برگزیده های پرشین تولز

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
این بالا رفتن بخاطر قیمت دلار و بیشتر مثل دام می مونه
چون خیالتون تخت تا اخر سال قیمت دلار رو میارن روی ۱۸-۱۹ و شما می مونید و حوض تون (تاییدیش هم فروش زیر قیمت اجناس وارداتی الکترونیک هست که وارد کننده ها دارن انجام میدن)
لامصب نخریده حد ضرر آدم فعال میشه.
سهمو تو مثبت پنج میخری ، پایانی شو میکشونن به منفی سه. هشت درصد فقط تو یه روز ازت میپره : دی

Sent from my SM-A507FN using Tapatalk

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,098
لامصب نخریده حد ضرر آدم فعال میشه.
سهمو تو مثبت پنج میخری ، پایانی شو میکشونن به منفی سه. هشت درصد فقط تو یه روز ازت میپره : دی

توی +5 که خیلی ریسک داره برای خریدن . فکر کنم نخریم بهتر باشه توی +5 بخریم . من حتی سهام بلند مدت که قصد دارم 20 سال نگه دارم را هم سعی می کنم درمنفی ها بخرم

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
بعد از یکسال امروز ورود.
شستا.خودرو.خگستر

بعد از یک روز خروج
شستا.خودرو.خگستر

این بورس حالاحالاها بورس بشو نیست.

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
#پخ

بچه ها حقوقی پخ کرد :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
سریعتر بریم صف فروش:love::love::love::love::love::love:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
رکوردزنی "آریا" در پرداخت سود سهامداران
۹۳۰ هزار سهامدار آریا سود گرفتند.

سود نقدی سهامداران حقیقی "آریا"، ۱۰ روز پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پرداخت شد.

به گزارش اخبار بورس ،حامد جمالی مدیر مالی شرکت پلیمر آریاساسول گفت: همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه آریا در ۲۸ اردیبهشت ماه جاری، تقسیم ۱۱،۵۰۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم به تصویب رسید که بر این اساس ۹۶ درصد سود بین صاحبان سهام تقسیم شد.

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
متاسفانه امروز قرعه به نام ما خورد توی بازگشایی سهم ثتران بعد چند ماه که بسته بود امروز 40 درصد منفی خورد متاسفم برای حکومت دزد که به همین راحتی تو روز روشن دارن دزدی میکنن از مردم مطمئنا این چرخه منفی های زیاد هنوز ادامه داره و به نوبت به همه میرسه
و متاسفم رییس قوه ی قضاییه ای که با شعار مبارزه با فساد اومده ولی این همه فساد علنی رو میبینه و هیچ برخوردی با متخلفان صورت نمیگیره

حالا من که زیاد سهمی نداشتم ازش ولی تکلیف اون سهامدارایی که ضررای چند صد میلیونی کردن توی این بازگشایی و بازگشایی سهمای دیگه چی میشه و جوابشون رو کی میخاد بده جوری ملت و اموالشون رو به گروگان گرفتن که به این زودیا و راحتیا خیلیا حتی به پول خودشون هم نمیرسن

از یک طرف خوشحالم که 55 درصد سرمایمو بدون ضرر توی همون روزی که تازه دامنه ی نوسان مثبت و منفی 6 شده بود با هر بدبختی بود خارج کردم و یه مدت بعد هم با نوسان گیری و چیزای دیگه 15 درصد دیگه از سرمایمو بدون ضررکشیدم بیرون و در کل 70 درصد سرمایمو از این خراب شده خارج کردم از طرفی هم ناراحتم که چرا همون موقع اون سی درصد سرمایه باقی مونده رو هم با ضرر خارج نکردم بالاخره دیگه من بیخیال این 30 درصد شدم و به دید بلند مدت بهش نگاه میکنم البته تو اولین فرصت با ضرر کمتر همینم خارج میکنم ولی ظلم تاریخی که به این ملت شد باید تو کتاب رکوردای گینس ثبت کنن بالاخره این روزها هم تموم میشه ولی ظلم تاریخی که به مردم این سرزمین شد هیچوقت فراموش نمیشه

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,098
امروز بازار آرام و رو به منفی است البته نه برای همه سهام . بیشتر برای سهام داغون زیانده که 2-3 روز پیش همزمان با رشد شاخص اونها هم مثبت شدند و اومدن بالا و حالا با سر خوردن زمین . ولی سهام سودساز مثل پتروشیمی ها بیشتر مثبت یا خنثی هستند . بلاخره باید تفاوتی بین شرکت های خوب و بد باشد.

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
امیدوارم نه رشد شارپی داشته باشیم و نه ریزش احمقانه
بازارروند عادی به خودش بگیره و متعادل باشه :p

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
420 تا نماد منفی 100 تا مثبت بعد به این میگید متعادل ؟ اونم برای بازاری که 10ماهه ریزش داره؟

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
420 تا نماد منفی 100 تا مثبت بعد به این میگید متعادل ؟ اونم برای بازاری که 10ماهه ریزش داره؟
متعادل یعنی متعادل و به معنی مثبت یا منفی نیست . یک سهم میتونه متعادل شده باشه ولی تا 10 درصد هم منفی بخوره یا تا 10 درصد هم مثبت ولی این اتفاق با قفل در صف خرید یا صف فروش نمیوفته :p
یعنی معاملات روان و منطقی باشه . مثلا آریا از 85000 ریال به بالا گرون میشه

sufivand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
الان خرید چه سهم هایی رو پیشنهاد میدید ؟

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
آقا داوود یک سوال در مورد زفکا:
شرکت تو نه ماهه ۴۰۲ ریال سود تحقق کرده.
پیش بینی کرده ۲۷۸۲ ریال تو دوره سالی مالی سود به دست بیاره.
چرا اینطوری هست ؟ تو این سه ماه چه اتفاقی خواهد افتاد؟ @s.david.s

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
آقا داوود یک سوال در مورد زفکا:
شرکت تو نه ماهه ۴۰۲ ریال سود تحقق کرده.
پیش بینی کرده ۲۷۸۲ ریال تو دوره سالی مالی سود به دست بیاره.
چرا اینطوری هست ؟ تو این سه ماه چه اتفاقی خواهد افتاد؟ @s.david.s
اون 2782 اشتباه محاسباتیه :p
با تعداد سهام قبل از افزایش سرمایه حساب کردن . تقریبا 500 و خورده ای میشه البته اصل داستان بعد از 1401 اتفاق میوفته

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
اون 2782 اشتباه محاسباتیه :p
با تعداد سهام قبل از افزایش سرمایه حساب کردن . تقریبا 500 و خورده ای میشه البته اصل داستان بعد از 1401 اتفاق میوفته
بعد از این که اون قسمت هایی که شرکت رو گسترش دادن به سودآوری برسه؟ یا موارد دیگه ای هم هست؟
من همونطور که قبلا هم گفتم هر ماه پله ای خریدهام رو می زنم. زفکا هم جزو سهم هایی هست که ماهانه می خرم. برای همین می پرسم ازت داوودجان

sufivand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
عرضه اولیه جدید ارزش خرید داره ؟

بالا