برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی 2تا گلایه......

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
فکر میکنم آمار بازدید و مشارکت دوستان در مباحث گویای همه چیز هست...
قبل از انجام تغییرات و بعد از انجام تغییرات

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
@mirij861
ممنونم داداشم.
من میگم صبر کنید تا اثرات این تغییرات رو ببینید و بعد قضاوت کنید. از زمان سیستم جدید آپ کردن هنوز یک هفته نمی گذره.
گرچه همیشه نمیشه همه رو راضی نگه داشت. چاره ای نیست! این وری بری یه عده نارضی میشن، اون وری بری یه عده دیگه!

منظورم از فروم خصوصی اینه که اینجا مالک شخصی داره و ایشون اگر مایل باشه می تونه حتی ورود به فروم رو هم پولی کنه. ایشون داره برای این فروم هزینه می کنه و طبیعیه که راهی برای جبران هزینه ها و درآمد زایی داشته باشه. اینکه درآمدش منطقی هست یا غیر منطقی به خودش مربوطه.
اصلا چه معیاری می تونه باشه که درآمد منطقی باشه یا غیر منطقی؟!!!

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
مدیرای عزیز،آقا احسان
اگر بنده رو به عنوان یک عضو قدیمی،معتبر و فعال در بازارچه قبول دارید،صمیمانه میگم
تعرفه بابت آپ خنده داره
آپ اتومات خیلی سیستم جالبی نیست،چرا ؟ بدلیل اینکه من خیلی مواقع پیش میاد که میخوام در ساعات متفاوت آپ کنم،اما اینجوری همیشه تو یه سری ساعات خاص تاپیک آپ میشه،لذا رغبت به سر زدن خیلی کم میشه،فرضا من میدونم ساعت ۴ تو بخش X،تاپیک های فلانو فلان بالا هستن،پس همون اول سریعا یه سری تاپیک رو رد میکنم
نتیجتا فک نکنین خیلی سیستم خوبیه،و به همین دلیل هم مورد استقبال واقع نمیشه
و عملا آپ کردن با تاپاتاک هم که دیگه غیر ممکن شده،یعنی ما مجبوریم اگر بخوایم ده تا تاپیک رو آپ کنیم،با توجه به فاصله ده دقیقه ای بین آپ ها،حداقل ۱۰۰ دقیقه برای همین کار پشت سیستم بشینیم ! تازه اگر بخوایم همه تاپیک هامونو با هم آپ کنیم،و تو یه ساع اص،بالای بازارچه باشیم،وگرنه که کلا از کارو زندگی میفتیم !
و در نهایت،اگر من یه عضو فعال توی بازارچم،میگم که تو این سیستم جدید فروش من یکی حداقل،به کمتر از یک دهم کاهش پیدا کرده،این رو متوجه باشید که به فرض محال،حتی اگر سیستم شما هم عالی باشه،نهایتا این فروشنده ها هستن که باید ازش راضی باشنو بتونن توش پول درارن،تا خرج کردن براشون معقول و منطقی باشه،که در حال حاضر فروش کم شده،نتیجتا و کم کم رغبت برای خرج کردن کمتر میشه و بازارچه از رونق میفته

به قول معروف من آنچه شرط بلاغست با تو می گویم،تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
تعرفه بابت آپ خنده داره
تعرفه بابت آپ با تعرفه بابت استیکی تفاوتی نداره، هر دو برای بیشتر دیدن شدن هزینه دارند. به طبع کسی که همان میزان ثابت را مناسب میدونه و نیازی به بیشتر دیده شدن نداره، تعرفه ای هم نمی پردازه.
آپ اتومات خیلی سیستم جالبی نیست،چرا ؟ بدلیل اینکه من خیلی مواقع پیش میاد که میخوام در ساعات متفاوت آپ کنم،اما اینجوری همیشه تو یه سری ساعات خاص تاپیک آپ میشه،لذا رغبت به سر زدن خیلی کم میشه،فرضا من میدونم ساعت ۴ تو بخش X،تاپیک های فلانو فلان بالا هستن،پس همون اول سریعا یه سری تاپیک رو رد میکنم
نمی دانم با این سیستم کار کردید یا نه؟ تنطیم بر مبنای دقیقه است بنابراین الزاما آپ شدن در ساعات خاص اتفاق نمیافته، دوم هر لحظه استارتر اراده کنه میتونه تنظیم را تغییر بده. یکی از مزایای مهم اون برای کسانی است که دسترسی دائم به اینترنت ندارند و میتوانند به این روش در بازه دلخواه تاپیک را بروز نگاه دارند. روند تغییر و ایجاد تاپیکها هم آنقدر سریعه که بعید میدونم بشه آپ بودن یک سری تاپیک در یک ساعاتی را پیش بینی کرد.

و عملا آپ کردن با تاپاتاک هم که دیگه غیر ممکن شده،یعنی ما مجبوریم اگر بخوایم ده تا تاپیک رو آپ کنیم،با توجه به فاصله ده دقیقه ای بین آپ ها،حداقل ۱۰۰ دقیقه برای همین کار پشت سیستم بشینیم ! تازه اگر بخوایم همه تاپیک هامونو با هم آپ کنیم،و تو یه ساع اص،بالای بازارچه باشیم،وگرنه که کلا از کارو زندگی میفتیم !
این مشکل باید حل بشه یا از همان روش اتوماتیک بهره گرفته بشه. ضمن اینکه اگر کسی 10 تاپیک فعال داره طبیعی است که وقت بیشتری باید برای رسیدگی و کنترل اونها اختصاص بده. در اینجا هم آپ اتوماتیک گزینه مناسبی است.
و در نهایت،اگر من یه عضو فعال توی بازارچم،میگم که تو این سیستم جدید فروش من یکی حداقل،به کمتر از یک دهم کاهش پیدا کرده،این رو متوجه باشید که به فرض محال،حتی اگر سیستم شما هم عالی باشه،نهایتا این فروشنده ها هستن که باید ازش راضی باشنو بتونن توش پول درارن،تا خرج کردن براشون معقول و منطقی باشه،که در حال حاضر فروش کم شده،نتیجتا و کم کم رغبت برای خرج کردن کمتر میشه و بازارچه از رونق میفته
اینکه چقدر فروش یا عدم فروش بستگی به این سیستم که حدود یک هفته از راه اندازی اون گذشته داره نیاز به آمار دقیق و گذشت زمان بیشتر داره. الان می فرمایید فروش شما طی این یک هفته یک دهم شده یعنی در هفته مشابه قبلی به عنوان مثال 50 فروش داشتید و الان شده 5 تا؟
اگر سیستم عالی باشه به طبع فروشنده ها هم راضی خواهند بود و اگر سیستم بد باشه اونها هم ناراضی خواهند شد. تغییرات زیادی در این یکماه داشتیم از تغییر نرم افزاری انجمن تا این تغییرات بازارچه. انتظار اینکه تمام مشکلات فورا حل شوند انتظار بجایی نیست. اگر واقعا فروش افت داشته باید دید که تا چه میزان مربوط به این تغییرات بوده است و تا چه میزان این تاثیرات ماندگار است.

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
@mirij861
ممنونم داداشم.
من میگم صبر کنید تا اثرات این تغییرات رو ببینید و بعد قضاوت کنید. از زمان سیستم جدید آپ کردن هنوز یک هفته نمی گذره.
گرچه همیشه نمیشه همه رو راضی نگه داشت. چاره ای نیست! این وری بری یه عده نارضی میشن، اون وری بری یه عده دیگه!
مساله فقط سیستم آپ و افزایش وجهش ناگهانی قیمت تایپیکهای ویژه نیست. مساله اصلی ارایی پایین فروم هست.
ضمنن در جواب یکی از مدیران که میگ ۷روز گذسته . ... دوست من حدود ۴۰ روز از آغاز تغییرات گذشته (نه یک هفته)و نمودار بازخوردها و نتایج بشدت منفیش در بخش بازارچه همچنان با شیب شدید بسمت بالا هست(نتایج مثبت بنسبت قبل همینطور منفی و منفی تر میشه)
وضعیت اسفبار فروشهای فعالان بازارچه بمرور ایجاد شده و فقط بحث سیستم آپ نیست.موضوع تغییرات کلی سایت هست از شکل شمایل بگیرید تا موضوعات مربوط به برنامه نویسی و نرم افزاری و... سیستم آپ که نکات مثبت زیادی داره اما تعرفه اش منطقی نیست و از اون بدتر تعرفه بخش ویژه که باتوجه به سقوط میزان فروش اعضا در شرایط فعلی مزحک هست

واقعا در قبال توقعات پرداختی مدیران وضعیت بهتر شده؟کسب و کار اهالی رو به رشد بوده؟ حداقل صبر میکردید اگر سیستم به فروشندگان کمک میکرد توقعاتتون رو درقالب سیستم پرداخت فعلی ابراز میکردید.

تعریف شما از یکعده راضی و یک عده ناراضی چی هست؟ چند درصد راضی و چند درصد ناراضی از نظر شما رقمهایی منطقی برای پذیرش درستی ایجاد یک تغییر در بحث گسترده هست؟

Last edited:

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
جلوی رفیق بازی و آپ الکی گرفته شده یه عده هم ناراضین دیگه کاریش نمیشه کرد.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
مساله فقط سیستم آپ و افزایش وجهش ناگهانی قیمت تایپیکهای ویژه نیست. مساله اصلی ارایی پایین فروم هست.
ضمنن در جواب یکی از مدیران که میگ ۷روز گذسته . ... دوست من حدود ۴۰ روز از آغاز تغییرات گذشته (نه یک هفته)و نمودار بازخوردها و نتایج بشدت منفیش در بخش بازارچه همچنان با شیب شدید بسمت بالا هست(نتایج مثبت بنسبت قبل همینطور منفی و منفی تر میشه)
وضعیت اسفبار فروشهای فعالان بازارچه بمرور ایجاد شده و فقط بحث سیستم آپ نیست.موضوع تغییرات کلی سایت هست از شکل شمایل بگیرید تا موضوعات مربوط به برنامه نویسی و نرم افزاری و... سیستم آپ که نکات مثبت زیادی داره اما تعرفه اش منطقی نیست و از اون بدتر تعرفه بخش ویژه که باتوجه به سقوط میزان فروش اعضا در شرایط فعلی مزحک هست

واقعا در قبال توقعات پرداختی مدیران وضعیت بهتر شده؟کسب و کار اهالی رو به رشد بوده؟ حداقل صبر میکردید اگر سیستم به فروشندگان کمک میکرد توقعاتتون رو درقالب سیستم پرداخت فعلی ابراز میکردید.

تعریف شما از یکعده راضی و یک عده ناراضی چی هست؟ چند درصد راضی و چند درصد ناراضی از نظر شما رقمهایی منطقی برای پذیرش درستی ایجاد یک تغییر در بحث گسترده هست؟
سلام دوست من
من گفتم از زمان فعال شدن سیستم آپ، حدود یک هفته یا کمی بیشتر می گذره و هنوز خیلی زوده راجع به این قضیه قضاوت کنیم. نظر من راجه به این سیستم کاملا مثبته.
راجع به این مورد به نظرم بهتره صبر کنیم.

در مورد تعرفه ها هم، به نظر من با توجه به امکان «آپ خودکار» واقعا به صرفه هست. البته دیدگاه ها ممکنه متفاوت باشن.

مجدد تکرار می کنم که اینجا یک فروم خصوصی هست. یعنی مالک اون اختیار داره که به دلخواه خودش تغییرش بده. انتظار اینکه کاملا به دلخواه کاربران عمل کنه، ضمن اینکه عملی نیست، نابجا هم هست. کاربرانی که عضو هستن، در هنگام عضویت مرامنامه پرشین تولز رو قبول کردن که بیان کرده که ادمین سیاست گذاری می کنه.

بنابراین به نظر من اینکه نظر و انتقادتون رو بیان می کنید خیلی خوبه و من امیدوارم مدیران ارشد به نظرات و انتقادات شما توجه و رسیدگی کنن اما انتظار نداشته باشید که حتما اوضاع مطابق نظر شما بشه.

موفق باشید

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
سلام دوست من
من گفتم از زمان فعال شدن سیستم آپ، حدود یک هفته یا کمی بیشتر می گذره و هنوز خیلی زوده راجع به این قضیه قضاوت کنیم. نظر من راجه به این سیستم کاملا مثبته.
راجع به این مورد به نظرم بهتره صبر کنیم.

در مورد تعرفه ها هم، به نظر من با توجه به امکان «آپ خودکار» واقعا به صرفه هست. البته دیدگاه ها ممکنه متفاوت باشن.

مجدد تکرار می کنم که اینجا یک فروم خصوصی هست. یعنی مالک اون اختیار داره که به دلخواه خودش تغییرش بده. انتظار اینکه کاملا به دلخواه کاربران عمل کنه، ضمن اینکه عملی نیست، نابجا هم هست. کاربرانی که عضو هستن، در هنگام عضویت مرامنامه پرشین تولز رو قبول کردن که بیان کرده که ادمین سیاست گذاری می کنه.

بنابراین به نظر من اینکه نظر و انتقادتون رو بیان می کنید خیلی خوبه و من امیدوارم مدیران ارشد به نظرات و انتقادات شما توجه و رسیدگی کنن اما انتظار نداشته باشید که حتما اوضاع مطابق نظر شما بشه.

موفق باشید
فروم و اوضاعش باید یک وضعیت برنده برنده داشته باشه تا به حیاتش ادامه بده حالا یا ملک شخصی باشه یا غیر شخصی.
۴۰ روز گذشت و همه در حال ضرر دادن هستن اوضاع یکسال دیگه با این روند فعلی میتونه خساراتی به بار بیاره که زحمات چندین و چند ساله فروم و اعضاش برباد بره و دیگه چیزی قابل برگشت نباشه

چیزی که من از نوشته شما گرفتم این هستکه :همینی هست که هست
موفق باشید

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
چیزی که من از نوشته شما گرفتم این هستکه همینی هست که هست
موفق باشید
نه، این یک جنبه اش هست.
حتما اینو شنیدید:

خدایا ! آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم.
شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم!

پ.ن: با توجه به اینکه دیدم لینک این نوشته در موضوع دیگری ذکر شده، باید عرض کنم اولا بنده همکارم و نه مدیر! و ثانیا شما که این نوشته رو می خونید، نوشته های قبلی رو هم بخونید تا عرض بنده رو درست متوجه بشید.

ممنونم

Last edited:

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
نه، این یک جنبه اش هست.
حتما اینو شنیدید:

خدایا ! آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم.
شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم!
به قول دوستمون : من آنچه شرط بلاغست با تو می گویم،تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

gamefinder

Registered User
لایک‌ها
4
من تو این فروم خرید و فروش آنچنانی ندارم ولی اگر تو فروم بازی همین امکانی بود که بشه تاپیک طبق زمان خودش آپ بشه و برنامه بگیره حمایت می کردم.

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
آپ تاپیک خیلی خوبه.جلوی باند بازی و و خیلی چیزا گرفته میشه.اما زمانش زیاده.بکنیدش 2 دقیقه که 101 تا تاپیک تو 20 دیقه آپ شه خیلی از مشکلا حل میشه بخدا
مدیرا و همکاراری عزیز ما دشمن شما نیستیم که بخواین جبهه بگیرین و رو در روی ما وایسید.هدف و حرف ما هم بهتر شدن وراحتی اعضا تو فروم هست.به جای به سخره گرفتن حرفای ما و گوش ندادن یکم هم گوش بدین.
اگه برای تامین مخارج تاپیک همیاری میزدین مطمیننا خیلی ها کمک میکردن.

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
آپ تاپیک خیلی خوبه.جلوی باند بازی و و خیلی چیزا گرفته میشه.اما زمانش زیاده.بکنیدش 2 دقیقه که 101 تا تاپیک تو 20 دیقه آپ شه خیلی از مشکلا حل میشه بخدا
مدیرا و همکاراری عزیز ما دشمن شما نیستیم که بخواین جبهه بگیرین و رو در روی ما وایسید.هدف و حرف ما هم بهتر شدن وراحتی اعضا تو فروم هست.به جای به سخره گرفتن حرفای ما و گوش ندادن یکم هم گوش بدین.
اگه برای تامین مخارج تاپیک همیاری میزدین مطمیننا خیلی ها کمک میکردن.
این شد یه انتقاد خوب! (درمورد زمان بندی آپ ها)

پیشنهاد می کنم، اون جدولی رو که تو بخش امکانات ویژه هست رو مطابق نظر تون ویرایش کنید و به مدیران بدید یا تو یه تاپیک بذارید تا اگر صلاح دیدن اعمال کنن.

پ.ن: کی گفته که شما دشمن ما هستید؟!!! من که همه کاربران رو دوست خودم می دونم و همیشه هم همینطوری خطاب شون می کنم. اما دو تا دوست هم ممکنه نظراشون متفاوت باشه، این که مشکلی نیست!!!

ممنونم

mohamad zarin

Registered User
لایک‌ها
43
من نصفه رفقام خودم اینا همش روش
همشون هم میگن 80% فروشمون کم یا اصلا هیچچچ
یا میگن اصلا حسش نیست دیگه تبلیغ بزنیم از بس که مزخرف شده
حیف پول که بابت مهم کردن تایپیک میگیرید تو این قالب مزخرف زن فرو
خودم تو ویبولتین تایپیکمو مهم کردم خوب بود
ولی الان حتی اگه اگه تبلیغی بزنم تو این سایت مهمش هم نمیکنم چون حقیقت پولو میریزی تو اشغالی
به قول یکی از این کاربرا تا اینجا همینه که هست
پس پرشین تولز همین طور امارت بیاد پایین تا ادم بشی
چرا دروغ بگم دارم رک حرف میزدم
شمایی که دوست داری سایتت پرملات و خوشگل بشه همون ویبولتین رو انگولک میکردی که هرچند من لازم نمیدونستم تغییرش بدین
ماشالله همه مدیرا هم تحصیل کرده هستن
خودتون نمیدونید چیزی که مردم عادت کنن نباید تغییرش داد اینو هم چند بار نوشتم براتون هیچ سایته موفقی قالبشو از بیخ تغییر نمیده
چون میدونن چه بلایی سره سایت میاد و نمونش هم رو دیدن سره چندتا انجمن خارجی البته قدیمی که الان حتی اسمش رو هم ببرم اینگاری کسی نمیدونه چی بوده اصلا چه کاری میکرده
حالا نمیدونم شاید بگین این زن فرو خرجش بیشتره
عزیز پولش چه ربطی داره هرچی گرونه مگه خوبه
دنشد دیگه
هرچند من نظرام خوده مدیرا دایورد میکنن به چیزشون
از ما گفتن بود

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
مدیرای عزیز،من خیلی خلاصه بگم
اصلا سیستم جدید شما عالی،۲۰،توپ
من به فروشم نگاه میکنم،من و اکثر اعضای فعال
فروشمون به شدت کاهش پیدا کرده
لذا عقل و منطق اقتضا میکنه که کم کم سرمایه گزاری تو پرشین تولز کم بشه،چون بازگشت نداره

مدیران محترم.اگر حرف من غیر منطقیه بفرمایید،شما باشید ،برید یجا پول خرج کنید ولی بجاش برنگرده،بازم خرج میکنید ؟ مثه اینکه یه جا رو اجاره کردید ماهی ۱ تومن،بجاش ماهی ۱۰ تومن درمیارید،جاتون رو عوض میکنین،این جای جدید تو بالاشهره،اما رفت و آمد و مکانش کلی دردسر داره،اجارش هم شده ماهی ۳ تومن،ولی درآمدتون تو این جای جدید و با کلاس ! شده ۱ تومن
آیا بازهم به کار تو این محل ادامه میدید ! ؟
اگه آره،بگید ما هم بدونیم

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
من با ضرری که این ماه از افت فروش تو فروم دادم حس ۲۰هزار تومن خرج کردنم ندارم چه برسه به تایپیک ویژه اونم با این شرایط ۱ ماهه و قیمت ۳ برابری که پام میافته
یکی از بچه ها حرف خوبی زد. تیمی که رو برده رو زدن از ریشه عوض کردن طبیعیه که میره دست ۳ دست و پا میزنه تا بالاخره منحل بشه.یه دست به سرو روش میکشیدی دوتا بازیکن جدید میخریدی باز رو فرم میموندی نه اینطور بزنی بابا ننه فروم رو هم عوض کنی. فروم اصلا خوشگل، ماه، به روز، اما گند کشیدین به اوضاع ما و توقعات مالی تونم هوار هوار

Last edited:

Behzad4x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
لااقل رنگ این قالب رو تغییر بدین!

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
قابل توجه مدیران حاضر در تاپیک<<لطفا پاسخ بدهید>>>
عرف بر اینه که فروم ها یه قسمتی برای تغییر نام کاربری دارند چرا اینجا ندارد؟؟؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
بالا