برگزیده های پرشین تولز

آموزش بكاپگيري از پارتيشن انواع سيستم عامل‌ها و بازيافت آنها در كمتر از 20 دقيقه

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Snebi
36.gif

. به همان روش كه الان يك بكاپ برروي هارد درست كردي، به همان روش عمل كن يعني يك Define New Backup جديد درست كن ( و يا همان Recovery Point-يي كه قبلا اونو درست كردي را با رايت كليك كردن بر رويش و انتخاب Edit Setting). سپس Wizard را طي كن تا وقتي كه مكان قرار گيري فايل Image را از شما مي پرسه، يعني بخش Location، سپس برروي كليد Browse زده و Writer خودت را انتخاب كن. (CD يا DVD فرق نميكنه، اگر حجم Image بيشتر باشه خودش Prompt ميده و سي دي بعدي رو مي خواهد.)

. اما اساس كار برنامه Ghost 2006(v10.0)o و سياست شركت Symantec بر اينه كه، شما از همان CD Bootable شركت سيمانتك با نام Symantec Recovery CD -كه در پست 24 معرفي كردم- استفاده نماييد. كه واقعن هم سي دي عاليي هست.

. اگر وقت كردم و امكان پذير بود، بخش Bootable داسي آن را از سي دي اصلي جدا مي نمايم و به اينجا Upload مي كنم.

. اگر باز هم سوالي بود، در خدمتم.

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
85/08/05
209.gif
60.gif

snebi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام Snebi
36.gif

. به همان روش كه الان يك بكاپ برروي هارد درست كردي، به همان روش عمل كن يعني يك Define New Backup جديد درست كن ( و يا همان Recovery Point-يي كه قبلا اونو درست كردي را با رايت كليك كردن بر رويش و انتخاب Edit Setting). سپس Wizard را طي كن تا وقتي كه مكان قرار گيري فايل Image را از شما مي پرسه، يعني بخش Location، سپس برروي كليد Browse زده و Writer خودت را انتخاب كن. (CD يا DVD فرق نميكنه، اگر حجم Image بيشتر باشه خودش Prompt ميده و سي دي بعدي رو مي خواهد.)

. اما اساس كار برنامه Ghost 2006(v10.0)o و سياست شركت Symantec بر اينه كه، شما از همان CD Bootable شركت سيمانتك با نام Symantec Recovery CD -كه در پست 24 معرفي كردم- استفاده نماييد. كه واقعن هم سي دي عاليي هست.

. اگر وقت كردم و امكان پذير بود، بخش Bootable داسي آن را از سي دي اصلي جدا مي نمايم و به اينجا Upload مي كنم.

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
85/08/05
209.gif
60.gif

با تشکر از شما دوست عزیز

اگر لطف کنید من Bootable رو هم بگذارید که ممنون میشم

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Snebi
36.gif

. متاسفانه وقتي به Symantec Recovery CD نگاه كردم، متوجه اشتباهم شدم. به دليل آنكه قبلا خوب نگاه نكرده بودم، فكر ميكردم كه برنامه DOS-يي كه در اين سي دي قرار داده شده براي ورژن كنوني هم خوب است. اما در زير آن نوشته: "اين برنامه براي برگرداندن فايلهاي ايميج gho.* از نسخه هاي قديميست" و ورژن آن هم همان 8.2 بود.

. اما بازم مشكلي نيست! حالا چه فرقي دارد كه فايل Bootable روي سي دي تيميج شما باشد يا فايل بوت تمامي سي دي هاي ايميج شما روي يك سي دي باشد با چندين برنامه مفيد ديگر برروي آن. اما اگر اين سي دي را نداريد، يا از بازار (كه فراون هست) تهيه نماييد، يا از اينترنت دونلود نماييد.
. فقط به اين نكته توجه داشته باشيد كه برنامه Ghost 10 به دو صورت موجود است، يا روي يك DVD به همراه بقيه محصولات شركت symantec موجود است يا به تنهايي برروي يك CD مي باشد. من هردو مدل را دارم. اما فقط اوني كه روي CD هست حاوي Symantec Recovery CD هست. بنابر اين قبل از خريد يا دونلود اين برنلمه از بوت ايبل بودن آن مطمين شويد. يكي از بچه ها در اين پست لينك دونلود برنامه Ghost 10 را گذاشته. قيلش از ايشون بپرسيد كه به شكل CD Bootable هست يا نه.

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
85/08/06
209.gif
60.gif

mahmood-gt2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقای igimax....
می گم این برنامه acronis هم چیز جالبیه... می ارزه آدم باهاش کار کنه.

mahmood-gt2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقای igimax....
می گم این برنامه acronis هم چیز جالبیه... می ارزه آدم باهاش کار کنه.

Anek

Registered User
لایک‌ها
5
کسی می دونه چطور می شه این برنامه گوست را طوری تنظیم کرد که مثلا هر روز صیح که کامپیوتر بالا میاد خودش ایمیج را بر روی پارتیشن c بریزه؟
من خودم حدس می زنم که اگر از فرمان و سوییچ های داس برنامه استفاده کنیم و با برنامه Scheduld Tasks ویندوز می توان این کار را انجام داد ولی تا حالا وقت نشده که این کار را امتحان کنم.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
من هم یک سؤال دیگه داشتم که این برنامهٔ Norton GoBack چیه ؟
آیا کار Ghost را انجام میدهد یا کار دیگری را ؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. Anek: اگر درست متوجه سوالتان شده باشم, شما می خواهید هر روز برای بار اول که کامپیوترتان را روشن می نمایید, عمل Restore از آخرین ایمجی که گرفتید انجام شود. خوب! این عمل در Ghost 2003 امکان ندارد. به فایل Help آن هم که نگاه کردم, فقط Switch هایی برای Ghost.exe در داس داشت و امکاناتی برای محیط ویندوز نداشت. شاید دلیل آن این باشد که در این ورژن عمل Backup و Restore به راحتی انجام نمی شود و برای هر عملی باید به DOS رود.. شما میتوانید عمل Restore را به راحتی در ابتدای هر روز با یک فلاپی دیسک Bootable یا CD که با برنامه Ghost ساختید, این عمل را به راحتی انجام دهید.
. اما اگر منظور شما Backup گیری در ابتدای هر روز به شکل اتوماتیک باشد باز هم این امکان برای Ghost 2003 موجود نمیباشد.

. Mynobar: برنامه Goback بیشتر شبیه برنامه Restore ویندوز است با این تفاوت که حیلی بهتر و تقریبن اعمالی شبیه Ghost دارد. Goback هم همانند بعضی دیگر از محصولات Symantec مال دیگر شرکتهای رقیب بودند که توسط Symantec خریداری شد. اگر اشتباه نکنم در جایی خواندم که Symantec دیگر تولید ورژنهای جدیدی از این برنامه را تولید نخواهد کرد. اما اگر خواستید می توانید از سایت Symantec توضیحات بیشتری در مورد این برنامه بخوانید.

. جهت اطلاعتان Gif-ی از منوهای برنامه Goback و منوی Option و منوی Startup Dos این برنامه را در زیر آوردم:

Symantec Goback Menu

Symantec Goback Option Window

Symantec Goback Startup Screen in DOS boot time​
موفق باشید.

خداحافظ
IgImAx
85/10/01
209.gif
60.gif

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام به همه دوستان
من سی دی Norton Ghost 10 رو خریداری کردم. پس از نصب، با استفاده از گزینه Backup now یک نسخه پشتیبان از درایوهای C,D,E روی درایو F درست کرده ام. اما فایل هایی که ساخته شده تماماً پسوند غیر اجرایی دارند. می خواهم بدانم چگونه می توانم یک فلاپی یا سی دی بوتیبل داشته باشم که در صورت خراب شدن سیستم عامل ها، کامپیوتر را با آن بوت کرده و حاوی یک فایل اجرایی باشد که قابلیت recovery سیستم را با استفاده از فایل های پشتیبان موجود در درایو F داشته باشد.

خیلی متشکرم

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام جواد2000
36.gif

. قبلن هم من عرض کرده بودم, Ghost 10 به دو شکل در بازار موجود است. برنامه Ghost 10 یا برروی سی دی Bootable هست با نام Symantec Rescue CD که اصل آن هم باید به همین شکل باشد و یا برنامه فوق را به تنهایی یا با برنامه های دیگر برروی یک سی دی برایتان رایت کرده اند و به دست شما دادند.

. اگر به Help برنامه مراجعه کنید, موضوع فوق را درخواهید یافت. در این ورژن , در هنگام ساخت Backup هیچ سی دی یا فلاپی Bootable را درست نمیکند, چون اصولن سی دی Ghost حاوی فایلهای بوت میباشد و از آن طریق باید عمل Restore را انجام دهید. اگر همین حالا فایلهای Backup خود را بخواهید Restore نمایید با پیامی مواجه میشوید(به شرط آنکه پارتیشن ویندوز هم در Backup باشد) که میگوید "عمل Restore در ویندوز امکان ندارد و باید به داس بروید. برای اینکار, سی دی Symantec Recovery CD را در درایو قرار داده و کامپیوتر را از روی آن بوت نمایید." پس از بوت شدن کامپیوتر از روی سی دی فوق برنامه ای مشابه عکس زیر در داس ظاهر می شود:

. بهتر است CD خریداری شده خود را چک کنید و ببینید آیا Bootable است و حاوی Symantec Recovery CD هست یا نه.(در اینجا توضیح کامل دادم) اگر بود که از همان طریق باید فایلهای خود را بازیافت نمایید. اگرهم bootable نبود باید به فروشنده مراجعه نمایید و ...

. یک توصیح به دوستان: پس از تست برنامه Ghost 10 با مشکلاتی در Restore کردن فایلهای Backup مواجه شدم. به خصوص در زمان بازیافت Recovery Point های کوچک, یعنی Backupهایی که از بخشی از تغییرات ویندوز ایجاد شده اند و نه کل پارتیشن ویندوز. به همین خاطر همچنان Ghost 2003 (v8)o را به شما توصیح مینمایم. هم CD bootable برای شما درست میکند و هم فلاپی bootable. هم برروی هارد backup میگیرد هم برروی سی دی.

موفق باشید.

خداحافظ
IgImAx
85/11/02
209.gif
60.gif

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
ممنون از راهنمایی کاملتون.
من سی دی NG10 رو به تنهایی خریدم و نرم افزار دیگری روی سی دی نیست، قیمت زیادی هم بابتش دادم (2500 تومان) پس یا باید Bootable باشه یا کلاه سرم رفته. حالا چک می کنم اگه مشکلی بود اطلاع می دم.

در ضمن اون دوستی که گفتند آیا میشه برای ساخت Recovery point از Schedule استفاده کرد یا نه، من زیاد در این باره تجربه ندارم اما توی Norton Ghost10 یه گزینه به نام Edit my Backup Schedule داره که فکر می کنم برای همین منظور باشه.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
رفتم سي دي رو چك كردم. سي دي بوتيبل هست، اما مثل گذشته، با اين قفل هاي ليزري كه شركت JB روي سي دي هاش ميگذاره سي دي ها درست كار نمي كنند. اين سي دي هم بوتيبل هست، اما بعد از بوت شدن وسط كار يا قفل مي كنه يا ارور ميده. حالا بايد برم همون NG2003 رو بخرم.
توصيه خاصي در اين باره نداريد؟ ورژن هاي مختلفي نداره كه مثلاً يكيش بهتر از ديگري باشه؟

خيلي ممنون

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Javad2000
36.gif

. لازم نیست Ghost 2003 را بخری, من ورژن بدون اشکالش رو در پست اولم گذاشتم. همون 5 لینک را دونلود کن راهنمای فارسی من رو هم همچنین و به کارهایی که قبل از Backup گیری توضیح دادم انجام بده. انشاالله مشکلی نباشه.

موفق باشید.

خداحافظ
IgImAx
85/11/03
209.gif
60.gif

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
igimax دو تامورد رو لطفاً راهنمایی کنید:
1- از این لینک های دانلود چطوری استفاده کنیم؟ اینها که کار نمی کنه!
2- من که سه تا ویندوز روی سیستم نصب کردم، (درایو C ویندوز 98) درایو D ویندوز XP و درایو E هم ویندوز XP) آیا میتونم از این نرم افزار برای Backup گیری استفاده کنم؟

خیلی متشکرم

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

ببخشيد زياد سوال مي كنم. با اينترنت دايال آپ سخته برنامه NG رو كه 50 مگ هست دانلود كنم. بنا بر اين بايد برم سي دي اون رو بخرم. روي مجموعه نرم افزارهاي King كه تبليغش اينجا هست:
2SXSI-D56LB-9JITD-S1Q7F-84QR

توي ديسك 4 يه نرم افزار داره به نام Norton Ghost 8.3 Dos آيا اين هموني هست كه شما روي سايت گذاشتيد يا فرق مي كنه؟ آيا Norton ghost 8 كه شما گذاشتيد تحت Dos هست؟

در ضمن توي سايت هاي ديگه خوندم كه نرم افزار Acronis True Image هم كار همين Norton Ghost رو انجام ميده. با اين تفاوت كه حجم بعضي نسخه هاش خيلي كمتر از NG هست. من هر چه گشتم نتونستم يه نسخه كوچيكش رو گير بيارم. فقط يه 174 مگابايتي رو گير آوردم. اگر كسي لينك دانلود يكي از نسخه هاي كم حجم اون رو داره با سريال و كرك و... كه خودش تست كرده باشه و بدونه كه ميتونه فلاپي و سي دي بوتيبل هم براي Recovery بسازه لطفاً لينك بده.

خيلي ممنون

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Javad2000
36.gif

. اختیار دارید, هر امری دارید بفرمایید اگر بلد بیدیم جواب می دیم. نسخه 50MB که به 5 فایل 10MB شکستم (Split Archive), نسخه ویندوزی هست. شکستن فایلها به اندازه 10MB برای راحتی دونلود شما می باشد. من هم Dialup دارم و اگر دونلود هر 1MB برای شما 4 دقیقه طول بکشه بنابراین هر 10MB باید 40 دقیقه میشود. میتوانید این عمل را در 5 شب انجام دهید. (ساعت 10 شب تا 7 صبح حد اقل هزینه مخابراتی حساب می شود)

.اما توسط نسخه ویندوزی میتوانید یک فلاپی Bootable درست کنید که حاوی نسخه داسی Ghost هست. شما با همون نسخه داسی هم می توانید عمل Backup و Restore را انجام دهید ولی حتا زمانی که با نسخه ویندوزی می خواهید بکاپ گیری نمایید بازهم وارد داس می شود. اما در مورد تفاوت آنها قبلا سوال شده و در همین تاپیک جواب دادم. لطفا! لطفا!! ابتدا کل تاپیک را یک نگاه بندازید احتمالن برای اکثر سوالاتتان جوابی خواهید یافت.

. اما در مورد برنامه های شرکت Acronis, من برنامه Image گیر آن در محیط ویندوز را ندیدم و قبلن هم یکی از دوستان پیشنهاد داده بود که تست کنم. اما هنوز موقعیتش پیش نیومده. ولی من برنامه Partition Manager شرکت Acronis را که شبیه برنامه Symantec Partition Magic بود را تست کردم. در گزینه ها و نحوه Frindly User بودن GUI آن تا حدودی خوب کار نشده بود ولی امکاناتشون تا حدودی شبیه هم بود و چیزی از هم کم نداشتند. فقط Norton گزینه ایی برای درست کردن و چک هارددیسک داره که شبیه Chkdsk است و Acronis بجای این گزینه گزینه ایی داره برای Partition Recovery. نمی شود گفت کدام خوبتره چون هر کدام برای کاری مجزا لازمه , اما لازمه هردو گزینه در هر دو برنامه موجود باشه.

. اووو!! همین حالا در برنامه داسی Acronis True Image Enterprise Server v را در یک سی دی یافتم و دارم تستش می کنم به بینم چه طوره. تا الان- برای تست- رفتم برای Image گیری از یکی از پارتیشنام. GUI محیط داس قشنگ و بر عکس Partition سازیش گزینه های آن خیلی خوبتر و Wizard اون برای Image گیری گویا وخوب بود. تقریبا تمام سوالاتی که در محیط داس Norton Ghost می پرسه اون هم داشت. وارد ویزارد Image گیری Acronis که شدم تا حدودی گویاتر از Norton بود ولی نتیجه و تست در دراز مدت مهمه. در تستی که می خواهم انجام دهم,می خواهم ببینم کدام یک بیشتر فشرده می کند ولی اینکه چقدر Acronis ایمنتر است و در آینده با مشکل روبرو می شود یا نه الانمعلوم نمی شود وچون من تمام Backup-هام با Ghost بوده دیگه امکان تست دراز مدت Acronis را ندارم. همچنین به دلیل اینکه من فقط نسخه داسی برنامه فوق را دارم به همین دلیل نمیدانم امکانات دیگر این برنامه چه میباشد (مثل پشتیبانی از USB Remote Media در داس و SCSI و ...).

. خوب الان وارد ویزارد Backup گیری شدم و پارتیشنی را انتخاب کردم که حاوی ویندوز بود و ظرفیت آن 3.922GB بود. در پنجره تعیین میزان فشرده سازی فایل Image, میزان فشرده شدن را در حالت Max گذاشتم. با انتخاب این گزینه زمان Backup گیری را 16 دقیقه اعلام شد و ظرفیت نهایی فایل Image را 2.001GB پیش بینی کرده. اما فشرده سازی در حالت نرمال را 7 دقیقه و ظرفیت پیشبینی را 2.346GB اعلام کرد. خوب الان شروع کرد به Backup گیری.

. Backup گیری به پایان رسید و رفتم گزینه تست صحیح بودن فایل Image را انتخاب کردم و خیلی سریع داره تست میکنه. OK! همه چیز درسته. حالا ببینیم Ghost چه قدر فشرده میکنه. زمان Backup گیری حدود 6 دقیقه طول کشید. الان وارد ویندوز شدم تا ظرفیت هر دو فایل Image را با هم مقایسه کنم.

. فایل Acronis Image ظرفیتش 1.59GB هست و Ghost Image ظرفیتش 1.70GB. خوب اینم از تست.

موفق باشید.

خداحافظ
IgImAx
85/11/06
209.gif
60.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
igimax دو تامورد رو لطفاً راهنمایی کنید:
1- از این لینک های دانلود چطوری استفاده کنیم؟ اینها که کار نمی کنه!
2- من که سه تا ویندوز روی سیستم نصب کردم، (درایو C ویندوز 98) درایو D ویندوز XP و درایو E هم ویندوز XP) آیا میتونم از این نرم افزار برای Backup گیری استفاده کنم؟

خیلی متشکرم

سلام :)

من این سوالات شما را الان دیدم!! (یعنی بعد از پست دومتان!!!)

جواب سوال یک:
. همه لینکها درست می باشند و الان دوباره همه را تست کردم و همهگی موجود بودند. اما احتمالن کار با سایتهای FileHosting را نمی دانید. من در اینجا آنها را معرفی کردم. اما این سایت MegaUpload هست و باید به این شکل دونلود نمایید:

1) اگر برای بار اول هست که می خواهید از این سایت دونلود نمایید, بعد از کلیک برروی اولین لینک و باز شدن صفحه سایت فوق, از شما می خواهد که Toolbar سایت فوق را دونلود و نصب نمایید تا امکان دونلود از سایت فوق را داشته باشید. Toolbar را که حجم آن 795KB می باشد و نام آن "megauploadtoolbarsetup.exe" میباشد را دونلود و نصب نمایید. دوباره روی لینک اول کلیک نمایید.( اگر دوست داشتید, مجا نی هم می توانید عضو شوید و از امکانات بیشتری بهره مند شوید, اینجا را کلیک کنید)

2) بعد از نصب Toolbar و کلیک برروی لینک اول Norton Ghost, پنجره زیر ظاهر میشود:
. 3 کارکتر موجود در عکس را در کادر تایپ نمایید و برروی "Download" کلیک نمایید.

3) یک شمارنده میاد که 45 ثانیه باید صبر نمایید.

4) بعد از 0 شدن شمارنده, کلید "Click here to download" ظاهر می شود. روی آن کلیک نمایید.

5) دونلود شروع می شود.

جواب سوال دوم:
. نصب ویندوز به این شکل صحیح نمی باشد. مشکلاتی مانند Cross Link , قاطی شدن Boot.ini و دیدن اشکال HAL.DLL , ویروس گرفتن یکی و سرایت به همه ویندوزها , خرابی پارتیشن اول و از کار افتادن همه OS-هایتان و ...
184.gif
. آیا میدانید اگر به هر دلیل پارتیشن C شما فرمت یا خراب شود هیچ کدام از OSهایتان دیگر کار نخواهند کرد؟!
265.gif
چون مهم نیست که OS ها را در چه پارتیشنی نصب نمودید, همیشه فایلهای بوت آن در پارتیشن Primery که Active هست نصب می شوند که اکثرن همان پارتیشن C هست!!!

. برای نصب چند OS به شکل صحیح, ساختن چند Primary پارتیشن (Primary = یعنی همان پارتیشن C) با برنامه های حرفه ای Partition سازی (مانند برنامه Symantec PartitionMagic) و سپس نصب یک برنامه Partition Boot Manager برای فعال کردن یکی از پارتیشنهای Primary. (مانند برنامه Symantec Bootmagic) حالا با خیال راحت می تواند از هر پارتیشن جدا گانه بکاپ بگیرید و هیچ ویندوزی به دیگری مرتبط نمی باشد. و هزار یک خوبی دارد, اگر یکی ویروس بگیرد یا فرمت شود یا پارتیشنش بپکد!! یا ... هیچ اتفاقی برای ویندوز دیگر نمی افتد. بعضیها تنها اشکالی که به این روش می گیرند, قابل دسترس نبودن پارتیشن یک OS به پارتیشن OS دیگر. که البته خود این موضوع از دید من ایمنتر بودن این روش است نه یک نقص!

. قرار بود من راهنمای برنامه Partition Magic را بنویسم, اما متاسفانه وقت نکردم.
44.gif
پس زحمت یاد گرفتنش فعلا با خودتان. اما Symantec واقعن در نوشتن فایل Help برنامه هاش عالی و با زبان ساده عمل میکند. برنامه Symantec Partitionmagic را گیر بیارید و در دلش معمولا Bootmagic هم هست و از طریق راهنماش به راحتی Multi Primary درست نمایید.
به هر صورت, اصلا توصیح نمی کنم که به دین شکل از ویندوزهایتان بکاپ بگیرید.

موفق باشید.

خداحافظ
IgImAx
85/11/06
209.gif
60.gif

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
راهنماييتون كامل تر از كامل بود.
خيلي ممنون. اما همونطور كه قبلاً هم گفتم عليرغم نياز ضروري كه به اين نرم افزار دارم، هنوز نه تونستم نسخه 2003 اون رو براي خريداري گير بيارم نه تونستم از اينجا دانلود كنم. لينك هايي كه داديد هيچ كدوم كار نمي كنند. نمي دونم دانلودشون روش خاصي داره كه من نمي دونم يا اين كه از كار افتاده اند. اما رپيد شير كه پيغام file not found ميده mega upload هم وقتي روي لينك ها كليك مي كنم فقط تبليغ toolbar مخصوص megaupload رو مياره و هيچ پيغامي مبني بر شروع دانلود نميده. ضمن اين كه با توجه به پشتيباني رپيد شير از نرم افزار Download Accelerator و احتمال ديسكانكت هاي غير منتظره در اينترنت دايال آپ، خيلي بهتر بود اگه از رپيد شير ميتونستم دانلود كنم. ديگه با دانلود اكسلريتور يه تيكه بودن يا ده تيكه بودنش هم مهم نيست. چون به هر حال هر موقع متصل بشم از ادامه دفعه قبل شروع مي كنم.

اگه رپيد شير يا مگاآپلود روش خاصي دارند كه من نمي دونم لطفاً بگيد.

خيلي ممنون

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Javad2000
36.gif

.
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
بابا! دمت گرم!!!!! اینقدر عکس و توضیح دادم اون بالا ! بازم می گی وقتی رو لینکها کلیک می کنی و میری تو سایت MegaUpload فقط تبلیغ Toolbar-شو میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب جیگر کجای حرف من مبهم بوود؟!

1) اگر برای بار اول هست که می خواهید از این سایت دونلود نمایید, بعد از کلیک برروی اولین لینک و باز شدن صفحه سایت فوق, از شما می خواهد که Toolbar سایت فوق را دونلود و نصب نمایید تا امکان دونلود از سایت فوق را داشته باشید. Toolbar را که حجم آن 795KB می باشد و نام آن "megauploadtoolbarsetup.exe" میباشد را دونلود و نصب نمایید. دوباره روی لینک اول کلیک نمایید.

. خدا خیرت بده! 4 خط در میان میخونی نوشته هامو! خوبه که گفتم لینکا کار میدند:
همه لینکها درست می باشند و الان دوباره همه را تست کردم و همهگی موجود بودند
توی عکس آخری هم که داری میبینی که ویندوز فایل را برای دونلود یافته و تقاضای تعیین Location میکنه برای Save شدن!

. لینک آموزش کار با WebHosting ها را هم که برات گذاشته بودم!! اینجا را کلیک کن.

. نکته آخر از کی تاحالا Rapidshare.de از برنامه هایDownload Manager پشتیبانی می کند برای کاربران Free??!! (مگر اینکه شما کاربر Permium باشید) اینجارا کلیک کن! و اینم توضیح خود سایت در مورد نکته فوق:
"Can I resume broken downloads?
Yes, but only if you own a Premium-account. With a Premium-account, your requests are sent through more complex server-routines, which also support download-accelerators. Those programs support resume of broken files and even segmented downloads. This means, you can download the same file with many streams, resulting in higher download-speed."​

. اما Megaupload برنامه های Download Manager را برای کاربران Free پشتیبانی می کند. دوباره تست کردم و اینبار با برنامه Getright دونلود کردم و شد و شد.

موفق باشید.

خداحافظ
IgImAx
85/11/07
209.gif
60.gif

بالا