برگزیده های پرشین تولز

افزایش کلیک های نامعتبر شبکه تبلیغات

hastina

Registered User
لایک‌ها
230
با سلام

دوستان عزیز شبکه تبلیغات anetwork.ir از 15 آبان تقریبا کلیک های نامعتبرش به طرز غیر طبیعی افزایش پیدا کرده.

در حدی که درآمد نسبت به قبل یک پنجم شده.

کسه دیگه ای این مشکل رو داره؟

از طریق تیکت که جواب درستی نمیدن

تلفنی هم میگن تیکت ثبت کن

کسی میدونه جریان چیه؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
درامد منم کمتر شده در حالی که ایپی ورودیم بیشتر شده!

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
تقریبا نصف کلیک ها رو میزنه غیر قابل شمارش!!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
برای اولین بار در این مورد موافقم هر چی دربارشون گفتن برام درست نبود ولی این یکی برا منم اتفاق افتاده بازدیدم رفته بالا ولی آمار کلیک های نا معتبرم رفته پایین، البته کلا آمار کلیک هام اومده پایین!

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
من تیکت دادم
گفتن به دلیل اینکه شما از بنر سایز 120 در 240 استفاده می کنید اینجوریه
چون که بنر کم طرفداری هست این سایز برای کمپین های تبلیغاتی، بیشتر بنر امور خیریه بارگذاری میشه که رایگانه و شمرده نمیشه!
ولی در کمال تعجب بعد از چند روز چک کردن متوجه شدم که از هر ده بار لود کردن سایت به زور یه دونه بنر امور خیریه در ساعت های بدون شمارش کلیک لود میشه و بقیش تبلیغات دی جی کالا و بقیه کمپین هاشون بود!
بطور کل در ساعت هایی که کلیک ها شمرده نمیشه با ساعت هایی که شمرده میشه بنرها تا حدود 90 درصد مشابه هم هستن

البته من بنرهای سایز بزرگ هم گذاشتم ولی فرقی نکرد
فقط باید بگم متاسفم
متاسفم که اعتبارشون رو با این کارهای تابلو خراب می کنن
و متاسفم برای جامعه وبمستری که که با هم هیچ ارتباطی ندارند برای حل یه همچین مشکلایی ...

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من تیکت دادم
گفتن به دلیل اینکه شما از بنر سایز 120 در 240 استفاده می کنید اینجوریه
چون که بنر کم طرفداری هست این سایز برای کمپین های تبلیغاتی، بیشتر بنر امور خیریه بارگذاری میشه که رایگانه و شمرده نمیشه!
ولی در کمال تعجب بعد از چند روز چک کردن متوجه شدم که از هر ده بار لود کردن سایت به زور یه دونه بنر امور خیریه در ساعت های بدون شمارش کلیک لود میشه و بقیش تبلیغات دی جی کالا و بقیه کمپین هاشون بود!
بطور کل در ساعت هایی که کلیک ها شمرده نمیشه با ساعت هایی که شمرده میشه بنرها تا حدود 90 درصد مشابه هم هستن

البته من بنرهای سایز بزرگ هم گذاشتم ولی فرقی نکرد
فقط باید بگم متاسفم
متاسفم که اعتبارشون رو با این کارهای تابلو خراب می کنن
و متاسفم برای جامعه وبمستری که که با هم هیچ ارتباطی ندارند برای حل یه همچین مشکلایی ...
ما داریم مالیات میدم وقتی بالایی ها رسیدگی نمیکنن چیکار باید کرد بچه های اینجام برن باز افراد تازه میرن سمتشون!

.
.
.
پ ن: رکورد اختلاس هم که شکسته شده!

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
واقعا براشون متاسفم..خیلی بد خراب کردن...خیلی ضایع است

barcanews

Registered User
لایک‌ها
128
ما که دیگه ازش استفاده نمیکنیم . بدون هیچ دلیلی کلی پول تو حساب ما رو مسدود کردند . کلی اصرار کردم آمار کلیک ها رو نشون بدید اما همش یک جمله ی پیش فرض رو کپی میکردن میفرستادن . آخرشم بدون اینکه جواب بدن تیکت رو بستن و ما هم دستمون به هیچ جا بند نبود .

جالب اینجاست که درآمد رو بالا کشیدن اما آمار کلیک ها رو هم برامون بستن . ما هر 10 الی 20 روز چک میکردیم اصلا نفهمیدیم چی شد که مسدود شدیم . اصلا نفهمیدیم چقدر درآمد داشتیم چون درآمد رو هم صفر کردن .

هیچ حقی برای ما قائل نشدن . اونم بعد از 2 سال همکاری !

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
واقعا منم استرس این مسدود شدن رو دارم
مخصوصا که الان اخر ماه هست و خدا خدا میکنم این 2-3 روز هم بگذره برداشت کنم
مبلغ هم پایین نیست مسدود بشه دیگه.... :D

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
دوستان بی انصافی نکنیم .
در مورد برخی از دوستان که میگن ای نتورک بلاکشون کرده چون درآمدشون به جایی رسیده و نخواستند بهشون پرداخت کنند خداییش ما در این مدت که باهاشون کار کردیم هیچوقت همچین مشکلی نداشتیم .
یک میلیون به بالا هم دریافتی داشتیم .
بین سایت های کلیکی ایران هم ای نتورک از همه شمارشش بهتره و پرداختیش به ازای کلیک با انصاف تره اما خب یه مدته تو آبان ماه کلیک های غیرقابل شمارششون بالا رفته که با پیگیری که داشتیم پشتیبانیشون قبول کردند که مشکل از سیستمشونه و یه سری از سایت ها این مشکل رو پیدا کردند .
پشتیبانی ای نتورک فرمودند که کل فعالیتشون رو این موضوع گذاشتند که مشکل رو پیدا کنند و حلش کنند .
بی انصافیم کار درستی نیست .

m.Mosibat

Registered User
لایک‌ها
86
با سلام و احترام
دوستان بی انصافی نکنیم .
در مورد برخی از دوستان که میگن ای نتورک بلاکشون کرده چون درآمدشون به جایی رسیده و نخواستند بهشون پرداخت کنند خداییش ما در این مدت که باهاشون کار کردیم هیچوقت همچین مشکلی نداشتیم .
یک میلیون به بالا هم دریافتی داشتیم .
بین سایت های کلیکی ایران هم ای نتورک از همه شمارشش بهتره و پرداختیش به ازای کلیک با انصاف تره اما خب یه مدته تو آبان ماه کلیک های غیرقابل شمارششون بالا رفته که با پیگیری که داشتیم پشتیبانیشون قبول کردند که مشکل از سیستمشونه و یه سری از سایت ها این مشکل رو پیدا کردند .
پشتیبانی ای نتورک فرمودند که کل فعالیتشون رو این موضوع گذاشتند که مشکل رو پیدا کنند و حلش کنند .
بی انصافیم کار درستی نیست .
با اینکه ماهم توی آبان به شدت داریم ضربه میخوریم روی موضوع ولی دوستمون درست میگن.

بهتره یه مدت چند روزه دیگه صبر کنیم ببینیم مشکل حل میشه یا نه

همیشه نیمه خالی لیوان رو نبینیم بنده های خدا ممکنه واقعاً مشکلی باشه که خودشونم ندونن از کجاست.

امیدوارم به زودی به روال قبل برگردن.

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
من که برداشتمش من از تبلیغ اسکرولی استفاده میکردم
به من گفتن
یکی از دلایل آن این هست که کمپین ها امکان فیلتر سازی وبسایتهای نمایش دهنده را دارند و در صورت فیلتر کردن یک وبسایت، تبلیغ آگهی دهنده در وبسایت فیلتر شده نمایش داده نمی شود و در صورتی که کمپین های مختلفی وبسایت بخصوصی را فیلتر کنند احتمال نمایش تبلیغات رایگان افزایش می یابد.و دلیل دیگر نیز میتواند این مورد باشد که برخی از کمپین های فعال از هدفمندی سیستم عامل ویندوز، مک و لینوکس استفاده میکنند و به همین علت احتمال نمایش تبلیغات رایگان در سیستم عامل های موبایل وجود دارد و در ادامه کلیک هایی که از موبایل دریافت میکنید ممکن است به صورت رایگان ثبت شود و درآمدی برای شما نداشته باشد.متوجه نگرانی شما هستیم و به همین منظور تغییرات جدید اطلاع رسانی خواهد شد.موفق و موید باشیدیکی از دلایل آن این هست که کمپین ها امکان فیلتر سازی وبسایتهای نمایش دهنده را دارند و در صورت فیلتر کردن یک وبسایت، تبلیغ آگهی دهنده در وبسایت فیلتر شده نمایش داده نمی شود و در صورتی که کمپین های مختلفی وبسایت بخصوصی را فیلتر کنند احتمال نمایش تبلیغات رایگان افزایش می یابد.و دلیل دیگر نیز میتواند این مورد باشد که برخی از کمپین های فعال از هدفمندی سیستم عامل ویندوز، مک و لینوکس استفاده میکنند و به همین علت احتمال نمایش تبلیغات رایگان در سیستم عامل های موبایل وجود دارد و در ادامه کلیک هایی که از موبایل دریافت میکنید ممکن است به صورت رایگان ثبت شود و درآمدی برای شما نداشته باشد.متوجه نگرانی شما هستیم و به همین منظور تغییرات جدید اطلاع رسانی خواهد شد.موفق و موید باشید

من اینطور برداشت کردم که چند وقت به صورت رایگان تبلیغ میکردم :rolleyes:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
میگم از کلیکس کسی راضی هست ؟
از شمارشش در مقایسه با anetwork!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
میگم از کلیکس کسی راضی هست ؟
از شمارشش در مقایسه با anetwork!
با سلام و احترام
والا بنده کلیکس رو استفاده کردم . شمارشش که قطعا به گرد پای ای نتورک هم نمیرسه اما به دلیل قیمت بالایی که برای کلیک میدن یه مقداری جبران میشه .
به نظر بنده بعد از ای نتورک پول بهتری میده نسبت به سایر شرکت های تبلیغاتی ایران .
کلیکس یه خوبی که داره اینه که زیر نظر شرکت ایده پرداز هست که یه سری از سایت های معتبر زیر نظرشه و میشه بهش اعتماد کرد .
در چند روزی که تست کردیم سه روز اول یه مبلغی میداد که درسته به پای درامد از ای نتورک نمیرسید اما خب نسبت به سایرین خیلی بهتر بود .
در روز چهارم در یک اتفاق شگفت انگیز همون مبلغ و کلیک ها رو هم نصف کردند که به شدت تعجب کردم از این اتفاق . یهو درامد از نصف روزای قبل هم کمتر شد .
حالا نمیدونم مشکل چی بوده اما دوباره گذاشتیم ببینیم باز ادامه پیدا میکنه یا درست میشه .

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
فکر کنم دیگه رویشون اینجوری شده..چه قدر عمر شرکت های کلیکی در ایران کوتاه ا

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
وحشتناک درامد کم شده
تبلیغ رایگانی من ندیدم در سایتم!!!
دیروز که 60 درصد کلیک ها غیر قابل شمارش بود جالبیش اینه
از ساعت 19 به بعد دیگه انگار رایگان داریم تبلیغ میکنیم براشون همش غیر معتبره
چاره ای هم نیست فعلا بازم برا من خوبه نسبت به سایتهای دیگر

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
وحشتناک درامد کم شده
تبلیغ رایگانی من ندیدم در سایتم!!!
دیروز که 60 درصد کلیک ها غیر قابل شمارش بود جالبیش اینه
از ساعت 19 به بعد دیگه انگار رایگان داریم تبلیغ میکنیم براشون همش غیر معتبره
چاره ای هم نیست فعلا بازم برا من خوبه نسبت به سایتهای دیگر

آفرین از ساعت 7 به بعد کلا درامد افزایش نداره..انگار یه جوری ا که باید از 7 شب تا ساعت 7 صبح تبلیغات رایگان کنید ! واقعا جای تاسف داره

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
برای سایت من
50% کلیک ها غیر قابل شمارش شدن

نه افزایش بازدیدی داشتم، نه هرگونه تغییری در خود سایت

درآمد توی 1 ماه گذشته ، نصف شده
بدون توضیح از طرف ای نتورک

بالا