برگزیده های پرشین تولز

ایا تیک وب خوبه ؟

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
بله ، اول اینکه به لطف خدا روزانه افراد زیادی به ما اعتماد میکنن
و دوم اینکه بنده شخصی رو میشناسم که حتی یک سایت نداره و فقط با یک شماره کارت ماهانه چند صد میلیون تراکنش داره ! (کارش هم در نت هست)
اصلا ربطی نداره
چند تا هاستینگ نشونتون بدم که هم تلفن ثابت دارن هم ادرس دارن هم نماد دارن هم... و اینقدر تاپیک و شکایت از طرف کاربرانش داشته... حتی کلاه برداری !
و مورد بعدی اینکه دید افراد نسبت به نماد اشتباهه ، شما یک سایت که نماد داره رو باز کنید ، روی نماد کلیک کنید ، متنی رو که می بینید با دقت مطالعه کنید :
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به معنای تضمین صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و محتوای منتشر شده در وب سایت آن، توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نمی‌باشد.

اون شماره هم قراره کلا به شمارت ثابت تغییر کنه و این +98 هم برای قالبه و چون قالب از نسخه اصلی ترجمه شده دیگه این مورد اصلاح نشده...

در پناه حق

جالبه که شما سعی دارید مسئله رو از طریق برهان خلف حل کنید!!! (احیانا رشته ی ریاضی نخودندین؟! )
دوست عزیز اینکه شما شخصی رو می شناسید که "حتی یک سایت نداره و فقط با یک شماره کارت ماهانه چند صد میلیون تراکنش داره !" دلیل بر این ننمی شه که مخطب سایتتون به شما اعتماد کنه!
( به نظر من حتی اگر عین این جمله رو به صورت پنجره ی پاپ آپ روی سایتتون بذارید و یا در صفحه ی اول سایتتون با فونت قرمز و بولد بنویسید و دورش هم چراغهای چشمک زن بزارید که آهای ایهالناس من کسی رو
می شناسم که ... باز هم توفیری نمی کنه.
و باز هم اینکه شما چندتا هاستینگ کلاهبردار می شناسید دلیل بر حقانیت شما نیست.
و از همه مــ ـهم تر : " نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید " دقیقا حرف من هم همینه و دقیقا به همین خاطر بحث تلفن ثابت رو مطرح کردم و اونو با خط اعتباری ایرانسل مقایسه کردم.
به هرحال همینکه این تاپیک رو رصد می کنید و به پرسشها پاسخ میدید جای تشکر داره و می تونه عاملی برای ایجاد اعتماد در مخاطب بشه.

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
جالبه که شما سعی دارید مسئله رو از طریق برهان خلف حل کنید!!! (احیانا رشته ی ریاضی نخودندین؟! )
دوست عزیز اینکه شما شخصی رو می شناسید که "حتی یک سایت نداره و فقط با یک شماره کارت ماهانه چند صد میلیون تراکنش داره !" دلیل بر این ننمی شه که مخطب سایتتون به شما اعتماد کنه!
( به نظر من حتی اگر عین این جمله رو به صورت پنجره ی پاپ آپ روی سایتتون بذارید و یا در صفحه ی اول سایتتون با فونت قرمز و بولد بنویسید و دورش هم چراغهای چشمک زن بزارید که آهای ایهالناس من کسی رو
می شناسم که ... باز هم توفیری نمی کنه.
و باز هم اینکه شما چندتا هاستینگ کلاهبردار می شناسید دلیل بر حقانیت شما نیست.
و از همه مــ ـهم تر : " نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید " دقیقا حرف من هم همینه و دقیقا به همین خاطر بحث تلفن ثابت رو مطرح کردم و اونو با خط اعتباری ایرانسل مقایسه کردم.
به هرحال همینکه این تاپیک رو رصد می کنید و به پرسشها پاسخ میدید جای تشکر داره و می تونه عاملی برای ایجاد اعتماد در مخاطب بشه.

بنده منظورم این نبود که اگر کسی رو میشناسم بدون سایت ماهانه چند صد میلیون درآمد دارن و یا اگر عرض کردم که هاستینگ های با نماد و در عین حال بی کیفیت و بعضا کلاه بردار کم نیستن منظورم این نبود که به این دلایل باید به ما اعتماد کنن !
بنده عرضم این بود که بخاطر اینکه نماد گرفته نشده دلیل نمیشه که به ما اعتماد نکنن

که البته فرمایش شما متین هست و قطعا قرار دادن ادرس و شماره ثابت اختصاصی و نماد اعتماد و... باعث اعتماد بیشتر مشتریان خواهد شد
باتشکر از توجه شما

در پناه حق

pediii_ram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
چنتا دامنه از تیک وب گرفتم
مشکلی نبود
پشتیبانیشونم یه سطح بالاتر بقیه هاستینگ هاست
هیچ تیکتی بیشتر نیم ساعت واسه من طول نکشیده
البته یه هاست 50 مگ تستی هم خریدم
که اونم خدا رو شکر مشکلی نداشت
ولی اگه بخوام یه سایت پابلیک و رسمی ایجاد کنم گزینه ی اولم نت افراز هستش
تیک وب میتونه گزینه خوبی برای کسانی باشه که توان پرداخت هزینه ی زیاد رو ندارن
البته شرکتشونم فکر کنم بیشتر سه سال سابقه داره
البته ایرادات جزئی در قالب سایت و احراز هویت تیم مدیریت وجود داره که اگه حل بشه اعتماد مشتریان بیشتر میشه

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
قطعا کسی که بخواد هاست خوب پیدا کنه از اینجا پیدا نمیکنه و اینجا فقط جای معرفی است.
من هم روی سخن ام با هیچکس نیست. ولی یک سرویس خوب زمانی خوبه که استفاده کنید و لذت ببرید. شاید از دید بعضی ها خوب باشه شاید از دید بعضی ها بد
مثلا بعضی سایت های میزبانی به بعضی سایت های با اهمیت سریع جواب تیکت میدن و به بعضی ها دیر
برای بعضی ها احترام بیشتری قائلند برای بعضی ها به چشم مشتری نگاه میکنند. یا برای بعضی ها بیشتر مایه میگذارند برای بعضی ها خیر... و بسیاری موارد دیگه
از نظر من سرویس های اینترنتی چیزی هست که باید استفاده کنی تا بفهمی

ali-pc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بنده باهشون کار میکنم و مشکلی ندارن تایید میشن

azar27251

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
من تجربه شخصی کار کردن با این سایت رو می نویسم و هیچ نظری در رد یا قبول این سایت ندارم.امیدوارم نظراتم به عنوان انتقاد سازنده در نظر گرفته شوند :
*البته پیش از انتقاداتم باید از بعضی کمک های اون ها هم قدرانی کنم ولی مواردی که برای ما پیش اومد به این شکل بود(البته شاید دیگران در یک زمینه یا تمام زمینه های مذکور تجربه مشابه ما رو نداشته باشند) :
1.چند ماه پیش من یک سرور مجازی از این سایت خریدم که هزینه کامل رو هم پرداخت کردم ولی بعد متوجه شدم نه تنها سرور مجازی در کار نبوده بلکه بنا به مصلحت اندیشی!!! خودشون اطلاعات سایت من رو به یک هاست اشتراکی که بسیار کند و با آپتایم بسیار پایین بود منتقل کرده و در حین حال هزینه سرور مجازی -به همراه هزینه های جانبی-رو هم از من گرفته بودند...و با وجود چندین تیکت که درخواست کردم جزئیات رو به من اعلام کنند تنها پاسخی که میومد این بود : سایت شما جای خوبیه و خیالتون راحت باشه و ظرفیت خالی زیادی داره...(واقعاً یک پاسخ تمام حرفه ای)
2.تنها جایی هست که بعد از 16 سال کار کردن در زمینه تجارت الکترونیک می بینم برای یک تاخیر 1 روزه در سررسید فاکتور 10% جریمه تاخیر می گیرن.حتی دندون گرد ترین و انحصاری ترین سایت ها هم همچین چیزی ندارند.
3. مشکل دیگه این سایت پراکندگی زمانی پشتیبانی هست.از حق نگذریم زمان های زیادی پشتیبانی خوبی دارند ولی گاهی مثلاً یکی دو روز شده که جواب ندادن(یکبار از چهارشنبه عصر که تیکت زدیم تا صبح شنبه پاسخی نگرفتیم در حالی که سایت down بود) تصویر تیکت ها و زمان پاسخ دهی آن ها موجود است)-چت آنلاین هم به ندرت کار می کنه و فقط برای فروش است نه پشتیبانی :)
4.وقتی سایت down هست و تمام وب سایت های مانیتورینگ معتبر هم تایید می کنند(حتی به دوستانی از شهرها و کشورهای مختلف هم پیام میدی و اونها هم down بودن سایت رو تایید می کنند) و شما تیکت می زنید در بسیاری از مواقع با یک پاسخ مشترک مواجه می شید : ما چک کردیم ،مشکلی نیست.مشکل از طرف خود شماست.
5.مشکل دیگر هزینه های مخفی هست که بعد از سفارش به ناچار در برخی موارد به شما تحمیل میشه(البته فقط در مورد سرور)
6.یکی از کارمندهای پشتیبانی وقتی روی یک موضوعی از ایشون انتقاد کردم و یک موضوع رو متوجه نشده بودم با عصبانیت کامل اینطور نوشتند : این..... هست متوجه میشی؟می فهمی؟یا نه؟
7.فکر کنم 3-4 ماه زمان زیادی برای تست یک سرور و شرکت ارائه دهنده باشه و متاسفانه ما بهای اون رو پرداخت کردیم.
8.در اطلاعات این سایت شماره تلفنی موجود هست که بعد از 4 ماه من نتونستم هیچ صدایی از پشت اون بشنوم.

پاینده باشید

Last edited:

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
جناب @azar27251 نظر شما کاملا محترمه اما خب بنده به عنوان مدیریت تیک وب متاسف شدم که همچین تجربه ای از کار کردن با ما داشتید و واقعا تعجب کردم !
اما شما لینک همین صحبت هاتون رو به بخش شکایات،نظرات ،پیشنهادات و انتقادات ، در قسمت درخواست پشتیبانی ارسال کنید بنده خودم شخصا پیگیری میکنم که تیم ما چطور عمل کردن که شما همچین تجربه ای از همکاری با گروه ما داشته باشید و مطمئن باشید رضایت شما رو جلب خواهم کرد (حتما اینکارو بکنید)

و در ضمن در مورد پشتیبانی تلفنی ، پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری (021-66532804)همه روزه فعال هست اما خب پنجشنبه ها ممکنه بعضی اوقات غیرفعال بشه ، البته قبول داریم که باید تعداد خط ها افزایش پیدا کنه چون بعضی مواقع تلفن شرکت مداوم اشغال هست ، اما اینکه بخواید کلا پشتیبانی تلفنی رو زیرسوال ببرید خیر اینطور نیست

پ.ن : با کمک دو نفر از پشتیبانان اکانت شما در تیک وب شناسایی شد اگر مایل به ارسال تیکت نبودید، فردا خودمون باهاتون تماس میگیریم

Last edited:

azar27251

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت شما مدیر محترم تیک وب

من قصد جسارت به شما و مجموعه شما رو ندارم.اون جایی هم که نظر بنده مثبت بوده نوشتم.و اونجایی هم که نیاز به تعریف بوده گفتم.ولی متاسفانه این تجربه برای من در ظرف مدت چندماه پیش اومد و هرچه هم اینجا نوشتم نظر و تجربه شخصی خودم بوده و باز هم سعی کردم کل مجموعه شما به هیچ وجه زیر سوال نره.به هر حال از ما که گذشت ولی برای موفقیت کسب و کار خود شما هم که شده امیدوارم اگر ایرادی هست-که قطعاً حتی در بهترین سایت های جهان هم هست-برطرف بشه و با قدرت به جلو برید.
موفق باشید

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
با سلام خدمت شما مدیر محترم تیک وب

من قصد جسارت به شما و مجموعه شما رو ندارم.اون جایی هم که نظر بنده مثبت بوده نوشتم.و اونجایی هم که نیاز به تعریف بوده گفتم.ولی متاسفانه این تجربه برای من در ظرف مدت چندماه پیش اومد و هرچه هم اینجا نوشتم نظر و تجربه شخصی خودم بوده و باز هم سعی کردم کل مجموعه شما به هیچ وجه زیر سوال نره.به هر حال از ما که گذشت ولی برای موفقیت کسب و کار خود شما هم که شده امیدوارم اگر ایرادی هست-که قطعاً حتی در بهترین سایت های جهان هم هست-برطرف بشه و با قدرت به جلو برید.
موفق باشید
خواهش میکنم
بنده شدیدا روی نارضایتی مشتریانمون حساس هستم و باید پیگیر این موضوع بشم تا منشا و دلیل کاملا پیدا بشه و با فرد یا پشتیبانی که با شما اینطور برخورد کرده برخورد بشه تا این تجربه برای دیگر مشتریانمون هم تکرار نشه
لطفا تیکت ارسال کنید بنده خودم پیگیری میکنم (به بخش شکایات )

azar27251

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من واقعاً خوشحال شدم که شما پیگیر نظرات مشتریان هستید و به حرف های اون ها بها می دید و ارزش قائلید.بدون شک اگر با این دیدگاه پیش برید کسب و کار خیلی موفقی خواهید داشت.و برای شما از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.چیزی هم که نوشتم دل نوشته ای بیش نبود و نیاز به پیگیری از جانب شما یا تماس بنده نیست.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
آیا تیک وب از نت افراز بهتره ؟ سر تعداد دیتابیس با نت افراز به مشکل برخوردم که به هیچ عنوان حاضر نیستن یک عدد رو برای من افزایش بدن . میخواستم برم جای دیگه ؟ اگه جایی میشناسید که از نت افراز بهتر هست بگید به من .

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
آیا تیک وب از نت افراز بهتره ؟ سر تعداد دیتابیس با نت افراز به مشکل برخوردم که به هیچ عنوان حاضر نیستن یک عدد رو برای من افزایش بدن . میخواستم برم جای دیگه ؟ اگه جایی میشناسید که از نت افراز بهتر هست بگید به من .
لطفا نوع سایت های روی هاست + حجم دیتابیس ها + میزبان بازدید روزانه رو ارسال کنید بشه راهنمایی تون کرد

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
لطفا نوع سایت های روی هاست + حجم دیتابیس ها + میزبان بازدید روزانه رو ارسال کنید بشه راهنمایی تون کرد
میخواستم سرویس کولاک رو تهیه کنم . یه سایت فروشگاهی هست . بازدید چندانی نداره . زیر 100 نفر در روز . دیتابیس هم فکر نکنم حجمی داشته باشه سیستم وردپرس هست . میخواستم روی نت افراز piwik ( یه اسکریپت امارگیر سایت هست چون histats با کیوورد های فارسی کلا مشکل داره بی ناموس ) نصب کنم که نت افراز میگه باید پلن رو افزایش بدی تا بانک اطلاعاتی زیاد بشه . منم صد تا نیاز ندارم . نهایت دو سه تا کفایت میکنه . هرچقدر میگم با هزینه یکی زیاد کن نمی کنه . تا 94/08/03 سرویس دارم اونجا .

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
میخواستم سرویس کولاک رو تهیه کنم . یه سایت فروشگاهی هست . بازدید چندانی نداره . زیر 100 نفر در روز . دیتابیس هم فکر نکنم حجمی داشته باشه سیستم وردپرس هست . میخواستم روی نت افراز piwik ( یه اسکریپت امارگیر سایت هست چون histats با کیوورد های فارسی کلا مشکل داره بی ناموس ) نصب کنم که نت افراز میگه باید پلن رو افزایش بدی تا بانک اطلاعاتی زیاد بشه . منم صد تا نیاز ندارم . نهایت دو سه تا کفایت میکنه . هرچقدر میگم با هزینه یکی زیاد کن نمی کنه . تا 94/08/03 سرویس دارم اونجا .
خب پس هیچ مشکلی نیست
شما همین پلن کولاک براتون میتونه مناسب باشه
تعداد دیتابیس ها کاملا نامحدوده
پیشنهاد میکنم روی هاست نت افزارتون یک سایت دیگه راه اندازی کنید یا اینکه به کس دیگه ای واگذار کنید...

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
من حدودا 4 ماه میشه دو تا وی پی اس دارم ازشون یکی وی پی اس فرانسه و انگلیس و تا به الان هیچ مشکلی نداشتم قیمت هاشون که ارزون هست.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
خب پس هیچ مشکلی نیست
پیشنهاد میکنم روی هاست نت افزارتون یک سایت دیگه راه اندازی کنید یا اینکه به کس دیگه ای واگذار کنید...
ممنون . ایشالا بعد تموم شدن سرویسم در نت افراز در آبان ماه مزاحم شما میشم .

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خب پس هیچ مشکلی نیست
آقا پ.خ دادم جواب بده.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خب پس هیچ مشکلی نیست
لطفا درخواست مارو انجام بدید ما دیگه نمیتونیم صبر کنیم.

ali-pc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه تیکت من دادم بهشون 1 ماه بعد هم شد جواب ندادن . فایده نداره

بالا