برگزیده های پرشین تولز

گزارشي از انهدام بزرگترين شبكه فساد اينترنتي در كشور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
این Mahdy2021 خودش از اون هفت خطای روزگاره که به این معتقدن که هدف وسیله رو توجیه میکنه
جالب بود ! کافر همه را به کیش خود پندارد
ابن حرف شما مثل این میمونه که یکی بیاد به یه عده نا آگاه بگه مدیران پرشین تولز توی فرومشون دارن *** میفروشن و سی دی های فلان و بهمان میفروشن ! در صورتی که اینجا یه فروم هست و کاربر ها هستن اینجا رو میگردونن (هر چند که اخیرا فروش این چیزا رو هم ممنوع کردن اینجا)
به نظر شما اون کلیپ های خصوصی رو مدیران اصلی اون سایت توی فروم میزاشتن؟!!
تا جایی هم که میدونم توی قوانینشون بود که هیچ کلیپی که با عدم رضایت طریفین باشه و یا صورت طرفین مشخص باشه و یا تجاوز و یا تصاویر جنسی از کودکان و ... باشه نباید توی فروم قرار بگیره ... (بخشی از اینا جزو قوانین خود کشور های غربی هست)
نمیخوام دفاع کنم از اونها ولی حق رو همیشه باید گفت شما هم که شیعه علی باید باشی! و طرفدار حق و عدالت نه دروغ پردازی
مثال خوبی زدی که جواب خودتم دادی !
من خودم ادمین انجمن گفتگو هستم ! البته اونی که پر بازدیده آیدیم چیز دیگه ای هست...(گفتم که فکر نکنی با سرچ میتونی پیدا کنی)
وقتی قانون میزارم فلان کار ممنوعه ، وقتی 1 نفر انجام داد بار اول تذکر میدم و بعدش بن . خلاص
کاربران هم یاد میگیرن با متخلف از طریق بد ریپورت مقابله کنن . اینطوری اگر سایت 1 میلیون کاربر هم داشته باشه ، سلامتش بالای 90% تامینه
ولی وقتی اینجا قانونه چیز پی ان ممنوعه ولی خرید و فروش میشه و اینهمه مدیر هم از 100 تا تاپیک 1کی رو تذکر میدن پس مقصر رواجش مدیرا هستن نه کاربرا
قانون به خودی خود که ارزشی نداره ، قانون زمانی ارزش داره که نظارت باشه و ضمانت اجرا و جزا
ضمنا من قبل از این ماجرا ها در مورد این کلیپهای ایرانی از بچه ها می پرسیدم میگفتن این حرکتای شهروز خانه
4- شهروز.و با نام مستعار شهروزخان از مدیران سایت www.biaclip.net،تولید كننده و منتشرکننده کلیپ‌های مستهجن ایرانی
http://gerdab.ir/fa/pages/?cid=157
ایشون که مدیر بودن
در ضمن ساختن داستانهای ارتباط با محارم و همجنس و ... هم اتفاقا کار مدیرا بوده ! بیشتر این سایت گرداب رو مطالعه کنید
کل قضیه , چیز دیگری است و هدف اصلی , بستن سایتهای افشاگر سیاسی

و ***** انجمنهای آزادی خواهان است , اینها به بهانه مبارزه با پ و رن , توده ناآگاه

( مثلا Mahdy2021) را گول می زنند.
مثل اینکه من و شما خیلی با هم فاصله دیدگاه داریم! دفعه قبل از کسی سخن گفتی که من نمیشناختم
ایندفعه هم نوشتی ( توده ناآگاه )
اگر منظورت حزب تودس که سالهاست از هم پاشیده . اگر منظورت عموم مردم ایران هست که همین ها امثال شمارو ناکام گذاشتن ! ارتش و **** فقط وسیلس
سایت گرداب هم که تاکنون فقط سایتهای بسیار وقیح پ.ورن ایرانی رو بسته . هنوز که سطح پاییناش رو هم نبسته
چه ربطی به سیاسی داشت ؟
اگر هم می خوای بگی وبلاگ نویس دستگیر کدن باید بگم که چیز جدیدی نیست ، سالهاست که میگیرن.

شما خودتو میزنی به اون راه .این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
آقا من تو کفه اینم که Paypal نمیتونه بفهمه ما ایرانی هستیم بعد اینا حتی آدرس ما رو هم میتونن پیدا کنن

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
قوانین را رعایت کنید
1-برای آپلود عکس شما فقط و فقط میتوانید از بخش آپلود سنتر آویزون استفاده کنید.
2-گذاشتن عکس و کلیپ صورت دختران و زنان ایرانی کاملا ممنوع است.(در این مورد حتما باید عکس صورت کاملا نامشخص باشد)
1 - 2 - کلیپ های تجاوز و اونائی که بدون اطلاع دختر ازش فیلم گرفتن و صورتش معلومه

ای بابا من به این موضوع تاحالا دقت نکرده بودم! مهدی جان(دوست خوبم) نظرت راجع به این قوانین سایت آو*یزون چیه؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
آقا من تو کفه اینم که Paypal نمیتونه بفهمه ما ایرانی هستیم بعد اینا حتی آدرس ما رو هم میتونن پیدا کنن
:eek:

کوشا پاپ کورن رو وردار بیار داره جالب تر میشه داستان :lol:

kaseb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیافه اینا به معتادان میخورد
تا دختر باز

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201

مثال خوبی زدی که جواب خودتم دادی !
من خودم ادمین انجمن گفتگو هستم ! البته اونی که پر بازدیده آیدیم چیز دیگه ای هست...(گفتم که فکر نکنی با سرچ میتونی پیدا کنی)
وقتی قانون میزارم فلان کار ممنوعه ، وقتی 1 نفر انجام داد بار اول تذکر میدم و بعدش بن . خلاص
کاربران هم یاد میگیرن با متخلف از طریق بد ریپورت مقابله کنن . اینطوری اگر سایت 1 میلیون کاربر هم داشته باشه ، سلامتش بالای 90% تامینه
ولی وقتی اینجا قانونه چیز پی ان ممنوعه ولی خرید و فروش میشه و اینهمه مدیر هم از 100 تا تاپیک 1کی رو تذکر میدن پس مقصر رواجش مدیرا هستن نه کاربرا
قانون به خودی خود که ارزشی نداره ، قانون زمانی ارزش داره که نظارت باشه و ضمانت اجرا و جزا
ضمنا من قبل از این ماجرا ها در مورد این کلیپهای ایرانی از بچه ها می پرسیدم میگفتن این حرکتای شهروز خانه
4- شهروز.و با نام مستعار شهروزخان از مدیران سایت www.biaclip.net،تولید كننده و منتشرکننده کلیپ‌های مستهجن ایرانی
http://gerdab.ir/fa/pages/?cid=157
ایشون که مدیر بودن
در ضمن ساختن داستانهای ارتباط با محارم و همجنس و ... هم اتفاقا کار مدیرا بوده ! بیشتر این سایت گرداب رو مطالعه کنید

مثل اینکه من و شما خیلی با هم فاصله دیدگاه داریم! دفعه قبل از کسی سخن گفتی که من نمیشناختم
اگر منظورت حزب تودس که سالهاست از هم پاشیده . اگر منظورت عموم مردم ایران هست که همین ها امثال شمارو ناکام گذاشتن ! ارتش و **** فقط وسیلس
سایت گرداب هم که تاکنون فقط سایتهای بسیار وقیح پ.ورن ایرانی رو بسته . هنوز که سطح پاییناش رو هم نبسته
چه ربطی به سیاسی داشت ؟
اگر هم می خوای بگی وبلاگ نویس دستگیر کدن باید بگم که چیز جدیدی نیست ، سالهاست که میگیرن.

شما خودتو میزنی به اون راه .این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست
من نمیخوام با شما وارد کوت بازی بشم. فقط از اول این تاپیک دیدم به طور ناجوانمردانه ای دارید تهمت میزنید خواستم گوشه ایش رو پاسخ بدم اونم نه برای شما بلکه برای بقیه.
درمورد بقیه تهمت هاتون هم من نه اطلاعی دارم نه علاقه ای که جواب بدم...

سابقه ی هرکس نشون دهنده کارنامه اش هست. قضاوت رو به زمان میسپاریم

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
ای بابا من به این موضوع تاحالا دقت نکرده بودم! مهدی جان(دوست خوبم) نظرت راجع به این قوانین سایت آو*یزون چیه؟
منصور عزیز نظرم رو به طور کامل و واضح در پست قبلم گفتم :D

قانون وقتی از طرف مدیران رعایت نشه ارزش نداره
قانون وقتی براش ناظر و ناظمی تعریف نشه ارزش نداره
قانون وقتی ضمانتی برای اجراش نباشه ارزش نداره
قانون وقتی کارکردی برای جزای نقضش وجود نداشته باشه ارزش نداره

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
ادامه این تاپیک نه به نفع فورومه نه کاربران!
nocomment.gif

BiKhial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به امید روزی که همه تفاوت بین متهم و مجرم رو بدونن !

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
می بینم که پارسیت بسیار ضعیف است , توده ناآگاه یعنی عوام الناس نادان , چه ربطی داشت به حزب؟

شوربختانه تو به طوطی دست آموز صدا و سیما تبدیل شده ای !

اندیشیدن را بیاموز !
شما درست خوندن را بیاموز !
گفتم که من و شما فاصله ی دیدگاهمون زیاده ! چون اصلا اون چیزی که شما ادعا میکنی رو من قبول ندارم
اینها فقط ژستهای روشنفکری هست که یه عده آگاهان و یه عده که توده مانند هم هستن نا آگاه ( قشر نا آگاه)

حالا اگر به شما بگیم نا آگاهی یعنی چه ؟ جواب شما واضحه . چرا مثل من فکر نمیکنن؟ چرا چیزی که من میدونم نمی دونن.پس نا آگاهن

این دسته بندی های شما حداقل در ایران اعتباری نداره

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
يادتونه ميگفن رپرهارو گرفتن؟ حتي تو روزنامه چاپ شده بود!

"ولي سري و سالم در خدمت شما مثل اينكه اينه قسمت خدا!"

تا چند وقت بعد هم آويزون 2 مياد نگران نباشيد!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یکی از دوستان در مورد پی پال مطلبی رو فرموده بودند.

متاسفانه باید بگم در حالیکه این پی پال یکی از معروفترین سیستمهای پیمنت هست و در حراجی ای-بی مورد استفاده قرار میگیره اما این شیوه پرداخت کابران ایرانی رو تحریم کرده به شکلی که شما از ایران اصلا نمیتونی حساب باز کنی.

اگه از خارج هم حساب باز کنی و با ای پی ایرانی وارد حساب بشی بلافاصله حساب بلاکه میشه.

خیلی از ایرانیهای داخل کشور که با این سیستم کار میکنند مجبورند که برای استفاده ای پی خود رو به ای پی کشوری که در لیست تحریم این کمپانی هست تغییر بدن.

برای همین سیستم تعویض ای پی برای این افراد یکی از ملزومات هست. افرادی هستند که تبعیت کشورهای خارجی دارند ولی به دلایل کاری در ایران زندگی میکنند. این افراد هم نمیتونن به حساب های بانکی خودشون از طریق ای اس پی ایرانی که ای پی ایرانی دارند دسترسی داشته باشند.

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
آقایون توجه داشته باشید الان زیر نظر گرداب هستید.
اینجا جای هر حرفی نیست

از مدیران هم می خوام که این تاپیک رو ببندن چون امکان داره به ضرر برخی از دوستان باشه

از نظر من دو دلیل عمده که باعث میشه افراد در این تاپیک پست بزنن :

_خود شیرینی
_مخالفت

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
یکی از دوستان در مورد پی پال مطلبی رو فرموده بودند.

متاسفانه باید بگم در حالیکه این پی پال یکی از معروفترین سیستمهای پیمنت هست و در حراجی ای-بی مورد استفاده قرار میگیره اما این شیوه پرداخت کابران ایرانی رو تحریم کرده به شکلی که شما از ایران اصلا نمیتونی حساب باز کنی.

اگه از خارج هم حساب باز کنی و با ای پی ایرانی وارد حساب بشی بلافاصله حساب بلاکه میشه.

خیلی از ایرانیهای داخل کشور که با این سیستم کار میکنند مجبورند که برای استفاده ای پی خود رو به ای پی کشوری که در لیست تحریم این کمپانی هست تغییر بدن.

برای همین سیستم تعویض ای پی برای این افراد یکی از ملزومات هست. افرادی هستند که تبعیت کشورهای خارجی دارند ولی به دلایل کاری در ایران زندگی میکنند. این افراد هم نمیتونن به حساب های بانکی خودشون از طریق ای اس پی ایرانی که ای پی ایرانی دارند دسترسی داشته باشند.
شما درست میگی ، ولی یکی از دوستای من به حساب پی پل داره که الان 10 ماهه که بسته نشده
این دوست من در ایران زندگی میکنه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امکان بلاک کردنش زیاد هست. کافیه مشکوک بشن.

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من هم این تاپیک بسته بشه بهتره
اگر همه ی پست ها به جز پست اول پاک بشه که دیگه خیلی خوب می شه

mohammad_agha

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من هم این تاپیک بسته بشه بهتره
اگر همه ی پست ها به جز پست اول پاک بشه که دیگه خیلی خوب می شه

این تاپیک بهترین تاپیک بین تمام فروم هاست راجب این قضیه که این قضیه رو عالی و مهم ترمنطقی انالیز کردن

توهینی هم صورت نگرفت وقضیه خوب پیش رفت

شما چه اصراری داری همه پست ها پاک بشه؟

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
این تاپیک بهترین تاپیک بین تمام فروم هاست راجب این قضیه که این قضیه رو عالی و مهم ترمنطقی انالیز کردن

توهینی هم صورت نگرفت وقضیه خوب پیش رفت

شما چه اصراری داری همه پست ها پاک بشه؟

چون بعضی از دوستان پست هایی زدن که فکر نکنم به نفعشون باشه
بعضی ها مخالفت کردن با این اقدام اطلاعات

توجه داشته باشید همه ما تحت نظر اطلاعات هستیم

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
من یه سایت هاست رایگان دارم
از وقتی که فهمیدم چنتا از مدیران سایت های فروش هاست رو گرفتن شروع کردم دارم همه سایت ها رو مانیتور میکنم :D
تا الان 8 تا سایت رو down کردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا