برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
نامحدود 512 شو بگیر
فقط بعد 36 گیگ سرعت dl میاد پایین
پینگت ثابت میمونه
من خودم چون گیمرم اصلا دانلود ندارم از این سرویسش استفاده میکنم
گرونه نمیصرفه، اینقدر بخام پول بدم الان یه isp هست که p2p وایرلس میده با سرعت15 تا 30 مگ! حجم 25 گیگ با شبانه نامحدود ماهی 90 تومن. ( فقط 200 تومن هزینه تجهیزاتش میشه )
پینگ داخلیش زیر 10 و پینگ خارجی زیره 90 هست.
جالبه من از 25 اسفند تمدید نکردم هنوز خط رو تخلیه نکردن!

Last edited:

mosi.kh

Registered User
لایک‌ها
71
سلام دوستان
بنده قصد خرید این پلن رو دارم از پارس آنلاین
Capture.PNG
کسی داره ؟
نظرتون چیه؟
سرعت دانلودش چقدره؟
توی ساعت دانلود رایگان سرعت دانلود افت میکنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

mahdi1629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
سلام دوستان
می خواستم بدونم سروریسهای دارای هدیه شبانه شامل دانلود رایگانه و ساعت شبانش چگونست یا ساعت هدیه بصورت یک سوم حصاب میشه

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
اولين مرکز فروش فايل بصورت حجمي با آرشيو بيش از 50 ترابايت

http://118file.com

ديگر نگرانِ هدر رفتنِ زمان براي پيدا کردن فايلهاي مورد نظرتان نباشيد. آرشيو جامع 118 فايل در هر زمينه اي، فايل و پکيج هاي مطلوب شما را با کيفيت بالا ارائه ميکند.

118 فايل اولين مرکز فروش فايل بصورت حجمي (هر گيگابايت فقط 1200 تومان بدون هزينه جداگانه براي DVD ها) با آرشيو اطلاعاتي طبقه بندي شده بيش از 50 ترابايت در زمينه هاي ذيل، آماده ارائه خدمات به شما دوست عزيز مي باشد.

- نرم افزار و بازي هاي کاربردي

- آموزش هاي دانش آموزي و دانشجويي و هنر

- مهارت هاي کامپيوتر، طراحي و برنامه نويسي

- فيلم، سريال، انيميشن و صوت براي کودکان و بزرگسالان

- امور بانوان، همسرداري و هنر هاي خانه داري

- پزشکي و سلامت طب نوين و طب سنتي

- کسب و کار و اشتغال زايي

کافيست پس از انتخاب محصول مورد نظرتان، مشخصات خود را درج کرده و نهايتاً ظرف مدت 3 روز کاري درب منزل دريافت کنيد؛ هموراه ميتوانيد هزينه بسته مورد نظرتان را درب منزل بپردازيد.

لازم بذکر است تمامي محصولات اين وب سايت داراي بسته بندي ضد ضربه، گارانتي و ضمانت برگشت محصول هستند.

همچنين مي توانيد سفارش دانلود فايل داده و برروي مرغوبترين نوع DVDها درب منزل دريافت کنيد (باز هم بدون پرداخت هزينه جداگانه براي DVD ها)
عالیه این

parswebdesign

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان قضیه این بسته های انرژی چیه؟ 1 ماه زده 10 گیگ! فقط میشه از اینستاگرام استفاده کرد یا اینکه به صورت کلی از همه چیز؟
po.JPG

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513

mahdi1629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
بعد از دو سال که از مخابرات سرویس داشتم دوباره از پارس انلاین سرویس گرفتم تو این یک هفته ای که دارم استفاده می کنم برای کمک به دوستانی که می خوان بیان پارس چند تا نکته بگم
سرویسی که گرفتم 2 مگ با 6 گیگ حجم
معایبی که دیدم:
1-شدیدا حجم دزدی داره (بعد از 2 روز که مدام حجم مصرفی روچک کردم درست شد و حالا داره درست کم می کنه)
۲-سیستم گزارش مصرف عوض شده و شما نمی تونید میزان مصرف تو هر اتصال رو ببینید جالب اینجاست که طبق گزارش مصرف من تا بحال 8 گیگ حجم روزانه مصرف کردم و 2.5 گیگ از حجمم باقی مونده
۳-مدام دیس کانکت داره بعداز اینکه چند دقیقه از اینترنت استفاده نمی کنید دیس کانکنت میشه که دلیلش فروش سرویس بیش از ظرفیتشونه

خوب وقت مزایا شد:
تنها مزیت پارس تو این مدت دانلود شبانشه که برای افرادی مثل من که زیاد فیلم و سریال دانلود می کنن عالیه من یه بسته انرژی 8 تا 10 نامحدود هم گرفتم که در مجموع هر شب 34 تا 36 گیگ دانلود میکنم

Last edited:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
چند شب زنگ زدم های وب که پورت خالی نداشت اما امشب زنگ زدم شاتل که خوشبختانه امشب یه پورت خالی داشت و سریع سفارش دادم.
یه طرح هم داشت ظاهرا فقط تا امشب وقت داشت و سریع سفارش دادم.
رفتم پارس آنلاین هم درخواست جمع آوری سرویس کردم.
واقعا پارس آنلاین افتضاح شده بود. اواخر سرعت از اینترنت ۵۱۲ مخابرات هم پایین تر بود در حد ۴۰۰ شده بود سرعت دانلود ۴۰ !
خاک تو سر این مملکت که یه اینترنت گرفتن آدم رو بیچاره میکنه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب به سلامتی!! های وب پارس انلاین رو خرید....حالا ما که مشترک هستیم تکلیفمون چیه؟ یعنی های وب سرویساش بهتره یا باید بریم سراغ شاتل؟

من 256 نامحدود دارم ماهی هم 40-50 گیگ دانلود میکنم....امیدوارم دستکاری قیمتی یا حجمی نکنن سرویساشونو

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
درود بر شما

من میخوام برای یکی از آشنایان در مرکز مخابراتی شهید آیت منطقه 7 اینترنت بگیرم

از کدام شرکت بگیرم که سرعت خوب، طرحهای مختلف و قیمت مناسبی داشته باشه و حجم دزدی هم نداشته باشه

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
57592756.jpg

سرویس های جدید بدون محدودیت حجم ؟؟؟؟؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
نظرتون در مورد سرویس های پیشگامان چیه ؟

haftir

Registered User
لایک‌ها
470

pbx9798

Registered User
لایک‌ها
150
جشنواره پارس انلاین که 1000 گیگ میده چند گیگش ترافیک داخلی و چند گیگش بین الملل هستش ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
پارس انلاین دوباره تعرفه های خودش رو عوض کرد و همون مال دو روز پیش رو گذاشت.....الان بدترین و ضعیف ترین پیشنهاد مال پارس انلاینه

دیگه فکر کنم آخراشونه...کارشون تمومه دیگه....

شاتل سرویس 8 مگ با 80 گیگ ترافیک مصرف بین الملل رو میده 50 تومن بعد پارس انلاین 8 مگ با 48 گیگ ترافیک میده 55 تومن....

خوش باشید واقعا.....دیگه موقع مهاجرته به شاتل....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
جالبه توی پیج اینستاگرامشون همه ریختن دارن اعتراض میکنن همه رو هم از دم دارن بلاک میکنن....چی بگم واقعا.....مردم احمق که نیستن که...خب میبینن مقایسه میکنن فرض کن ما رو هم بلاک کردی کار درست میشه اخه...من 20 ام سرویسم تموم بشه درخواست تخلیه میدم....بلاک کنید...بلاک کنید

Colored

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
توی طرح اینترنت غیر حجمی سرعت رو آوردن پایین، خیلی داغونه من ماه پیش گرفته بودم و الان دوباره تمدید کردم

به خیال خودم که مثل قبله اما سرعت افتضاح شده، آیا سرویس جدید گرفتید از شما هم همینطوره؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
من نه هنوز تمدید نکردم 20 ام اذر مهلت تمدید من هست ولی اگه تعرفه هاشونو درست نکنن نمیگیرم میرم مخابرات یا شاتل.....پول زیادی ندارم بدم پارس انلاین نصف ترافیک بقیه رو بگیرم ...میرم مخابرات احتمال زیاد.

بالا