برگزیده های پرشین تولز

اقدام به خودكشي دختر جوان از بالاي پل حافظ !!!

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]اقدام به خودکشی «آرزو» تکذیب شد [/FONT]

دختر جوان كه از پل حافظ سقوط كرد، از مرگ حتمی نجات يافت

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]۷ بهمن ماه ۱۳۸۵ ساعت : ۴۸ , ۱۶ [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]خبرگزاري انتخاب : دختر جواني كه صبح امروز از پل حافظ واقع در خيابان انقلاب، به پايين افتاد، با تلاش تيم پزشكي بيمارستان شركت نفت از مرگ حتمي نجات يافت. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]به گزارش خبرگزاری «انتخاب» به نقل از ايسنا، اين دختر 24 ساله كه «آرزو» نام دارد، ساعت 9 و 5 دقيقه روز شنبه هفتم بهمن ماه، پس از سقوط از بالاي پل حافظ، از ناحيه مهره‌هاي گردن، كمر و پا دچار شكستگي‌هاي متعدد شد، به طوري كه با حضور امدادگران اورژانس در محل و انتقال به بيمارستان شركت نفت در حال حاضر در بخش ICU جراحي اين بيمارستان بستري شده است. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]همزمان با انجام اقدامات پزشكي جهت نجات جان اين دختر، عوامل كلانتري 107 «فلسطين» پيگيري‌هاي پليسي را براي كشف علت سقوط يا اقدام به خودكشي «آرزو» آغاز كردند و در حالي كه در ابتدا موفق به پيدا كردن خانواده وي نشدند، طي تماس با يكي از افرادي كه شماره تلفن همراهش در گوشي موبايل اين دختر به دست آمد، وي به بيمارستان آمد و در ادامه نيز پيگيري‌هاي پليس تا آنجا ادامه داشت كه سرانجام مقارن ساعت 15 مادر و يكي از نزديكان «آرزو» مراجعه كرده و وي را ملاقات كردند. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]در جريان اين ملاقات، «آرزو» در حضور خانواده‌اش ضمن رد اقدام به خودكشي، مدعي شد كه بر اثر به هم خوردن تعادل به دنبال ايجاد سرگيجه به پايين پل پرتاب شده است. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]اظهارات دختر جوان در حاليست كه ماموران پليس حاضر در موقعيت سقوط در بررسي‌هاي اوليه، از جيب وي، نامه‌اي حاوي يادداشت و شعر كشف كردند، اما اين كه علت اصلي سقوط، مسايل عاطفي يا موضوع ديگري در ميان بوده، تحت بررسي است. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]بر اساس اين گزارش «آرزو» كه دانشجوست، فرزند دوم يك خانواده 6 نفره است كه در اسلامشهر سكونت دارند.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]- منبع: http://www.tiknews.com/display/?ID=35957&page=1[/FONT]

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نظر من به جای اینکه بقیه رو محکوم کنید که چرا طاقت مشکلاتو ندارن خدارو شکر کنید که یا شما طاقت دارید و یا شمارو اونجوری تو مشکل ننداخته که مجبور به این کار بشید
البته خودکشی سر عشق و عاشقی کاری بس ابلهانس

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نظر من به جای اینکه بقیه رو محکوم کنید که چرا طاقت مشکلاتو ندارن خدارو شکر کنید که یا شما طاقت دارید و یا شمارو اونجوری تو مشکل ننداخته که مجبور به این کار بشید

بشدت تاييد ميشود ... :rolleyes:

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
ایول ! خوشمان آمد
شروین من عاشقم ! خودت میدونی ! لول بیخیل
میگم آیدیتو برام پی ام کن تا اددت کنم !

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
شماها هم دیگه شورشو درآوردید

فقط میگید خدا خدا

طرف بشینه همه چیزو واگذار کنه به خدا

تقصیر خودتون هم نیست چون هنوز خیلیهاتون با این جور مسائل روبرو نشدید. برید ببینید چند نفر به خاطر همین مشکلات میرن اعضا بدنشون و میفروشن

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا

فقط میگید خدا خدا

تقصیر خودتون هم نیست چون هنوز خیلیهاتون با این جور مسائل روبرو نشدید. برید ببینید چند نفر به خاطر همین مشکلات میرن اعضا بدنشون و میفروشن
باشه:wacko:

mewin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی ایران خودکشی موضوع بسیار پیش پا افتاده ای است

mewin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از بچه های پرشین تولز خیلی خوشم میاد آخه خیلی مامانی و جیگر هستند
ناز هستند با یه دنیا عوض شون نمیکنم
روحیه لطیفی دارند

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

فقط میگید خدا خدا

کی
گفته بشیه واگذار کنه به خدا؟
خدا به آدم عقل داده
خدا میگه من به تو عقل دادم که مشکلاتتو باهاش رفع کنی و اصلا مورد قبول هیچ کسی نیست که بشینیم و دست روی دست بگذاریم
شما خوشت میاد گیر بدی وگرنه اصلا حرفت اینجا بی مورد بود
وقتی کسی حرف از خد ا میزنه دلیل نمیشه که اختیار انسانو نفی میکنه
جور دیگه اظهار وجود کن

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کی
گفته بشیه واگذار کنه به خدا؟
خدا به آدم عقل داده
خدا میگه من به تو عقل دادم که مشکلاتتو باهاش رفع کنی و اصلا مورد قبول هیچ کسی نیست که بشینیم و دست روی دست بگذاریم
شما خوشت میاد گیر بدی وگرنه اصلا حرفت اینجا بی مورد بود
وقتی کسی حرف از خد ا میزنه دلیل نمیشه که اختیار انسانو نفی میکنه
جور دیگه اظهار وجود کن

بیرون گود نشستی میگی لنگش کن!

بعضی موارد حس خودکشی فقط با قرص خوب میشه در چنین مواردی این صحبتها پشیزی ارزش نداره. احتمالا 90% درصد اونهایی که الان اینطور نصیحتهای حکیمانه میکنند و دعوت به ایمان و صبر و توکل در موقعیت مشابه همینکار رو میکردند.

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید وسط بحث اما......

جمله ی معروفی هست که میگه :
به خدا نگویید که ما مشکلاتی بزرگ داریم , به مشکلات بگویید که ما خدای بزرگی داریم

دوستان میگن تا کسی خودش مشکل نداشته باشه و...

همه افراد در این دنیا دچار مشکلات بزرگ و کوچک بسیاری میشن و فکر نکنم استثنایی وجود داشته باشه ولی اعتقاد به بزرگی و قدرت و حکمت خدا می تونه قدرت تحمل و حل مشکلات رو به ما بده(البته ایمان قویتر=صبر و تحمل بیشتر)

و اصولا در تمام فرهنگها و دین الهی نیز خودکشی عملی نکوهیده است.

دین الهی و فرهنگ و اخلاقیات اینجا کاره ای نیستند، جایی که نقد زندگی برایتان پوچ و تهی از معناست نسیه ی نادیده ی آن چطور می تواند شما را به ادامه وادارد؟ ترس از دوزخ و خدا یا امید به الهیات و آنچیزی که من نامش را می گذارم "زندگی برای بهشت" کار آدمهای سطحی است که در لحظه، یا دستکم در آینده زندگی می کنند، نا از گذشته چیزی به یاد می آورند و نه از حال خود خبر دارند، اگرنه هیچکدام از اینها نمی تواند آدمی را که به آخر خط رسیده تشویق یا وادار به ادامه چیزی بکند که هر ثانیه اش زجر و عذابی تصور و تحمل ناپذیر است، در آن احوال جهنم و دیوهاش را آغوش می کشید زیراکه هیچ جهنمی بدتر از دوزخ درون آدم متصور نیست، "معلق شدن" ناگوارترین چیزی است که هر انسانی می تواند تجربه بکند، خدا اگر همان جا دست بر شانه ات نگذارد، منظورم دقیقا دست فیزیکی است، اگر آسمان گشوده نشود و خدا لبخند زنان دست بر شانه ات نگذارد، ترس از جهنم و آرزوی بهشت تنها به خنده تان می اندازد ، بجای آنکه در شما ایجاد انگیزه بکند ! پیچیدگی های تاب و تب دار ذهنی آدم را به سوی خودکشی رهنمود می کند، وقتی از غم آرزوی مرگ می کنید و زشتی های دنیا یکجا بر سرتان خراب می شود، دیگر فرودادن هر "دم" و بیرون دادن آن، برایتان رنج آور و اندوهبار است. اینطور نیست که یک نفر از خودکشی لذت ببرد یا چه می دانم هوسش را بکند و... ناتوانی دربرابر مشکلات خودش دلیلی برای ادامه دادن حریصانه تر زندگی است، خودکشی درست(افراد بالای بیست سال و دارای شعور کافی منظور است، نه آن چهارپایانی که برای شکست عاطفی! یا بالا آوردن بدهی! یا دلایل ابلهانه ای از این دست خودکشی می کنند)بخاطر نداشتن دلیلی برای ادامه زندگی است.. به اینجا که می رسید، لازم نیست زندگی را باخته باشید(برای باختن اصلا نیازی به بدبخت بودن نیست، شاید هم زندگی بسیار موفق و تحسین برانگیزی داشته باشید، شاید خیلی محبوب اطرافیان و کانون علایق و تندیس شایستگی های اخلاقی برای دیگران باشید..)دیگر دو راه بیشتر پیش روی شما نیست: اعتیاد، خودکشی!(هر دو هم برای فرار کردن جهنم..)..موافق نیستید؟

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا زنده مونده حتما قسمتي داشته
قابل توجه اون پسري كه باعث و باني بوده
167.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بیرون گود نشستی میگی لنگش کن!

بعضی موارد حس خودکشی فقط با قرص خوب میشه در چنین مواردی این صحبتها پشیزی ارزش نداره. احتمالا 90% درصد اونهایی که الان اینطور نصیحتهای حکیمانه میکنند و دعوت به ایمان و صبر و توکل در موقعیت مشابه همینکار رو میکردند.
واقعا این نشون از فرهنگ شما داره که طرفداری از خودکشی میکنی
خیلی جالبتر اینه که خودتون دارید اعتراف میکنید که حرف از صبر و استقامت در کنار دینه و انسان بی دین هیچ دلیلی برای صبر داشتن نداره چون ایمان نداره به چیزی
ضمن اینکه من اصلا حرف از ایمان نزدم و اون حرفایی که به اون نفر گفتم کوچکترین ارتباطی با خودکشی نداشت گفتن اعتقاد به خدا ینی دست رو دست گذاشتن منم جوابشونو دادم و اصلا نیازی نبود شما به خودت زحمت بدی و جواب بدی
ضمنا کی گفته من بیرون گود نشستم؟ این تصور شماست
وقتی میبینید یه نفر میتونه تحمل کنه میگید بی درده
نیازی نیست واسه شما توضیح بدم ولی خیلی دوستان تو همین فوروم و تاپیک با من آشنایی دارن و میدونن که قشنگ وسط گودم
ولی افتخار میکنم قوی هستم
لازمه ی توی گود بودن خاک شدن نیست
میشه وسط بودو خاک کرد

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]اقدام به خودکشی «آرزو» تکذیب شد [/FONT]

دختر جوان كه از پل حافظ سقوط كرد، از مرگ حتمی نجات يافت

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]۷ بهمن ماه ۱۳۸۵ ساعت : ۴۸ , ۱۶ [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]خبرگزاري انتخاب : دختر جواني كه صبح امروز از پل حافظ واقع در خيابان انقلاب، به پايين افتاد، با تلاش تيم پزشكي بيمارستان شركت نفت از مرگ حتمي نجات يافت. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]به گزارش خبرگزاری «انتخاب» به نقل از ايسنا، اين دختر 24 ساله كه «آرزو» نام دارد، ساعت 9 و 5 دقيقه روز شنبه هفتم بهمن ماه، پس از سقوط از بالاي پل حافظ، از ناحيه مهره‌هاي گردن، كمر و پا دچار شكستگي‌هاي متعدد شد، به طوري كه با حضور امدادگران اورژانس در محل و انتقال به بيمارستان شركت نفت در حال حاضر در بخش ICU جراحي اين بيمارستان بستري شده است. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]همزمان با انجام اقدامات پزشكي جهت نجات جان اين دختر، عوامل كلانتري 107 «فلسطين» پيگيري‌هاي پليسي را براي كشف علت سقوط يا اقدام به خودكشي «آرزو» آغاز كردند و در حالي كه در ابتدا موفق به پيدا كردن خانواده وي نشدند، طي تماس با يكي از افرادي كه شماره تلفن همراهش در گوشي موبايل اين دختر به دست آمد، وي به بيمارستان آمد و در ادامه نيز پيگيري‌هاي پليس تا آنجا ادامه داشت كه سرانجام مقارن ساعت 15 مادر و يكي از نزديكان «آرزو» مراجعه كرده و وي را ملاقات كردند. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]در جريان اين ملاقات، «آرزو» در حضور خانواده‌اش ضمن رد اقدام به خودكشي، مدعي شد كه بر اثر به هم خوردن تعادل به دنبال ايجاد سرگيجه به پايين پل پرتاب شده است. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]اظهارات دختر جوان در حاليست كه ماموران پليس حاضر در موقعيت سقوط در بررسي‌هاي اوليه، از جيب وي، نامه‌اي حاوي يادداشت و شعر كشف كردند، اما اين كه علت اصلي سقوط، مسايل عاطفي يا موضوع ديگري در ميان بوده، تحت بررسي است. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]بر اساس اين گزارش «آرزو» كه دانشجوست، فرزند دوم يك خانواده 6 نفره است كه در اسلامشهر سكونت دارند.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Verdana]- منبع: http://www.tiknews.com/display/?ID=35957&page=1[/FONT]

:rolleyes: :blush: :rolleyes:

بخاطر "نقب زدن" دوست پسر مربوطه بوده، لابد !

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
واقعا این نشون از فرهنگ شما داره که طرفداری از خودکشی میکنی
خیلی جالبتر اینه که خودتون دارید اعتراف میکنید که حرف از صبر و استقامت در کنار دینه و انسان بی دین هیچ دلیلی برای صبر داشتن نداره چون ایمان نداره به چیزی
ضمن اینکه من اصلا حرف از ایمان نزدم و اون حرفایی که به اون نفر گفتم کوچکترین ارتباطی با خودکشی نداشت گفتن اعتقاد به خدا ینی دست رو دست گذاشتن منم جوابشونو دادم و اصلا نیازی نبود شما به خودت زحمت بدی و جواب بدی
ضمنا کی گفته من بیرون گود نشستم؟ این تصور شماست
وقتی میبینید یه نفر میتونه تحمل کنه میگید بی درده
نیازی نیست واسه شما توضیح بدم ولی خیلی دوستان تو همین فوروم و تاپیک با من آشنایی دارن و میدونن که قشنگ وسط گودم
ولی افتخار میکنم قوی هستم
لازمه ی توی گود بودن خاک شدن نیست
میشه وسط بودو خاک کرد

شما صورت مسئله رو پاک میکنی.
این حرفهای پای منبری مشکلی از کسی حل نمیکنه. من از خودکشی طرفداری نمیکنم ولی این که شما میای به راحتی تمام مشکلات یک نفر رو اینقدر داغونش کرده که زندگی براش ممکن نیست رو با چهار تا حرف مادر بزرگی و پای منبری تفسیر میکنی نمیتونی به این دختر ایراد بگیری. برای هر کسی یکچیزی مهمه بحران روحی برای هر کسی پیش بیاد ممکنه دست به اقدام مشابه بزنه حتی شما. من قوی هستم و اینها شعاره

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خوبه من همون اول گفتم که مسخره نکنید و پشت سرش حرف نزنید چون خودمون تو شرایط نیستیم
شما اون قسمتایی رو میبینی که خودت دوست داری
حرفای من حرفای پا منبری نیست
اولا همه حرفای پا منبری بد نیست
ضمنا تو هیچ جای دنیا خودکشی کار درستی نیست حتی اونجا ها که منبر وجود نداره
از نظر عقلی کسی که دست به خودکشی بنزنه یه خورده مشکل داره
چون هیچ چیزی با ارزش تر از جون انسان نیست (مگه موارد گذشت در برابر هم نوع مثل جنگیدن که کار مفید انجام میشه)
مثل ملا نصرالدین
تخم مرغ میفروخته نصف قیمت میگن اینجوری که ضرر میکنی میگه خب معامله دو طرف داره سود و ضرر من ضرر رو انتخاب کردم
حالا اینجا طرف واسه یه آدم نامرد میاد خودشو میکشه و جون خودشو میگیره خب این نمونه ی یه انسان بی عقله
و این حرفای من ربطی به این نداره که مشکل طرفو درک نمیکنم چون خودم شدید ترین بحران های روحی رو داشتم و میدونم چه درد سختیه ولی الان مشکلی ندارم
این مشکلات گذراس کسی که واسه یه مشکل گذرا جون خودشو بگیره ابله هستش

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام من هم شروین رو میشناسم هم داریوش رو .ونظرهای هردوتون هم قابل احترامه .واینکه سعی کنید احترام شکنی بهم خدایی نکرده بکنید .والان باید اینگونه دو تراشی های دینی فلسفی رو بزارید کنار وخودتون با دلتون قزاوت کنید
ببینید ما هیچکدوم نمیتونیم اون لحظه که این جوان اینکارو کرده بفهمیم چی تو کلش بوده .شاید خود ما هم اگه جای اون بودیم تو اون شرایط یه همچینکاری رو میکردیم .(شاید مسله عفتی بوده عاشقی بوده یا..........)ولی یه دختری که بنظرتون تواین سن فرزند ششم ساکن اسلامشهر بنظرتون چه دغدغه هایی داشته .شاید ما نفهمیم ولی خیلی حتما خیلی مشکل داشته و از این بد تراشم هر لحظه داره تو گوشه گوشه این کره خاکی اتفاق میفته . همین امروز رو گوشی یکی از بچه ها دیدم یه جونی وقتی داشت خود کشی میکرد ازش فیلم گرفتن .با زور خودش رو کشوند بالای تیر برق یه نفرم برای اینکه نزاره خودش رو بکوشه .پشت سرش بالا رفت تو یه عان نول سیم که تو دستش بو فاز هم گرفت .باورتون نمیشه منفجر شد .اون بد بختیم که پاهشو گرفته بو در جا سوخت ...اخه چرا رو چه دلیل به خاطر این دنیای سر تاسر نامرد واقعا درسته ..؟
اگه این دختر مرد که ظاهرا نمرده .میدونم چی داره میکشه چون خودمم یه بار تو دوران بلوغ یه همچین غلتی کردم .منتها برای این به مراتب بدتر از من میشه .خدا بهش رحم کنه و از سر تقصیراتش بگذره

Reza_A

Registered User
لایک‌ها
5
به نظر من هم خودکشی بسیار ناپسنده. ادعا نمی کنم محاله که من یه روز خودکشی کنم چون در مورد آینده نمیشه خیلی مطمئن حرف زد. اما قرار نیست که درست و غلط رو طوری تعریف کنیم که کارای خودمونو توجیه بکنیم. این کار اگه از روی نا امیدی باشه بسیار نا پسنده، اگه بنده هم انجامش بدم کار بسیار ناپسندی کرده ام.
به هر حال برای من هم شرایطی پیش اومده که امیدی برای زندگی نداشته باشم (و از شما چه پنهون توی دلم آرزوی مرگ بکنم). اما تحمل کردم.

درضمن 24 سال سن کمی نیست برای اینکه یه نفر منطقی رفتار کنه.

بالا