برگزیده های پرشین تولز

گوگل داره پیج رنکها رو آپدیت میکنه.

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله!
خواهش می کنم! دیدم که اینجا یادی از ما شد گفتم بپرم وسط! نه دیگه این برنامه دست کسی نمی افته مطمئن باش!
یه بار دست بکار شدم با VB بنویسم ولی چون وقت نداشتم بی خیالش شدم.این لینکها هم فکر نکنم زیاد ارزشی داشته باشه.
برنامه شما captcha رو که نمیتونه دور بزنه، درسته؟

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
یه بار دست بکار شدم با VB بنویسم ولی چون وقت نداشتم بی خیالش شدم.این لینکها هم فکر نکنم زیاد ارزشی داشته باشه.
برنامه شما captcha رو که نمیتونه دور بزنه، درسته؟
كپچاي سايت‌هاي ايراني كه كپچا نيست !‌ :دي
كپچاي گوگل رو هم ميشه دور زد! چه برسه به كپچاي بلاگفا و ميهن‌بلاگ و ... :-j

لينكش ارزش نداره، ولي ويزيتوري كه از اين طريق مياد ... !!!

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
كپچاي سايت‌هاي ايراني كه كپچا نيست !‌ :دي
كپچاي گوگل رو هم ميشه دور زد! چه برسه به كپچاي بلاگفا و ميهن‌بلاگ و ... :-j

لينكش ارزش نداره، ولي ويزيتوري كه از اين طريق مياد ... !!!

خيلي هم ارزش داره. (از نظر SEO)

چون در بخش نظرات وبلاگهاي ايراني (بلاگفا، ميهن بلاگ، بلاگ اسكاي) از اتريبيوت nofollow استفاده نشده!

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
جالبه ... پيج رنك سايت پادينا بعد از ماه ها بدون محتوا با يه ايندكس ساده بدون هيچ كاري به 3 رسيده !
www.Padina.ir

پیج رنک بستگی مستقیم به سایتهایی که به شما لینک داده اند داره
ممکنه یه سایت هیچ مطلبی نداشته باشه ولی رنکش 5 هم بشه ! چون من از این موردا زیاد دیدم.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
خيلي هم ارزش داره. (از نظر SEO)

چون در بخش نظرات وبلاگهاي ايراني (بلاگفا، ميهن بلاگ، بلاگ اسكاي) از اتريبيوت nofollow استفاده نشده!
درسته. rel=nofollow ندارن!
ولي اگه تونستي يه صفحه‌ي نظرات ايندكس شده از بلاگفا، يا ميهن بلاگ يا ... تو گوگل پيدا كني اون موقع حرفت درسته!!!
صفحه نظرات اين سيستم‌ها به صورت پاپ‌آپ و با استفاده از كد js لود ميشن! يعني ايندكس بي ايندكس.‌

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
ولي اگه تونستي يه صفحه‌ي نظرات ايندكس شده از بلاگفا، يا ميهن بلاگ يا ... تو گوگل پيدا كني اون موقع حرفت درسته!!!
صفحه نظرات اين سيستم‌ها به صورت پاپ‌آپ و با استفاده از كد js لود ميشن! يعني ايندكس بي ايندكس.‌

دقیقاً این نظرات اصلاً هیچ ارزشی به عنوان بک لینک ندارن، ولی میشه یه طور دیگه از این نظرات بک لینک گرفت! :)

hosseintdk775

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
http://www.rastgo.com htp://www.rastgo.net ww

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اشتباه می کنی ULF_VB6 جان / بگردی می تونی نظراتی که تو گوگل ثبت شدند رو پیدا کنی

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اشتباه می کنی ULF_VB6 جان / بگردی می تونی نظراتی که تو گوگل ثبت شدند رو پیدا کنی

تایید میشه
یک سرچ عادی زدم درجا توی میهن بلاگ وبلاگ اسکای بود توی بلاگفا ندیدم باید میرفتم صفحات بعد دیگه حال نبود:D

ولی به نظر من از همه سیستم ها بلاگفا یک چیز دیگره خیلی مراقبه که چیزی نشه

نوشته ای از rezanew
دقیقاً این نظرات اصلاً هیچ ارزشی به عنوان بک لینک ندارن، ولی میشه یه طور دیگه از این نظرات بک لینک گرفت!
منظورت چی بود؟

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
منظورت چی بود؟

یعنی اینکه، می شه یه سیستم اضافه کرد تو سایت، که بشه دیگران لینک خودشونو تو سایت ما بزارن، بعد رفت از وبلاگشون تعریف کرد و گفت عالیه و ما رو لینک کنید و لینک خودتون رو تو سیستم ما اضافه کنید!!!
سیستم هم طوری هست که اونایی که بازدید زیاد واسه ما می فرستند تو صفحه اول و همه صفحات لینک می شند و اونای دیگه تو صفحات داخلی و ما در صفحه اول اونا لینک می شیم

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
تمامي نظرات اين سايتهايي كه نام برديد ايندكس مي شوند!

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
یعنی اینکه، می شه یه سیستم اضافه کرد تو سایت، که بشه دیگران لینک خودشونو تو سایت ما بزارن، بعد رفت از وبلاگشون تعریف کرد و گفت عالیه و ما رو لینک کنید و لینک خودتون رو تو سیستم ما اضافه کنید!!!
سیستم هم طوری هست که اونایی که بازدید زیاد واسه ما می فرستند تو صفحه اول و همه صفحات لینک می شند و اونای دیگه تو صفحات داخلی و ما در صفحه اول اونا لینک می شیم
يك مورد از اين سيستم كه وجود داره ميشه مثال بزنيد؟

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
همچین سیستم خفنی نیست!!

من خودم پلاگین وردپرس رو یکم دست کاری کردم تا یکم با کلاستر بشه! اگه برید تو سایت و بخش لینک ها می بینید!
البته او قسمتش که هرکی زیاد بازدید بیاره تو صفحه ها لینک می شه، ابتکاری بود! :D خودم بهش اضافه کردم!

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
همچین سیستم خفنی نیست!!

من خودم پلاگین وردپرس رو یکم دست کاری کردم تا یکم با کلاستر بشه! اگه برید تو سایت و بخش لینک ها می بینید!
البته او قسمتش که هرکی زیاد بازدید بیاره تو صفحه ها لینک می شه، ابتکاری بود! :D خودم بهش اضافه کردم!

اين رو ميگيد؟

http://efun.ir/link

راستي چه related links هايي داريد:lol:

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
بالا