکل رو حل میکنم
اقا من بازی tmnt rooftop رو گرفتم میریزمش تو Obb اما پیدا نمیکنه و باید دانلود کنم میشه کمک کنید
قبلا چند تا بازی دیگه که باید میزیختم توو Obb هم داشتم اما اونا هم همینجوری بود کمک کنید ممنون میشم

nefarius

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من بازی tmnt rooftop رو گرفتم میریزمش تو Obb اما پیدا نمیکنه و باید دانلود کنم میشه کمک کنید
قبلا چند تا بازی دیگه که باید میزیختم توو Obb هم داشتم اما اونا هم همینجوری بود کمک کنید ممنون میشم

13floor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ککککککککککککککککککککککککککککککککمممممممممممممممممممممممککککککککککککککککک

من گوشی گلکسی اس 5 دارم و تبلت تب پلاس(قدیمیه یکمی).
من بازی اسفالت 8 را با دیتا به طور صحیح ریختم تو این دو دستگاه و فایل apk را نصب کردم ولی وقتی روی بازی کلیک میکنم چند ثانیه از اول بازی میاد که یه عکس نشون میده و بعدش مینویسه بازی اسفالت 8 متوقف شده است که به طور خودکار از بازی خارج میشه.

توجه کنید که برنامه s health که به طور پیش فرض روی اس5 قرار دارد را آپدیت کردم ولی بعد از آپدیت مانند بازی اسفالت 8 به طور خودکار خارج میشه

لطفا کنمک کنیید خیلی سریع.

13floor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:general508::general609::mad::mad::mad:;);):)

الللللللللللللو

:)

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
سلام
دوستان من 2 3 روزیه با نصب و اجرای 1 بازی شدید به مشکل خوردم
اسم بازی : Order & Chaos Online
بازی رو نصب میکنم
دیتا هم طبق گفته ی سایت های ایرانی و خارجی میریزم تو Android/Obb/
بعد بازی رو اجرای میکنم که خودش 11mb باید دانلود کنه
بعد دانلود بازی ریست میشه و همون اولش که اجرا میشه هی میندازه بیرون از بازی
ممنون میشم اگه کمک کنین
گوشی : LG G3
Rooted
مرسی

13floor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ککککککککککککککککککککککککککککککککمممممممممممممممممممممممککککککککککککککککک

من گوشی گلکسی اس 5 دارم و تبلت تب پلاس(قدیمیه یکمی).
من بازی اسفالت 8 را با دیتا به طور صحیح ریختم تو این دو دستگاه و فایل apk را نصب کردم ولی وقتی روی بازی کلیک میکنم چند ثانیه از اول بازی میاد که یه عکس نشون میده و بعدش مینویسه بازی اسفالت 8 متوقف شده است که به طور خودکار از بازی خارج میشه.

توجه کنید که برنامه s health که به طور پیش فرض روی اس5 قرار دارد را آپدیت کردم ولی بعد از آپدیت مانند بازی اسفالت 8 به طور خودکار خارج میشه

لطفا کنمک کنیید خیلی سریع.
lol

mt18358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزیز ، بنده بازی آسفالت 8 رو در گوشی جی 750 هواوی نصب کردم و دیتا رو مستقیما از بازی با وای فای دانلود کردم و پیغام نصب موفقیت آمیز نمایش داده شد ، اما وقتی میخواهم وارد بازی شوم بعد از نمایش آرم اولیه بازی ، بصورت خودکار خارج میشود
لطفا راهنمایی فرمایید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
همین کارو کردم ودیتای بازی هم تو همون پوشه که ساختم کپی کردم ولی باز هم بازی اجرا نمیشه
بازی نیدفوراسپیده(موس وانتد)
ممنونم
اجرای این بازی به سخت افزار قوی نیاز داره؛تبلتتون چیه؟
به هرحال،دیتای بازی هارو باید توی حافظه داخلی دیوایستون کپی کنید،نه sd
توی پوشه ی دیتا اگه یک یا چند فایل با پسوند obb بود تو Android/obb کپی کنید
اما اگه توی پوشه بازم پوشه های دیگه هست(فایل obb نبود)nدر آدرس Android/data کپی کنید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام من چند بازی که نیاز به فایل obb داشت و دانلود کردم و ریختم اما موقع شروع بازی شروع به دانلود ابتدای میکنه و در تمام بازی هایی که ریختم دانلود انجام نمیده و اروور میده که منبع بازی شناسایی نشد هم بصورت معمولی امتحان کردم هم با فیلتر شکن ولی باز دانلود نمیکنه چیکار کنم؟
سلام
شما اگر دیتای بازی رو درست کپی کرده باشید اصلا نیازی به دانلود نیست،در صورتی با گوشی دانلود میشه که دیتا تو پوشه ی obb نریخته باشید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
درود بر شما . من بازی injustice gods among us رو نصب کردم رفت تو بازی. بازی رو پِلِی کردم از بازی در اومد ؟
بازی دیتا داره؟
این مشکل به مسائل مختلفی مربوط میشه،رام گوشیتون بازی رو ساپورت نکنه،سخت افزار و...

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام
من هرچی بازی دیتا دار نصب می کنم پیام دانلود فیلد میاد فک می کنم بازی های دیتادار نمیتونن به اینترنت وصل شن
چکار کنم؟
مدل onda v811
سلام
دیتا رو با کامپیوتر دانلود کنید و توی گوشی کپی کنید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام
من توی نصب بازی ها مشکل ندارم مشکل اصلی من اینه
تبلت من خودش دارای حافضه داخلی هست و دیتا هم باید انجا کپی شه ولی حجم این حافضه کمه (4گیگ) چنتا نرم افزار که نصب میکنم پر میشه
حالا چطور میتونم توی حافضه خرجی که 16 گیگ گرفتم این دیتا ها رو انتقال بدم و بازی هم کار کنه ؟
ممنون
برای این کار باید روت کنید،اگر تبلتتون رو روت کردید برنامه رو معرفی کنم بهتون

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام دوستان
بازی آسفالت 8 رو روی تبلتم نصب کردم حدود 2-3 باری بازی کردم.
بعد پیغام داد INVALID LICENSE
که 2 گزینه داشت BUY GAME و CANCEL
چکار کنم درستش کنم؟
حتی بازی رو حذف کردم و از دوباره نصب کردم نشد که نشد
یکی از دوستام میگه تو رو دیگه بن کرده گیم لافت نمیتونی بازی رو اجرا کنی
لایسنس بازی باطل شده،اگر روت هستید فکر میکنم با lucky patcher حل بشه
اگه نشد فایل کرک شده بازی رو از جای دیگه دانلود کنید،فقط دقت کنید همون ورژن قبلی بازی رو بگیرید که بتونید از همون دیتای قبلی استفاده کنید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام دوستان
من بازی ballance Resurrection رو نصب کردم ولی موقع شروع بازی اینو مینویسه youmust have AdActivity declaredin androidManifest.xml withconfigChanges.
لطفا اگه کسی میدونه جریانش چیه کمکم کنه
اگر آپدیت واسه گوشیتون اومده آپدیت کنید،اگه نه با فکتوری ریست حل میشه

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
همه جا یه دستور العمل نوشته . چهار تا اطلاعاتو توی چهارتا پوشه بریز و بساز و ... . من همه رو انجام دادم . نشد که نشد . آقا برای نصب و استفاده ی بازیهای دیتا دار روت شدن گوشی لازمه یا نه ؟ هر کی یه نسخه ای میپیچه .
نه داداش،نیازی به روت نیست
واقعا چهار تا کپی سادست،هرجاشو مشکل دارید هستم در خدمتتون

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام به دوستان من خواستم بازي deat tourرو نصب كنم ديتام درست ريختم ولي وقتي ميره تو بازي ميپره بيرون لطفا يكي راه حلش رو بگه
فایل بازی رو از ی جای مطمئن دانلود کنید،ممکنه خراب باشه
جیمیل رو سینک کردید؟

بالا