برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اقا یک موردی ! الان متوجه شدم که شیرینگ 1 به 8 کردن ! واسه همینه سرعت اینقدر افتضاح شده. قبلا 1/1 بود !
نباید اینجوری باشه باید شیرینگ 1/1 باشه اینا اومدن مثلا به اسم سرعت دارن گرونتر میفروشن دیگه اگر ببینید سرعتتون کم هستش شکایت کنید

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
نباید اینجوری باشه باید شیرینگ 1/1 باشه اینا اومدن مثلا به اسم سرعت دارن گرونتر میفروشن دیگه اگر ببینید سرعتتون کم هستش شکایت کنید
اقا اوضاع خیلی بده . 210 گیگ اینترنتی که من دارم معادل 21 گیگابایت اینترنت بین الملل هست ! یا 210 گیگابایت اینترنت داخلی ! یا ترکیبی از هر دو ! ار پیجی که وا میکنم 200 مگ میکشه به خدا . چه وضعیه . هیچ کجای دنیا اینترنت رو توی دو بعد محدود نمیکنن. ما هم سرعت هم ترافیک هم کیفیت رو محدودیم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اقا اوضاع خیلی بده . 210 گیگ اینترنتی که من دارم معادل 21 گیگابایت اینترنت بین الملل هست ! یا 210 گیگابایت اینترنت داخلی ! یا ترکیبی از هر دو ! ار پیجی که وا میکنم 200 مگ میکشه به خدا . چه وضعیه . هیچ کجای دنیا اینترنت رو توی دو بعد محدود نمیکنن. ما هم سرعت هم ترافیک هم کیفیت رو محدودیم
سیستم رو چک کنید ویروسی چیزی نشده باشه و یه برنامه کنترل ترافیک نصب کنید ببینید چی داره حجم رو میخوره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شما باز چک کن
احتمال داره مشکلی در سیستم باشه
چون ارقامی که میگی خیلی بالا هست
من خودم الان نت مخابرات دارم
کیفیت خیلی بالا نیست
اما حجم دزدی به این شکل هم نیست

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
شما باز چک کن
احتمال داره مشکلی در سیستم باشه
چون ارقامی که میگی خیلی بالا هست
من خودم الان نت مخابرات دارم
کیفیت خیلی بالا نیست
اما حجم دزدی به این شکل هم نیست

چشم. حتما این کارو میکنم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما هم مشکل فیبر نوری رو داریم
متاسفانه وزیر می‌گه انحصار فیبر نوری برداشته شده
اما به شرکت زنگ میزنی میگه خبری نیست و وزیر برای خودش گفته

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
میگم به نظرتون td-lte بهتر نیست تا adsl
نه . بهترین راه حل همراه اهول هستش و نت فوق العادش !
100 مگابیت فول به من میده . سرعت دانلودم روی 11 مگ فیکس هستش.
شبا هم ساعت 3 تا 9 صبح رایگانه هر چی دارم میذارم دانلود. شبی تا 80 گیگ میگیرم .

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
نه . بهترین راه حل همراه اهول هستش و نت فوق العادش !
100 مگابیت فول به من میده . سرعت دانلودم روی 11 مگ فیکس هستش.
شبا هم ساعت 3 تا 9 صبح رایگانه هر چی دارم میذارم دانلود. شبی تا 80 گیگ میگیرم .

کدوم منطقه هستین؟
به من ندرتا بالای 2 مگ سرعت دانلود میده
من الان 2 مگ نامحدود قدیمی مخابرات دارم ماهی 75 تومن سرعت دانلود 256 کلیو بایت در ثانیه، با اومدن این گزینه های جدید یکم وسوسه شدم چون سرعتشون بالاتره و حجم خوبی هم میدن کسی 16 مگ مخابرات ماهی 80 تومنو گرفته؟ تجربش چطوره؟

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
کدوم منطقه هستین؟
من الان 2 مگ نامحدود قدیمی مخابرات دارم ماهی 75 تومن سرعت دانلود 256 کلیو بایت در ثانیه، با اومدن این گزینه های جدید یکم وسوسه شدم چون سرعتشون بالاتره و حجم خوبی هم میدن کسی 16 مگ مخابرات ماهی 80 تومنو گرفته؟ تجربش چطوره؟
اقا مخابرات قاطی کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فایل های ضمیمه

• mokha.png
    mokha.png
    173.3 KB · نمایش ها: 22

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سرعتم شده 22 مگابیت سرعتمم روی 2.4 مگابایت !

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اینم اینترنت همراه اول من .

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    387.9 KB · نمایش ها: 21

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
کدوم منطقه هستین؟

سرعت اینترنت همراه خیلی شانسی هست دیگه، خیلی بستگی داره به فاصله از دکل وشلوغی منطقه تون (چند نفر دارن از اینترنت همراه استفاده میکنن)
من خودم تو نقاط مختلف خونه سرعتم در حد چند مگ بر ثانیه عوض میشه! آزمایش و خطا کنید ببینید کجا آنتن خیلی پر میشه!
استفاده از مودم های همراه به جای گوشی هم تاثیر مثبت داره

در زمینه سرویس های جدید هم مخابرات تقریبا بدترین تعرفه ها رو میده (مخصوصا تو سرعتای بالا)
شرکتایی مثل فن اوا و پیشگامان دارن سرعت 16 مگو با ترافیک بین الملل ماهانه 1 ترا میدن 80 تومن!، دانلود شبانه هم بعضیاشون دارن

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
سرعت اینترنت همراه خیلی شانسی هست دیگه، خیلی بستگی داره به فاصله از دکل وشلوغی منطقه تون (چند نفر دارن از اینترنت همراه استفاده میکنن)
من خودم تو نقاط مختلف خونه سرعتم در حد چند مگ بر ثانیه عوض میشه! آزمایش و خطا کنید ببینید کجا آنتن خیلی پر میشه!
استفاده از مودم های همراه به جای گوشی هم تاثیر مثبت داره

در زمینه سرویس های جدید هم مخابرات تقریبا بدترین تعرفه ها رو میده (مخصوصا تو سرعتای بالا)
شرکتایی مثل فن اوا و پیشگامان دارن سرعت 16 مگو با ترافیک بین الملل ماهانه 1 ترا میدن 80 تومن!، دانلود شبانه هم بعضیاشون دارن

در مورد اینترنت رو سیم کارت کاملا درسته، متاسفانه منطقه نزدیک میدون ونک هم خیلی شلوغه هم همه در حال استفاده هستند

مودم همراه 4g xiaomi داشتم ولی از هات اسپات گوشی سرعت کمتر بود!

مخابرات تو این 3 سالی که داشتم، نامحدود 2 مگ واقعا راضی بودم، نه محدود شده و شاید کلا 3 بار تو این 3 سال قطع و وصل شد، ولی گویا این سرویس های طرح منصفانه دزدی توش زیاده، از شرکت ها خصوصی هم خیلی خیری ندیدم.

negaresh

Registered User
لایک‌ها
40
کدوم منطقه هستین؟
دو مگ نامحدود داری!( خوش به حالت :دی )
هیچ کدوم از این طرحهای جدید اصلا قابل مقایسه نیستن باهاش، به هیچ وجه از دستش نده.
16 مگ مخابرات 350 گیگ میده که نصفش بین المله، با دومگ نامحدود، سه برابراین میتونی دانلود داشته باشی!

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
دو مگ نامحدود داری!( خوش به حالت :دی )
هیچ کدوم از این طرحهای جدید اصلا قابل مقایسه نیستن باهاش، به هیچ وجه از دستش نده.
16 مگ مخابرات 350 گیگ میده که نصفش بین المله، با دومگ نامحدود، سه برابراین میتونی دانلود داشته باشی!

قبلا با نامه و روزنامه رسمی شرکت تونستم بگیرم، اون زمان بیشترین سرعت 4 مگ بود، سرویس های جدید سرعت خیلی خوبی دارند، از داخل پنل مودم دیدم خطم تا 10 مگ رو میکشه، سرعت جدیدا به نظرم خوب اومد، سرعت دانلود من حدود 250 kb هست، ولی نامحدود بودنش خوبه؛ اینو که پس نمیدم گفتم یکی پرسرعت برای دیدن یوتیوب و آنلاین استریمینگ بگیرم که گویا ملت راضی نیستند

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
دوستان مخابرات استان خوزستان شبکه رو برای کاربر هاش باز گذاشته تا 24 مگابیت . بر اساس کیفیت خطتون توسط نرم افزاری که جدید نصب کردن خطتون هر چقدر کشش داشته باشه اتوماتیک سویچ میشه به یک پله بالاتر یا پایین تر. خدا رو شکر توی رنجه 24 مگابیت ها انگار خودم تنهام چون کله شبکه رو میکشم ! توی 16 مگابیت ها جا برای نفس کشیدن نبود

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عزیز منطقه شما هم مخابرات همه رو فیبر نوری کرده؟

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

بالا