برگزیده های پرشین تولز

آموزش بكاپگيري از پارتيشن انواع سيستم عامل‌ها و بازيافت آنها در كمتر از 20 دقيقه

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا جریان این Norton Ghost V.12 چیه ؟
توی سایت SYMANTEC
کد:
http://www.symantec.com/product/index.jsp
اصلا اسمی از اون نیست
ولی برای دانلود روی بعضی سایت ها پیدا میشه

کد:
Download219 МB)
http://rapidshare.com/files/21133978/SNG12.part1.rar
http://rapidshare.com/files/21134424/SNG12.part2.rar
http://rapidshare.com/files/21134509/SNG12.part3.rar

البته من از یه جای دیگه دانلودش کردم ولی سریالشو نداشتم که از اون استفاده کنم

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اینو اضافه کنم که نسخه ی prerelease اونه

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم مشخصات Norton Ghost v.12
کد:
Symantecs Norton Ghost provides advanced backup and recovery for your PC. Protect your data by making a backup of your hard drives contentswithout restarting Windows. Incremental backups save you time and disk space. You can even schedule backups to run automatically. Quickly restore individual files, selected folders, or the entire hard drive.
Creates full backups of your PCs contents
Restores individual files or entire hard drive
Monitors and optimizes backup disk space
Encrypts backups to help keep them secure

Key Features:
- Backs up everything on your computer - digital music, photos, financial documents, applications, settings, operating system, etc. - in one easy step
- Recovers your system and data even when you can't restart your operating system
- Makes incremental backups to maximize space and save time
- Makes backups on the fly, without restarting your system
- Backs up to almost any media, including CDR/RW and DVD+-R/RW drives, USB and FireWire® (IEEE 1394) devices, and Iomega® Zip® and Jaz® drives
- Automatically creates an initial backup schedule based on your computer's configuration
- Automatically detects storage devices, analyzes your system, and offers "best practice" backup advice during installation
- Automatically monitors and optimizes backup disk space
- Triggers backups on key events, like new program installations or user logins
- Creates new backups on demand with One Button "Back Up Now"
- Encrypts backups to help keep them secure
- Task-based interface simplifies management and monitoring
- Displays all scheduled backups - plus the degree of backup protection for each drive on your computer - in one convenient view
- One-step setup wizard makes installation and configuration quick and easy
- Begins backing up to Maxtor external drives by simply pressing the Maxtor OneTouch™ button

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از دو سیستم عامل xp و ویستا روی کامپیوترم استفاده می کنم البته نه به اون شکل صحیح (دو پارتیشن Primary )
آیا کسی تا حالا این کارو کرده که به کمک دو پارتیشن C ویندوز XP و ویستا رو باهم داشته باشه و بتونه با Norton Ghost از هر دوتاشون BackUp بگیره؟

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونقدر جوابمو ندادین که خودم همه ی این کارا رو کردم

الانم xp و Vista رو بصورت کاملا ایزوله از هم روی دو پارتیشن c نصب کردم

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر میکنم تنها مشتری این تاپک منم

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خودم سوال مطرح میکنم خودم جواب می دم

بیچاره خودم

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش من اصلا قید Norton رو زدم
Acronis خیلی از norton سره
نسخه ی 10 اون روی ویستا نصب می شه
از هر نظر از Norton سره

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. با سلام به همه دوستان راهنماي جامع ساخت Multi Primary آماده شد. توضيحات بيشتر را در اينجا مطالعه نماييد:

راهنماي ساخت پارتيشنهاي Multi Primary

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
86/02/27
209.gif
60.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
خودم سوال مطرح میکنم خودم جواب می دم

بیچاره خودم

سلام Richman عزيز
44.gif

. واقعا شرمنده‌ام!
44.gif
44.gif
44.gif
اما اصلا! تقصير من نبوده!! اگر نگويم روزي n بار ايميل‌هايم را چك مي‌نمايم، ام حداقل روزي يكبار (به جز استثناهات!) تست مي‌كنم. همانطور كه مطلع هستيد PT يك سيستم اتوماتيك دارد كه Reply جديد را به اطلاع subscript شده‌ها به شكل email و ... مي‌رساند. اما قبلا‌ها مدتي اين سيستم مشكل پيدا كرده بود و يا فقط براي من اين مشكل پيش آمده‌بود!!!
42.gif
و من را مجبر كرده بود كه دستي هرروز تاپيكهاي خود را چك كنم! بعد از مدتي سيستم درست شد. اما مثله اينكه نه كاملا!! چون من حتي يك email از يكي از reply هاي شما دريافت نكردم. يا حد اقل آنهايي كه سوال توشون بوده! با اين حال بازهم شرمنده‌ام
44.gif

. اما از طرفي هم خوشحال
39.gif
چون بدون كمك خودتان مشكل خودتان را حل كرديد. از قديم گفته‌اند: "عدو شود سبب خير!!!"

توجه: (براي اينكه در آينده چنين مشكلي پيش نيايد. اگر سوالات شما را تا حداكثر 2روز جواب ندادم! به آدرس [email protected] ايميل بزنيد)

موفق باشيد.

خداحافظ
IgImAx
86/02/27
209.gif
60.gif

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت شما یه سوال فنی تر داشتم.ممنون میشم کامل جواب بدین.
من روی درایو c یه ویندوز نصب کردم با همه نرم افزارهی مورد نیاز حالا میخوام همین ویندوز رو روی D هم داشته باشم و چجوری باید این کار رو بکنم. و در هنگام بوت صفحه مربوط به انتخاب یکی از این دو ویندوز رو داشته باشم.
با تشکر

Robert7

Registered User
لایک‌ها
7

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
با سلام به خدمت شما یه سوال فنی تر داشتم.ممنون میشم کامل جواب بدین.
من روی درایو c یه ویندوز نصب کردم با همه نرم افزارهی مورد نیاز حالا میخوام همین ویندوز رو روی D هم داشته باشم و چجوری باید این کار رو بکنم. و در هنگام بوت صفحه مربوط به انتخاب یکی از این دو ویندوز رو داشته باشم.
با تشکر

در تجربه ای که من داشتم بدون اعمال تغیراتی در فایل های سیستمی ویندوز این کار را نمیتوان انجام داد و نتیجه ان این است که ویندوز به طور کامل لود نمیشود

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام ببخشید یه سوال دیگه داشتم من یه ویندوز روی c دارم وحالا یکی هم روی d نصب کردم ولی میبینم که c از نوع پارتیشن primary هست و d از نوع logical.
آبا این مشکلی به وجود نمیاره و اوصولا باید چگونه باشه و فرقشون چیه؟
وچجوری باید تبدیل کرد به یگدیگر؟
با تشکر از همکی

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام بهناز خانوم
36.gif

. خیلی ببخشید! من مدتیست برایم گرفتاری پیش آمده است و مجبور شدم به شهر دیگری سفر کنم. آقا جواد می دانند که من معمولا سریع و تا حدی هم کامل! جواب می دهد. چون هنوز مشکلم حل نشده است و مشکل دسترسی به کامپیوتر هم دارم (چقدر Laptop برای چنین مواقعی خوبه!!! من laptop میخواممممم!!!! ) ممکن است بازهم شرمنده شما و دیگر دوستان بشوم, اما استادان عزیز همچون آقا جواد لطفا فعلا جور ما را بکشند.(متشکرم)

. اما مشکل شما بهناز خانم...
. چون سوالات شما مربوط به ساخت چند پارتیشن C می شود در تاپیک مربوطه که اینجا باشد توضیح کامل را داده ام.
. لطفا سوالات مربوط به Ghost را در همین تاپیک بنویسید و سوالات مربوط به ساختن پارتیشنهای Multi Primary را در اینجا بنویسید. ولی در ابتدا راهنماها را کامل بخوانید، سپس به سوالات و جوابهای دوستان توجه نمایید، اگر بعد از تمام اینها بازهم امری بود در خدمتیم.

. باز هم از تاخییر پیش آمده (و فعلا پیش خواهد آمد) عذر! می خواهم.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
86/03/11
209.gif
60.gif

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشید این قدر سوال میکنم چون من قبلا از روش سنتی استفاده میکردم در هنگام بوت میپرسید که کدوم os رو انتخاب کنم حالا من یکی از اینها رو پاک کردم و عوضش از روش Multi Primary استفاده میکنم حالا دو تا مشکل دارم یکی این که به ویندوز اولی که میخوام بوت بشم باز اون صفحه مربوط به انتخاب os هستش این چجوری از بین ببرم که دیگه نپرسه چون یکی خالیه؟
دوم اینکه وارد ویندوز قدیمی که میشم قبل از صفحه welcome پیام میده که برنامه autochk رو نمیتونه اجرا بکنه دوباره برمیگردم به ویندوز دومی و فایل autochk اون ویندوز رو کپی میکنم رو ویندوز قدیمی و درست میشه اینو چجوری از بین ببرم؟
با تشکر

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام بهناز خانوم
57.gif

. داريد اذيت مي‌كنيد؟! شما همين سوال فوق را در تاپيك مربوط به آن يعني Multi Primary در ساعت 11:40AM قرار داديد. من هم جواب شما را در 2 پست دادم. كه اوليش را در ساعت 5:10PM در همان تاپيك نوشتم و دوميش را كمي بعد.
. در فرم زمان جواب گرفتن معمولا 24 الي 48 ساعته! و همچنين در بخش مربوطه و نه يك سوال را در همه جا بگذاريد!!!
38.gif
مگه چت روم هست كه اينقدر از خودتان كم حوصلهگي در وكنيد!!
39.gif
بريد وخونيد اگر بايزم سوالي بود در خدمتيم! ولي عجله ممنوع
45.gif
!

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
86/03/15
209.gif
60.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. يك Boot CD كه فقط حاوي برنامه Ghost 2003 است را ساختم و لينك دونلود آن را در پست اول گذاشتم. كساني كه سرعت اينترنتشان كم است يا برايشان نسخه ويندوزي و داسي با هم فرقي ندارد، مي توانند Ghost Boot CD را با حجم ~1.24MB دونلود و به عنوان Image CD برروي يك سي‌دي رايت نمايند. در عمل Backup گيري اين دونسخه باهم فرقي ندارند و در Restore كردن هم كه اصولا بايد به محيط داس بياييد. پس بريد حالشو ببريد.
. در ضمن نسخه Ghost 12 را هم تست كردم.

اگر سوالي بود درخدمتيم.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
86/03/15
209.gif
60.gif

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت شما چند تا سوال دیگه داشتم
1-من ghost 10 رو دارم این چه امکاناتی داره ؟یکم پیچیده هست مثل بک آپ گیری و رکاوری کردن مشکله میشه درباره این ورژن یکم تو ضیح بدین؟
2-بعداز نصب برنامه صفحه یوزر قبل از ورود به ویندوز میاد اینو چجوری خذف کنیم؟
با تشکر از شما

richman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اما از طرفي هم خوشحال چون بدون كمك خودتان مشكل خودتان را حل كرديد. از قديم گفته‌اند: "عدو شود سبب خير!!!"
اختیار دارید. شما سبب خیر هستید ولی عدو نه .اگر خدا خواهد :)

بالا