برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حقيقي: مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم[/h]
[h=2]هافبک پرسپوليس گفت: مي‌دانستيم بازي سختي مقابل ياوري داريم چون اين مربي به سادگي به حريفانش باج نمي‌دهد.[/h]
00944002.jpg

رضا حقيقي پس از برتري دو بر صفر پرسپوليس مقابل مس کرمان اظهار داشت: سه بازي است که گل نمي‌خوريم و يک آمار خوب است براي تيم است.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سؤال که به نظر مي‌رسد
پرسپوليس هنوز جنگندگي پيدا نکرده است، گفت: خودم به گونه‌اي بازي مي‌کنم که بيشتر نقشم دفاعي است و دهنوي و نوري جلوتر از من هستند در سه بازي هفته اول هم سه گل زديم و هيچ گلي هم نخورديم. من به حرف شما احترام مي‌گذارم اما آن را قبول ندارم.

حقيقي تأکيد کرد: بازي خوبي بود و برخلاف ساير بازيکنان مي‌دانستيم بازي سختي مقابل ياوري داريم چون اين مربي به سادگي به حريفانش باج نمي‌دهد.

هافبک
پرسپوليس در پايان گفت: در دقايق پاياني فشار را بيشتر کرديم و حتي مي‌توانستيم پس از گل دوم، گل‌هاي بعدي را به ثمر برسانيم که اين اتفاق نيفتاد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دايي:کريمي ثبات ندارد، جوابش را نمي‌دهم

سرمريي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من مربي تيم مس کرمان را با سلام يا بدون سلام نظامي دوستش دارم.
00943846.jpg

علي دايي بعد از پيروزي دو بر صفر تيمش مقابل مس کرمان گفت: روز خبرنگار را به همه تبريک مي گويم و عيد فطر راهم پيشاپيش تبريک مي گويم. نيمه اول بازي متعادل بود اما ما بهتر بوديم. در نيمه

دوم شرايط عوض شد با فشاري که آورديم دو گل زديم مديون بازيکنانم هستم چون خيلي تلاش کردند. از هواداران هم بايد تشکر کنم که از دقيقه يک تا نود تيم را تشويق کردند. هرچقدر آنها کنار ما

باشند به ما کمک مي کنند، اين اتحاد به موفقيت ما و
پرسپوليس کمک مي کند.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه ياوري سلام نظامي ديگر به او نمي دهد افزود: ياوري بزرگ من است و احترامش واجب است چه سلام نظامي بدهد و چه ندهد دوستش دارم. به گردن فوتبال حق

دارد. در مورد آن صحنه بايد بگويم که زمين فوتبال را اشتباه گرفتيم، در دنيا اين اتفاقات عادي است. خيلي در مورد بازي جوانمردانه صحبت شده است، مگر قانون است؟ هر موقع تيمي حمله مي کند يک

نفر خودش را زمين مي اندازد. فوتبال يک بازي مردانه است. تنيس نيست جنگ و دعوا دارد اتفاقات زيادي در آن مي افتد. احترام براي ياوري قائلم اما نظرش را قبول ندارم.

سرمربي
پرسپوليس يادآور شد: تلفيق بازيکنان جديد و قديم باعث شده که تيم ما بهتر بازي کند. نسبت به فصل قبل خيلي خوب تر شديم. اگر کمک و همدلي نباشد موفق نمي شويم. کل مجموعه

گل مي زند و دفاع مي کند. آمدم بر اساس کمبود و نقاط ضعف يار گرفتم؛ زمان مي برد تا
پرسپوليسي شويم که من مي خواهم. در آينده حرف هاي بيشتري خواهيم داشت و بهتر هم بازي خواهيم کرد.

براي همه احترام قائلم،‌اما ضعف هايي هم داريم اما بايد بيشتر کار کنيم.

دايي درباره شکسته شدن طلسم ناکامي هاي
پرسپوليس مقابل مس تأکيد کرد: بحث طلسم نيست ما بهتر بوديم و برنده شديم.

وي در مورد گل نخوردن تيمش و ضعف گلزني پرسپوليس گفت: بايد به ما فرصت بدهيد. يک روزه و با دو ماه تمرين نمي شود. بايد بيشتر تمرين کنيم اگر در بازي قبل گل مي زديم الان 9 امتيازي بوديم.

مطمئنا اگر گل بزنيم بهتر مي شود. خدا رو شکر
پرسپوليس دارد به هماهنگي خوبي مي رسد.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه علي کريمي گفته او صدايش را بلند مي کند تا کسي ايرادي از او نگيرد و قاسم دهنوي را مامور زدنش کرده بود، عنوان کرد: اول از همه مي گويم براي کريمي احترام

قائل هستم. او از بزرگان فوتبال است و مي تواند او نظر بدهد. سوال من اين است که در برنامه نود از حق
پرسپوليس دفاع کردم، اگر کسي ادعاي پرسپوليسي بودن دارد از اين حرف ها ناراحت نمي

شود. ما مشکلات زيادي را رد کرديم. بازي اول قرار بود عليه من شعار بدهند؛ سوال من اين است که دليل صحبت عليه من روز قبل از بازي چيست؟ او مي توانست بعد بازي حرف بزند. ايشان ثبات در

حرف هايش ندارد وجوابش را نمي دهم اگر ثبات داشت يک روز خداحافظي نمي کرد که يک روز برگردد. نمي شود صحبتش را جدي گرفت. وظيفه من کمک به
پرسپوليس است و تا روزي که باشم اين

کار را مي کنم. همانطور که در تيم هاي ديگر اين کار را کردم. متاسفم براي کسي که خود را اسطوره
پرسپوليس مي دانند و قبل از بازي چنين حرفي را مي زند. هر کس بايد در مورد تيم خودش حرف

بزند. من مسئول تيم خودم هستم.

وي درباره احتمال محمدرضا خلعتبري براي بازگشت به فوتبال ايران خاطرنشان کرد: بايد عزمي باشد که او برگردد. فدراسيون بايد کمک کند. عجمان يک ميليون دلار مي خواهد بايد اين پول را بدهيم تا او

برگردد و در ليگ جعلي بازي نکند. من نمي دانم احتمال بازگشتتش چند درصد است سردار دارد زحمت خودش را مي کشد.

دايي در ادامه اظهارداشت: وظيفه من اين است که هواداران
پرسپوليس خوشحال شوند. سه هفته است ليگ را شروع کرديم و کار خاصي انجام نداديم. رسيدن به صدر الان مهم نيست. بايد با کمک

هواداران و خدا به دنبال اين باشيم که در پايان يک مقام شايسته داشته باشيم.

وي در مورد عملکرد داوري گفت: هر حرفي بزنيم به ما حمله مي کنند و هزار چيز مي گويند؛ در اين مورد حرفي نزنيم بهتر است.

دايي در مورد اينکه او و کريمي اسطوره فوتبال هستند و اينکه خودش قبلا عليه رويانيان حرف زده و حالا با او کار مي کند آيا نشانه ثباتش است، گفت:
پرسپوليس انقدر بزرگ است که دايي و رويانيان

نمي توانند مقابلش بايستاد. اين نشان مي دهد دايي و رويانيان از خيلي چيزها به خاطر اين تيم گذشتند. من به خاطر رويانيان اين حرف ها را زدم موقعي که کسي در مورد من حرف مي زند مقابلش

مي ايستم اما بعد از جلسه با او اين موضوعات حل شد. به خاطر
پرسپوليس از خيلي چيزي ها مي گذرم.

وي افزود: دوست ندارم در مورد داوري حرف بزنم. برخي اوقات به خاطر فشار باعث مي شود که حرف مي زنيم صحبت در مورد اينکه پنالتي ما را نگرفتند چيزي را حل نمي کند پس نمي خواهم در اين

مورد حرفي بزنم.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خیر برزیلیها اغلب مسیحی کاتولیک و بسیار با اعتقاد هستن . به هر حال نیلسون واقعن بازیکن دوست داشتنی هست .

doost dashtani kheily hast ama kashki oon eftezaho to final nemizad ke az cheshme hame biofte

Sorry fonte farsi nadaram :eek:

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
سزش رو بانداژ کردن یا اون یکی دیگه بود؟

رو حمله ما الکی خودشو انداخت توپو بزنن بیرون ' بعدشم که گل خوردن الکی سرشو بانداژ کردن یعنی واقعی بوده !

مگه میشه اقا سرش بشکنه یه قطره خونم ازش نیاد ! حتی وقتی بانداژ کردن تصویرشم نگرفتن !

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
صادقيان: سرمربي مس فيلم زياد بازي مي‌کند

مهاجم پرسپوليس در انتقاد به سرمربي مس کرمان گفت: او زماني که سه روز به ذوب‌آهن آمده بود چشم در چشم من گفت بي‌غيرت.
00945172.jpg

پيام صادقيان زننده گل اول پرسپوليس مقابل مس کرمان پس از اين ديدار گفت: به حرکات و دست زدن‌هاي ياوري توجه نکنيد او به اين کارها عادت دارد و از اين فيلم‌ها زياد بازي مي‌کند و پس از اين شکست

بهتر است جواب تيمش را بدهد.

به نقل از فارس، وي افزود: گفته بودم که به تور مي‌زنم و زدم و نتيجه‌‌ هم عادلانه بود ضمن اينکه کجاي فوتبال گفته است اگر بازيکن حريف بي‌جهت خود را به زمين زد ما هم توپ را بيرون بزنيم. آيا اين هم

فوتبال مي‌شود؟

صادقيان يادآور شد: زماني که ياوري تنها سه روز به ذوب‌آهن آمده بود چشم در چشم من گفت بي‌غيرت و من را بازي نداد چرا که اعتقاد داشت دلم با تيم نيست اما امروز خيلي چيزها را به او ثابت کردم.

الان هم به او توصيه مي‌کنيم به نتايج تيم خودش برسد و مسائل فني مس کرمان را دريابد.

مهاجم
پرسپوليس گفت: اگر در آن موقعيت در دقيقه 80 مسابقه آن گل را توپ نمي‌کردم چگونه مي‌توانستم جواب هواداران را بدهم من معتقدم که هر خطاي خطا نمي‌شود و از اين پس هم باز هم اين

اتفاق بيفتد دوباره گل مي‌زنم.

صادقيان در انتقاد به ياوري گفت: او با من مشکل داشت و پس از 12 سال بازي براي ذوب‌آهن به اين تيم آمد و به من بي‌غيرت گفت و اين در حالي است که مردم همه چيز را مي‌دانند من هم در اين ديدار

نشان دادم که بي‌غيرت هستم يا خير. البته براي اين بازي انگيزه زيادي داشتم و هم به توپ خوب ضربه زدم و هم توپ خيلي خوب به تور چسبيد.

وي در پايان گفت: به کارهاي ياوري توجهي نکنيد تا صبح هم دست مي‌زد خيلي عجيب و غريب نبود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بنگر :
خوب‌بازي نکرديم اما توانستيم 3 امتياز بگيريم

مدافع پرسپوليس گفت: ما در بازي مقابل مس خوب بازي نکرديم اما توانستيم به برتري دست يابيم.
00943165.gif

محسن بنگر پس از پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل مس، عنوان کرد: امروز فهميديم که دو امتيازي که در ديدار گذشته از دست داديم چقدر براي ما مهم بود، ما سال‌هاي گذشته را فراموش کرده‌ايم و

آنها را کنار گذاشتيم. امسال تيم خوبي داريم و اميدوارم که نتيجه بگيريم و بازي به بازي بهتر شويم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه بازيکنان مس نسبت به ناجوانمردانه بودن گل اول
پرسپوليس اعتراض داشتند، تصريح کرد: بازيکن مس در محوطه 18 قدم ما روي زمين افتاده بود و بازيکنان ما به پشت

سرشان نگاه نمي‌کنند من که دفاع آخر
پرسپوليس هستم بازيکنان را صدا کردم اما آنها صداي من را نشنيدند. به هر حال فوتبال حرفه‌اي است.

مدافع
پرسپوليس يادآور شد: ما بازي خيلي خوبي انجام نداديم اما توانستيم به برتري دست يابيم و همين سه امتياز براي ما مهم بود، مي‌توانستيم بهتر از اين بازي کنيم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
عليرضا حقيقي: توقع بيجا ندارم

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: يک سال و نيم در اروپا کردم و خيلي چيزها ياد گرفته‌ام و توقع بيجا ندارم.
00035743.jpg

عليرضا حقيقي پس از پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل مس، عنوان کرد: بازي خوبي انجام داديم و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس، وي درباره نيمکت‌نشيني‌اش گفت: ITC من تازه شنبه صادر شد و 17-18 روز است که با تيم تمرين مي‌کنم. توقع بيجا ندارم، به هر حال صلاحديد علي دايي است که چه بازيکناني در

ترکيب بازي کنند.

دروازه‌بان
پرسپوليس در مورد اينکه آيا از نيمکت‌نشيني ناراحت نيست، يادآور شد: من يک سال و نيم در اروپا بازي کردم و خيلي چيزها ياد گرفته‌ام. بيدي هم نيستم که با اين بادها بلرزم. توقع بيجا ندارم دير

به تيم ملحق شدم و به طور رسمي تمرين کردم، هر موقع علي دايي صلاح بداند در خدمت تيم خواهم بود. مشکلي در اين زمينه ندارم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

سیدصالحی: سید جلال بازیکن دل‌رحمی است/پس از گل برگشتم دیدم بازیکن مس روی زمین افتاده

220x132xseyedsalehi.jpg.pagespeed.ic.zlcB_JW7x4.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سید جلال از بهترین مدافعان ایران است و بازیکن دل‌رحمی است.

سید
مهدی سید صالحی پس از پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل مس، در مورد اینکه بازیکنان مس معتقد بودند بازی جوانمردانه رعایت نشده، عنوان کرد: من پس از اینکه گل به ثمر رسید برگشتم و دیدم که بازیکن آنها روی

زمین افتاده، مطمئن باشید اگر ما دیده بودیم توپ را بیرون می‌زدیم.

وی در مورد اینکه سید جلال حسینی اعلام کرده اگر می‌دید هم توپ را بیرون نمی‌زد، خاطرنشان کرد: به نظرم سید جلال بهترین مدافع ایران است و یکی از دل‌رحم‌ترین افراد است و اینگونه نیست که مطرح می‌کنید.

مهاجم پرسپولیس در مورد بازی یادآور شد: بازی خوبی را انجام دادیم و خدا کمک کرد و توانستیم سه امتیاز را بگیریم و هواداران را شاد کنیم.
سیدمهدی سیدصالحی پس از پیروزی تیمش مقابل مس کرمان اظهار داشت :

خوشحالم که بازی خوبی را انجام دادیم و 3 امتیاز باارزش را کسب کردیم. بازی خوبی انجام دادیم و حقمان بود بازی را ببریم.

وی درباره اظهارات مسی ها مبنی بر اینکه بازیکنان پرسپولیس بازی جوانمردانه را رعایت نکرده اند، خاطرنشان کرد: من زمانی دیدم بازیکن مس روی زمین است که توپ وارد دروازه شده بود. بچه های ما جوانمرد هستند و قطعا

هرکس آن صحنه را می دید توپ را بیرون می زد.

سیدصالحی افزود: امیدوارم روند خوب خود را در ادامه بازی ها هم ادامه دهیم و موفق باشیم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

جلال حسيني:شرايط پرسپوليس نسبت به قبل بهتر است/روز به روز بهتر مي شويم

220x132xhoseyni.jpg.pagespeed.ic.AEvQ-v4f1B.jpg

پرسپولیس
نیوز : مدافع تيم پرسپوليس گفت:بايد به پرسپوليس و استقلال كمك شود.
،سيد جلال حسيني پس از بازي تيمش مقابل مس كرمان درباره اينكه مسي ها نسبت به عدم بازي فيرپلي پرسپوليس معترض بودند عنوان

كرد:من اين صحنه را نديدم اما اگر مي ديدم هم چون در موقعيت گل بوديم توپ را بيرون نمي زدم.

وي درباره شرايط پرسپوليس اظهار داشت:شرايط پرسپوليس نسبت به قبل بهتر است.بايد به پرسپوليس و استقلال كمك شود.

حسيني درباره ضعف در ميانه ميدان پرسپوليس گفت:اينطوري نيست.تيم ما در بدنسازي است و بدنهاي ما هنوز آماده نيست.روز به روز بهتر مي شويم.
وی ادامه داد: صد درصد در آینده بهتر خواهیم شد و شرایط ایده‌آلی خواهیم

داشت. زمانی که بدن‌ها به حالت عادی بازگردد کار تاکتیکی انجام می‌دهیم.
سید جلال حسینی مدافع پرسپولیس نیز در این‌باره گفت: خدا را شکر برد شیرینی به دست آوردیم و به صدر جدول نزدیک شدیم. شرایط بازی ما روز به

روز بهتر می‌شود.
وی ادامه داد: درست است که دیر گل زدیم اما مهم کسب سه امتیاز بود که توانستیم به دست آوریم و خود را به صدر جدول نزدیک کنیم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

نوري:از شما شنیدم که بازیکن مس روی زمین افتاده بود /مستحق كسب پيروزي بوديم

220x146xnoori3.jpg.pagespeed.ic.jWBluE-5d2.jpg

پرسپولیس
نیوز : كاپيتان تيم پرسپوليس گفت:مستحق كسب پيروزي مقابل مس بوديم.
محمد نوري پس از بازي تيمش مقابل مس كرمان درباره اعتراض حريف به گل اول سرخپوشان عنوان كرد:خدا شاهد است اين صحنه را

نديدم و پشت من بود.وقتي برگشتم و گل را زديم متوجه اين مساله شدم. از زبان شما شنیدم که بازیکن مسی‌ها در هنگام به ثمر رسیدن گل‌مان بر روی زمین افتاده بود.
وی ادامه داد: مگر بازیکنی که افتاده بود می‌توانست روی

توپ ما تاثیرگذار باشد. به هر حال ما مستحق 3 امتیاز بودیم و خدا را شکر می‌کنیم که به صدر جدول نزدیکتر شدیم.

وي افزود:بازي دست ما بود و مستحق كسب سه امتياز بوديم.اميدوارم با ادامه اين روند به صدر برسيم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رو حمله ما الکی خودشو انداخت توپو بزنن بیرون ' بعدشم که گل خوردن الکی سرشو بانداژ کردن یعنی واقعی بوده !

مگه میشه اقا سرش بشکنه یه قطره خونم ازش نیاد ! حتی وقتی بانداژ کردن تصویرشم نگرفتن !

اکی شما هم با این حرفهاتون پس تایید کردید بازی جوانمردانه انجام نشده ....:(

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
بنظرم دايي ديگه نبايد از ثبات حرف بزنه !
ياد چند وقت پيش و مصاحبه هاي دايي و رويانيان ميفتم !
حداقل در مورد علي كريمي ميتونه نظر نده ! همين ...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,420
صدا و سیما از رویانیان خواست پخش ماهواره ای تلویزیون پرسپولیس را متوقف کند / این شبکه مدتی است از لندن برنامه پخش می کند و قرار است عید فطر �

پخش برنامه ها از لندن صورت گرفته و برای ایرانی های خارج از کشور برنامه پخش می کند اما این اتفاق با مخالفت هایی مواجه شده است.

به گزارش کافه سینما به نقل از انتخاب، مسئولان صدا و سیما از مدیرعامل پرسپولیس خواسته اند پخش برنامه از شبکه جهانی پرسپولیس متوقف شود.

شبکه ماهواره ای پرسپولیس مدتی است آغاز به کار کرده و برنامه پخش می کند.

پخش برنامه ها از لندن صورت گرفته و برای ایرانی های خارج از کشور برنامه پخش می کند اما این اتفاق با مخالفت هایی مواجه شده است.

محمد رویانیان اخیرا با حضور در صدا و سیما جلسه ای در این خصوص برگزار کرد که خیلی ها به اشتباه آن را به دریافت حق پخش و انتقاد از برنامه ۹۰ ربط دادند.

در این جلسه مسئولان صدا و سیما از رویانیان خواستند پخش برنامه از این شبکه متوقف شود اما مدیرعامل قرمزها تاکید کرد برنامه های این شبکه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی است و مشکلی ندارد.

باید دید در نهایت پرسپولیسی ها با این درخواست موافقت می کنند یا خیر چراکه پیش از این اعلام شد در عید سعید فطر، این شبکه رسما افتتاح خواهد شد.

.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بنظرم دايي ديگه نبايد از ثبات حرف بزنه !
ياد چند وقت پيش و مصاحبه هاي دايي و رويانيان ميفتم !
حداقل در مورد علي كريمي ميتونه نظر نده ! همين ...

دلیل حمله کریمی به مربی پرسپولیس چیه؟ کریمی از این تیم رفته و بهتره حواسش جمع تیم جدیدش باشه ما هم براش ارزوی موفقیت میکنیم .تمام ............. اینکه مربی پرسپولیس داره از تیم دفاع میکنه ، بعد کریمی میاد و حمله میکنه نشونه ضعف خودشه و بس!

غایله تموم شده و دو طرف برای همدیگه ارزوی خوبی داشتن ........... دیگه حمله پرسپولیسی به پرسپولیسی معنی نداره و بهتره بدعت گذاشته نشه

تیم الان داره روند خوبی رو میره ... و درس شدن حاشیه توسط یه پرسپولیسی برا تیم گناه نابخشودنیه

کریمی سعی کنه از اظهار نظر در رابطه با چیزی غیز تیمش خودداری کنه که اخلاق حرفه ای رو هم رعایت کنه

اینکه مزبی پزسپولیس به دهنوی بگه کریمی رو بزن !!!!!!!!!!!!!! مرغ پخته رو هم به خنده میندازه!

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
اکی شما هم با این حرفهاتون پس تایید کردید بازی جوانمردانه انجام نشده ....:(

من فقط چیزیو که دیدم گفتم ' من حرف بازیکن حرفه ای و بدون حاشیه حسینی رو قبول دارم ' اگر هم دیده بود توپو نمیزد بیرون

حالا اقای یاوری دوست نداره سلام نظامیو ژاپنی بده با خودشه ' فوتبال ما داره میره سمت فوتبال عرب ها '

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من فقط چیزیو که دیدم گفتم ' من حرف بازیکن حرفه ای و بدون حاشیه حسینی رو قبول دارم ' اگر هم دیده بود توپو نمیزد بیرون

حالا اقای یاوری دوست نداره سلام نظامیو ژاپنی بده با خودشه ' فوتبال ما داره میره سمت فوتبال عرب ها '

حدف اونم بدور از اخلاق حرفه ایه ........... اونا چند بار برا ما توپ رو زدن بیرون

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
حدف اونم بدور از اخلاق حرفه ایه ........... اونا چند بار برا ما توپ رو زدن بیرون

اونا هدفشون تلف کردن وقت بوده برای برد نیومدن که حالا چند برا توپ رو بزنن بیرون چیزی رو از دست بدن ... کلا بازیکنای ایرانی عادت کردن تا توپ رو از دست میدن خودشونو میندازن رو زمین
از سر بازیکن مس هم که ظاهرا خونی نشده بود

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اونا هدفشون تلف کردن وقت بوده برای برد نیومدن که حالا چند برا توپ رو بزنن بیرون چیزی رو از دست بدن ... کلا بازیکنای ایرانی عادت کردن تا توپ رو از دست میدن خودشونو میندازن رو زمین
از سر بازیکن مس هم که ظاهرا خونی نشده بود

گرامی اینکه سرش خونی نشده دلیل ادامه بازی میشه؟ ............ در هر صورت ما بردیم و تموم شد ........ ولی این صحنه ها تو بازی تیم پیش نیاد بهتره .........

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
گرامی اینکه سرش خونی نشده دلیل ادامه بازی میشه؟ ............ در هر صورت ما بردیم و تموم شد ........ ولی این صحنه ها تو بازی تیم پیش نیاد بهتره .........

خیلی دیگه شورش رو در اوورده بودند مسی ها هی خودشون رو مینداختند

فوتبال جوان مردانه مال اروپاست که خداییش طرف چیزیش میشه میفیته نه اینجا که اوخ میشه خودش رو میندازه

به نظر من بهترین کار رو کردند جگرم خنک شد تا مس و بقیه تیم ها باشند مسخره بازی در نیارند عین آدم بازی کنند این نظر من بود ممکنه نظر شما 180 درجه با نظر من فرق کنه که کاملا کاملا قابل احترام هست نظر شما نظر هر کسی قابل احترامه بهتر این بحث هارو کمتر تو این تاپیک داشته باشیم تا همدلی هوادارها هم بیشتر باشه :)

بالا