برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
هازارد توپ رو تقریبا از رو قوس وسط زمین گرفت و همینطور رفت تا دم دروازه
فرض کنیم میانه زمین اشتباه کرد. مدافع این همه فرصت داره داره بازیکن رو مشایعت میکنه

بعد هازارد رفت زاویه رو تنگ کرد. به جای اینکه بره جلش وایسه تکل میره به اون شکل پنالتی میده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلا حقمون باخت نبود. اصلا!
اشتباه جونز فاجعه بود و هیچ جای دفاعی نمیذاره،
مورینیو گفته بود به خاطر جام جهانی دفاعایی که تیمشون تو جام جهانی هست رو بازی میده، الان که دیگه مشخص شده ترکیبا نمیدونم چرا بایی باید رو نیمکت میشست :/ با فاصله بهترین مدافعمونه.
واقعا بد شانس بودیم، چلسی بعد گل حتی دنبال ضد حمله هم نبود دیگه، ما هم خوب حمله کردیم، ولی نتونستیم گل بزنیم،
برای فصل بعد یه دفاع وسط و یه دفاع چپ واجبه، بعد از اون یه دفاع راست.
تو حمله هم وینگر راست و بسته به خروجی های باشگاه جایگزین برای اونها

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
در کل ترجیح میدم اینجوری ببازیم تا بخوایم جوری که چلسی برد ببریم، مطمئنم اگه با اون سبک برده بودیم هم الان همینجا همین انتقادا میبود.
امیدوارم تو نقل و انتقالات خوب عمل کنیم، مورینیو فعلا هست و قرار نیست جایی بره، لااقل امیدوارم با داشتن مهره هایی که میخواد فصل بعد بتونیم برای لیگ بجنگیم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این فصل هم تمام شد...
بدون جام هم برای تیم تمام شد...
مورینیو باید تیم رو جمع کنه، آت آشغال های زیادی تو تیم هستن که باید با بازیکنهای با کیفیت جایگزین بشن، در خط دفاعی، فاجعه هستیم، دفاع میانی غیر از بایی و روخو، میشه گفت که لیندلوف و اسمالونگ و جونز، همه در یک سطح هستن، شاید واسه داشتن ذخیره در تیم، به درد بخورن، به شکلی که قیمتها بالا رفته، امکان جایگزین کردن چند دفاع میانی، وجود نداره و جایی که باید ثبات باشه درحقیقت، همین زوج خط دفاعی هستش، پس انتظار خرید و جابجایی زیادی نباید داشته باشیم اگه مربی عاقل باشه...
اما اصل قضیه، دفاع های کناریمون هستن هم چپ و هم راست که فقط والنسیا و یانگ رو داریم، که در بهترین حالت یه وینگ بک خیلی نرمال هستن، بقیه رو مثل دارمین و شاو و بلیند رو حتی بازیکن منچستر، من حساب نمیکنم و نباید هم تو منچستر میبودن تو این 3-2 فصل، هم جا گرفتن تو تیم و هم حقوق مفت گرفتن و مانع خرید بازیکن با کیفیت شدن واسه این قسمت و فقط هم حاشیه داشتن واسه تیم(باز بلیند و دارمین خیلی آرومتر بودن) ولی شاو رو با اوردنگی که هیچ با 100 اوردنگی باید بیرون انداخته بشه...
یانگ و والنسیارو فقط واسه نیمکت نگه داریم...
تو خط میانی به شکل عادی، مشکل داریم و حداقل باید 2تا هافبک به تیم اضافه کنیم، ولی الان که کریک بازنشست شد، فلینی هم که داره ناز میکنه واسه و نمیخواد تمدید کنه، بازیکنی که اصلا نباید در این تیم میبود و 3 فصل پیش باید بیرون انداخته میشد، رو اگه خدا بخواد نخواهیم داشت فصل دیگه، پس حداقل باید 2تا هافبک دیگه بخریم که جایگزین همین بازیکنهایی بکنیم که از تیم جدا شدن، یعنی رسما حداقل باید 3 هافبک به تیم اضافه بشن تو این تابستون...
اون جلو هم خیلی مشکل داریم، لوکاکو تنها مهاجممون هستش که عملکردش در نیمه دوم فصل، فاجعه بود، با رفتن زلاتان، هر موقع از رشفورد و مارسیال بعنوان مهاجم تو این 2 فصل استفاده کردیم، یا باختیم یا به زور مساوی گرفتیم!!!!!
وینگر راست اصلا نداریم، ماتا بازیکن عادی بوده در این 3 فصل، این فصل که دیگه فاجعه شده، لینگارد هم هرچقدر خوب عمل کنه، بازیکن اون پست نیست و در حد اون پست منچستر نیست، عملکرد رشفورد هم به شدت روی اعصاب بوده تو این چند هفته...
مارسیال باید فروخته بشه که حداقل جا برای بازی رشفورد بهتر باز بشه و یه وینگر راست با درآمدش خریده بشه، حالا فروش رشفورد هم به نظرم خیلی بد نمیتونه باشه با این عملکردی که داره، یا حداقلش اینه که یکی از این دو بازیکن رو قرضی به تیم بدیم، حالا معلوم نیست که چطور میشه، با توجه به فصل آخر قرارداد مارسیال، بعید میدونم که همچین چیزی عملی باشه، مگه اینکه قراردادش تمدید بشه که ظاهرا نمیخواد تمدید بکنه...
پپپپپپپپیییییییفففففففففف...:confused::confused::confused::confused:
پست رو که میخونم، میفهمم که تیم چه فاجعه ای هستش، یعنی حتی تو یه قسمت ترکیب تیم، یه بازیکن فیکسی که بشه بهش اطمینان کرد، نداریم، غیر از پوگبا و ماتیچ و سانچز و لوکاکو(باز این هم با ارفاغ) و دخیا، رسما 6 بازیکن دیگه تیم، یه سری بازیکن نرمال و ضعیف هستن که اصلا در مقایسه با تیمهای دیگه که هر فصل رکورد نقل و انتقالاتی میزنن، اصلا قابل تحمل نیست...:general710::general710::general710::general710:

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بعد جام جهانی دوباره بازار نقل و انتقالات داغ میشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شایعات میگه که فلینی پیشنهاد از میلان(نمیدونم گتوزو چی فکر میکنه؟؟؟) داره و خدا کنه که جواب مثبت بده و بره!!!!!!!!
میگن که به دنبال چند خرید درسته حسابی هستیم، باشگاه خیلی ساکته در این مورد، وودوارد داره پشت پرده یه کارایی میکنه...
این همه شایعه شد که بعداز فینال حذفی، ساندرو رو رسما اعلام میکنن، ولی انگار خبری نیست، فکر میکنم بعداز ری...دن تو فینال، مورینیو به این نتیجه رسیده که خیلی بیشتر از این باید خرج کنه و دور خرید 50 میلیونی ساندرو رو خط کشیده!!!!!
نمیدونم که چرا نمیریم سراغ بازیکنهای جوون کم قیمت!!!
ساندرو همین الان 27 سالشه، ژانویه هم میره تو 28 سال، مورینیو بخواد همینجوری ادامه بده، تیم ساختنش به درد بادمجون هم نمیخوره...
2 فصل اول واسم قابل قبول بود، خریدهایی که سنشون بالا بود، چون میخواست به تیم یه اعتباری بده و میتونستم قبول کنم که خریدهاش، موقتی هستن، ولی این تابستون هم بخواد خریدهای اینجوری 28-30 ساله داشته باشه، باید بگم که خاک بر سرش...
شایعه دیگه در مورد ویلیان هستش که واقعا باید فصل پیش از چلسی میگرفتیمش، بازی آنچنانی بهش نمیرسه و راحت میتونه مثل یه سانچز دیگه باشه تو زمین، خوبیش اینه که هم سمت راست میتونه بازی کنه و هم سمت چپ و پشت مهاجم هم خوب هستش، من که باهاش خیلی حال میکنم...
اما شایعه دیگه میگه که به دنبال خرید 2تا مدافع میانی هستیم!!!!!! مدافع های کناری چی؟؟؟؟ به نظر من که مدافع های کناری، مهمترین خریدهامون هستن...
باز هم شایعات میگه که ساویچ، جورجینیو و فرد، گزینه های خط میانیمون هستن، من نمیدونم کلا فقط یه هافبک میخوایم بگیریم؟؟؟؟ مسخرست...
رومرو بدبخت هم بخاطر مصدومیت زانو، جام جهانی رو از دست داد!!!!!!!
مگه همین هفته پیش بازی نکرد؟؟؟ چطور شد که دوباره مصدوم شد؟؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اخبار و شایعات میگه که فرد هفته دیگه برای پشت سر گذاشتن تست های پزشکی به شمال انگلیس میره...
میگن که 53 میلیون پوند داریم میخریمش، البته اگه آخرین لحظه سر از سیتی در اورد، تعجب نکنید...
سیتی هم 75 میلیون پوند داره محرز رو میخره...
همچنین شایعات میگه که آلدرویلده رو داریم میگیریم واسه حل کردن مشکلات خط دفاعیمون...
نمیدونم که چرا خبر درسته حسابی بابت خرید وینگ بک بیرون نمیاد...:mad:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
من هم ویلیان رو دوست دارم ولی همون مشکلی که گفتی رو داره. تابستون 30 ساله می شه. باید به گزینه های دیگه فکر کرد.
شایعه دیگه در مورد ویلیان هستش که واقعا باید فصل پیش از چلسی میگرفتیمش، بازی آنچنانی بهش نمیرسه و راحت میتونه مثل یه سانچز دیگه باشه تو زمین، خوبیش اینه که هم سمت راست میتونه بازی کنه و هم سمت چپ و پشت مهاجم هم خوب هستش، من که باهاش خیلی حال میکنم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من هم ویلیان رو دوست دارم ولی همون مشکلی که گفتی رو داره. تابستون 30 ساله می شه. باید به گزینه های دیگه فکر کرد.
آره متوجه هستم محمد جان، واسه همین، اون حرفارو زدم...:general710:
واسه دوستانی که نمیدونن تیرنی کی هستش، طرفداری یه مطلب جالب زده، بد نیست بخونیدش:
https://www.tarafdari.com/node/982661
جالبه امروز خیلی اخبار زیادی بیرون اومد، امری سرمربی آرسنال شد، آنجلوتی سرمربی ناپولی، ساری بدون تیم؟؟؟ میگن که شاید مربی چلسی بشه...
یه خبر دیگه هم در مورد گریزمن هستش که میگن پیشنهاد تمدید قرارداد اتلتیک رو قبول کرده، اینجوری احتمالا قیمت خریدش میره بالای 200 میلیون...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
گریزمن که شکر اودین دیگه از لیست ما خارج شده و اون دیگه مشکل بارساست :دی
آلدرویرلد هم مدافع خیلی خوبیه، قطعا خیلی کمک میکنه به خط دفاعمون

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب فرد در حال تقریبا رسمی شدن هستش، اسکای و چند منبع دیگه هم اعلام کردن که خط هافبک سال آیندمون رو فرد و پوگبا و ماتیچ تشکیل میدن، واسه خودش یه پا اریکسن هستش، فقط باید بتونه با فوتبال پرفشار انگلیس، خودش رو نشون بده...
آلدرویرلد(آلدرویلده}{آلدروایدرلده:confused::D:p ) هم که انگار با توجه به تمدید نکردن قراردادش، از زمستون میدونسته که میخواد به منچستر بیاد و قبلا مذاکتراتش انجام شده و در حال تمام شدن هستش، فقط میگن که تاتنهام 75 میلیون پوند واسش میخواد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused: مگه میشه واسه یه بازیکنی که یک فصل از قراردادش بیشتر نمونده، اینقدر بخوایم پرداخت کنیم؟؟؟ متوجه نشدم که پوچتینو، چرا این فصل به سانچز بازی میداده و این رو مینشونده رو نیمکت؟؟؟
غیر از این شایعات، شایعه کانسلو و سیدیبه هم هستش واسه وینگ بک بالاخره!!!!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
اما انتقال دارمین به یووه، تقریبا داره کارش تمام میشه، میگن که مارسیال هم اکانت توییترش رو خالی کرده و انگار خودش رو برای رفتن به باشگاه دیگه ای، آماده میکنه، به درک، بازیکن بی تعصب و بدون انگیزه که میخواد فقط فیکس بازی کنه و هیچ خیری تو زمین نداره، بندازن به یه تیمی، خیلی خوب میشه، البته با بازی هایی که رشفورد تو چند وقت اخیر کرده، رشفورد رو هم بهتر از مارسیال نمیبینم، ولی حداقلش اینه که رشفورد به تیم های بزرگ انلگیس خوب گل میزنه و بیشتر بردهای این چند فصلمون رو مدیون رشفورد هستیم روبروی این تیم ها...
اما خبر دیگه هم از مانژوکیچ هستش!!!!!! شاید بعنوان مهاجم ذخیره، خریدش بد نباشه که با دارمین عوضش کنیم...
خیلی جالبه که دی مارتزیو گفته که منچستر حالا که فرد رو خریده، به دنبال خرید ساویچ گرونقیمت که برچست 150 میلیونی روش گذاشتن، نیست و دنبال پیگرینی جوون رم افتاده!!!!!
باز هم این اخبار و شایعات امید بخشه...

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
ویلیان چلسی هم مثل اینکه علاقه مند هستش بیاد منچستر به نظرم بازیکن خوبی هستش
کاش بخوان هزینه کنن اریکسن رو هم بگیرن خوب بازیکنی هستش

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شایعات میگه که تاتنهام به جای آلدرویرلد، مارسیال رو میخواد!!!!!!!!!!!!!!
منچستر هم بهش گفته، بهمین خیال باش...
اگه مارسیال رو میفروشیم، باید به یه تیم غیر انگلیسی باشه، ظاهرا منچستر اعلام کرده مارسیال فروشی نیست و اگه میخواد این تابستون از منچستر جدا بشه، باید خودش درخواست جدایی بده...
میگن اگه نتونیم مانژوکیچ رو بگیریم، میریم سراغ آرناتوویچ، بازی ازش تو ذهنم نیست، ولی همین که لوکاکو بفهمه که خوب نباشه، میشینه رو نیمکت، خیلی خوب میشه...
میگن که اتلتیک میخواد فابینیو رو بخره، جالبه که 3 فصله که شایعه انتقال فابینیو به 3 تیم مختلف اومده، زمانیکه منچستر رو همیشه یه تیم خواهان فابینیو اعلام میکردن، ولی آخر تابستون، به هیچکدوم از این تیمها، نرفته!!!! پس امسال هم اصلا بهش فکر نکنید که بیشتر شبیه جوک شده، ولی باید بگیم که یه بازیکن مثل فابینیو احتیاج داریم، وقتی درخت و کریک رفتن، مگه اینکه بخوایم به مک تامینی اعتماد کنیم فقط...
هیچ خبر و شایعه دیگه ای هم نیست...
احتمالا باید منتظر جام جهانی باشیم تا شاید ستاره جدیدی ازش در بیاد...
البته یه چرت و پرت روزنامه های انگلیسی نوشته بودن که با 78 میلیون پوند، میخوایم داگلاس کاستارو از بایرن بخریم!!!!!!!!!!!!

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
شایعات میگه که تاتنهام به جای آلدرویرلد، مارسیال رو میخواد!!!!!!!!!!!!!!
منچستر هم بهش گفته، بهمین خیال باش...
اگه مارسیال رو میفروشیم، باید به یه تیم غیر انگلیسی باشه، ظاهرا منچستر اعلام کرده مارسیال فروشی نیست و اگه میخواد این تابستون از منچستر جدا بشه، باید خودش درخواست جدایی بده...
میگن اگه نتونیم مانژوکیچ رو بگیریم، میریم سراغ آرناتوویچ، بازی ازش تو ذهنم نیست، ولی همین که لوکاکو بفهمه که خوب نباشه، میشینه رو نیمکت، خیلی خوب میشه...
میگن که اتلتیک میخواد فابینیو رو بخره، جالبه که 3 فصله که شایعه انتقال فابینیو به 3 تیم مختلف اومده، زمانیکه منچستر رو همیشه یه تیم خواهان فابینیو اعلام میکردن، ولی آخر تابستون، به هیچکدوم از این تیمها، نرفته!!!! پس امسال هم اصلا بهش فکر نکنید که بیشتر شبیه جوک شده، ولی باید بگیم که یه بازیکن مثل فابینیو احتیاج داریم، وقتی درخت و کریک رفتن، مگه اینکه بخوایم به مک تامینی اعتماد کنیم فقط...
هیچ خبر و شایعه دیگه ای هم نیست...
احتمالا باید منتظر جام جهانی باشیم تا شاید ستاره جدیدی ازش در بیاد...
البته یه چرت و پرت روزنامه های انگلیسی نوشته بودن که با 78 میلیون پوند، میخوایم داگلاس کاستارو از بایرن بخریم!!!!!!!!!!!!
داگلاس کاستا یه بازیکن متوسطه. من که یه چیزی در حد ماتا یا لینگارد می بینمش. نهایتش یه ذره سرعت بهتری داره نسبت به ماتا و چپ پا بودنش هم نسبت به لینگارد مزیته. ولی این قیمتی که گفتی حماقت محضه. چند فصلی هم هست که پیشرفت خاصی ازش دیده نمی شه حتی توی یووه که فیکس بازی می کنه. سگ همون ویلیان شرف داره بهش.
این لمار نمی خواد بالاخره از موناکو بکنه بره؟! :general106: البته اون قدر هم بازی ازش ندیدم ولی به هر حال این که جلوتر از مارسیال و کومن به تیم ملی دعوت می شه خودش معنی داره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آرناتویوچ خیلب با استعداده، ولی بیشتر از اون مغروره و هنوز هیچی نشده فکر کرده رونالدوئه!
البته پست اصلیش وینگ چپه و تقریبا همیشه هم اونجا بازی کرده،
تو پست خودش که همینجوریش هم بیش از حد بازیکن داریم،
منطقی هم نیست یه وینگر بخریم برای بکاپ مهاجم نوکمون :/
لبته یه چرت و پرت روزنامه های انگلیسی نوشته بودن که با 78 میلیون پوند، میخوایم داگلاس کاستارو از بایرن بخریم!!!!!!!!!!!!
مگه قطعی نرفت یووه این؟
بازیکن خیلی خوبی بود نمیدونم چرا یهو پیشرفتش قطع شد :|

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آرناتویوچ خیلب با استعداده، ولی بیشتر از اون مغروره و هنوز هیچی نشده فکر کرده رونالدوئه!
البته پست اصلیش وینگ چپه و تقریبا همیشه هم اونجا بازی کرده،
تو پست خودش که همینجوریش هم بیش از حد بازیکن داریم،
منطقی هم نیست یه وینگر بخریم برای بکاپ مهاجم نوکمون :/

مگه قطعی نرفت یووه این؟
بازیکن خیلی خوبی بود نمیدونم چرا یهو پیشرفتش قطع شد :|
والله من هم نمیدونم، تو سایتهای مختلف دیدم که هنوز بازیکن بایرن حساب میشه، پس قرضی این فصل داشته بازی میکرده!!!
@sms.moosavi محمد جان، کاستا شاید بازیکن خیلی با کیفیتی نباشه، ولی هر جوری حساب کنی، از ماتا خیلی بهتره، ماتا وقتی بازی میکنه، رسما یه لول از فلج بدتر میشه سمت راستمون، کاستا حداقلش اینه که سرعت و شوت و دریبل رو داره که تو انگلیس خیلی خوب جواب میده، لینگارد بدبخت هم خیلی وقته که اونجا بازی نکرده...
اما اصل قضیه اینجاست که این یه شابعه روزنامه های انگلیسی بود... اصلا بهش توجه نکن.
تا ببینیم که چه اتفاقی میوفته تا بعداز جام جهانی، فعلا شایعات تقریبا همشون خوابیده...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امروز صحبت داگلاس کاستا هم بوده

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
والله من هم نمیدونم، تو سایتهای مختلف دیدم که هنوز بازیکن بایرن حساب میشه، پس قرضی این فصل داشته بازی میکرده!!!
@sms.moosavi محمد جان، کاستا شاید بازیکن خیلی با کیفیتی نباشه، ولی هر جوری حساب کنی، از ماتا خیلی بهتره، ماتا وقتی بازی میکنه، رسما یه لول از فلج بدتر میشه سمت راستمون، کاستا حداقلش اینه که سرعت و شوت و دریبل رو داره که تو انگلیس خیلی خوب جواب میده، لینگارد بدبخت هم خیلی وقته که اونجا بازی نکرده...
اما اصل قضیه اینجاست که این یه شابعه روزنامه های انگلیسی بود... اصلا بهش توجه نکن.
به هر حال من همون بیل و ویلیان رو با سن و سال بالاشون ترجیح می دم به کاستا.
فعلا فکر کنم خرید فرد و الدروایرلد قطعی باشه. فرد رو باید زودتر قطعی کنن چون درسته قیمتش همون 60 میلیون یوروعه ولی برزیل تو جام جهانی تیم خوبی داره و اگر بتونن نتیجه بگیرن خیلی خواهان پیدا می کنه.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
زن: امشب زودتر برگرد خونه، گفتم مامانم اینا برای شام بیان.
مرد: خانم یادت رفته مثل اینکه، امشب فینال جام باشگاه های اروپاست.
زن: من کاری به این حرفا ندارم. شب زود بیا خونه.
مرد: خانم ناسلامتی امشب من داور فینالم.
زن: اونش دیگه به من ربطی نداره. زودتر بازی رو تمومش کن، میدونی که بابام حوصله نداره تنها بشینه تو اطاق پذیرایی.
مرد: ای بابا. خوب باشه ببینم چیکار میتونم بکنم.
و اینگونه بود که در بازی که دو بازیکن مصدومش پنج دقیقه گریه کردند و بعد از زمین بیرون رفتند، کلا شش دقیقه وقت اضافه گرفته شد.

بالا