برگزیده های پرشین تولز

بهترین درگاه پرداخت آنلاین

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
وبلاگها اصولا چون فروش بالایی ندارن مثلا من خودم ماهی حدود 80 تومن میشه صرفه نداره درگاه مستقیم بگیرم ماله وبلاگ من غیر مستقیمه
ولی شما براحتی برو تو یکی از همین سایتا عضو بشو مثلا پارس پال کارمزد درگاه مستقیمش 1.5 درصده بعدم متصلش کن به سایتت اگرم خودت نتونستی تیم فنیش براتون انجام میده براحتی جنستو بفروش پولشم در بازه های زمانی مشخص در حساب بانکی که خودت معرفی کردی بهشون راحت دریافت کن

آقا مجددا یک دنیا ممنون. اتصالش رو مشکلی نیست.انجام میدیم.برای من فقط همون نبودن اثر از شرکت واسطه مهمه :D... شرکت وابسته به بانک سامان - قبلا خیلی راحت درگاه میداد. الان ای نماد مجزا میخواد و.... بانک ملت هم اگر بخوایم اقدام کنیم باید یک حساب جاری توش باز بشه که بشه درگاه گرفت که خودش اول بدبختیه

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
یادم رفت بگم. وبلاگتون هم بسیار زیباست و تم های شیک و جالبی طراحی کردید. امیدوارم سرم خلوت بشه مزاحمتون بشم برای سایت خودمون

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
این درگاه تازه راه افتاده امکانات خوبی داره https://sibapal.com/

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
فقط جهان پی

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
دوستان این شرکتهای واسطه به نظر نمیاد که شرکتهای بزرگی باشن ، شرایط قرارداد با بانک ها چجوریه که اینا تونستن واسطه درگاه بشن ؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوستان این شرکتهای واسطه به نظر نمیاد که شرکتهای بزرگی باشن ، شرایط قرارداد با بانک ها چجوریه که اینا تونستن واسطه درگاه بشن ؟
خوب اونا دوست عزیز یه شرکت ثبت کردن بعد با بانک براحتی قرارداد بستن یه برنامه نویس استخدام کردن و مابقی قضایا فقط تبلیغات و سرویس دهی خوب هست
شمام اگر شرکت ثبت شده دارید مستقیم با خوده بانک قرارداد ببندید میگم مخصوصا شرکت به پرداخت ملت متعلق به بانک ملت شرایط رو در چند ماه گذشته تسهیل و بهرت کرده کارمزدم نداره اینطوری

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
خوب اونا دوست عزیز یه شرکت ثبت کردن بعد با بانک براحتی قرارداد بستن یه برنامه نویس استخدام کردن و مابقی قضایا فقط تبلیغات و سرویس دهی خوب هست

یعنی درگاه دادن به دیگران به همین راحتیه ؟ آخه الان ما با شرکت پرداخت الکترونیک سامان قرارداد داریم و درگاه بانک سامان را برای یک سایت داریم ...اما نمیتونیم این سرویس رو به دیگران ارائه بدیم که. درسته ؟ شرکتی که از طرف بانک درگاه آنلاین میده باید قرارداد خاصی داشته باشه + احتمالا وثیقه خیلی سنگین نزد بانک.... اما این شرکتهای واسطه اینجوری به نظر نمیان. شاید هم من اشتباه میکنم.
شمام اگر شرکت ثبت شده دارید مستقیم با خوده بانک قرارداد ببندید میگم مخصوصا شرکت به پرداخت ملت متعلق به بانک ملت شرایط رو در چند ماه گذشته تسهیل و بهرت کرده کارمزدم نداره اینطوری

دردسرش خیلی زیاده. برای این سایت بخصوص ارزش نداره

Last edited:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
نگاه کن ما 3 جور نحوه دریافت پول داریم

بالاترین سطح گرفتن مرچنت هست, که شما مشخصات کارت رو خودت می گیری و بعد برای بانک ارسال می کنی, و بانک میاد مبلغ را از کارت کم می کنه و می ریزه به حساب مرچنت شما, بعد از چند روز که بستگی به اون بانک داره شما می تونی از حساب مرچنت به حساب خودت پول رو انتقال بدی, مرچنت رو به هر شخصی نمی دن, چون امکان دسترسی به مشخصات کارت برای صاحب مرچنت محیاست و ریسک داره برای بانک

سطح بعدی گرفتن payment gateway هست یا همان درگاه پرداخت, در این حالت شما با بانک یا شرکتی که مرچنت داره قرار داد می بندی و مشتریات رو می فرستی به سایت آنها برای کم کردن پول از کارت مشتری ها

پایین ترین سطح گرفتن خدمات از کسی هست که درگاه پرداخت داره مثل زرین پال یا نمی دونم چی چی پال... خیلی سریع شما می تونی از اینها اکانت بگیری و شروع کنی به فروش, در اپتدا بهتر هست با همین ها شروع کنی بعدا اگر کارت گرفت بری برای گرفتن درگاه پرداخت از بانک

در خصوص کلاس کاری, این چیز ها برای وبمستر ها کلاس محسوب می شه, وگرنه کاربر خانگی کاری به این نداره که تو درگاه رو خودت گرفتی یا از کسی اجاره کردی :D
فقط برای اینکه گیج ندشته در زمان پرداخت بهشون بگو که به کدام سایت ریدارکت می شن, حتی یه اسکرین شات کوچیک هم از صفحه پرداخت می تونی بزاری که یهو خوف نکنن :general412:

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
نگاه کن ما 3 جور نحوه دریافت پول داریم

بالاترین سطح گرفتن مرچنت هست, که شما مشخصات کارت رو خودت می گیری و بعد برای بانک ارسال می کنی, و بانک میاد مبلغ را از کارت کم می کنه و می ریزه به حساب مرچنت شما, بعد از چند روز که بستگی به اون بانک داره شما می تونی از حساب مرچنت به حساب خودت پول رو انتقال بدی, مرچنت رو به هر شخصی نمی دن, چون امکان دسترسی به مشخصات کارت برای صاحب مرچنت محیاست و ریسک داره برای بانک

سطح بعدی گرفتن payment gateway هست یا همان درگاه پرداخت, در این حالت شما با بانک یا شرکتی که مرچنت داره قرار داد می بندی و مشتریات رو می فرستی به سایت آنها برای کم کردن پول از کارت مشتری ها

پایین ترین سطح گرفتن خدمات از کسی هست که درگاه پرداخت داره مثل زرین پال یا نمی دونم چی چی پال... خیلی سریع شما می تونی از اینها اکانت بگیری و شروع کنی به فروش, در اپتدا بهتر هست با همین ها شروع کنی بعدا اگر کارت گرفت بری برای گرفتن درگاه پرداخت از بانک

در خصوص کلاس کاری, این چیز ها برای وبمستر ها کلاس محسوب می شه, وگرنه کاربر خانگی کاری به این نداره که تو درگاه رو خودت گرفتی یا از کسی اجاره کردی :D
فقط برای اینکه گیج ندشته در زمان پرداخت بهشون بگو که به کدام سایت ریدارکت می شن, حتی یه اسکرین شات کوچیک هم از صفحه پرداخت می تونی بزاری که یهو خوف نکنن :general412:

هرچی آقا بهنام بگه درسته :D

آقا این شرکتهای واسطه ایرانی همون مرچنت پرووایدر خارجی ها هستن ؟ اینجا یک مشکلی هست خب... مرچنت پرووایدر های خارجی مثل پیپال و آتورایز.نت و 2 سی او ، شناخته شده هستن. مشتری نمیترسه که اطلاعات کارتش را توی سایت اینا وارد کنه ، اما شرکتهای ایرانی - با احترام پیشاپیش :D- شناخته شده نیستن. من تا قبل از این فقط از طریق درگاه بانک پرداخت کردم..هرچی هم غیر بانک بود فکر میکردم کلاهبرداریه :D

حالا باید از چند تا سایت تست کنم ببینم چجوریه. بدبختی اینه که حساب جاری شرکت که روش درگاه گرفته بشه ، باید هم توی اظهارنامه مالیاتی معمولی بیاد ، هم توی ارزش افزوده... این بنده خدا دوستمون ته تهش میخواد 50 میلیون در سال فروش داشته باشه که 10 تومنش سوده ...فوقش 2 تومن به ما میرسه.اصلا ارزش اینهمه دردسر رو نداره . حیف که نمیشه بهش نه گفت نکبتو :D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
با زرین پال کار نکنید، از قدیمی های این عرصه هستن و از نظر فنی مشکلی ندارن، اما اگه یه جا گند بزنن پشتیبانی خوبی ندارن. پی لاین و پارس پال تعریف زیاد شنیدم که با پی لاین کار میکنم و تا الان خوب بوده.

نیازی نیست کاربر اطلاعات کارت بانکیش رو تو این سیستم های واسطه وارد کنه. مستقیما میره تو سایت بانک. اگر هم غیر مستقیم باشه که اول میره تو سایت واسطه بعد با یک کلیک میره تو سایت بانک.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
هرچی آقا بهنام بگه درسته :D

آقا این شرکتهای واسطه ایرانی همون مرچنت پرووایدر خارجی ها هستن ؟ اینجا یک مشکلی هست خب... مرچنت پرووایدر های خارجی مثل پیپال و آتورایز.نت و 2 سی او ، شناخته شده هستن. مشتری نمیترسه که اطلاعات کارتش را توی سایت اینا وارد کنه ، اما شرکتهای ایرانی - با احترام پیشاپیش :D- شناخته شده نیستن. من تا قبل از این فقط از طریق درگاه بانک پرداخت کردم..هرچی هم غیر بانک بود فکر میکردم کلاهبرداریه :D

حالا باید از چند تا سایت تست کنم ببینم چجوریه. بدبختی اینه که حساب جاری شرکت که روش درگاه گرفته بشه ، باید هم توی اظهارنامه مالیاتی معمولی بیاد ، هم توی ارزش افزوده... این بنده خدا دوستمون ته تهش میخواد 50 میلیون در سال فروش داشته باشه که 10 تومنش سوده ...فوقش 2 تومن به ما میرسه.اصلا ارزش اینهمه دردسر رو نداره . حیف که نمیشه بهش نه گفت نکبتو :D

مشتری کارتش رو تو سایتهای ایرانی وارد نمی کنه, چون در نهایت ریدارکت می شه به صفحه پرداخت بانک و اونجا اطلاعات رو وارد می کنه ,این زرین پال در واقع واسطه بین شما و بانک هست

مشکلش فقط گیج شدنه مشتری هست که از سایت شما وارد سایت واسطه می شه و از سایت واسطه وارد سایت بانک
که اگه براش در صفحه پرداخت توضیح بدی که به چه سایتی قراره ریدارکت بشه از میزان گرخیدنش کم می کنه :D

اصولا میزان فروش به طراحی سایت بستگی داره, به قول خارجکی ها سایت رو responsive طراحی کن و یا از تم های responsive استفاده کن, غیر از آن حالت big brand به سایت بده یعنی شماره تلفن بالای سایت بزار ترجیحا شماره 5 رقمی چون کلاس داره, پایین سایت آدرس شرکت را بزار, در صفحه تماس با ما, عکس ساختمان شرکت + نقشه + فرم برای تماس
تو صفحه اول لوگوی شرکت های معروف و بانک ها را به عنوان مشتری یا پارتنر قرار بده یا به عبارتی :D fake it until you make it
و خیلی موارد دیگه...

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
مشتری کارتش رو تو سایتهای ایرانی وارد نمی کنه, چون در نهایت ریدارکت می شه به صفحه پرداخت بانک و اونجا اطلاعات رو وارد می کنه ,این زرین پال در واقع واسطه بین شما و بانک هست

مشکلش فقط گیج شدنه مشتری هست که از سایت شما وارد سایت واسطه می شه و از سایت واسطه وارد سایت بانک
که اگه براش در صفحه پرداخت توضیح بدی که به چه سایتی قراره ریدارکت بشه از میزان گرخیدنش کم می کنه :D

اصولا میزان فروش به طراحی سایت بستگی داره, به قول خارجکی ها سایت رو responsive طراحی کن و یا از تم های responsive استفاده کن, غیر از آن حالت big brand به سایت بده یعنی شماره تلفن بالای سایت بزار ترجیحا شماره 5 رقمی چون کلاس داره, پایین سایت آدرس شرکت را بزار, در صفحه تماس با ما, عکس ساختمان شرکت + نقشه + فرم برای تماس
تو صفحه اول لوگوی شرکت های معروف و بانک ها را به عنوان مشتری یا پارتنر قرار بده یا به عبارتی :D fake it until you make it
و خیلی موارد دیگه...

مرسی

والا برای شرکت خودمون نمیخوام. ما محصولمون جوریه که مشتری آنلاین نمیتونیم داشته باشیم.فقط توی نمایشگاه، قرارداد جدید فروش میبندیم. این دوستمون میخواد یک کارهای محیرالعقولی انجام بده با اسم یکی از شرکتهای غیر فعال ما:D

خداوکیلی به من با این خساستم میاد که تلفن 5 رقمی بخرم 40 میلیون ؟:D....تازه تلفن 8 رقمی کلاس داره ، چون فقط شماره های تهران 8 رقمیه:p

gazelle

Registered User
لایک‌ها
8
منم با جهان پی کار کردم خوبه ...

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
تقریبا یه ساله با پی لاین کار می کنم و راضی ام.ولی یه مقدار لود سایت و اتصال به بانک ضعیفه.و کارمزد زیادی میگیره
یه سایت هم جدیدا اومده به اسم درگاه پرداخت که چند باری خرید زدم انصافا سرعت لود بالایی داشت ولی فعلا فرصت نشده تست کنیم.

alireza5200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام به نظر من اگه بتونید درگاه مستقیم بانک ملت یا سامان رو بگیرید خیلی خوبه من ملت دارم همه تراکنش هام هر روز ساعت ۴صبح واریز میکنه به دون هیچ کارمزدیالبته یه سری مدارک میخواد که زیاد هم چیز خاصی نیست

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,723
افتک خودش صاحب پی لاینه

yekkalam.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سایت درگاه پرداخت که تقریبا چند ماهه اومده تقریبا عملکرد خوبی داشته و سرعت بالا
ولی از قدیمی ها پی لاین هم خوب بوده.البته یه مقدار کارمزد زیادی داره.و البته نظر شخصی و تجربه من این بوده

بالا