برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

rasool26

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوستان لطفا یه اکسچنجر معتبر برا تبدیل اینا به بیت کوین
pivix
reddcoin
Doge
بهم معرفی کنید که قیمت و کارمزدش خوب باشه ممنون میشم

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
ببینید باید یا مستقیم از صرافی های ایرانی بخرید اگه برای فروش دارن یا مثلا اثریوم یا بیت کوین بخرید توی صرافی خارجی تبدیل به لایت کوین بکنید.

ممنون از پاسختون
منظورتون صرافیهای آنلاین هست یا صرافی های فروش ارز در سطح شهر ؟ بعد کلا اگر بخرم خرید و فروشش آسون هست در صورت نیاز ؟ نمیشه مستقیم از صرافیهای خارجی خرید کرد ؟ صرافی خارجی برای خرید کدوم هست که مطمئن هم باشه چون خارج ایران زندگی می کنم میخوام ببینم امکان خرید مستقیم دارم یا خیر . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
ممنون از پاسختون
منظورتون صرافیهای آنلاین هست یا صرافی های فروش ارز در سطح شهر ؟ بعد کلا اگر بخرم خرید و فروشش آسون هست در صورت نیاز ؟ نمیشه مستقیم از صرافیهای خارجی خرید کرد ؟ صرافی خارجی برای خرید کدوم هست که مطمئن هم باشه چون خارج ایران زندگی می کنم میخوام ببینم امکان خرید مستقیم دارم یا خیر . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
خواهش.مقصود ایکسچنج های انلاین هست.برای خارج باید حساب بانکی و مستر کارت داشته باشید.توی امریکا مثلا coinbase هست ولی برای ایرانی ها تحریمه باید ملیت دیگه ای هم داشته باشید.ولی مثلا با ای پی ایران و شماره موبایلی که میدید اگه از ایران باشه حسابتون رو می بنده.ولی اگر نباشه بعید می دونم بفهمه که ایرانی هستید.خلاصه این معرفترین سایت برای خرید مستقیم هست.ولی جاهای دیگه هم هست مثلا Bitfinex که یکی از بزرگترین ایکسچنج های دنیا هست (با ایران و امریکا مشکل داره).می تونید از طریق حساب بانکی یا مسترکارد(مطمین نیستم مستر کارت بپذیره) یورو یا دلار وارد اکانتتون بکنید و بعد باهاش کوین بخرید.البته برای این کار فکر می کنم مدارک هم می خوان.خودتون توی یتویوب هم یه مقدار سرچ کنید بیشتر دستتون میاد.

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
ممنون از پاسختون
کوین بیس لیست کشورها و روش های موجود رو لیست کرده و داره .

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
خواهش.مقصود ایکسچنج های انلاین هست.برای خارج باید حساب بانکی و مستر کارت داشته باشید.توی امریکا مثلا coinbase هست ولی برای ایرانی ها تحریمه باید ملیت دیگه ای هم داشته باشید.ولی مثلا با ای پی ایران و شماره موبایلی که میدید اگه از ایران باشه حسابتون رو می بنده.ولی اگر نباشه بعید می دونم بفهمه که ایرانی هستید.خلاصه این معرفترین سایت برای خرید مستقیم هست.ولی جاهای دیگه هم هست مثلا Bitfinex که یکی از بزرگترین ایکسچنج های دنیا هست (با ایران و امریکا مشکل داره).می تونید از طریق حساب بانکی یا مسترکارد(مطمین نیستم مستر کارت بپذیره) یورو یا دلار وارد اکانتتون بکنید و بعد باهاش کوین بخرید.البته برای این کار فکر می کنم مدارک هم می خوان.خودتون توی یتویوب هم یه مقدار سرچ کنید بیشتر دستتون میاد.
دیگه با شخص کار نمیکنه شما باید شرکت باشید

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
این افرادی که توی بلاک چین مثلا فرهاد اکسچنح بیت کوین دارن چطور میتونن فورک هاشون رو بگیرن؟

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
@javadth
فرق wave با اتر در چی هستش ؟
یکم کلا راجبش توضیح میدی ؟
کیف و سیستم جدیدش 22 دسامبر میاد ؟

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
این افرادی که توی بلاک چین مثلا فرهاد اکسچنح بیت کوین دارن چرا میتونن فورک هاشون رو بگیرن؟
منظورتون این هست که چرا میتونن یا چطور میتونن ؟
وقتی شما یه جا ببیت داری و دست خودت نیست یا بهتر بگم کلید کیف پولی که بیتکوینت داخلش هست دستت نیس پس نمیتونی ادعا داشتن بیتکوین کنی! و کوین فورک شده بهت تعلق نمیگیره مگه اینکه کسی که بیتت پیشش هست لطف کنه کوین فورک شده رو نخوره و بهت بده حالا فرهاد میده یانه نمیدونم
منتهی بهتر نری زیاد طرفش اینو میدونم :)

mohsen19x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ... دوستان hitbtc.com امن و مطمین هست ؟؟؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
@javadth
فرق wave با اتر در چی هستش ؟
یکم کلا راجبش توضیح میدی ؟
کیف و سیستم جدیدش 22 دسامبر میاد ؟

فرقشون رو میتونی توی سایت هاشون پیدا کنی چون منم زیاد تا الان روشون تحقیق نکردم

ولی wave میخواد پلت فرم خودش رو پیاده کنه و این یعنی ارزش توکن هاش بالا میره اگر کسی بخواد ICO بخره قطعا باید Wave داشته باشه دیگه ؟

rezer

Registered User
لایک‌ها
428
دوستان حواستون به bch و btg باشه
قبل از اوج گیری بیتکوین معمولا فورک هاش یه پامپ اساسی میکنند و البته زود هم پایین میایند
باید یه جورایی "موج سوار" قهاری باشید وگرنه خطری هستند

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110

درود
ممنون از پاسخ مجددتون . توی coinbase ثبت نام کردم . من دو سه هفته پیش سوال مشابه از دوستان فعال در این بخش پرسیدم متاسفانه دوستان وقت راهنمایی نداشتن فکر کنم دو سه هفته پیش اوضاع برای خرید بهتر بوده احتمالا . اکسچنجر ایرانی هم معتبر اگر میشناسید ممنون میشم بهم معرفی کنید در صورت نیاز از اون استفاده کنم .
سپاسگذارم از راهنماییتون

بالا