برگزیده های پرشین تولز

آموزش : کنترل Desktop بوسیله پاکت پیسی !

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام.
اگشه كسي Adsl نداشته باشه
وRouter نداشته باشه
و از اينترنت كامپيوتر واسه پاكت پيسي چه طوري بايد استفاده كنه
در روشي كه گفته شد من كامپيوتر را به وسيله گوشي ميبينم ولي نه نمي تونم از اينترنت استفاده كنم.با اينتر نت اكسپلور گوشي كار كنم.
مرسي

کدوم روش؟ Remote Desktop؟

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام.
هر كدوم كه راحتر من مي خوام از اينترنت كامپيوتر واسه پاكت پيسسم استفاده كنم.
نه كامپيوتر را از طريق گوشي كنترل كنم.
مرسي

با کدوم از روشها؟ WiFi؟ Bluetooth؟ Cable؟
یه توضیح کامل بده میخوای چیکار کنی تا راهنماییت کنند (کنم) .

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
با کدوم از روشها؟ WiFi؟ Bluetooth؟ Cable؟
یه توضیح کامل بده میخوای چیکار کنی تا راهنماییت کنند (کنم) .

سلام.
من فقط كابل گوشي كه به Usb وصل ميشه رو دارم.
و مي خوام وقتي به اينترنت وصل شدم از طريق كامپيوتر كه دايل آپ است
بتونم از گوشيم از اينترنت استفاده كنم.از اينترنت اكسپلور خود گوشي
مرسي ممنون از پاسختون

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.
من فقط كابل گوشي كه به Usb وصل ميشه رو دارم.
و مي خوام وقتي به اينترنت وصل شدم از طريق كامپيوتر كه دايل آپ است
بتونم از گوشيم از اينترنت استفاده كنم.از اينترنت اكسپلور خود گوشي
مرسي ممنون از پاسختون

با یه دونه کابل USB فقط از طریق Activesync (وقتی به pc وصل هست) می تونین از IE ppc استفاده کنین.

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
با یه دونه کابل USB فقط از طریق Activesync (وقتی به pc وصل هست) می تونین از IE ppc استفاده کنین.

سلام.
ميشه بگيد چه جوري
وقتي گوشي را به كابل وصل ميكنم و Activesync فعال ميشه وقتي اينترنت اكسپلور گوشي كليك ميكنم قبول نميكنه:(

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.
ميشه بگيد چه جوري
وقتي گوشي را به كابل وصل ميكنم و Activesync فعال ميشه وقتي اينترنت اكسپلور گوشي كليك ميكنم قبول نميكنه:(

حقیقتا من چون ویستا دارم برنامه activesync رو ندارم اما یادمه یه گزینه ای بود تو تنظیمات connection که باید اونجا میگفتین pc به اینترنت وصله!( یعنی اینترنت رو share کنه واسه ppc):hmm:

(فکر میکنم یه کم بحث داره off-topic میشه:rolleyes:, گفته باشم یه بار فردا اخطار نگیرم:D)

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
حقیقتا من چون ویستا دارم برنامه activesync رو ندارم اما یادمه یه گزینه ای بود تو تنظیمات connection که باید اونجا میگفتین pc به اینترنت وصله!( یعنی اینترنت رو share کنه واسه ppc):hmm:

(فکر میکنم یه کم بحث داره off-topic میشه:rolleyes:, گفته باشم یه بار فردا اخطار نگیرم:D)

سلام
براي چي اخطار:(
در برنامه activesync همچين قسمتي من نديدم
لطفا كسي اگه ويندوز اكس پي داره راهنماي كنه

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام ميشه يكي توضيح بده اين Router چيه؟
من از كجا بايد بخرم آيا روي مودم Adsl داره همچين چيزي؟
اگه ميشه يه عكس هم ازش بزاريد يا نام مدلش را بگيد تا بتونم بخرم.
مرسي

xxl2005

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام
براي چي اخطار:(
در برنامه activesync همچين قسمتي من نديدم
لطفا كسي اگه ويندوز اكس پي داره راهنماي كنه

ببین از این عکس که پیوست کردم چیزی دست گیرت میشه !!!

فایل های ضمیمه

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    120.1 KB · نمایش ها: 25

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام ميشه يكي توضيح بده اين Router چيه؟
من از كجا بايد بخرم آيا روي مودم Adsl داره همچين چيزي؟
اگه ميشه يه عكس هم ازش بزاريد يا نام مدلش را بگيد تا بتونم بخرم.
مرسي

قبلا راجع به این بحث شده بود . router در کل به صورت یه switch عمل میکنه که شما میتونین یه شبکه محلی باهاش درست کنین که اینترنت رو هم میشه بین سیستمهایی که بهش وصلن share کرد که حالا اگه router شما wireless router باشه میتونین همه این کارهارو wireless انجام بدین.
بعضی از مودم های adsl روتر هم هستن اما من پیشنهاد میکنم شما مودمی رو که شرکت adsl دهندتون :rolleyes:بهتون میده رو استفاده کنین و خودتون یه دونه روتر جداگانه بگیرین.
بهترین مدل روتر ها Levelone و linksys هستند که جفتشون سفارش sisco هستند اما اولی در المان تولید میشه و یکم گرونتره ولی دومی چینی هست و یکم ارزونتره.
d-link هم خیلی ریخته تو بازار اما هرگز ترفش نرین!
این یه نمونه روتر خونگی linksys هست و اینها هم نمونه های level1 هستن .

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
قبلا راجع به این بحث شده بود . router در کل به صورت یه switch عمل میکنه که شما میتونین یه شبکه محلی باهاش درست کنین که اینترنت رو هم میشه بین سیستمهایی که بهش وصلن share کرد که حالا اگه router شما wireless router باشه میتونین همه این کارهارو wireless انجام بدین.
بعضی از مودم های adsl روتر هم هستن اما من پیشنهاد میکنم شما مودمی رو که شرکت adsl دهندتون :rolleyes:بهتون میده رو استفاده کنین و خودتون یه دونه روتر جداگانه بگیرین.
بهترین مدل روتر ها Levelone و linksys هستند که جفتشون سفارش sisco هستند اما اولی در المان تولید میشه و یکم گرونتره ولی دومی چینی هست و یکم ارزونتره.
d-link هم خیلی ریخته تو بازار اما هرگز ترفش نرین!
این یه نمونه روتر خونگی linksys هست و اینها هم نمونه های level1 هستن .

چرا میگید طرف D-link نره؟

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خوشبختانه من d-link نداشتم تاحالا ولی با هرکسی که داشته صحبت کردم همه دلشون خون بودش!! مثل مقایسه Dell با Vaio هست:rolleyes::D

من دارم و شبانه روز هم روشنه. تا حالا مشکلی نداشته. تازه 3 سال گارانتی داره. دلشون از چی خون بود؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
از کیفیت و گیرهای بی خودی که میده! البته من چون خودم نداشتمش دقیقا نمدونم اما به هرحال اگه گارانتی داشته باشه که یه مقدار خیال ادم راحت میشه

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
بچه ها يه بحث شد كه از طريق ppc و با استفاده از اينترنت gprs ميشه pc رو از راه دور كنترل كرد

براي مثال من گوشيم با gprs به اينترنت وصل كردم و كامپيوتر خانگي هم تيك remote رو زدم

توي ppc از چه برنامه اي بايد استفاده كنم !!!

لطفا يكي شفاف توضيح بده !!! آخه با ترمينال سرويس فكر نكنم بشه كاري كرد !!! اگر هم ميشه لطفا توضيح بديد

قبلا ازتون تشكر ميكنم :rolleyes:

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بچه ها يه بحث شد كه از طريق ppc و با استفاده از اينترنت gprs ميشه pc رو از راه دور كنترل كرد

براي مثال من گوشيم با gprs به اينترنت وصل كردم و كامپيوتر خانگي هم تيك remote رو زدم

توي ppc از چه برنامه اي بايد استفاده كنم !!!

لطفا يكي شفاف توضيح بده !!! آخه با ترمينال سرويس فكر نكنم بشه كاري كرد !!! اگر هم ميشه لطفا توضيح بديد

قبلا ازتون تشكر ميكنم :rolleyes:

با NetSupport Manager میتونی این کار رو انجام بدی. به Remote Desktop و Terminal Service که به ترتیب توی WM6 و WM5 هستند هم کاری نداره.

اول از پست 21 همین تاپیک دانلودش کن. روی PPC و PC نصب کن و هر دو را به اسم خودت Register کن(با کیجنی که گذاشتم) IP اینترنت PC را پیدا کن و توی PPC تو بخش مربوطه واردش کن. یه بخشی هست به اسم Quick Connect فکر کنم. اگه نتونستی بگو تا کاملتر توضیح بدم. آخه الان نصب نکردمش که بتونم دقیق آدرس بدم.

با GPRS ایرانسل هم فکر نکنم بتونی چون سرعتش خیلی پایینه. مگه اینکه Edge بشه. Resolution را هم با توجه به سرعتت باید تنظیم کنی که فکر نکنم بیشتر از 2bit بکشه:p

اگه هم ویستا داشته باشی به غیر از Remote میتونی PPC و PC را با هم Sync کنی و حتی میتونی با GPRS نرم افزار نصب کنی.

veria

Registered User
لایک‌ها
0
شما اگه می خواهید اینترنت وایرلس رو تو خونه درست کنین به یه wireless router نیاز دارین که باید وصلش کنین به مودم adsl ( اگه adsl دارین). configure کردنش هم اصلا مشکل نیست و به راحتی میتونین خودتون انجامش بدین.

حقیقتا من سینک تا حالا با wifi نکردم ولی شاید برنامه باشه که این امکان رو بده!
الان ppc با سیستمت به هم متصل هستن با wifi؟

من برای استفاده از اینترنت با وای فای از دو روش استفاده میکنم
1- توی محل کارم یه اکسس پوینت d-link هست که فقط کافیه وای فای ppc روشن باشه تا به اینترنت کانکت بشه
2- توی خونه هم یه کارت asus wlan گذاشتم که هم روی حالت ap و هم ad-hoc کانکت میشه
هیچ کدوم احتیاج به هیچ نرم افزاری نداره و فقط کافیه تنظیمات درست انجام بشه.
روش اول حداقل حدود 80 تومن خرج داره ولی یه سری امکانات عالی هم داره و روش دوم هم حدود 20 تومن.
منم تا حالا نتونستم از اکتیوسینک با وای فای استفاده کنم ولی یه روشی هست که دارم روش کار میکنم. اگه جواب داد میام توضیح میدم.
موفق باشید.

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
منم تا حالا نتونستم از اکتیوسینک با وای فای استفاده کنم ولی یه روشی هست که دارم روش کار میکنم. اگه جواب داد میام توضیح میدم.
موفق باشید.

کانکت کردن با استفاده از ActiveSync ممکنه ولی نه به این راحتیا. این کاری که شما میگید با استفاده از پورتهای COM هست دیگه؟ اگه تونستید حتما بگید.

veria

Registered User
لایک‌ها
0
خوشبختانه من d-link نداشتم تاحالا ولی با هرکسی که داشته صحبت کردم همه دلشون خون بودش!! مثل مقایسه Dell با Vaio هست:rolleyes::D

منم هیچ مشکلی با d-link ندارم.
مودم ما
DSL-520T ADSL2+ & internal firewall
اکسس پوینت هم
D-Link AP3200
کار هردوش واقعا عالیه.

بالا