برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی 2تا گلایه......

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
اینارو ولش شما چرا بخش شکایات رو بستین میدونید چقدر از بچه ها کلاه برداری میشه کسی هم زورش نمیرسه اونجا مدیر نمیخاد بچه ها با سابقه میان حل فصلش میکنن شما فقط میخایید از بازارچه کاسبی کنید براتون مهم نیست که یه بدبختی سرش کلاه میره یا نه الان یوز امتیاز بالا میاد جنس قالب میکنه به نیویوزر و میره اصلان نمیشه کاری کرد تاپیک شکایت میزنی زود پاک میشه به مدیریت پیغام میدی انگار نه انگار این چه وضعشه جم کن این بسات رو پول میخایی بگو همه کاربرا برات بریزن اما فروم مثل قبل کن

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
متاسفانه سایت بیشتر تجاری اقتصادی شده .

چپ و راست تبلیغات و................................

دیگه از اون بخش های تخصصی خبری نیست:(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اقا احسان در خصوص حذف بخش برگزیده بازارچه پاسخ ندادید
من به عنوان یکی از فعالان بازارچه،هیچ مشکلی با حذف این بخش ندارم
لطفا حذفش کنید و یه فکری هم در خصوص آپ کردن تاپیک ها با تاپاتاک بکنید
خیلی رو اعصابه

Sent from my Nokia lumia 820 italy_232 using Tapatalk
برنامه ای برای حذف اون بخش نیست و میخوایم خلوت ترش کنیم.
در مورد اینکه بشه توی Tapatalk‌آپ کرد پیگیری می کنم ببینم نتیجه میده یا نه.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
قبلا برای بخش برگزیده و ۲ تا ۶ ماه ۳۶۰۰۰ تومن هزینه میشد الان ۱۲۰۰۰۰۰ تومن اونم زرت وزرت هر ماه باید ثبت کرد که یعنی معلوم نیست ماه دیگه قراره چی تغییر کنه و چقدر بهش اضافه بشه یا اصلا تمدید نشه و ...
بازدیدها از تایپیکها نصف شده.پیغامهای خصوصی که بابت خرید وسفارش و سوال و ... زده میشد نزدیک 0 شده که بازم نشون از کم شدن بازدیدهاست.
نیازهای اصلی از جمله
ــ نمایش تایپیکهای بخش ویزه در تمام صفحات فعلا امکان پذیر نیست(از نظر من مزیت بخش برگزیده بازارچه بیش از اونکه در بالا قرار گرفتن تایپیکها در قسمت ویژه باشه به قرار گرفتن در تمام صفحات بخش مربوطه بود)
ــ نمایش پست اول هر تایپیک در تمام صفحات فعلا امکان پذیر نیست
اونوقت درخواست دوستان برای پرداخت هزینه برای امکاناتی که بود و نبودشون کمکی به فعالان بازارچه نکرده ۲-۳ برابر شده

در مورد انتقاد پذیری مدیران همین بس که واسه نشون دادنش و اثباتش تنها اومدن یه تایپیک و بحث واسه "لایک یا تشکر یا ... "راه انداختن. خیلی از موارد رو جز باد هوا چیز دیگه ای حساب نمیکنید
بابا شما اصلا آخر انتقادپذیر ، مردم رو با این نظرسنجی های دوزاری به بازی نگیر.

پی تی که به دست همین کاربرایی که انتقادات اصلی رو دارن پی تی شده دچار جو گرفتگی شده
یک کلام اشتهای دوستان باز شده
اگر هزینه مهم کردن موضوع به نظر کسی زیاده،‌ بجای اینکه سالی ۱.۲۰۰.۰۰۰ پرداخت کنه،‌ میتونه سالی ۲۰۰ هزار تومان پرداخت کنه و به جای یک تاپیک چندین موضوع را بالا نگه داره. از طرفی با افزایش هزینه مهم کردن موضوع،‌ تعداد کمتری متقاضی خواهد داشت (احتمالا افرادی که در آمد آنها از انجمن خیلی بیشتر از هزینه مهم کردن موضوع است)‌ و از طرفی تاپیکهای مهم بهتر و بیشتر دیده خواهند شد (جبران هزینه بیشتر)
نمایش نوشته اول در همه صفحات فعلا یک مشکل SEO‌ داره که بعد از رفع فعال خواهد شد.

یکی وقتی موضوع خوبی در بخش طرح مشکلات میزنه من یک نظر سنجی بهش اضافه می کنم یا به بقیه اعلامش می کنم تا در جریان باشن. این ربطی به انتقاد پذیری نداره که.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اینو اضافه کنم که کاربران آزاد به طرح انتقاد یا ارایه پیشنهاد هستن. من و بقیه مدیران هم سعی می کنیم که پاسخگو باشیم و اگر اجرای نظر شما ممکن باشه خوشحال هم خواهیم شد.
اگر کاربران در بخشهایی از انجمن درآمد کسب میکنن،‌ باید با شرایط انجمن هم کنار بیان. در صورتی که این محدودیتها در بخشهای غیر بازارچه ای نیست.

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
آقا احسان عزیز شما اول تمام مشکلات و ایرادات قالب جدید رو حل میکردین بعد این داستان هزینه هارو پیاده میکردین داداش.
الان انجمن پره باگ و مشکل هست
شما فرمودین این فرم جدید فروم از وی بی بهتر هست.اول تکمیلش میکردی و حداقل امکانات وی بی رو برای این فراهم میکردین تا حداقل با قلی هم سطح باشه بهتر بودن پیش کش.بعد میرفتین سراغ درامد زایی و تعرفه های جدید و این داستانا.بهتر نبود؟

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
images.php
واقعا الان مشکل جونای ما آپ و تاپیک مهم اوناست ؟
آغا فکری به حال گفتگو آزاد و بخش موزیک و.... بکنید !!
f7u12.png

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
اینارو ولش شما چرا بخش شکایات رو بستین میدونید چقدر از بچه ها کلاه برداری میشه کسی هم زورش نمیرسه اونجا مدیر نمیخاد بچه ها با سابقه میان حل فصلش میکنن شما فقط میخایید از بازارچه کاسبی کنید براتون مهم نیست که یه بدبختی سرش کلاه میره یا نه الان یوز امتیاز بالا میاد جنس قالب میکنه به نیویوزر و میره اصلان نمیشه کاری کرد تاپیک شکایت میزنی زود پاک میشه به مدیریت پیغام میدی انگار نه انگار این چه وضعشه جم کن این بسات رو پول میخایی بگو همه کاربرا برات بریزن اما فروم مثل قبل کن

آره دیگه حرف این چیزا که میاد مدیران میخوان بپیچونن و سریع موضوعو عوض میکنن!

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
احسان تو رو میبینم نمیدونم چرا یاد ساواک می افتم :D اصلا خودت مشکلی تو انجمن - مدیریت انجمن رو بده من ببین اینجا رو گلستون میکنم :p

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوستان اینجور که معلومه با این حجم انتقادات و حرفا این تاپیک هم تا ساعاتی بعد قفل خواهد شد.میگید نه ببینید
همیشه همین طور بوده! من همون اول هم گفتم تمام این تغییرات یکطرفه و به نفع سایت بوده و نه کاربران ( در صورتیکه یک فروم موفق هست که کاربراش فعال باشن و مدیران ناظر بر عملکرد کاربرها )

Last edited:

blake

Registered User
لایک‌ها
531
زمانی امکانات پولی معنا میده که شما یه امکانات اضافه ای بخای بدی بعد پولشو بگیر
نه اینکه امکانات رایگان رو از کاربر بگیری بعد همونو با پول برگردونی !!
مثلا مثل مسخره بازی های لینک های امضا و.......

کاملا موافقم
هزینه آپ بدیم عجببببببببب
بنده معتقدم تمامی کاربرایی که حداقل(به عنوان مثال)1000 تا پست دارن وقتی بحث آپ زدن بشه کاملا رعایت میکنن
جناب مدیریت شما اگر میخوای کسی الکی آپ نکنه برا نیو یوزر ها محدود کن و اگر با سابقه ها خلاف کردن(تو آپ زدن)اونا رو هم محدود کن
اینجوری نه نیازی هست کاربرا پول بدن و نه اسپم زیاد میشه(البته من کاری به اون 3 تا بسته ندارم)

آقا احسان عزیز به نظر بنده توی تیم مدیریت یه تجدید نظر کن و یه تیم جدید رو جایگزین کن
و یه نفر رو هم مختص نظارت روی کار مدیران بذار که اگر از مدیرا کسی کم کار شد اون مدیر رو حذف و یه مدیر جدید جایگزین کنه
فعالیت مدیرا خیلی کم شده

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
همینی هم ک هست باید خدامون رو شکر کرد:دی
فردا پس فردا برای پست دادن هم باید پول داد:|
نام انجمن باید به پرشین گو*ز تغییر کنه:|

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
یکی از موضوعاتی که استارتر تاپیک مطرح کرد ولی بهش پرداخته نشد، انتقاد از همکاران بود. لطفا بدون ذکر مثال و مصداق (شکایت از فلان مدیر و فلان همکار)‌ اگر پیشنهادی دارید مطرح کنید.
خوب در این باره یک مساله رو مطرح میکنم که خودتون (البته فکر کنم Sir Vahid بود) هم در جریان بودید اما هیچ اتفاقی نیوفتاد و فقط بنده بن شدم البته با کمک یکی از دوستان عزیز و خود شما از 7روز به 2 روز کاهش پیدا کرد که همین 2روز هم متاسفانه کاملن ناعادلانه بود و بنده کلی متضرر شدم.
همونطور که شما و همه دوستان مطلع هستین چند ماه پیش یکی از همکاران بازارچه که خودشون هم در قسمت گزیده بازارچه تاپیک دارن، بدون توجه به قوانین بازارچه شروع به ویرایش عنوان تمام تاپیک های قسمت استیکی بازاچه مربوطه کردند که این عمل کاملن خلاف قوانین سایت هست و ایشون بدون توجه به قوانین، چندین بار این عمل رو تکرار کردن. بنده با خود شما هم در میان گذاشتم که آخرین بار هم خود شما (Sir Vahid) عنوان تاپیک بنده رو به حالت اول ویرایش کردید اما در همان روز بود که بنده به دلیل عدم توجه به اخطار همکار بازارچه بن شدم که این بن شدنم به دلیل عدم صلاحیت این همکار بازارچه کاملن ناعادلانه بود.
امیدوار بودم حداقل از من بابت این عمل عذر خواهی بشه که متاسفانه این اتفاق هم نیوفتاد، اما حالا امیدوارم یک بخش برای انتقاد از همکاران بازارچه یا مدیران ایجاد بشه که بهش رسیدگی بشه نه اینکه فقط ایجاد بشه.

در نهایت هم یه ضرب المثل هست که میگه: شاه بخشیده، شاه قلی نمیبخشه!

نقطه.

Last edited:

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
اگر هزینه مهم کردن موضوع به نظر کسی زیاده،‌ بجای اینکه سالی ۱.۲۰۰.۰۰۰ پرداخت کنه،‌ میتونه سالی ۲۰۰ هزار تومان پرداخت کنه و به جای یک تاپیک چندین موضوع را بالا نگه داره. از طرفی با افزایش هزینه مهم کردن موضوع،‌ تعداد کمتری متقاضی خواهد داشت (احتمالا افرادی که در آمد آنها از انجمن خیلی بیشتر از هزینه مهم کردن موضوع است)‌ و از طرفی تاپیکهای مهم بهتر و بیشتر دیده خواهند شد (جبران هزینه بیشتر)
نمایش نوشته اول در همه صفحات فعلا یک مشکل SEO‌ داره که بعد از رفع فعال خواهد شد.

یکی وقتی موضوع خوبی در بخش طرح مشکلات میزنه من یک نظر سنجی بهش اضافه می کنم یا به بقیه اعلامش می کنم تا در جریان باشن. این ربطی به انتقاد پذیری نداره که.
در طول این ۴۰ روز و در کل ،در مورد تمام انتقادات جواب شما در نهایت اینه : همینیه که هست!
امار بازدید فروم و تایپیک و فروش من فعال بازارچه ۷۰ تا ۹۰ درصد افت کردهو این از بازخورد تایپیک و پیغامهای خصوصی که تقریبا قطع شده کاملا مشخص هست. در نهایت با این وضع هزینه ای از نظر من منطقی نیست انجام شه.هزینه زمانی میطلبه که بازگشتی داشته حالا اونکه بازگشت و بازده بخش بازارچه فروم داره نزدیک به صفر میشه.
خود شما و مدیران دیگه هم در بلند مدت خواهید دید نتیجه به ضرر فروم شما و اعضا میشه.
در ضمن برای یک ماه به یک ماه تمدید کردن و نبود تخفیف برای خرید بسته چند ماه جوابی(توجیه) ندادید
اون ۲۰۰ هزارتومن هم که کلا چیز بی مصرفی هست اما در کل برای کسی مناسب هست که شونصدتا تایپیک داره کما اینکه منی که کارم تخصصی هست یک تایپیک بیشتر ندارم و بالتبع توجیه شما به درد من و تقریبا تمام اعضای بخش ویژه که فروش تخصصی یک نوع محصول رو دارن نمیخوره

این رسم کسب وکار توی این مملکته که شما هم ازش بی بهره نموندید هرچی مشتری بیشتر میشه کیفیت کمتر و هزینه بیشتر میشه. من نمیدونم به چه زبونی باید حالی کرد که امار بازدید و فروش فعالان افت شدید داشته حالا قیمتهای بخشهای ویژه و درامد زایی هایی که کمک به فروش نمیکنه بیشتر شده.
من ۵۰ تا تایپیکم با سیستم اپ شما بالا نگه دارم وقتی یوزر با فروم جدید ارتباط برقرار نمیکنه یا به هردلیل از وضعیت جدید فروم استقبال نمیکنه و در نهایت نتیجه ای برای من فعال بازارچه نداشته فایدش چیه؟

Last edited:

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
در مورد بحث تعرفه گذاشتن روی آپ کردن های بی مورد و جلوگیری از اسپم کاربرا میشد خیلی کارای دیگه هم کرد
اگه میگید این کار اسپم هست و کار اشتباهی هست پس چرا همینو روش قیمت گذاشتین؟
میشد مثلا این محدودیت هارو از طریق سابقه عضویت و تعداد پست ها و چیزای دیگه اعمال کرد اینجوری کاربری که برای انجمن پست بیشتری زده و در واقع مفید تر بوده آزادی بیشتری داره که طبیعتا کاربری که مثلا 2000 پست داشته باشه مطمئنا اینقدر قوانین و آداب فروم رو یاد گرفته که نمیاد بیخودی اسپم کنه

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
در بسياري از انجمن ها اصولا هر نوع فعاليت در بخش بازارچه منوط به پرداخت هزينه تحت عناوين مختلف هست (مثلا كاربر ويژه يا كاربر بازارچه يا در نهايت دريافت درصدي از معاملات انجام شده)

همين كه فعاليت ابتدايي در اينجا همچنان رايگانه خودش نكته مثبتيه

ولي بحث اصلي بحث بازخورد فعاليت تجاريه كه متاسفانه به شدت افت كرده و رغبتي براي فعاليت چه به صورت رايگان و چه در قبال پرداخت اشتراك ها باقي نميمونه

چه خوب و چه بد اكثر كاربران با شكل جديد انجمن و تغييرات ارتباط برقرار نكردند و كابران مهمان هم با توجه به اينكه همه چيز در اينجا متفاوته با ساير انجمنها به سختي ترغيب به انجام فعاليت خواهند شد

درنهايت به نظر ميرسه با ادامه اين روند و تعطيلي يا از رونق افتادن بخش هاي غير تجاري با توجه به اصول منطقي حاكم بر جوامع بشري اين انجمن به شدت ضعيف خواهد شد و فعاليت در اينجا در ذهن اهالي اينترنت به خاطره ايي شيرين تبديل خواهد شد

به عنوان دوستدار پرشين تولز كه در دو مقطع از حدود سال 2004 فعاليت داشتم از ادمين محترم ميخام به فيدبك ها بيشتر اهميت بده

با احترام

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
من مطالب دوستان را مطالعه کردم و به نظرم رسید که چند نکته ای را نباید از نظر دور کرد:
1. مقابله منفی با هر اتفاق جدیدی روش درستی نیست. به این وضعیت به اصطلاح عامیانه "روزمرگی" گفته میشه یعنی با چیزی خو کنید حالا چه درست یا غلط و دیگه قادر به جدایی از اون نباشید. مدیران فروم با ارزیابی موارد متعددی به این نتیجه رسیدند که تغییراتی باید ایجاد بشه و در بازه زمانی که تا الان سپری کردیم نمیشه به درستی یا نادرستی این تصمیمات پی ببریم. مشکلاتی که در مسیر این تغییر هست از مشکلات فنی تا شیوه های اجرا را نباید به پای نتیجه کار بنویسیم. بله ممکنه در نهایت همه به این نتیجه برسند که این تغییر کار نادرستی بوده و شاید هم عکس اون. برای رسیدن به این نتیجه الان خیلی زوده.
2. یکی از مهمترین تغییرات شیوه بروزرسانی یا همون آپ کردن تاپیک هاست. در طی یکسال گذشته یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما با اون دست و پنجه نرم کردیم همین مسئله آپ کردن تاپیکهاست. هر نوع روش دوستانه و قانونی هم که برای ما مقدور بوده به کار گرفته شد. از تذکر، اطلاعیه، تشدید قوانین تا نهایت بسته شدن دسترسی متخلفین. ولی نتیجه مطلوب حاصل نشد و در این میان ضرر واقعی به کاربرانی می رسید که قانونمند رفتار می کردند. چرا که کاربران متخلف با استفاده از انواع روش ها از یاری دوستان گرفته تا ساختن یوزر یا دادن اطلاعات ناقص در تاپیک های فروش برای آپ شدن بهره می گرفتند. پس ناکارآمدی روش قبلی اثبات شده بود مثال آن تعداد فراوان کاربران بن شده طی این مدت.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
در مورد تعداد آپ و تعرفه اپ تفاوت دیدگاه جدی دارم با دوستان. الان نهایت هزینه یک کاربر عادی پرداخت 20 هزار تومان برای "فروشنده معتبر"ه که بسیار ناچیزه ضمن اینکه امنیت معاملات را هم بالا میبره. دسترسی فروشنده معتبر به تعداد آپ به نظرم مناسبه. کاربران در شکل قبلی هر 24 ساعت یکبار میتونستند تاپیکو آپ کنند در حالیکه الان تا 24 بار هم امکان آپ در یک روز هست. بالا نیامدن تاپیک با پست چیز جدیدی نیست و در بسیاری از فرومهای معتبر اجرا میشه. مهم نسبت اعداده که به نظر من از میانگین قبلی تعداد آپ برای هر تاپیک بالاتره.
مورد دوم امکانات ویژه است که در سه بسته تعریف شده. این امکانات برای کاربرانی است که با دید تجاری به بازارچه نگاه می کنند و به طبع برای دسترسی به امکانات باید هزینه کنند. الان هزینه بالاتر رفته یا پایینتر؟ امکان استیکی کردن تاپیک برای بسیاری از دوستان در گذشته نبود به دلیل هزینه بالا ولی در شرایط حاضر با صرف هزینه 50 تا 200 تومن در یکسال در واقع امکان زیادی برای دیده شدن و فروش بهتر اجناس خواهند داشت. دوستانی هم که خیلی مصر به استیکی کردن هستند باز هم امکان اون فراهمه. این را هم اضافه کنم که منظور احسان صرفا شلوغ شدن بخش برگزیده بازارچه نیست بله شلوغ شدن صفحات هر بخش بازارچه هم بوده که موجب می شد بسیاری از کاربران به بخش استیکی به دلیل یکنواختی و شلوغی توجه نکنند.

بالا