برگزیده های پرشین تولز

خداداد حمايتت مي كنيم

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حالا باید منتظر بود و دید آیا توی این کشور زدن تهمت دروغ برای انحراف افکار عمومی و کمیته انضباطی(که نوعی دادگاه به حساب میاد) و هم چنین تهمت زدن در خصوص داشتن همکاری با صهیونیسم جریمه ای داره یا نه !!!!

Mostafa1738

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خداداد : شریفی برای اعلام رای تحت فشار بود ولي عادلانه راي صادر كرد
قائم مقام باشگاه پیام خراسان ضمن عادلانه عنوان کردن رای محرومیت یکساله خود از فعالیت در فوتبال اظهار داشت: با وجود اینکه اعتقاد دارم این رای عادلانه بود ولی معتقدم رئیس کمیته انضباطی این رای را تحت فشار صادر کرده است.

خداداد عزیزی که به اتهام ضرب و شتم خبرنگار شیرازی از سوی کمیته انضباطی به یک سال محرومیت از فعالیت فوتبال و پرداخت 10 میلیون تومان محکوم شد، در این باره به خبرنگار مهر گفت: به نظرمن این رای کاملا عادلانه بود و هیچگونه شکایتی نسبت به آن ندارم چرا که به آقای شریفی (رئیس کمیته انضباطی) اعتماد دارم واعتقاد دارم ایشان در صدور این رای رعایت بی طرفی و انصاف را داشتند.

خداداد اضافه کرد: البته به واسطه جوی که طی دو هفته اخیر در رسانه ها علیه من بوجود آمد اعتقاد دارم ایشان برای صدور این رای تحت فشار بودند و ناخودآگاه تحت تاثیر جو منفی که علیه من بوجود آمد قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: همین اندازه که با توجه به مستندات پرونده مشخص نشد که بنده خبرنگار مصدوم را مورد ضرب و شتم قرار ندادم برایم کافی است هرچند هنوز هم اعتراف می کنم که در آن درگیری شرکت داشتم ولی من عامل درگیری نبودم.

قائم مقام باشگاه پیام خراسان درباره محرومیت یکساله خود از فعالیت در فوتبال اظهار داشت : من انتظار داشتم کمیته انضباطی من را برای همیشه از فوتبال محروم کند تا دیگر به فوتبال برنگردم. هر چند با این رای نیز من دیگر به صحنه فوتبال و ورزش بازنخواهم گشت و امیدوارم این بار با محو شدن و نبودنم بتوانم به فوتبال خدمت کنم.

خداداد عزیزی درباره احتمال اعتراض به رای کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: هیچگونه شکایتی نسبت به این رای ندارم و به همین خاطر قصد اعتراض هم ندارم چرا که این ماجرا اساسا برایم اهمیتی ندارد.

وی در خصوص شکایت خود از خبرنگار شیرازی تصریح کرد : بنده همواره برای جامعه خبرنگاران ارزش و جایگاه ویژه ای قائل بودم و همواره ارتباط خوبی با آنها داشتم ولی در خصوص پرونده این خبرنگارشیرازی باید بگویم شکایتی از او ندارم چون پرونده این خبرنگار پیش از اینها برایم بسته شده است.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
کاری به این که این حکم عادلانه بود یا نه ندارم، اما بفرمایید شما چگونه می گوید چیزی ثابت نشده؟ عزیز جان، قرار نیست که من و شما قضاوت بکنیم که برای ما چیزی ثابت بشود، لابد برای شریفی شواهد کافی برای محکوم کردن خداداد پیدا شده. البته در این اون خبرنگار خودش هم مشکل داشته و به قول رفقا تنش می خاریده با دوستان موافقم چون از طرز حرف زدنش معلوم بود که خیلی ننر و ضمنا از خود راضی است، ولی به هر حال کتک زدن و فحاشی کردن قابل توجیه نیست.

این طور که معلومه همه دوستانی که اینجا از خداداد طرفداری می کنند صرفا به خاطر محبوبیت اون در فوتبال و حس نوستالژی خاطره ی غرور آفرین ملبورن می خواهند ضرر کمتری متوجه قهرمان محبوب شان بشود، ولی شما قبول کنید که ما غیر از رویاهای شیرین با واقعیاتی هم سر و کار داریم که خیلی وقت ها تلخ هستند و با کسی بنای شوخی ندارند.

به اعتقاد من (قبلا هم چند کلمه ای نوشتم) خداداد نباید از این محبوبیتی که در همین تاپیک کاملا معلومه که داشته و داره سوء استفاده بکنه و باید قدری در رفتارهاش تجدید نظر بکنه تا ان شاء الله در اخلاق مربی گری شبیه افرادی مثل ذوالفقار نسب و مجید جلالی و امثالهم بشه. خداداد آدم خیلی باهوشی از نظر فنی و فوتبالی است ولی از نظر رفتارهای اجتماعی متاسفانه خیر.
او شاید در این جریان مقصر مطلق و صد در صد نبوده باشد و خبرنگار کذایی حرف های تحیک آمیز زده باشد و چه بسا ما هم در شرایط شابه از کوره در برویم، ولی قانون با کسی شوخی ندارد! (فرض می کنیم اینجا قانون برای همه یک سان است و اجرا می شود! فرض محال که محال نیست؟!!) در نتیجه خداداد در این جریان که معلومه به نوعی مظلومیت و ستم باشگاهش پیام رو هم به نحوی داره فریاد می زنه و با به خطر انداختن خودش محرومیت باشگاهش رو نشون داد و دست آخر باز هم متضرر شد. شاید اگر خداداد باهوش تر رفتار می کرد الان روی نیمکت مربی گری تیم ملی امید نشسته بود. لطفا نگویید خداداد که چاپلوس و چرب زبان نیست و ...، مگر همه ی کسانی که در همین مملکت پیشرفت کرده اند چاپلوس و بله قربان گو بوده اند؟ من که این طور فکر نمی کنم.

دوست عزیز وقتی کفاشیان فردای واقعه و اون آقای هاشمی و ... خ رهای بزرگ میان واضح میگن باید محو بشه! شما دیگه چرا میخای همرو متهم کنی و بگی اونا تصمیم درستی گرفتن؟! هیچ چیز ثابتش نشده هنوزم میگم نشده. اگه میشد کاملا علنی با ادله در مطبوعات میگفتن ! تمام

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
عزيز دل برادر :
مطمئني پست ها رو ميخوني ؟ دوباره بخون اگر قانع نشدي بگو من دوباره برات بگم

اون آقا همینطور رو هوا بدون هیچ منطقی یه چیزی میگه زیاد جدیش نگیرید!
بذارید نظرشو بگه .

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
سهام باشگاه پيام به اداره كل تربيت بدني خراسان رضوي واگذار شد
روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي فوتبال پيام خراسان از واگذاري 85 درصد سهام اين باشگاه به اداره كل تربيت بدني خراسان رضوي خبر داد.

اين روابط عمومي روز دوشنبه با انتشار اطلاعيه اي اعلام كرد كه 10 درصد از باقي مانده سهام باشگاه پيام هم متعلق به موسسه هواداران و پيشكسوتان و و پنج درصد هم متعلق به خدادداد عزيزي است.

طبق اين اطلاعيه ، تصميم گيري در مورد 15درصد از باقي مانده سهام بر عهده سهام داران ذكر شده است.

روابط عمومي باشگاه پيام در اطلاعيه خود تاكيد كرده است كه واگذاري سهام اين باشگاه به اداره كل تربيت بدني خراسان رضوي بر اساس توافق روزهاي اخير مسوولان مختلف اين استان صورت گرفته است.

در همين حال ، مديركل تربيت بدني خراسان رضوي با تكذيب خبر واگذاري سهام باشگاه پيام خراسان به اين اداره كل به خبرنگار ايرنا گفت: اين واگذاري مورد تاييد ما نيست.

افشين داوري كه خود سخنگوي هيات پنج نفره ساماندهي ورزش خراسان رضوي است ،افزود:بر اساس نظر اين كميته،وظيفه ما باشگاه داري نيست و تا زماني كه صد درصد سهم باشگاه به تربيت بدني استان واگذار نشود، هيچ تصميمي اتخاذ نخواهيم كرد
منبع

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
من فقط حرفم اینه که چرا با بیژن کوشکی همچین برخوردی نشد؟

اونکه یه نفر رو زد تازه میخواست بقیه رو هم بزنه..

حالا مایلی کهن و میرزاپور و بقیه مربوط به یه فدراسیون و یه کمیته انضباطی دیگه میشه ولی جریان بیژن کوشکی که مال همین چند وقت پیشه

اصولا من اعتقادی به این شریفی ندارم..از ریش هاش معلومه چه جور آدمیه

شاه حسینی کجائی که یادت بخیر:rolleyes:

alireza_edison

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,136
من فقط حرفم اینه که چرا با بیژن کوشکی همچین برخوردی نشد؟

اونکه یه نفر رو زد تازه میخواست بقیه رو هم بزنه..

حالا مایلی کهن و میرزاپور و بقیه مربوط به یه فدراسیون و یه کمیته انضباطی دیگه میشه ولی جریان بیژن کوشکی که مال همین چند وقت پیشه

اصولا من اعتقادی به این شریفی ندارم..از ریش هاش معلومه چه جور آدمیه

شاه حسینی کجائی که یادت بخیر:rolleyes:

ببخشید چرا بلایی که سر خفاش شب اومد سر یک قاتل که یک نفر رو سهوا کشده نمیارن ؟
به نظر شما حال اون شخصی که از دست بیژن کوشکی کتک خورد با حال اون کسی که از دست دوستان خداداد ( خداداد گله به نظر من اون نزده ) یکی بود ؟
عزیز لباس آبی قرمز رو به نظر من دربیاریم بهتره ! اینجا بحث از دفاع خداداد هست !

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180
به نظر شما حال اون شخصی که از دست بیژن کوشکی کتک خورد با حال اون کسی که از دست دوستان خداداد ( خداداد گله به نظر من اون نزده ) یکی بود ؟

نه حاجی یکی نبوده ولی تفاوتشون دیگه اینقدر هم نبوده! تازه اینا میگن خداداد مستقیما طرف رو نزده و هیچ مدرکی غیر از حرفای ضد و نقیض خبرنگار و چند تا از دوستاش در دست نبوده ولی فیلم درگیری کوشکی کاملا گویا بود! اگه مجازات خداداد یک سال و 10 میلیون جریمه است خدایی کوشکی هم حداقل باید 3-4 ماه رو محروم می شد! حالا چه پرسپولیسی بود چه استقلالی!

Last edited:

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
نه حاجی یکی نبوده ولی تفاوتشون دیگه اینقدر هم نبوده! تازه اینا میگن خداداد مستقیما طرف رو نزده و هیچ مدرکی غیر از حرفای ضد و نقیض خبرنگار و چند تا از دوستاش در دست نبوده ولی فیلم درگیری کوشکی کاملا گویا بود! اگه مجازات خداداد یک سال و 10 میلیون جریمه است خدایی کوشکی هم حداقل باید 3-4 ماه رو محروم می شد! حالا چه پرسپولیسی بود چه استقلالی!
تایید میشه...
اسکولاری هم همچین کاری کرد ولی هیچکس اون رو یه سال محروم نکرد.
شریفی هم بیش از این کاری نمی تونسته بکنه واللا حتما می کرد

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خب فرق کوشکی با خداداد اینه که کوشکی سه هفته در میون به کمیته انضباطی دعوت نمی شد
و توی پرونده اش هزار جور درگیری با داور و بازیکن خودی و غیر خودی و مدیرعامل خودی و غیر خودی دیده نمی شد
من اگر یک سیلی بزنم در گوش یکنفر دفعه اول توی همون کلانتری مصالحه می شه
دفعه بعد می ریم دادگاه ، دادگاه می گه آقای شاکی گذشت کن
دفعه بعد منو سه ماه می رستن زندان
دفعه چهارم از وسط نصفم می کنن ...
دیگه من نمی تونم معترض باشم که چرا فلانی که مثل من فقط یک سیلی زده رو آزاد می کنید . بابا سابقه ام خرابه

پرونده غزال تیزپای فوتبال ایران هم در بی نظمی و درگیری بسیار پرباره
از زمان مایلی کهن بگیر و کلن ( کلن بود ؟ ) و ترکیه و پاس و ابومسلم و ... خلاصه هیچ تپه ای رو فتح نکرده باقی نذاشته
حتی یکسری بی اخلاقی داره که درسته شامل مجازات نمیشه اما فرای بی اخلاقیه . مثل بیرون کشیدن اون بازیکنش که جاش کسی رو نمی تونست بفرسته توی زمین و ...

در نهایت یکسال واسش کمه ولی امیدوارم اهدانا صراط المستقیم بشه
و خوب شد باهاش برخورد شد . اگر برخورد نمیشد در بازی برگشت پرسپولیس استقلال اون علی که امیرقلعه نوعی خبرنگار رو بهش حواله کرده بود کار دست خودش و خبرنگار و قلعه نوعی می داد
باید یکجایی جلوی این بزن بهادر بازی ها و کلاه مخملی بازی ها رو گرفت ...

پ.ن : اینم بگم دعوا بشه . کاش محوش می کردن :happy: ( ایول مشت اول صد تومن )

mr.reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سال نصف حقش هم نبود.
تازه میفرمایند دیگه به فوتبال فکر نمیکنم.نه تو رو خدا بیا فکر کن.انگار هممون از فراقش دق میکنیم.
زمین فوتبال رو با سر گردنه اشتباه گرفته.

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان اگه خداداد تو درگیری نبود پس چرا محروم شد ؟ اصلاً چه مدرکی داشتن ؟

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
دوستان اگه خداداد تو درگیری نبود پس چرا محروم شد ؟ اصلاً چه مدرکی داشتن ؟
وقتی رئیس فدراسیون آقای کفش فروش میاد میگه باید محو شه مدرک میخان چیکار برادر من!؟

Mostafa1738

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب فرق کوشکی با خداداد اینه که کوشکی سه هفته در میون به کمیته انضباطی دعوت نمی شد
و توی پرونده اش هزار جور درگیری با داور و بازیکن خودی و غیر خودی و مدیرعامل خودی و غیر خودی دیده نمی شد
دیگه من نمی تونم معترض باشم که چرا فلانی که مثل من فقط یک سیلی زده رو آزاد می کنید . بابا سابقه ام خرابه

از زمان مایلی کهن بگیر و کلن ( کلن بود ؟ ) و ترکیه و پاس و ابومسلم و ... خلاصه هیچ تپه ای رو فتح نکرده باقی نذاشته
حتی یکسری بی اخلاقی داره که درسته شامل مجازات نمیشه اما فرای بی اخلاقیه . مثل بیرون کشیدن اون بازیکنش که جاش کسی رو نمی تونست بفرسته توی زمین و ...

و خوب شد باهاش برخورد شد . اگر برخورد نمیشد در بازی برگشت پرسپولیس استقلال اون علی که امیرقلعه نوعی خبرنگار رو بهش حواله کرده بود کار دست خودش و خبرنگار و قلعه نوعی می داد

متاسفم براتون ! شما منصف نيستيد .

SonadoR

Registered User
لایک‌ها
0

به به سی پی یو عزیز:D
بعد شما همونی که می گفتی باید حمید استیلی و ممد نوازی و فلان می کردن دیگه؟:D(اونا هم دفعه اولشون بود.نتیجه رو خودت بگو)

متاسفم براتون ! شما منصف نيستيد .
سی پی یو سابقه تاریخی داره در اینکه اگه با کسی مشکلی داشته باشه تا باباشو جلو چشمش نیاره دست بردار نیست.شما جدی نگیر.نظر ایشون هیچ جوره تغییر نمی کنه پس خودتو خسته نکن.

ادیت:حالا می آد تو جواب من می گه من با تو هم مشکل دارم پس چرا بابا تورو جلو چشمت نیاوردم.منم مجبورم بگم چون که می دونی دوباره بن می شی.(شوخی)الان اینو می خونه می گه عددی نیستی که بخوام مشکل داشته باشم بات(بازم شوخی)
خلاصه اینکه امیدوارم هرجا هستی خوش و خرم باشی خانوم معلم.
16.gif

Last edited:

Mostafa1738

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه بعضي از مخالفان خداداد (بهتره بگم : اونايي كه ميگن خداداد حقش بود محروم بشه با بايد بيشتر محروم بشه و... ) وقتي جواب پستشون رو ميدي اونو ناديده ميگرند و دوباره يك موضوع ديگه رو پيش ميكشن . مشخصه اگه منصف بودن تا حالا دست از لجبازي كشيده بودند . ما 2 مرتبه بحث مفصل و منطقي داشتيم ولي همين كه ديگه جواب نداشتند يك چند وقتي غيبت كردند تا به تاپيك چند صفحه اي اضافه بشه و دوباره همون حكايت قديمي .
اگه كسي تو بحثي شركت ميكنه چه خوبه چند صفحه قبل تاپيك رو هم يك نگاه بندازه تا سوالي رو بيجواب نزاره .

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
متاسفانه دوستان تا دیروز می گفتن خداداد زده ، اما امروز که معلوم شده خداداد اصلا نزده هیچ جوابی ندارن بدن و فقط مثل بچه های 2 - 3 ساله پای بر زمین می کوبن ... !!
هیچ انصافی در این رای دیده نمیشه ، من خودم استقلالی هستم و میگم کوشکی حقش بود 4 جلسه محروم شد اما این کمال بی انصافی هست که کسی که توی درگیری نبوده 1 سال محروم بشه ، نهایت باید 1 یا 2 جلسه محروم میشد !!
در هر صورت زمستان رفت و رو سیاهی به زغال موند ....
دوستان مخالف هم بدون اینکه اصلا پست ها رو بخونن فقط سعی در به هم ریختن محیط این تاپیک و پراکنده کردن بحث دارن ...
100 تا دلیل اومده که خبرنگار دروغ میگه ، بعد میان میگن خبرنگاره مگه دروغ هم گفته ؟!
خود شریفی گفته خداداد توی درگیری نبوده و نزده ، دوباره میان میگن خداداد طرف رو زده کشته !!؟
مهم نیست همین که همه فهمیدن که خداداد مقصر نبوده و این رای تحت تاثیر جو صادر شده خودش کلی تو دهنی هست به خیلی ها!

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
بنظر من خدادا فقط باید به خاطر حرفهایی که زده چند جلسه محروم میشد همین !
کاری نکرده که 1 سال محروم بشه !

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
به به سی پی یو عزیز:D
بعد شما همونی که می گفتی باید حمید استیلی و ممد نوازی و فلان می کردن دیگه؟:D(اونا هم دفعه اولشون بود.نتیجه رو خودت بگو)
.
16.gif

حالا جریان چی بود به این گیر دادی ؟
اینکه اینجا همه چیز رو می خوان به خیر و خوشی حل کنند و همه رو باهم آشتی بدن ربطی به نظر و عقیده من نداره . از نظر من کوشکی و استیلی و نوازی هم باید مجازات می شدند و البته تا حدی هم شدند . من مخالف هرگونه کدخدا منشی و ماست مالیزاسیون هستم . منظورم از اون مثال این بود که یک مسئله خلاف اخلاق شاید در باراول قابل گذشت باشه ( که من با همون هم مخالفم ) ولی وقتی بارها و بارها تکرار بشه شامل تشدید مجازات میشه و خداداد هم انقدر سابقه اش خراب هست که نیازی نباشه با کوشکی و بقیه مقایسه بشه . بله بنظر من کوشکی هم باید درست حسابی محروم می شد اما این ربطی به خداداد نداره . خداداد انقدر بی اخلاق بازی در اورده که باید یکجا جلوشو درست حسابی می گرفتند
ضمن اینکه من به مجازات استیلی و نوازی کاری ندارم فقط مخالف اون عکسهای عروس و دامادی هستم که بعدش باهم گرفتند و می خواستند موضوع رو ماست مالی کنند . آقا اگر همدیگر رو زدید و بهم فحش خار مادر دادید دیگه فرداش ادای داداشا رو در نیارید

سی پی یو سابقه تاریخی داره در اینکه اگه با کسی مشکلی داشته باشه تا باباشو جلو چشمش نیاره دست بردار نیست.شما جدی نگیر.نظر ایشون هیچ جوره تغییر نمی کنه پس خودتو خسته نکن.

ادیت:حالا می آد تو جواب من می گه من با تو هم مشکل دارم پس چرا بابا تورو جلو چشمت نیاوردم.منم مجبورم بگم چون که می دونی دوباره بن می شی.(شوخی)الان اینو می خونه می گه عددی نیستی که بخوام مشکل داشته باشم بات(بازم شوخی)
خلاصه اینکه امیدوارم هرجا هستی خوش و خرم باشی خانوم معلم.
16.gif

زحمت منو کم کردی ... مرسی :happy:

....
پ.ن : شما ها از یکطرف به حرفهای شریفی استناد می کنید و اینکه می گه خداداد در ماجرا مستقیما دخالت نداشته رو کاملا درست و قابل استناد می دونید از اونطرف به حکمی که همین شریفی صادر کرده معترضید !!
اگر شریفی رو قبول دارید حکمشم قبول کنید
هرچند بنظر من شریفی هم یک ایرانیه و داره خیلی چیزا رو ماست مالی می کنه و برعکس نظر دوستان این کمیته انظباطی به نفع خداداد هم بوده . همونطور که غزال تیزپا مدعیه اینجا کسی رو به خاطر صلوات نمی زنند ، کسی رو هم بخاطر شرکت نداشتن توی دعوا یکسال محروم نمی کنند .
خداداد هم که اعتراضی نداره به حکم هرچند که اینجا دوست آماده اند اگر
خداداد رو محو کردند بگن دیدید برنامه بود ؟
اگر محو نکردند بگن دیدید برنامه بود ؟
اگر حکم دادند و خداداد اعتراض کردن بگن دیدید برنامه بود ؟
حالا که حکم دادند و خداداد اعتراض نکرد بازم بگن دیدید برنامه بود ؟ ( دوستاش بهش گفتن اعتراض نکن !! )

خلاصه اینا همه اش برنامه بود ولی من امیدوارم این برنامه لااقل باعث بشه خداداد یک مدتی مودب باشه . چیزی که 15 سالی هست نبوده !! ( از زمان مایلی تا همین دیروز )

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213

تایید میشه:D

بالا