برگزیده های پرشین تولز

درباره این بخش: پیشنهاد ،انتقاد ،کاربرهای فعال و...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نمیشه علاوه بر برق و الکترونیک که بخش جداگانه داره برای رشته های دیگه هم یه بخش باز کنید؟ یا حداقل یه رای گیری انجام بدید ببینید استقبال میشه یا نه؟! من خودم اگه بخش مکانیک رو باز کنید توش فعالیت می کنم ها!
مرسی از توجهت ... ایجاد زیربخش نیاز به فعالیت اولیه داره دوست من ... اول باید استقبال و فعالیت زیاد باشه در مورد یه موضوع تا بعدش واس اش زیربخش زده بشه ... تجربه نشون داده که حالت عکس این قضیه (یعنی احداث زیربخش ، به امید فعالیت دوستان) نتیجه مطلوبی نداره ...
no.gif

قصد توهین ندارم ، ولی دوستان صرفا پیشنهاد میدن و وقتی نوبت عمل و تولید محتوا می رسه ، خیلی ها کنار می کشن یا در بهترین حالت مطالب سایت های دیگه رو کپی / پیست می کنم ... (منظورم البته شما نیستی
clover%5B1%5D.gif
) ...

بهرحال من نظرم اینه که با یه تاپیک شروع کنید ، ایشالا که فعالیت انقدر زیاد باشه که تبدیل بشه به یه زیربخش ...

bhabdi

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از توجهت ... ایجاد زیربخش نیاز به فعالیت اولیه داره دوست من ... اول باید استقبال و فعالیت زیاد باشه در مورد یه موضوع تا بعدش واس اش زیربخش زده بشه ... تجربه نشون داده که حالت عکس این قضیه (یعنی احداث زیربخش ، به امید فعالیت دوستان) نتیجه مطلوبی نداره ...
no.gif

قصد توهین ندارم ، ولی دوستان صرفا پیشنهاد میدن و وقتی نوبت عمل و تولید محتوا می رسه ، خیلی ها کنار می کشن یا در بهترین حالت مطالب سایت های دیگه رو کپی / پیست می کنم ... (منظورم البته شما نیستی
clover%5B1%5D.gif
) ...

بهرحال من نظرم اینه که با یه تاپیک شروع کنید ، ایشالا که فعالیت انقدر زیاد باشه که تبدیل بشه به یه زیربخش ...

ولی یه vote که ضرری نداره... حداقل معلوم میشه گرایش بیشتر به کدوم رشته هاست دیگه... مگه نه؟!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ولی یه vote که ضرری نداره... حداقل معلوم میشه گرایش بیشتر به کدوم رشته هاست دیگه... مگه نه؟!
من که حرفی ندارم دوست من ... شما خودت زحمتش رو بکش
clapping.gif
... یه تاپیک بزن و رای گیری راه بنداز ... چطوره ؟ ... همونجا با هم بحث و تبادل نظر می کنیم ، خوبه ؟ ...
square.gif

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
جناب سیمور من تاپیک مربوط به جغرافیا رو اصلاح کردم و مطالب مربوط به تاریخ رو در تاپیک مربوط به خودش قرار دادم....
ممنون:)
اگه میدونید نیازی هست پست هاتون رو هم اصلاح کنید:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
جناب سیمور من تاپیک مربوط به جغرافیا رو اصلاح کردم و مطالب مربوط به تاریخ رو در تاپیک مربوط به خودش قرار دادم....
ممنون:)
اگه میدونید نیازی هست پست هاتون رو هم اصلاح کنید:)
مرسی ... چک می کنم ...

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من که حرفی ندارم دوست من ... شما خودت زحمتش رو بکش
clapping.gif
... یه تاپیک بزن و رای گیری راه بنداز ... چطوره ؟ ... همونجا با هم بحث و تبادل نظر می کنیم ، خوبه ؟ ...
square.gif

سلام سیمور جان؛
قربان بنده هم یه نظر سنجی در رابطه با رشته مدیریت می تونم ایجاد کنم؟
کجا تاپیک رو ایجاد کنم؟می خوام ببینم آخه تو این فروم چند نفر هستند که می خوان در زمینه مدیریت بحث و تبادل نظر بکنن؟
شاید من اشتباه کردم که تاپیک انجمن مدیریت رو ایجاد کردم؛چون من اونجا تنها هستم؛صرفا" می تونم مقالات مدیریتی که خودم نوشتم و یا از دیگر دوستانم رو اونجا قرار بدم؛اما کسی نه نقد می کنه و نه سوال می کنه؛به همین خاطر اون تاپیک همچنان در حالتی قرار گرفته که من هر موضوعی بگم؛دیگران منفعلانه قبول می کنند و حتی نظر هم نمی دن؛
می خوام ببینم کجای کارم؟اگر دارم برای خودم پست می دم؛که خوب ارزشی نداره؛من می خواستم دوستان مدیریتی بیان و بحث کنیم تا حداقل مطلبی یاد بگیرم؛
نظر شما چیه قربان؟من یه تاپیک در رابطه با اینکه چه افرادی علاقمند به مدیریت هستند باز کنم یا شما نظر دیگری دارید؟
مرسی

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
میگم سیمور جان یه سوال داشتم...
از وقتی که اومدم به بخش علم و دانش دیدم که خیلی نیاز داره تا مطالب عمده و اصلی تری در اینجا بحث بشه ولی مشکل اینه که متاسفانه من هم به عنوان کاربر نمیتونم پشت سر هم تاپیکی رو ایجاد کنم
در مورد اکولوژی و محیط زیست(زیست شناسی) فکر نکنم تاپیکی و مطلبی باشه و باید ایجاد بشه...
اگه میدونید بد نیست تا تاپیک رو بزنم ولی تمام کاربران هم باید همکاری کنن چون من به تنهایی از پس این همه تاپیک بر نمیام ....

اکولوژی و محیط زیست(زیست شناسی):
شناخت راهای شگفت انگیزی که حیوانات , گیاهان , انرژی و مواد را به یکدیگر پیوند میدهد:)

خیلی دوست دارم که این تاپیک رو ایجاد کنم چون نیاز هست ولی کاربران هم همکاری کنن خیلی خوی میشه...:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام سیمور جان؛
قربان بنده هم یه نظر سنجی در رابطه با رشته مدیریت می تونم ایجاد کنم؟
کجا تاپیک رو ایجاد کنم؟می خوام ببینم آخه تو این فروم چند نفر هستند که می خوان در زمینه مدیریت بحث و تبادل نظر بکنن؟
شاید من اشتباه کردم که تاپیک انجمن مدیریت رو ایجاد کردم؛چون من اونجا تنها هستم؛صرفا" می تونم مقالات مدیریتی که خودم نوشتم و یا از دیگر دوستانم رو اونجا قرار بدم؛اما کسی نه نقد می کنه و نه سوال می کنه؛به همین خاطر اون تاپیک همچنان در حالتی قرار گرفته که من هر موضوعی بگم؛دیگران منفعلانه قبول می کنند و حتی نظر هم نمی دن؛
می خوام ببینم کجای کارم؟اگر دارم برای خودم پست می دم؛که خوب ارزشی نداره؛من می خواستم دوستان مدیریتی بیان و بحث کنیم تا حداقل مطلبی یاد بگیرم؛
نظر شما چیه قربان؟من یه تاپیک در رابطه با اینکه چه افرادی علاقمند به مدیریت هستند باز کنم یا شما نظر دیگری دارید؟
مرسی
در مورد نظرسنجی : هیچ مشکلی نیست ...

و ضمنا یادت باشه که عدم مشارکت بقیه بچه ها ، نه به معنای اینه که کار شما اشتباهه ، نه به معنای اینه که اونا از شما خوششون نمیاد یا کارتون رو تحسین نمی کنن ... صرفا نشون میده که این مساله واسه شما خیلی بیشتر از بقیه مهمه ...

شما تاپیک هایی که توی امضای من هست رو چک کن ... می بینی که تو خیلی هاشون مدتها فقط من پست زدم... ولی این دلیل نمیشه که منصرف یا سرد بشم ... این قانون طلایی رو فراموش نکن :" ادم باید کار درست رو بخاطر درست بودنش انجام بده ، نه بخاطر تشویق و انتظار دیگران[/
rainbowf.gif
B] "
میگم سیمور جان یه سوال داشتم...
از وقتی که اومدم به بخش علم و دانش دیدم که خیلی نیاز داره تا مطالب عمده و اصلی تری در اینجا بحث بشه ولی مشکل اینه که متاسفانه من هم به عنوان کاربر نمیتونم پشت سر هم تاپیکی رو ایجاد کنم
در مورد اکولوژی و محیط زیست(زیست شناسی) فکر نکنم تاپیکی و مطلبی باشه و باید ایجاد بشه...
اگه میدونید بد نیست تا تاپیک رو بزنم ولی تمام کاربران هم باید همکاری کنن چون من به تنهایی از پس این همه تاپیک بر نمیام ....

اکولوژی و محیط زیست(زیست شناسی):
شناخت راهای شگفت انگیزی که حیوانات , گیاهان , انرژی و مواد را به یکدیگر پیوند میدهد:)

خیلی دوست دارم که این تاپیک رو ایجاد کنم چون نیاز هست ولی کاربران هم همکاری کنن خیلی خوی میشه...:)
دوست خوب .. بازم تکرار می کنم : نمیشه بچه ها رو اجبار به مشارکت - تشکر - تایید و ... کرد .. فلسفه فوروم همینه دیگه ...

در مورد تاپیک های تازه : من توصیه می کنم فقط تاپیک هایی رو ایجاد کنی که : 1. می دونی که بهشون علاقه داری و می خوای دنبالشون کنی... 2. می خوای خودت واسه شون مطلب تولید کنی ... (منظورم اینه که مطلبش از خودت باشه یا ترجمه از سایت های خارجی باشه)

ضمنا لطف کن مطالبی که از سایت های فارسی نقل میشن ، منعبشون رو ذکر کن ... مرسی ...
clover%5B1%5D.gif

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
دوست خوب .. بازم تکرار می کنم : نمیشه بچه ها رو اجبار به مشارکت - تشکر - تایید و ... کرد .. فلسفه فوروم همینه دیگه ...
در مورد تاپیک های تازه : من توصیه می کنم فقط تاپیک هایی رو ایجاد کنی که : 1. می دونی که بهشون علاقه داری و می خوای دنبالشون کنی... 2. می خوای خودت واسه شون مطلب تولید کنی ... (منظورم اینه که مطلبش از خودت باشه یا ترجمه از سایت های خارجی باشه)
ضمنا لطف کن مطالبی که از سایت های فارسی نقل میشن ، منعبشون رو ذکر کن ... مرسی ...
clover%5B1%5D.gif

نمیشه بچه ها رو اجبار به مشارکت - تشکر - تایید و ... کرد[/B] .. فلسفه فوروم همینه دیگه ...
منظور من رو متوجه نشدید من منظورم این بود که همراهی کنن اگه واقعا براون مقدور هست وگرنه 100% شما درست میگین هیچ اجباری در کار نیست..:)

در این مورد باور کن اونقدر اطلاعات دارم که حد و مرز نداره ولی خودت بهتر میدونی که من تا یه مدتی وقت ندارم که به همه تاپیکها رسیدگی کنم وگرنه خودم درستشون میکردم و اگه من سر نزنم این تاپیک ها گم میشه:(
من ایجاد میکنم و مطالب و اطلاعاتم رو خواهی دید...:)
ممنون

در ایم ورد مطوئنم که منظورت همون تاپیک جغرافیا هست
ولی باید تا الان به پستهای من دقت کرده باشی من کمی مودبانه و تا حدودی کتل=ابی مینویسم این هم بواسطه کار و شغلی که دارم هست
مطمئنا از هیچ سایتی نیست بلکه از کتاب اطلس گیتاشناسی آسیا هست در 3 جلد به زبان انگلیسی
البته شاید در سایتهای فارسی پیدا کنی اما من کپی نمیکنم اگه هم میکنم منبع رو غید میکنم مثل اون نقشه...:)
ممنون وتشکر از نقطه نظرتون:)

در پایان با موافقت حضرتعالی اقدام به ایجاد تاپیک خواهم نمود....:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در ایم ورد مطوئنم که منظورت همون تاپیک جغرافیا هست
ولی باید تا الان به پستهای من دقت کرده باشی من کمی مودبانه و تا حدودی کتل=ابی مینویسم این هم بواسطه کار و شغلی که دارم هست
مطمئنا از هیچ سایتی نیست بلکه از کتاب اطلس گیتاشناسی آسیا هست در 3 جلد به زبان انگلیسی
البته شاید در سایتهای فارسی پیدا کنی اما من کپی نمیکنم اگه هم میکنم منبع رو غید میکنم مثل اون نقشه...:)
والا ربطی به مودب بودن یا نبودن نداره ... کافیه یه خط از این پست ها رو توی یاهو سرچ کنیم ، عینا توی تعداد قابل توجهی سایت دیگه تکرار شده (مثلا ویکی پدیا) ... یا مطلب نشنال جئوگرافیک رو توی یه وبلاگ دیگه هم دیدم ..
288.gif

بهرحال ، از هر منبع الکترونیکی یا مکتوب فارسی که استفاده می کنی ، ذکر کن ...

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
no.gif

clover%5B1%5D.gif
) ...

منو میگی سیمور.
خداییش راستشو بگو تا بهت بگم چرا؟:wacko:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این پست مال چه تاریخی هستش اصلا ؟
sign0196.gif
... مطمئن باش درباره یه فرد خاص نبوده (به جون خودم)... صرفا یه نظر کلی هستش که خیلی وقتها میگم ...

ولی بهرحال اگه نکته ای هست که باید بدونم در خدمتیم ...
001.gif

ادیت : من الان فهمیدم کدوم پست رو میگی ... جالبه که اون دوستمون هم دیگه دنباله قضیه رو نگرفته ظاهرا و حرف من بصورت ضمنی تایید شده !!

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
خب خدا را شکر.
فکر کردم ماله اصراره زیادم برای تشکیل بخش زبان و اینکه چرا هنوز اون 2 تایی که قول دادمو نزدم که فعلا هیچی دیگه.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اوه چه خوب شد گفتی .. یادم باشه اینو عوض کنم ، چون تمام شد ...
clover%5B1%5D.gif

توضیحش اینکه اینا (کیا ؟) از ما خواستن که منطق فازی و الگوریتم ژنتیک رو مقایسه کنیم (با عنوان دو روش برای استدلال و یافتن پاسخ تقریبی) و بعدش ببینیم که چطور میشه از یکی در دیگری استفاده کرد ... مثلا با استفاده از ژنتیک ، rule های فازی رو learn کنیم و از این حرفا ...

کلا خیلی امیدوارکننده نبود ... ولی ما پولمون رو گرفتیم !! ...
sumo.gif

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
اوه چه خوب شد گفتی .. یادم باشه اینو عوض کنم ، چون تمام شد ...
clover%5B1%5D.gif

توضیحش اینکه اینا (کیا ؟) از ما خواستن که منطق فازی و الگوریتم ژنتیک رو مقایسه کنیم (با عنوان دو روش برای استدلال و یافتن پاسخ تقریبی) و بعدش ببینیم که چطور میشه از یکی در دیگری استفاده کرد ... مثلا با استفاده از ژنتیک ، rule های فازی رو learn کنیم و از این حرفا ...

کلا خیلی امیدوارکننده نبود ... ولی ما پولمون رو گرفتیم !! ...
sumo.gif

ei mantege fazy ke vagofti yani che? bebakhsh ke fuzuli mikonam ama esme progat fuzulibarangiz bid

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ei mantege fazy ke vagofti yani che? bebakhsh ke fuzuli mikonam ama esme progat fuzulibarangiz bid
بی خیال ... حالا من در حد یکی دو خط میگم ، چون اینجا جاش نیست ... منطق فازی میاد با تقریب سر و کار داره ... یعنی میاد و از مطلق اندیشی فلسفه افلاطونی فاصله می گیره ... اینطوری کاربردی تر هم هست :
298.gif

منطق سنتی میگه : " فردا باران میاد / نمیاد " ... منطق فازی میگه " باران آمدن = 0.7 / باران نیارمدن = 0.3" ... یعنی بصورت 0 و 1 ، بله و خیر ، کار نمی کنه ... الان همه ماشین لباسشویی ها ، از منطق فازی تبعیت می کنن : " لباس ها کاملا چرکه / متوسطه / یه ذره چرکه / تمیزه ! " ... و براساس انتخاب شما ، پارامترها رو تغییر میده ...

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
بی خیال ... حالا من در حد یکی دو خط میگم ، چون اینجا جاش نیست ... منطق فازی میاد با تقریب سر و کار داره ... یعنی میاد و از مطلق اندیشی فلسفه افلاطونی فاصله می گیره ... اینطوری کاربردی تر هم هست :
298.gif

منطق سنتی میگه : " فردا باران میاد / نمیاد " ... منطق فازی میگه " باران آمدن = 0.7 / باران نیارمدن = 0.3" ... یعنی بصورت 0 و 1 ، بله و خیر ، کار نمی کنه ... الان همه ماشین لباسشویی ها ، از منطق فازی تبعیت می کنن : " لباس ها کاملا چرکه / متوسطه / یه ذره چرکه / تمیزه ! " ... و براساس انتخاب شما ، پارامترها رو تغییر میده ...

gereftam:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستمون moonomid ، کاربر فعال علم و دانش شد ...
yes.gif

بالا