برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

elahi43

Registered User
لایک‌ها
499
دوستان من چند صفحه خوندم
ولی نفهمیدم اخرش اسیاتک بگیرم یا نه :)
لطفا یه راهنمایی کنید
بعد این سرویس ها نامحدودش چطور؟

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
دوستان من چند صفحه خوندم
ولی نفهمیدم اخرش اسیاتک بگیرم یا نه :)
لطفا یه راهنمایی کنید
بعد این سرویس ها نامحدودش چطور؟

اگر چند روز قبل سوال پرسیده بودی حتما توصیه میکردم بگیری اما الان افتضاح شده سرعت قطعی هم بالا رفته . فعلا دست نگه دار شاید بعد از تعطیلات بهتر بشه

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
بچه ها این نامحدود 512 نقره ای (34 تومن) چطوره ؟!

الان 512 با 10 گیگ ترافیک می گیرم (29 تومن)

تورنت رو که نبسته ؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
همچنان منتظر خالی شدن پورت
عجب گیری کردیما

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان اسیا تک نماینده هاش ادمایی فوق العاده سود جو و ... همینطوری یوسر میگرن بیش از توان پورتشون که بله یه زمانی ارتقا میدیم ولی تا بیان ارتقاش بدن 10 ماه گذشته و 10 ماه شما رو الاف کردن بنظر من از هر جایی میگیرید چه اسیا تک چه ... اولش ازشون تضمین بگیرید بگید اقای محترم من اگه این سرویسو گرفتم فلان مشکلو داشت میام پسش میدم ببینید چی میگه اگه به اته پته افتاد یا گفت مشکل سراسریه حل میشه روش یه خط بکشید برید سراق بعدی گول نخورید این شرکتی که من معرفی کردم بهتون درسته از اسیا تک میگیره اما ادم منصف و خدا شناسیه من خودم درخواست دادم گفت بله برای شما تو منطقه شما پورت خالی داریم پسر عموم هرچی خواهش کرد بهش پورت بدن گفتن فول هست در صورت ارتقا یا خالی شدن بهتون میدیم حالا اگه اسیا تک بود من و x y z رو میگرفت بعدشم میگفت 1 ماه دیگه درست میشه 1 ماه دیگه هم میگفت ماه بعد الی اخر حالا هی شما بگید خوبه
پشیمون نمیشید http://forum.persiantools.com/t366183.html

zare71

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان
از دیروز تا حالا سرعت روزانه من اومده روی 15
مال شما هم همینطوره؟

Katy.Perry

Registered User
لایک‌ها
210
سلام دوستان
از دیروز تا حالا سرعت روزانه من اومده روی 15
مال شما هم همینطوره؟

برای من ۲مگ هست سرعت خیلی خیلی افتضاحه
حیف پول بخدا

Sent from my LT26ii using Tapatalk HD

schakal

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام من از سمنان هستم زیاد از نطر اینترنت تفاوت نداره با تهران ( فقط مخابرات فرق داره قضیش ) آسیا تک از هر نظر خوبه به جز پینگ خارج که افتضاحه که الان هم بدتر شده دو تا از دوستام که یکی ری است یکی هم تهران پینگشون در حد آی پی هلند بین 380 تا 420 میلی ثانیه است که خیلی بده مخصوصا برای دوستان گیمر

من از خیلی جاها نت داشتم ( پارس آنلاین , شاتل , نوین نت , عصر تلکام , فناوا ( برای دامادم که تهرانه گرفتم اینجا نداره ) ولی برای کسی که به ترافیک بالایی نیاز داره اصلا به صرفه نیست از این جاها بگیره اینترنت آسیا تک مفته در مقایسه با این ها

اگر کسی پینگ براش مهم نیست یک سرویس 256 کیلو بایت 20 گیگ بگیره که در روز 300 هم دانلود میده حالشو ببره فکر کنم 38 تومان اینا بشه - نامحدود 1 مگ برای من 80 تا 110 نوسان زیادی داره ولی بستگی به منطقه شما داره پس به نظر سوال الکیه که هر دفعه بپرسن دوستان ولی مینممش 60 است خیالتون راحت

و زمانی هم که میخواید برید سرویس نامحدود بگیرید میترسوندتون که نگیرید ولی گوش ندید چرت میگن چون سود تو ترافیک محدوده :rolleyes:

امیدوارم تجربیاتم به کارتون بیاد اگر هم سوالی داشتید من در خدمتم

zare71

Registered User
لایک‌ها
8
شیراز دو روزه که بدجوری گند زده
سرعت افتضاح افتضاح

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
سرعت خیلی افتضاح شده
نمیدونم مشکل چیه باز تو روز میشه تحمل کرد اما تو شب دیگه انقدر افتضاح میشه که نگو!

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
ظاهرا مشکل کلی (جهانی؟) هست isp همسایه هم مشکل داره چند روز پیش که تازه بدترم بود

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
سلام رفقا
آقااااا از دست مبین نت به سطوح اومدم! خیلی داره اذیتم میکنه ، پشتیبانیش تعطیلات(مشترک گرامی در حال حاضر 46 نفر در صف انتظارن!) ، پینگ در حد 600 - 700 ، مصرف بیخودی بالا ، ساعت رایگان هم رسما تعطیل!
به همین دلایل میخوام بیام آسیاتک و دوباره ای دی اس ال بگیرم.

پینگ زیاد به کارم نمیاد و 200-300 بسه.
اما سرعت و ترافیک بخاطر حجم کاریم خیلی مهمه برام
امروز زنگ زدم پشتیبانش گفتم 512 نا محدود بهتره یا محدود؟ ترسوندم و گفت نا محدودا خوب نیست و ...
تو این نظرات آخر که خوندم به این نتیجه رسیدم که پشتیبانه الکی گفته و نا محدود بگیرم بهتره.
سوال اولم : اگر 512 10 گیگ بگیرم ،ساعت رایگانش که 1 تا 9 شبه مثل مبین نت رسما تعطیلاته؟
سوال دوم : الان کسی خبر داره وضعیتش تو کرج چطوره؟ جوابگویی و سرعت رو میگم . ؟
سوال سوم : بنظرتون نا محدود برنزی، نقره ای ، طلایی فرقی خاصی دارن؟(چون پشتیبانش گفت تفاوت در ضریب اشتراکشونه. فکر کنم به ترتیب یک به هشت ، یک به شش ، یک به چهار )

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
دوستان من واسه مغازه بابام ADSL گرفتم از آسیا تک
الان بعد از یک هفته چراغ ADSL روشن میشه ولی نت نداره
تماس گرفتم گفتن باید فعالش کنیم
الان چند روزه پشتیبانی جواب نمیده
زنگ بزنم پشتیبانی تهران ، میتونن واسم فعال کنن اکانت رو؟

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
الان چند روزه واسه من هر از یکی دو ساعت قطع میشه باید چند دقیقه صبر کنم دوباره کانکت کنم تا وصل بشه تو این چند سال اوضاش انقدر خراب نشده بود فکر کنم باید ازش خداحافظی کنم بعد از چند سال اشتراک :(

AshkanD

Registered User
لایک‌ها
14
ظاهرا مشکل همگانیه ! من تماس گرفتم گفتن دارن سروراشون رو آپدیت می کنن و مشکل ظرف چند روز حل میشه . واسه منم هی قطع و وصل می شه !

iAR11

Registered User
لایک‌ها
28
من فکر میکردم فقط اینترنت من وضعیتش خرابه گفتم شاید بخاطر نویز خط و اینجور چیزها باشه. ولی انگار کلا برای همه به هم ریخته.
سرعت روزانه چند روزی میشه که اومده پایین. همش قطع و وصل میشه و به زور و التماس وصل میشه.
من مبین نت هم دارم که تموم شده و دیگه تمدید نکردم، تو فکر تمدید مبین نت بودم که دیدم بچه‌های مبین نت هم دارن ناله میکنن از این اینترنت مزخرف.

من مشکلی که دارم اینه که وقتی یکی میخواد با تلفن صحبت کنه اینترنت من قطع میشه. نمیدونم میشه کاریش کرد یا نه. کسی این مشکل رو داره؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من فکر میکردم فقط اینترنت من وضعیتش خرابه گفتم شاید بخاطر نویز خط و اینجور چیزها باشه. ولی انگار کلا برای همه به هم ریخته.
سرعت روزانه چند روزی میشه که اومده پایین. همش قطع و وصل میشه و به زور و التماس وصل میشه.
من مبین نت هم دارم که تموم شده و دیگه تمدید نکردم، تو فکر تمدید مبین نت بودم که دیدم بچه‌های مبین نت هم دارن ناله میکنن از این اینترنت مزخرف.

من مشکلی که دارم اینه که وقتی یکی میخواد با تلفن صحبت کنه اینترنت من قطع میشه. نمیدونم میشه کاریش کرد یا نه. کسی این مشکل رو داره؟
اون مشکل قطع شدن اینترنت
۲تا اسپلیتر بگیر یکی بزن به قبل تلفن
یکی هم از یه سوکت جدا بزن قبل از مودم درست میشه مشکل قطع شدنت!

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211

مشکل من بر عکس تو بود کسی حتما باید تلفن یا بوق ازاد میخورد یا باهاش حرف میزدی تا اینترنت وصل میموند(چراق asl قطع میشد میرفت رو alarm ) مشکلشم مال خودشون بود اصلا به من مربوط نمیشد ولی هی میگفتن مشکل به خودت و سیم کشی مربوط میشه کارشناس فرستادن 15 تومن گرفت چنتا سیمو چسب زد بعدش رفت باز مشکل حل نشد زنگ زدم گفتم باز مشکل اینه اینتوریه دیدم ایندفه میگن مشکل از باکس خونتونه کلا یه 30-40 تومنی میخوان ادمو کیسه کنن اخرم مشکلتو از خودشون حل میکنن من حدودا 1 ماهی این مشکلو داشتم که شبا تلفن میزاشتم رو بوق ازاد و از نت استفاده میکردم تا مشکل حل شد البته شاید مشکل شما فرق کنه نمیدونم ولی اتصالتو خونتونو چک کن یه زنگ هم با نمایندگیتون بگیر ببین چی میگن.

Katy.Perry

Registered User
لایک‌ها
210
گندشو در اورده این اسیاتک

Sent from my LT26ii using Tapatalk HD

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
دوستانی که ناراضی هستند میشه isp بهتری معرفی کنند؟

بالا