برگزیده های پرشین تولز

آیا با خرید ملک در ترکیه واقعا اقامت دائم میدن؟

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,209
دقیقا چطور به همچین چیزی رسیدی که کسی که کارمنده نباید نق بزنه؟
مگر همه مطالبات ملت زنده بودن و شغل و پول و مزایا هست که اگر تامین بشه دیگه ملت باید ساکت و خوشحال باشن؟

آخر جنس نق زدن این کارمندان پول است. مثلا شما ممکن است بروی در یک کسب و کاری، دختره بگوید آره حتی نمی توانم لب دریا شنا کنم. اما تا به کارمند می رسی می گوید "چرا دولت حقوق ما را افزایش نداده است". خب بترکی، دولت باید چکار کند؟ دولت ماهیانه 20 هزار میلیارد تومان حقوق کارمند و بازنشسته اش را می دهد. از جیب چه کسی می دهد؟ از جیب مالیات من و شما و کسب و کارها.

الان شما همین بازنشستگان را ببین. همیشه خدا می گویند "بازنشستگان مظلوم نمی توانند از پس زندگی بر بیایند." چرا نمی توانند؟ مگر دولت کم به شما می رسد؟ شما همین الان فیش یک بازنشسته دولت که از صندوق بازنشستگی کشوری حقوق می گیرد را با یک بازنشسته تامین اجتماعی که 30 سال جان کنده مقایسه بکن!

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,307
اسن کارای دولتی کدنویسی لازم داره ک منت میزاری کارمند بلد نیس؟ حکومت عزیزتون دوس نداره کارا تخصصی بشه موق استخدامم تخصص نمیخاد میخاد ببینه با کدوم پا وارد مسترا میشی

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
خودتم باید اون پیشنهاد رو رد بکنی :p

رد نمیکنم تا دل ــــت بسوزه :دی

من 5 سال کارشناسیم طول کشید

من لیسانس اولم رو 4 ساله تموم کردم :p :دی در حالی که کل 4 سال رو عین سگ داشتم کار میکردم :دی ( صبح تا شب تدریس خصوصی میکردم )

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
من لیسانس اولم رو 4 ساله تموم کردم :p :دی در حالی که کل 4 سال رو عین سگ داشتم کار میکردم :دی
من 5 سال مثل خر کار کردم
399.gif

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
من می گویم کارمندان حق نق زدن به شرایط فعلی را ندارند. این قشر با کمترین بهره دارند بهترین مزایا را دریافت می کنند
عزیز دل الان یه کارمند توی تهران از ماهی 10 تومن بیشتر میگیره ؟ بعضیا 4 تا 7 تومن میگیرن ...
خیر
فقط اجاره خونه تهران ماهی 5 تومنه . اونم یه خونه 80 متری منطقه معمولی ! نه متوسط ! نه خوب !
5 تومن میمونه ، اون 5 رو هم اگه خونواده 3 نفره باشن تا ریال آخر میره ...
خودروهم نمیتونن داشته باشن

الان این زندگیه ؟
اینکه نسبت ب یکسری از کارمندهای دیگه بیشتر میگیرن یا در ازای کار واقعی حقوق نمیگیرن رو قبول دارم ولی واقعا وقتی حقوق و مزایای پرداختی کفاف زندگی آرامش بخش رو نمیده ، نباید نق بزنه ؟

حق یک " انسان " اینه 70-80 سال با حداقل ها زندگی بکنه و آخرش هم بره ؟
خودتونم گفتی که از دوستان مهاجرت کردن و تفریح و اینچیزاشونم براهه ....
زندگی یعنی اون . وقتی طرف از صبح تا شب میاد واسه چندر غاز که حداقل های زندگیش رو فراهم بکنه ، حق داره کار نکنه :p
منم بودم کار نمیکردم :rolleyes:

بعد حقوق به کنار . ما آرامش نداریم
bav3_154fs759111.gif

کسی میلیاردی هم در بیاره باز هم آرامش نداره وای به حال قشر متوسط . اون احساس امنیت و آرامش و رفاه وجود نداره ، حداقل من هم تا امروز تجربش نکردم

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
عزیز دل الان یه کارمند توی تهران از ماهی 10 تومن بیشتر میگیره ؟ بعضیا 4 تا 7 تومن میگیرن ...
خیر
فقط اجاره خونه تهران ماهی 5 تومنه . اونم یه خونه 80 متری منطقه معمولی ! نه متوسط ! نه خوب !

الان این زندگیه ؟
اینکه نسبت ب یکسری از کارمندهای دیگه بیشتر میگیرن یا در ازای کار واقعی حقوق نمیگیرن رو قبول دارم ولی واقعا وقتی حقوق و مزایای پرداختی کفاف زندگی آرامش بخش رو نمیده ، نباید نق بزنه ؟

زندگی یعنی اون . وقتی طرف از صبح تا شب میاد واسه چندر غاز که حداقل های زندگیش رو فراهم بکنه ، حق داره کار نکنه :p

bav3_154fs759111.gif

کسی میلیاردی هم در بیاره باز هم آرامش نداره وای به حال قشر متوسط . اون احساس امنیت و آرامش و رفاه وجود نداره ، حداقل من هم تا امروز تجربش نکردم
قیمت هارو خیلی زیاد گفتی
الان منی که 3200 میگیرم پس زیر خط منفی فقرم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726
به همین فور کار دولتی بدید نه تنها حقوقشو میگیره بلکه برای بیشتر شدنش بقیه رو هم زیر پا میذاره

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,209
خیر

الان این زندگیه ؟

bav3_154fs759111.gif

ببین دولت ماهیانه 20 هزار میلیارد تومان خرج کارمندان و بازنشستگانش می کند. می توانی این رقم را درک کنی؟ آقا واقعا کارمندان حق هیچ گونه اعتراضی را ندارند. تاکید می کنم حق هیچ گونه اعتراضی را..... من هم مثل شما در دنیای واقعی کسب و کار دارم. من دوست ندارم پول مالیات کسب و کارهای من به جیب کارمندان برود. این ها چه بازدهی دارند؟ هیچ. صفر مطلق. این 20 هزار میلیارد تومان اگر هرماه صرف احداث کارهای زیربنایی میشد ایران گلستان می گشت.

بعدش هم تنها حقوق نیست. الان شما برای کارگرت لیست بیمه رد کن! کارگر بدبخت باید برود یک مرکز تامین اجتماعی را پیدا کند تا هزینه زیادی برایش نیافتد. حالا در تهران از این مراکز زیاد است. اما پوشش مراکز بیمه تامین اجتماعی در دیگر استان ها بسیار کم است. تازه کارگر بیمه تکمیلی هم ندارد. این کارمندان هزینه بیمه ای که دولت برایشان می کند تنها چند ده میلیون تومان در سال است. مزایای جانبی بیشماری هم دارند، مثل شهرک های اختصاصی.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,209
به همین فور کار دولتی بدید نه تنها حقوقشو میگیره بلکه برای بیشتر شدنش بقیه رو هم زیر پا میذاره

من از اول گفته ام که هدف هر ایرانی این است که استخدام دولت شود. شما میزان افرادی که در استخدامی ها شرکت می کنند را نگاه کن yeah.gif

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
قیمت هارو خیلی زیاد گفتی
الان منی که 3200 میگیرم پس زیر خط منفی فقرم
من کارمندهایی رو گفتم که حقوق و مزایای زیادی میگیرن :p
اونایی که 10 الی 20 سال سابقه دارن
شما که تازه 28 سالته ته تهش 4 یا 5 سال سابقه داشته باشی 3.2 خوبه
ولی باز هم لیاقت یک انسان بیشتره . حرفم اینه ...
حتی اونی که ماهی 10 تومن حقوق میگیره باز هم اون آرامش ایجاد نمیشه چون آرامش فقط به میزان حقوق و وضعیت مالی بستگی نداره :(

زندگی اینجا مدلیه که اگه مثلا شما ماهی 3.2 در میاری باید دنبال سرمایه گذاری و زیاد کردن پس اندازت باشی نه اینکه ثروتمند بشی بلکه بتونی حداقل های زندگی یعنی خونه و ماشین و ... رو فراهم بکنی ، که باید با همون حقوق به تنهایی فراهم میشد ...

در حالی که شما باید با 8 الی 9 ساعت زمان در روز بدون نیاز به هیچ کار جانبی ای هم میتونستی خونه خوب اجاره بکنی هم تفریحات خوبی داشته باشی هم ماشین بخری هم زندگی تشکیل بدی و ...

این نخوندن حقوق و مزایا و دستمزد ها چه بخش خصوصی چه دولتی به خاطر دخالت های دولت توی اقتصاده که هیچ وقت اجازه نداده اقتصاد آزاد به تعادل برسه
همیشه دستکاری هایی کرده که هم رانت درست شده هم فرصت دزدی فراهم شده ...
همیشه هم چرخ اقتصاد میلنگیده
واس همینه که صاحب کسب و کار خصوصی هم نمیتونه حقوقی رو در حد و اندازه یک زندگی خوب پرداخت بکنه . هیچی با هیچی نمیخونه:rolleyes:

AMIR beIN SPORTS

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
2,511
این رو میگم به دوستان جیره خوار،،،،،

خود همین مسئولین شما !!!! اعلام کردن کسی که زیر 10 میگیره یعنی زیر خط فقر هست،،تازه چند ماه پیش گفتن،،الان شده 15 احتمالا،،،،این رو بیا توضیح بده بجای اینکه چرت و پرت بگی

همین یک خط بهترین جواب هست برای این اشخاص !!!!!!

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
ببین دولت ماهیانه 20 هزار میلیارد تومان خرج کارمندان و بازنشستگانش می کند. می توانی این رقم را درک کنی؟ آقا واقعا کارمندان حق هیچ گونه اعتراضی را ندارند. تاکید می کنم حق هیچ گونه اعتراضی را..... من هم مثل شما در دنیای واقعی کسب و کار دارم. من دوست ندارم پول مالیات کسب و کارهای من به جیب کارمندان برود. این ها چه بازدهی دارند؟ هیچ. صفر مطلق. این 20 هزار میلیارد تومان اگر هرماه صرف احداث کارهای زیربنایی میشد ایران گلستان می گشت.

بعدش هم تنها حقوق نیست. الان شما برای کارگرت لیست بیمه رد کن! کارگر بدبخت باید برود یک مرکز تامین اجتماعی را پیدا کند تا هزینه زیادی برایش نیافتد. حالا در تهران از این مراکز زیاد است. اما پوشش مراکز بیمه تامین اجتماعی در دیگر استان ها بسیار کم است. تازه کارگر بیمه تکمیلی هم ندارد. این کارمندان هزینه بیمه ای که دولت برایشان می کند تنها چند ده میلیون تومان در سال است. مزایای جانبی بیشماری هم دارند، مثل شهرک های اختصاصی.
بابا من میگم حقوق همون کارمندهایی که شما میگی کم میگیرن هم کمه !
دولت برای اینکه به اصطلاح اشتغال زایی بکنه ، اومده پُست ساخته ! یعنی اگه برای کاری 5 نفر کافیه ، 20 نفر رو استخدام کرده ...
اینم به خاطر سیاست های غلط و اشتباهشونه !

بعد من میگم فقط حقوق آرامش نمیاره ...
من خداروشکر درآمدم زیاده ولی آرامش ندارم
چرا آرامش ندارم ؟ همون مثال هایی که زدم گوشت و مرغ و خودرو و ...
چرا باید 4 برابر قیمت واقعی یدونه خودرو پول بدم ؟
چرا باید توی 1 سال یهو روان و ذهنم با تورم 300% ای خراب بشه ؟
چرا باید عصر خبر ترور بشنوم و از این موضوع احساس نا امنی بکنم ؟
چرا باید مجلس خبر خروج از برجام بده و ترس از جنگ داشته باشم ؟
چرا باید وقتی دختر یا همسرم بیرون میره بترسم که بسیجی یا گشت بهشون گیر نده ؟
چرا باید بترسم روی صورتش اسید نپاشن ؟
چرا باید بترسم زن و بچم یا خودم رو خفت نکنن ؟ به خاطر فقر !
چرا باید بترسم از اینکه کار تولیدی بکنم ؟
...

و هزار تا چرا باید بترسم ! اینا آرامش رو از آدم میگیره :Dپول موضوع مهمیه ولی تنها موضوع نیست

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249
بابا من میگم حقوق همون کارمندهایی که شما میگی کم میگیرن هم کمه !
دولت برای اینکه به اصطلاح اشتغال زایی بکنه ، اومده پُست ساخته ! یعنی اگه برای کاری 5 نفر کافیه ، 20 نفر رو استخدام کرده ...
اینم به خاطر سیاست های غلط و اشتباهشونه !

بعد من میگم فقط حقوق آرامش نمیاره ...
من خداروشکر درآمدم زیاده ولی آرامش ندارم
چرا آرامش ندارم ؟ همون مثال هایی که زدم گوشت و مرغ و خودرو و ...
چرا باید 4 برابر قیمت واقعی یدونه خودرو پول بدم ؟
چرا باید توی 1 سال یهو روان و ذهنم با تورم 300% ای خراب بشه ؟
چرا باید عصر خبر ترور بشنوم و از این موضوع احساس نا امنی بکنم ؟
چرا باید مجلس خبر خروج از برجام بده و ترس از جنگ داشته باشم ؟
چرا باید وقتی دختر یا همسرم بیرون میره بترسم که بسیجی یا گشت بهشون گیر نده ؟
چرا باید بترسم روی صورتش اسید نپاشن ؟
چرا باید بترسم زن و بچم یا خودم رو خفت نکنن ؟ به خاطر فقر !
چرا باید بترسم از اینکه کار تولیدی بکنم ؟
...

و هزار تا چرا باید بترسم ! اینا آرامش رو از آدم میگیره :Dپول موضوع مهمیه ولی تنها موضوع نیست
چرا نباید بترسی اینجا بن داءم باشی با روزی ده ساعت فعالیت و نوشتن روزانه یک کتاب در پی تی :rolleyes:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
چه بحثی میکنید اخه.....

اون که نداره یه جور گرفتاره اونم که داره 100 جور دیگه گرفتاره.....

هرچی دارید بخورید و بیاشامید و اسراف هم بکنید
173.gif

آریامهر1368

Registered User
لایک‌ها
1,249
چه بحثی میکنید اخه.....

اون که نداره یه جور گرفتاره اونم که داره 100 جور دیگه گرفتاره.....

هرچی دارید بخورید و بیاشامید و اسراف هم بکنید
173.gif
قوطی پپسی شده شیش تومن خانواده بگیر به صرفه تره نه تومن

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
قوطی پپسی شده شیش تومن خانواده بگیر به صرفه تره نه تومن

نوشابه خانواده شده 9 تومن ؟
الان که فکر میکنم نوشابه پوکی استخوان و هزار جور درد و مرض دیگه میاره . نوشابه نخوریم چی میشه مگه ؟ :دی
نوشابه هم به جمع انار و مرغ و گوشت و گوجه و ... اضافه شد

بالا