برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
قبلا بحث زیاد کردیم راجع به دوج تکرار مکرارت میشه و طرفدارنش هم همون حرفا تکرار میکنن

دلایل بی ارزش بودن هم دوج سرچ کنی این تاپیک میاد ..قیمت دلیلی بر ارزش نیست و به خنده گفتم هزار دلارم بشه ماهیت همونه ..

نیمی از سرمایه درگردش دراختیار دوازده نفر و با نظر اینا بالا پایین میشه;)

مشاهده پیوست 1234303
اتفاقا هیترهاش هم همون حرفا رو تکرار میکنن و هزار دلار هم بشه بی ارزش میدوننش، اما در آخر مهم اینه که کی تونست از این موقعیت استفاده کنه و کی نه.
نمیخوای مثل چونگ پونگ بگی که هدفت فقط نگهداری کریپتو هست؟ قطعا دلیل اصلیت سود مالی هست دیگه.
دوج هم تو این چند ماه خیلی خوشگل صد برابر شد و این کارو به نحو احسنت انجام داد.
حالا شیتکوین یا هرچیز دیگه ای که اسمش رو میذارید دیگه از نظر من مهم نیست.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
ولی خودمونیم با این قیمتش دارم وسوسه میشم برم سراغ بلند مدتها =))

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
دوستان دوج را دریابید حجم معاملات سی میلیارد دلار خوراک نوسان گیریه الان
امروز بعد از سحر یک اردر روی دوج گذاشتم و هزار دلار سود کردم . یک اردر دیگه گذاشتم و هزار دلار از بین رفت :|

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
من یه کیف پول رو تراست والت درست کردم و 12 کلمه رو یادداشت کردم.و مقداری ترون به اون ریختم و همه چیز اوکی.
الان روی گوشی دیگم اتمیک والت نصب کردم و 12 کلمه ای که تراست والت داده بود رو توی اتمیک والت وارد کردم و کیف پول بالا اومد ولی موجودی رو صفر نشون میده.
مشکل چیه؟

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
من یه کیف پول رو تراست والت درست کردم و 12 کلمه رو یادداشت کردم.و مقداری ترون به اون ریختم و همه چیز اوکی.
الان روی گوشی دیگم اتمیک والت نصب کردم و 12 کلمه ای که تراست والت داده بود رو توی اتمیک والت وارد کردم و کیف پول بالا اومد ولی موجودی رو صفر نشون میده.
مشکل چیه؟
Atomic ولت خودش 12 تا کلمه جدا داره هر کیف پول کلیدها مخصوص به خودش را داره که باید قبلا یاداشت میکردید

ali 101

Registered User
لایک‌ها
77
ثابت و اختصاصی در واقع به یک معناست، شما میتونید از چند آی پی استفاده کنید اما باید برای یک کشور باشه شخص دیگه ای هم از اون آی پی استفاده نکنه، چون اگر با 1 آی پی 2 نفر وارد سایت شوند ممکنه سیستم مشکوک بشه به اکانت و ازتون بخواهد که وریفای کنید.
ممنونم از پاسختون.
این و.ی.پی ان فروش ها رو که من نگاه کردم همه شون میگن آی پی ثابت هست ولی اختصاصی نیست و غیر از شما چند نفر دیگه هم با همین آیپی وصل میشن.

اینروزا هم اکثر افرادی که وی پی.ان آیپی ثابت میگرن برای بایننس میخوان. بنظرتون این خیلی خطرناکش نمیکنه؟

از خودشون هم وقتی میپرسم،ادعا دارن که هزاران نفر از کاربراشون با بایننس کار میکنند و کسی به مشکل نخورده.

شما و همچنین دیگر دوستان از همین وی.پی.ان ها استفاده میکنید یا چیز دیگه؟ مشکلی تاحالا بوده؟

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
صبح ۱۵۰ تا از دوج کوین‌های نازنینم رو دونه‌ای ۷۰۰۰ تومن فروختم و الآن شده ۸۵۰۰! :(
همین ۲۲۵ هزار تومن اختلاف، خودش برابر ۳،۴ تا پیتزا بود! :(
هنوز حدود ۳۵۰ تا دارم که نمی‌دونم بفروشم یا بذارم وقتی به ۱۰ دلار رسید (lol) سراغش برم! 😐

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
اگه دوج تا پایان این دوره بشه یک دلار یکی از عجیب ترین و هیجان انگیزترین اتفاقات زندگی من رقم میخوره :ROFLMAO:

پ.ن: خودم اونقدری ازش ندارم که با یک دلار شدنش خیلی خوشحال بشم صرفا به خاطر رشد عجیبش تو این مدت میگم.

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
صبح ۱۵۰ تا از دوج کوین‌های نازنینم رو دونه‌ای ۷۰۰۰ تومن فروختم و الآن شده ۸۵۰۰! :(
همین ۲۲۵ هزار تومن اختلاف، خودش برابر ۳،۴ تا پیتزا بود! :(
هنوز حدود ۳۵۰ تا دارم که نمی‌دونم بفروشم یا بذارم وقتی به ۱۰ دلار رسید (lol) سراغش برم! 😐
من صبح 18 هزار تا خریدم و فروختم بدون اینکه سودی ببرم :(

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
Bluzelle (BLZ) to support Binance Smart Chain & will be launching on PancakeSwap!

The integration with BSC will allow dApps to easily store data to BluzelleDB, all from within a BSC smart contract. Moreover, Bluzelle is going to be launching a BLZ-BNB Liquidity Pool on Pancake Swap.

[emoji117] blog.bluzelle.com/bluzelle-to-support-binance-smart-chain-aa562e48a088

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
ممنونم از پاسختون.
این و.ی.پی ان فروش ها رو که من نگاه کردم همه شون میگن آی پی ثابت هست ولی اختصاصی نیست و غیر از شما چند نفر دیگه هم با همین آیپی وصل میشن.

اینروزا هم اکثر افرادی که وی پی.ان آیپی ثابت میگرن برای بایننس میخوان. بنظرتون این خیلی خطرناکش نمیکنه؟

از خودشون هم وقتی میپرسم،ادعا دارن که هزاران نفر از کاربراشون با بایننس کار میکنند و کسی به مشکل نخورده.

شما و همچنین دیگر دوستان از همین وی.پی.ان ها استفاده میکنید یا چیز دیگه؟ مشکلی تاحالا بوده؟
ای پی ثابت هست ولی اشتراکی هست یعنی همه کاربران اون سرویس دهنده میتونن وصل بشن
مگر سرویس دهنده ای پیدا کنید که با هزینه بیشتر تک ای پی اختصاصی ازش بخرید/نمیدونم همچین سرویس دهنده ای هست یا نه
شما اگر میخاهید ای پی اختصاصی باشه بای vps بگیرید در اون صورت یک ip از اطرف دیتاسنتر به شما تعلق میگیره و از اون تاریخ برای شماست

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
من صبح 18 هزار تا خریدم و فروختم بدون اینکه سودی ببرم :(
خیلی الکی داره میره بالا! :oops:
من ۴۵ دقیقه پیش نوشتم ۸۵۰۰ تومن، در همین لحظه رسیده به ۱۱۰۰۰ تومن!!! :oops:
می‌ترسم با این سرعتی که میره بالا، یه دفعه سقوط آزاد کنه ولی از اون طرف دلم هم نمیاد بفروشم!

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
می‌ترسم با این سرعتی که میره بالا، یه دفعه سقوط آزاد کنه ولی از اون طرف دلم هم نمیاد بفروشم!
بالا رفتن این شکلی فقط تبانی صرافیها با نهنگهاست دارن زباله رو سر مردم خالی میکنن
giphy.gif

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
بهترین راه اینه که در مسیر و کم کم بفروشی، البته اگه قصدت هولد بلند مدت نیست.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
ankrهم خوب امروز سود داد
بهترین راه اینه که در مسیر و کم کم بفروشی، البته اگه قصدت هولد بلند مدت نیست.

دیگه برای هولد هم یه تارگتی داری
وقتی اینطور میره بالا خب همین شکل هم میاد پایین
و دوباره تا برسه همین تارگتتو بزنه کلی زمان صرف میشه
درصورتی که شما میتونی اینجا بفروشی بعد اینکه ریخت و کمی رنج زد باهمون پول تعداد بیشتری بخری و هولد کنی

البته که هرکسی یه استراتژی داره

بالا