برگزیده های پرشین تولز

آیا شما استرالیا را برای ادامه تحصیل می پسندید ؟

• Total voters
    12

vahidkavosh65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
من تازه با این سایت آشنا شدم امیدوارم به من تازه وارد کمک کنید
من کارشناسی شیمی دارم و برای ارشد یا دکترا میخوام رشته جامعه شناسی یا مدیریت بازرگانی بخونم
کشور مورد نظرم هم بیشتر کشورهای نروز یا فنلاند یا سوئد هست
آیا از این کشورها برای رشته جامعه شناسی یا مدیریت میتونم پذیرش بگیرم؟ کدوم دانشگاهشون برای این رشته ها پذیرش میدن؟
اگر کسی درباره موارد زیر هم اطلاعاتی داره بهم بگه
1-بازار کار این رشته ها در خارج
2-آیا در این کشورها همزمان با تحصیل میشه کار هم کرد؟
3- کدوم یکی از این کشورها از نظر هزینه تحصیل و زندگی ارزونتر هستند؟
4-اگر تحصیل در این کشورها برای رشته ها ی جامعه شناسی یا مدیریت بازرگانی مناسب نیستند چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟
خواهشا هرکس اطلاعاتی در این زمینه ها داره بهم کمک کنه چون خیلی لازمشون دارم

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
از دانشگاه های معتبر خارجی می شه مدرک غیر حضوری گرفت؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
کی کجا میتونه ببره ؟

omidnike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من معذرت میخوام نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یانه ولی اگه کمک کنید ممنون میشم خیلی وقته که دنبالشم ولی جواب نگرفتمن
من 19 سالمه
کارت معافیت از سربازی هم دارم
دیپلم دوره متوسطه رشته کامپیوتر 89-88 رو دارم
هزینشم دارم
فقط زبان انگلیسیم تعریفی نداره
خواهش میکنم بگید با این شرایط میتونم خارج از کشور تحصیل کنم کشورشم فرقی نداره کانادا انگلستان امریکا مالزی اتریش
اگه میتونم باید چیکار کنم چا اقدامی انجام بدم ؟
اگرم نه چرا نمیتوم و باز باید چه اقدامی انجام بدم
ممنون میشم اگه کمک کنید

sapientia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
دوستان من مدرک کارشناسی ارشد فلسفه از دانشگاه سراسری دارم ، اما مدرک کارشناسی من از حوزه علمیه بوده( که باهاش کنکور ارشد شرکت کردم)
میخواستم بدونم اگر بخوام از دانشگاه های خارج از کشور پذیرش بگیرم با وجود این مساله امکانش هست یا خیر؟
یعنی اینکه مدرک کارشناسیم از دانشگاه نبوده آیا مشکلی برام درست میکنه ؟
اصلا همچین فردی رو پذیرش میکنن؟
لطفا اگر کشورهای مختلف فرق میکنه در مورد آمریکا ، انگلیس، و فرانسه وضعیت رو بفرمایید.
از راهنماییتون بسیار سپاسگذارم.

majideadib

Registered User
لایک‌ها
85
سلام دوستان من معذرت میخوام نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یانه ولی اگه کمک کنید ممنون میشم خیلی وقته که دنبالشم ولی جواب نگرفتمن
من 19 سالمه
هزینشم دارم
خواهش میکنم بگید با این شرایط میتونم خارج از کشور تحصیل کنم کشورشم فرقی نداره کانادا انگلستان امریکا مالزی اتریش
ممنون میشم اگه کمک کنید
اگه دانشگاه مورد نظرتون به زبان فارسی تدریس کنند مشکلی نیست
در غیر اینصورت برای پذیرش گرفتن از دانشگاه مدرک زبانی رو که دانشگاه اعلام کرده رو باید داشته باشید

majideadib

Registered User
لایک‌ها
85
ما می خایم بریم کانادا ... الان ویزای تحصیلی چه جوری هست ؟

اول توانایی پرداخت هزینه
کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی باید داشته باشید
مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه مورد نظر
داشتن حداقل معدل دانشگاه مورد نظر
یه حساب بانکی با مبلغی که سفارت تعیین میکنه برای اینکه مطمئن بشن شما میتونی از عهده مخارج بر بیای

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
همسرم فوق دیپلم رشته نرم افزار هست. 33 ساله. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی نرم افزار یا IT قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را داریم

1- آیا در مقطع کارشناسی محدویت سنی وجود داره؟
2- آیا اول باید به کالج رفت بعد دانشگاه پذیرش گرفت یا مستقیم هم میشود برای دانشگاه اقدام کرد؟
3- به همراه اجازه/ویزای کار داده میشود؟

4- این سوال خیلی خیلی مهم : آیا برای من و همسرم که کسب و کارمان اینترنتی هست، محدودیتی در کار دانشجویی هست؟

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
ميخواهم مقداري از سرگذشت خود بنويسم تا ديگران كمي بهتر من را شناخته ودر فضايي صمصيمي نسبت به اطلاع رساني در مورد تحصيل در خارج و دانشگاههاي كشورهاي خارجي اقدام كنم.
من در حدود 2 سال پيش بود كه ديپلمم را در رشته تحربي گرفتم و ميخواستم هر طور شده پزشكي بخوانم ولي متاسفانه در دانشگاههاي ايران موفق به انجام اين كار نشدم تصميم گرفتم كه تحقيق كنم و ببينم كه كدام از كشورها و كدام دانشگاهها بهتر است و در اصل به قيف ما ميخورد.خدا وكيلي اگر كه تافل نداشتم هيچ گونه اطلاعاتي كه خوب و موثر باشد پيدا نميكردم.خب بعد رفتم براي تهيه ويزا و پاسپورپ آقا واقعا هر كاري كردم گفتند تا خدمت سربازي نروي نميشود.خب رفت خدمت سربازي و حالا فعلا 16 ماه از خدمت سربازيم گذشته ام در اين 16 ماه توانستم ا طلاعات زيادي به دست بياورم.اما كار ديگري كه كردم اين بود كه با دانشگاههاي زيادي مكاتبه كردم از تمام نقاط جهان وآينده نامه هاي انها را گرفتم در مورد كشورهاي خارجي تحقيق كلي كردم به وزارت علوم رفتم به كنسولگريها رفتم وسي دي هايي را تهيه كردم.
خب من فكر ميكنم كه اطلاعات كاملي را دارم و ميتوانم به ديگران كمك كنم تا ديگر دوستان به اشتباه به چاه نروند و بتوانند موقعيتها را پيشبيني كنند.به هر حال من آماده هر گونه كمكي به دوستان هستم فقط سوالات خود را در اين قسمت بنويسيد و اگر ميخواهي سربي بماند پي ام بدهيد.ضمنا در مورد زبانهايي كه گفتم ميتوانم ديگران را نسبت به كمك آموزشي بودن ياري رسانم

به اقا محمد اونموقع سرت خلوت بود,ميگفتي پي ام بديد
الان پي ام ميدي ميگي قبلا جواب داده شده از بس سرت شلوغه

Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
همسرم فوق دیپلم رشته نرم افزار هست. 33 ساله. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی نرم افزار یا IT قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را داریم

1- آیا در مقطع کارشناسی محدویت سنی وجود داره؟
2- آیا اول باید به کالج رفت بعد دانشگاه پذیرش گرفت یا مستقیم هم میشود برای دانشگاه اقدام کرد؟
3- به همراه اجازه/ویزای کار داده میشود؟

4- این سوال خیلی خیلی مهم : آیا برای من و همسرم که کسب و کارمان اینترنتی هست، محدودیتی در کار دانشجویی هست؟

معمولا بعضي از كشور ها مثل چين سقف رو بيست و پنج سال ميزارن
بقيه رو نميدونم
اگه مدرك زبان داشته زاشي مستقيم ميري نداشته باشي بايد اول بري كالج دو سه ترم بخوني بعد اگه پاس كردي ميري دانشگاه ولي كالج هاي زبان در خارج معمولا به قيمت پول خون ادمي هستند!
مثلا هر ترمش يه چيزي دوربر پنج هزار دلار!
در كار,اگه دقيق ميگفتي كارت چيه بهتر بود
مثلا اگه شركت اينا بخاي بزني بله محدوديت هست
ولي نه اگه سايت داري و پولت از تبليغات درمياد نه محدوديتي نيست

Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

lich.king

Registered User
لایک‌ها
39
من سال سوم ریاضی هستم میخوام برا دانشگاه برم سوئد و رشته ی دندانپزشکی بخونم .

اصلا میشه من که معافیت سربازی ندارم برم سوئد ؟

برا پزشکی حتما لازمه دیپلم تجربی داشته باشی یا لازم نیست ؟

شرایط قبولی در دانشگاه ها چطوره اونجا ؟

در کل یه راهنمایی کامل میخوام ببینم چجوریه و اگه شدنیه از الان رو زبانم کار کنم و اگه نمیشه بشینم واسه کنکور بخونم .

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
من سال سوم ریاضی هستم میخوام برا دانشگاه برم سوئد و رشته ی دندانپزشکی بخونم .

اصلا میشه من که معافیت سربازی ندارم برم سوئد ؟

برا پزشکی حتما لازمه دیپلم تجربی داشته باشی یا لازم نیست ؟

شرایط قبولی در دانشگاه ها چطوره اونجا ؟

در کل یه راهنمایی کامل میخوام ببینم چجوریه و اگه شدنیه از الان رو زبانم کار کنم و اگه نمیشه بشینم واسه کنکور بخونم .

اولا چرا سوئد؟!ترمي يا ساليش دوازده هزار يوروئه ها!
ثانيا:اگه بتوني قبل از ماه تولد هجده سالگيت از كشور خارج شي بعد از اينكه رفتي دانشگاه با فرستادن مدارك ميشه معافيت گرفت.ولي همينجوري بخاي بري به ليسانس معافيت نميدن
فك كنم اساسا ديپلم تجربي بخاد.نخاد هم شانست از اونايي كه ديپلم تجربي دارن كمتر ميشه
در كل اگه زبانت خوب باشه و امسال هم قرار باشه بري سوم,تحقيق بكن ببين برا كجا ميتوني پذيرش بگيري برا پزشكي
و در ضمن به عنوان گزينه اخر به روماني هم فك كن.فقط گزينه اخر
موفق باشي

lich.king

Registered User
لایک‌ها
39
اولا چرا سوئد؟!ترمي يا ساليش دوازده هزار يوروئه ها!
ثانيا:اگه بتوني قبل از ماه تولد هجده سالگيت از كشور خارج شي بعد از اينكه رفتي دانشگاه با فرستادن مدارك ميشه معافيت گرفت.ولي همينجوري بخاي بري به ليسانس معافيت نميدن
فك كنم اساسا ديپلم تجربي بخاد.نخاد هم شانست از اونايي كه ديپلم تجربي دارن كمتر ميشه
در كل اگه زبانت خوب باشه و امسال هم قرار باشه بري سوم,تحقيق بكن ببين برا كجا ميتوني پذيرش بگيري برا پزشكي
و در ضمن به عنوان گزينه اخر به روماني هم فك كن.فقط گزينه اخر
موفق باشي

چون شنیدم سوئد نسبت به کشور های اروپایی دیگه هزینه تحصیلش کمتره و پذیرش راحتتری داره ؟
مثه اینکه اشتباه شنیدم :دی
جای دیگه ای شما پیشنهاد میدید ؟

زبانم متاسفانه خوب نیست . ولی از الان میخوام دیگه زبان بخونم .

من امسال سال چهارمم . آذر ماه میرم 18 سالگی . پس نمیتونم قبل 18 سالگی برم . معافیت تحصیلی نداریم مگه ؟

Last edited:

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
چون شنیدم سوئد نسبت به کشور های اروپایی دیگه هزینه تحصیلش کمتره و پذیرش راحتتری داره ؟
مثه اینکه اشتباه شنیدم :دی
جای دیگه ای شما پیشنهاد میدید ؟

زبانم متاسفانه خوب نیست . ولی از الان میخوام دیگه زبان بخونم .

من امسال سال چهارمم . آذر ماه میرم 18 سالگی . پس نمیتونم قبل 18 سالگی برم . معافیت تحصیلی نداریم مگه ؟

ئه؟!
پس عين خودمي!
امسال كنكور!!
نه اصلا وقتتو هدر نده.الان ورودي ترم بهار هم تموم شده.پذيرش بگيري بهت معافيت تحصيلي نميدن.عمرا
و بايد بيخيال خارج بشي.علاوه بر اون زبانتم كه ضعيفه.
تنها راهي كه داري اگه وضع ماليت خوب ياشه(ترمي چار پنج هزاز دلار) ميتوني بري كالج زبان خارج كشور هم زبانتو اونجا بهتر كني و هم پذيرش بگيري

poyaweb

Registered User
لایک‌ها
26
من 19 سالمه
هزینشم دارم
ممنون میشم اگه کمک کنید

دوست عزیز من اگر جای شما بودم تحصیل در ترکیه رو انتخاب میکردم.با شرایطی که دارید بهترین گزینه برای تحصیل هست.اگر اطلاعات بیشتری هم خواستید از لینک میتونید کسب کنید.

poop1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان بنده دانشگاه اصفهان مهندسی شیمی میخونم وترم پنجمم هستم میدونم هنوز زوده ولی به سرم زده میخام ارشد رو بورس بشم توی یکی از کشورای اسیای شرقی ترجیحا چین کسی اطلاعاتی راجب شرایط بورس شدن داره؟ در ضمن سربازی هم نرفتم
کسی میتونه براورد هزینه ی بورس شدن رو هم حساب کنه ؟

unp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
دوستان استارتر چرا جواب نمیدن

بالا