برگزیده های پرشین تولز

µTorrent برنامه

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت همه دوستان

میخواستم بدونم کسی بلده با برنامه µTorrent کار کنه ؟؟؟ من تو این برنام مشگل سرعت دانلود دارم

با تشکر

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از snebi :
با سلام خدمت همه دوستان

میخواستم بدونم کسی بلده با برنامه µTorrent کار کنه ؟؟؟ من تو این برنام مشگل سرعت دانلود دارم

با تشکر
از Azurues استفاده کن ببین بازم مشکل داری ... کلا" اون برنامه مشکلی نداره شاید فایل تورنتت سالم نیست

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از snebi :
با سلام خدمت همه دوستان

با تشکر
اتفاقا يكي از بهترين برنامه هاي تورنت هست. مشكل از فرستنده است به گيرنده دست نزنيد!

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
bittorrent
بهترین برنامه برای دانلود تورنته بهتون پیشنهاد میکنم فقط از این استفاده کنین

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از daftarekhaterat :
اتفاقا يكي از بهترين برنامه هاي تورنت هست. مشكل از فرستنده است به گيرنده دست نزنيد!
كاملا از عمق دل و جان تائيد ميشه.
دقت داشته باشيد كه سرت دانلود در تورنت به سرعت اتصال شما به اينترنت و همچنين سرعت سيدرها وابسته است.
سعي كنيد در هنگام انتخاب فايل تورنت جهت دانلود فايلي را انتخاب كنيد كه سيدرهاي بيشتري داشته باشند.
تورنت يك سيستم شيرينگ p2p هست كه در اون فايلهايي كه به اشتراك گذاشته ميشه رو ميتونيد دانلود كنيد از موزيك و عكس و فيلم گرفته تا نرم افزارهاي كرك شده و هر چي كه بخواهي.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
البته يك نكته اي هم وجود داره.اونم اينه كه اين نرم افزار بر خلاف نرم افزار هاي ديگه حجم اضافي دانلود نميكنه وشايد به همين دليل هست كه سرعت دانلود پايينتر هست.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از rezadignity :
ما که آخرش نفهمیدیم تورنت چی هست؟!
یه سری فایل کم حجم تو اینترنت که مثل یه نشونی برای یه سری فایل که تو اینترنت بین سرورها پخشه هستش ... در حقیقت فایلهای تورنت برنامه های دانلود تورنت رو به اون فایلها که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد هستش هدایت میکنه
از موزیک بگیر تا برنامه و هر چیزی که فکرش رو بکنی ... بخوام بگم شبیه چیه تنها چیز یه برنامه pc 2 pc هستش ولی فرق داره ... سیستم کار یکم اونجوریه

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن

من هم فکر میکنم مشگل من تو فرستادن باشه که سرعت دریافتم پایین هست

من ADSL 256k دارم اما سرعت دانلودم 2 کیلو در ثانیه هست خیلی افتضاحه یعنی یک فیل 3 گیگی رو نوشته تو 6 هفته باید دانلود کنم :eek:

تو خود برنامه یک قسمت داره برایه تست سرعت هم برای دریافت هم برای فرستادن اما ماله من مشگل در فرستادن داره میگه ip شما با incoming connections ست نیست و error میده . :(

با تشکر از شما .

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
از چه شرکتی استفاده میکنین بعضی ها p2p رو لیمیت میکنن نمیذادن با سرعت بالا دانلود شه ممکنه به سرورتون هم ربط داشته باشه

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یه سری فایل کم حجم تو اینترنت که مثل یه نشونی برای یه سری فایل که تو اینترنت بین سرورها پخشه هستش ... در حقیقت فایلهای تورنت برنامه های دانلود تورنت رو به اون فایلها که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد هستش هدایت میکنه
از موزیک بگیر تا برنامه و هر چیزی که فکرش رو بکنی ... بخوام بگم شبیه چیه تنها چیز یه برنامه pc 2 pc هستش ولی فرق داره ... سیستم کار یکم اونجوریه
یعنی P2P دیگه؟
این فایلها آدرس کامپیوترهایی که فایلهای Share شده درشون هست رو در خودش نگه می داره؟ این تکنولوژی جدیده؟ من با LimeWire و Imesh که دانلود می کردم چنین فایلهایی ندیدم.
گفتین کم حجمه؟ کجا میشه این فایلها رو پیدا کرد؟ طریقه استفاده اش چیه؟ نرم افزارهای دانلود این سیستم فرق داره یا همون نرم افزارهای معروفه P2P هست؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
يه سوال دارم... اگه تعداد seed هاي خودمون رو افزايش بديم سرعت دانلود ما هم بيشتر ميشه؟!... نه انگار بد گفتم!!! اگه تعداد seed ها رو كم كنيم ممكنه سرعت دانلود هم پايين بياد؟

mgh

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشيد مي خوام ببينم اين فايلها رو از هر جايي ميشه دانلود كرد؟
منظورم اينه كه از دانشگاه مثلا
و از كجا ميشه فهمييد كه تورنت پشتيباني ميشه يا نه؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
شما اول باید یه برنامه برای باز کردن تورنت داشته باشینbittorrent
بعد از اون باید از یه سایتی تورنتها رو سرچ کنینtorrentspytorrentportal
بهترین سایتهارو برای سرچ و دانلود لینک گذاشتم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از rezadignity :
یعنی P2P دیگه؟
این فایلها آدرس کامپیوترهایی که فایلهای Share شده درشون هست رو در خودش نگه می داره؟ این تکنولوژی جدیده؟ من با LimeWire و Imesh که دانلود می کردم چنین فایلهایی ندیدم.
گفتین کم حجمه؟ کجا میشه این فایلها رو پیدا کرد؟ طریقه استفاده اش چیه؟ نرم افزارهای دانلود این سیستم فرق داره یا همون نرم افزارهای معروفه P2P هست؟
نه نیست ... مربوط به سرورها میشه ... فکر نکنم کسی هم دقیق بدونه چین و کجان ... بعضی وقتها از آدمها میگیری ... بعضی وقتها از سرورها ...
حجمشون به چند کیلو بایت میرسه فقط و نشونی آدرس اون فایل رو به برنامه دانلود کنندت میده

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
يه سوال دارم... اگه تعداد seed هاي خودمون رو افزايش بديم سرعت دانلود ما هم بيشتر ميشه؟!... نه انگار بد گفتم!!! اگه تعداد seed ها رو كم كنيم ممكنه سرعت دانلود هم پايين بياد؟
دفی فکر نکنم بتونی خودت سید ها رو کم و زیاد کنی ... فقط میتونی چک کنی چقدر ازشون هست ... هر چه بیش ... احتمال زودتر گرفتن بیشتر ولی دلیلی نمیشه ... امکان داره شانست بزنه یه سید خوب گیر بیاری که سرعت بالایی داره ... یه سری فایلها هم هست که 800 تا سید دارن ولی هر کدوم 0.1 کیلو بایت بفرسته :blink:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از IcedAngel :
دفی فکر نکنم بتونی خودت سید ها رو کم و زیاد کنی ... فقط میتونی چک کنی چقدر ازشون هست ... هر چه بیش ... احتمال زودتر گرفتن بیشتر ولی دلیلی نمیشه ... امکان داره شانست بزنه یه سید خوب گیر بیاری که سرعت بالایی داره ... یه سری فایلها هم هست که 800 تا سید دارن ولی هر کدوم 0.1 کیلو بایت بفرسته :blink:
نه.. نگرفتي...
ببين منظورم اينه كه آپلود خودمون رو كم كنيم در عوض شانس دانلود از فرستنده هاي بيشتر و بهتر رو از دست ميديم يا ربطي نداره؟

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
نه.. نگرفتي...
ببين منظورم اينه كه آپلود خودمون رو كم كنيم در عوض شانس دانلود از فرستنده هاي بيشتر و بهتر رو از دست ميديم يا ربطي نداره؟
من سرعت آپلود رو كه خيلي كم ميكنم دانلودم افت ميكنه.

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از IcedAngel :
نه نیست ... مربوط به سرورها میشه ... فکر نکنم کسی هم دقیق بدونه چین و کجان ... بعضی وقتها از آدمها میگیری ... بعضی وقتها از سرورها ...
حجمشون به چند کیلو بایت میرسه فقط و نشونی آدرس اون فایل رو به برنامه دانلود کنندت میده
بطور تقريبي ميتونم بگم اون فايل ها آدرس سرور يا حتي يك كامپيوتر شخصي هستند. فرق سرور و pc رو هم ميدونين ديگه. اولي هميشه آن هست ولي دومي گاهي آنه گاهي آف.
معمولا فايلهاي مهم رو روي سرور ميزارن. اما اون آدرس. وقتي يه فايل رو ميخوان شير كنن به يكي از سايتهاي ارائه دهنده ميرن و اونجا فايل رو ثبت ميكنن و آدرس ثبت ميشه. به تعداد كساني كه از اون آدرس فايل رو دان كنند و نگه دارن سيدر اضافه ميشه .
تعداد سيدر هم نميتونه كاملا سرعت دانلود ما رو نشون بده چون همونطور كه حسام گفت ممكنه يه فايل 800 تا سيدر 0.1 كيلو بايتي داشته باشه.

بالا