برگزیده های پرشین تولز

این قصه , قصه رسوایی من و تو می باشد

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

3. چرا آن مدیر عزیز و دوستداشتنی و محبوب که همه روزه ساعتها در این مکان وقت خود را صرف می کرده است به یکباره خطی بر تمام آن هزینه ها می کشد و عنوان می کند که " دیگر این فروم جای مناسبی برای ادامه فعالیت نیست " ؟

آیا می دانید حس مسئولیت چیست ؟ اگر نمی دانید با زبانی خالی از هر گونه زیاده روی و تند مزاجی , این مسئله را برای شما عنوان می کنم .
به ادامه صحبتهایم توجه کنید .

مدیر عزیز ما که همه می شناسیدشان , در امر حس احساس مسئولیت بسیار دقیق و ظریف هستند تا حدی که به تمام پی ام ها پاسخ می دهند و به این موضوع کاری ندارند که شخص فرستنده دیروز عضو شده یا سه سال پیش , بلکه تنها به حس مسئولیت خود وفادار بوده و هستند و به همین دلیل با خلوص 100 درصد به آن عزیزان رسیدگی می کنند .

تا اینکه در قضایای اخیر که همرا با بی احترامی های فراوان به ایشان و حتی گستاخانه تر از آن , بی حرمتی به ایشان و دیگر مدیر مربوطه که پی به حقایق موجود برده اند , به این نتیجه رسیدند که بدون تعارف این موضوع رو اعلام کنند تا بدین وسیله به تمامی اشخاصی که روزی با آنها در ارتباط بودند , این موضوع را گوشتزد کنند که ,
دوستان اگر مرا قبول دارید و اگر به من اعتماد دارید , بدانید که من دیگر این مکان را سالم نمی بینم و جو حاکم بر آن مناسب شما نیست .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

4. حس مسئولیت در مدیران چیست ؟
بله دوستان عزیزم ,
اگر حس مسئولیت و دوست داشتن و وفای به عهد نبود , آن عزیزان هرگز خود را درگیر این مسائل نمی کردند و این اخطار را به ما نمی دادند که دیگر چنین مکانی مناسب نیست .
کاملا درست حدس زده اید , ایشان به این موضوع پی برده اند که امنیت در این فروم در حال حاضر اصلا وجود ندارد و با وجود شرایط حال حاضر , این اتفاق در آینده برای هر شخصی می افتد که :
به دلیل سلیقه و میل بعضی افراد اندک مایه و پوچ در این جمع , به شخصیت و اندوخته دیگران بی احترامی شود و روزی در پیش رو خواهید داشت که :
خفقان بر همه حکم کند و بدون دلیل منطقی با شما برخوردی صورت بگیرد که , با افرادی مثل تنگنا صورت خواهد گرفت .
یعنی شما به دلیل نا مشخص بن می شوید !!!

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

5. آیا این نگرانی جدی است یا نه ؟
بله , اگر جدی نبود , هرگز ترک این مکان با دلایلی که گفته ام
توسط آن بزرگان صورت نمی گرفت ,
بدانید که نگرانی آنها از سرنوشت خودشان نیست , بلکه نگران سرنوشت ما هستند و در صورتی که
به اتفاقات موجود آگاهی نداشتند , خودشان را برای آگاه کردن ما از این جمع تا زمانی نامشخص محروم نمی کردند .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

6. درخواست ما چیست ؟
به نظر من , همه ما به نحوی خواستار حل این مشکل هستیم ,
چون در مکانی که در حال فعالیت هستیم ,می خواهیم که همیشه و همه جا در صلح و آرامش در کنار یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازیم ,
بله هدف ما چیزی جز این مورد نیست که ما ,امنیت و آرامش موجود در قبل از این اتفاقها را می خواهیم .
دوست داریم که مدیرانی که به نحوی حق اظهار نظر در تمام مسائل را دارند , و همگی از راهنمایی های آنها استفاده کرده ایم و هنوز هم به کمک آنها احتیاج داریم , در کنار ما باشند .

ما می خواهیم که حرمت و شخصیت یک انسان در محیطی که در آن هستیم برای همیشه برقرار باشد و هرگز شخصیت هر یک از کاربران , به زیر سوال نرود .

ما می خواهیم که هر چه سریعتر ادمینهای محترم این سایت ,دست به کار شوند و آن مدیران و کاربران , منفی و کم خرد و . . . را از این مکان بیرون کنند , تا همه به آرامش خاطر برسیم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

7. توضیحات اضافی در این مورد چیست ؟
ما می دانیم که این مکان را ادمینهای محترم در اختیار همگان قرار داده اند و بالطبع از فعالیت ما در این مکان ,بدون سود هم نخواهند بود ,
و همچنین می دانیم که تمامی مدیران اینجا خیلی خیلی افراد زحمت کش و دلسوزی هستند ,
ولی خواه نا خواه در هر جامعه ای یکسری افراد " عقده ای " و " بدون جنبه " و " کم خرد " قصد فریب دادن دیگران را دارند ,که خوشبختانه به مرور زمان دست همه آنها رو می شود و این اعضای آن جامعه هستند که این موجود را خطری برای تمام دوستان خود می بینند و تنها راهکار برای مقابله با آنها :
اعتراض عمومی است
که همه نظر خود را نسبت به آن شخص اعلام می کنند و وجود وی را مضر بر ادامه فعالیت می دانند .

پس لطفا به خواسته ما احترام بگذارید ,همانطور که ما به شما احترام می گذاریم .
هرچه سریعتر این مشکلات را برطرف کنید و عوامل به وجود آورنده آن را , که خوب می دانید چه اشخاصی هستند از این مکان بیرون کنید , البته به احترام اندک فعالیتهای آنها , این کار را با احترام به شخصیت آنها انجام بدهید .

چیزی که مهم است شخصیت فرد می باشد و این در صورتی معنا و مفهوم پیدا می کند که شخص خاطی نسبت به شخصیت دیگران با متانت و احترام برخورد کند .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

و این نکته خیلی مهم را جدای از دیگر صحبتهایم می نویسم که :

اگر روزی بهترین دوستان عزیز من به من بگویند که فلانی دیگر در این فروم احتیاجی به شما نیست و به سلامت خیر , باور کنید این صحبتشان را با کمال احترام می پذیرم و برای اینکه بیشتر از این مشکل ساز نشوم , خودم را از این مکان دور می کنم .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
حضور به هم مي رسانيم.........

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توماس جان خودت رو علکی خسته نکن .
اینها اصلآ نقد پذیر نیستند و به حرف کسی گوش نمی دن .
کاری که الان می کنی بی فایده هست !

خب نمی دونم چی بگم , بهر حال این کار ما بهتر از سکوت است

و به آنها می گوییم که ما هم باخبریم و .......

از حضورتان تشکر می کنم

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
1- راستش از موضوع كاملاً بي خبرم و زياد هم برام مهم نيست كه خبردار بشم چونكه هميشه اين افراد وجود داشته و دارند و خواهند داشت! اينجا محيطي مجازي است ولي كاملاً منطبق بر شرايط يك جامعه حقيقي! يعني همه دسته افرادي كه در يك اجتماع با آنها برخورد داشته يا خواهيد داشت را در اين فروم خواهيد ديد حالا يا يوزر هست يا ادمين فرقي نمي كنه!
2- ولي يك چيز هيچوقت عوض نميشه و اونم نتيجه كاري هست كه هر فرد انجام مي ده و هركس در آتش يا بهشتي كه با اعمال خود ساخته همين لحظه دست به گريبان هست.
3- در كل كار ما فقط مي تونه اين باشه كه بگيم هستيم و او را نصيحت كنيم.

اينم براي اون دسته عزيزاني كه مثال مورد اول رو يادشون هست!
rlkxmg.gif

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- راستش از موضوع كاملاً بي خبرم و زياد هم برام مهم نيست كه خبردار بشم چونكه هميشه اين افراد وجود داشته و دارند و خواهند داشت! اينجا محيطي مجازي است ولي كاملاً منطبق بر شرايط يك جامعه حقيقي! يعني همه دسته افرادي كه در يك اجتماع با آنها برخورد داشته يا خواهيد داشت را در اين فروم خواهيد ديد حالا يا يوزر هست يا ادمين فرقي نمي كنه!
2- ولي يك چيز هيچوقت عوض نميشه و اونم نتيجه كاري هست كه هر فرد انجام مي ده و هركس در آتش يا بهشتي كه با اعمال خود ساخته همين لحظه دست به گريبان هست.
3- در كل كار ما فقط مي تونه اين باشه كه بگيم هستيم و او را نصيحت كنيم.

اينم براي اون دسته عزيزاني كه مثال مورد اول رو يادشون هست!
rlkxmg.gif

ممنون از حضور شما
در این مکان .

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بر دوستان عزيز .

من پستهاي تاپيك را از ابتدا خوندم . تاپيكي كه اقاي شايان باز كرده بودند را هم تا حدودي مطالعه كردم ولي اينقدر پيچيدگي در صحبتها بود كه متوجه چند موضوع نشدم :

اين " تو " كيه ؟؟ ايا ايشون همون مدير ارشده ؟؟ اگر واقعا گناهكاره و شما دوست داريد بقيه كاربرها هم ار اين قضيه مطلع بشند چرا نامي از ايشون برده نميشه ؟؟ ايا اين نام نبردن ، موضع ايشون را تقويت نمي كنه ؟؟ آيا موجب نمي شه كه جو مورد نظر ايشون ( البته در صورتي كه واقعا گناهكار باشند ) تقويت بشه ؟؟ شما از چه هراس داريد ؟؟ از نظر من قدرت يك فروم ابتدا در كاربرايي كه در اون فعاليت مي كنند و بعد به مديران كارآمد و متعهدش . چند نمونه از فرومهايي را مي خوايد نام ببرم كه با داشتن مديران قوي به جايي نرسيدند ؟؟ پس اين نوع معرفي كردن چه معنايي مي تونه داشته باشه ؟؟ مي ترسيم ؟ از چي ؟ از عنوان كاربر فلان يا بهمانمون ؟؟ من بشخصه ترجيح مي دم كا مهم زندگيم تعداد پستهام تو يك فروم نباشه كه بخوام قصه از دست دادنشون رو بخورم .

شفاف نكردن اين داستان ممكنه دليل ديگه اي داشته باشه . شايد شما داريد از اين موضوع بعنوان اهرم فشار استفاده مي كنيد تا به كس يا كساني بگيد اگر رسيدگي نكنيد من نام مي برم و الي آخر . در اينصورت كاربراني كه فراخوانشون مي كنيد و اطلاعات كاملي هم در اختيارشون نمي گذاريد چه نقشي دارند ؟ پياده هايي براي قوي تر شدن موضع شما ؟؟

به نظر من تا وقتي كه خودمون دچار خودسانسوري هستيم ،تلويحا قدرت كساني كه از دل بچه هاي همين فروم بيرون اومدند و حالا به مانعي در مسير آزادي و پيشرفتشون بدل شدند را تقويت مي كنيم و آب به آسيابشون مي ريزيم و اجازه جا خالي دادن را بهشون مي ديم .

اگر مشكلي هست و از چيزي بيم داريد ، اطلاعات مستدلتون را براي من ارسال كنيد تا من در تاپيك قرار بدم . چون يا پاسخ قانع كننده اي داده ميشه كه ما هم براي همين اينجا هستيم يا بطور يكطرفه و سليقه اي بن مي شيم كه در اين حالت فروم ديگه ارزش وقت گذاشتن نداره ! و بهتره جاي ديگه اي كه ارزش انساني ما پاس داشته مبشه ادامه بديم .

به هر صورت موفق باشين

بدرود .

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
توماس جان خودت رو علکی خسته نکن .
اینها اصلآ نقد پذیر نیستند و به حرف کسی گوش نمی دن .
کاری که الان می کنی بی فایده هست !
دوست عزيز سكوت در برابر بي عدالتي و تحقير شخصيت ديگر افراد و يا هر گونه عمل اشتباهي از خوده اشتباه اصلي بدتر هست

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان عزيز .

من پستهاي تاپيك را از ابتدا خوندم . تاپيكي كه اقاي شايان باز كرده بودند را هم تا حدودي مطالعه كردم ولي اينقدر پيچيدگي در صحبتها بود كه متوجه چند موضوع نشدم :

اين " تو " كيه ؟؟ ايا ايشون همون مدير ارشده ؟؟ اگر واقعا گناهكاره و شما دوست داريد بقيه كاربرها هم ار اين قضيه مطلع بشند چرا نامي از ايشون برده نميشه ؟؟ ايا اين نام نبردن ، موضع ايشون را تقويت نمي كنه ؟؟ آيا موجب نمي شه كه جو مورد نظر ايشون ( البته در صورتي كه واقعا گناهكار باشند ) تقويت بشه ؟؟ شما از چه هراس داريد ؟؟ از نظر من قدرت يك فروم ابتدا در كاربرايي كه در اون فعاليت مي كنند و بعد به مديران كارآمد و متعهدش . چند نمونه از فرومهايي را مي خوايد نام ببرم كه با داشتن مديران قوي به جايي نرسيدند ؟؟ پس اين نوع معرفي كردن چه معنايي مي تونه داشته باشه ؟؟ مي ترسيم ؟ از چي ؟ از عنوان كاربر فلان يا بهمانمون ؟؟ من بشخصه ترجيح مي دم كا مهم زندگيم تعداد پستهام تو يك فروم نباشه كه بخوام قصه از دست دادنشون رو بخورم .

شفاف نكردن اين داستان ممكنه دليل ديگه اي داشته باشه . شايد شما داريد از اين موضوع بعنوان اهرم فشار استفاده مي كنيد تا به كس يا كساني بگيد اگر رسيدگي نكنيد من نام مي برم و الي آخر . در اينصورت كاربراني كه فراخوانشون مي كنيد و اطلاعات كاملي هم در اختيارشون نمي گذاريد چه نقشي دارند ؟ پياده هايي براي قوي تر شدن موضع شما ؟؟

به نظر من تا وقتي كه خودمون دچار خودسانسوري هستيم ،تلويحا قدرت كساني كه از دل بچه هاي همين فروم بيرون اومدند و حالا به مانعي در مسير آزادي و پيشرفتشون بدل شدند را تقويت مي كنيم و آب به آسيابشون مي ريزيم و اجازه جا خالي دادن را بهشون مي ديم .

اگر مشكلي هست و از چيزي بيم داريد ، اطلاعات مستدلتون را براي من ارسال كنيد تا من در تاپيك قرار بدم . چون يا پاسخ قانع كننده اي داده ميشه كه ما هم براي همين اينجا هستيم يا بطور يكطرفه و سليقه اي بن مي شيم كه در اين حالت فروم ديگه ارزش وقت گذاشتن نداره ! و بهتره جاي ديگه اي كه ارزش انساني ما پاس داشته مبشه ادامه بديم .

به هر صورت موفق باشين

بدرود .

سلام دوست عزیزم
از حضور شما بسیار تشکر می کنم

این نکات را برای شما و دوستانی که به این تاپیک مراجعه می کنند عنوان می کنم :

اگر هنگام مطالعه صفحه اول دقت کرده باشید , من به صراحت و کاملا روشن
گفته ام که منظور از " من " و " تو " همان اشخاص منفی این قضیه می باشند .
همچنانکه در امضای خودم هم این موضوع رو ذکر کرده ام .
درواقع سعی کرده ام عنوانی که برای تاپیک انتخاب می کنم , جمله ای باشد که از زبان آن افراد منفی و مقصر در ماجرا عنوان می شود تا بلکه به خودشان بیایند و چشم و گوششان باز شود که قضیه از چه قرار است .

این نکته را هم در نظر داشته باشید که ما از هیچ چیز نمی ترسیم ,
مخصوصا از عنوان کاربر فعالی خودمان ,
در واقع من کاربری بودم با دو نشان کاربر فعالی و فعالیت بسیار بالا در این فروم ,
اگر از کوچکترین شخص و کوچکترین اتفاق می ترسیدم و نگران آن نشانهای کاربر فعالی خودم بودم ,
هرگز خودم را درگیر این مسائل نمی کردم .

الآن هم که اصرار بر این دارم که این مسائل همگی حل و مشکلات برطرف شوند , به این دلیل است که دوست دارم دوباره به جمع دوستانم بازگردم و همگی در امنیت کامل به فعالیت خودمان ادامه بدهیم .

در مورد اینکه چرا اسم آن اشخاص را نمی بریم :
این درخواست من از دوستان دیگر بوده , وگرنه خودم تا امروز به بیش از 100 نفر در پیام خصوصی این اسامی را گفته ام و از آنها درخواست کرده ام که بنابر دلایلی , اصلا از این اسامی هیچ عنوانی را بیان نکنند ,
چون همه می دانند که قضیه از چه قرار است و چه اتفاقی افتاده است ,

در ضمن یکی از دلایل اینکه من از دوستان درخواست کرده ام اسمی از آن اشخاص در این تاپیک نبرند این است که
اشخاص منفی در این قضیه این جسارت و این کم خردی را مرتکب نشوند و به خودشان این اجازه را ندهند که در این تاپیک مطلبی را بنویسند , چون این درخواستی صادقانه توسط کاربران از ادمینهای محترم سایت می باشد ,
و قصد محاکمه شخص خاصی را نداریم ,
ما نظر و اعتراض خودمان را عنوان می کنیم و از ادمینهای محترم می خواهیم که به درخواست ما رسیدگی کنند ,
در ثانی قصد بی احترامی به شخص خاصی را نداریم ,

و می خواهیم که این مسائل بدون هیچ گونه درگیری اضافی , حل شوند .

با تشکر از شما .

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
توماس آقا من براتون پي ام زدم تا قضيه رو برا منم توضيح بديد و مي خواستم حضور خودم رو اعلام كنم ... چون جواب نداديد فعلا حضور خودم رو اعلام نمي كنم ! :)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
الآن هم که اصرار بر این دارم که این مسائل همگی حل و مشکلات برطرف شوند , به این دلیل است که دوست دارم دوباره به جمع دوستانم بازگردم و همگی در امنیت کامل به فعالیت خودمان ادامه بدهیم .

[/B]

سلام
من به صورت کاملا اتفاقی این جمله شما را دیدم
پست های قبلیتان را هم نخوندم
ولی این جمله توجه من را جلب کرد

کسی که از افرادی که اینجا هست شما را در عالم واقعیت اذیت کرده ؟
یا کسی سره شما در بازارچه کلاه گذاشته ؟؟

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توماس آقا من براتون پي ام زدم تا قضيه رو برا منم توضيح بديد و مي خواستم حضور خودم رو اعلام كنم ... چون جواب نداديد فعلا حضور خودم رو اعلام نمي كنم ! :)

سلام
دوست عزیزم

من همین الان به پی ام شما پاسخ دادم

از حضور شما بسیار سپاسگزارم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من به صورت کاملا اتفاقی این جمله شما را دیدم
پست های قبلیتان را هم نخوندم
ولی این جمله توجه من را جلب کرد

کسی که از افرادی که اینجا هست شما را در عالم واقعیت اذیت کرده ؟
یا کسی سره شما در بازارچه کلاه گذاشته ؟؟

سلام
دوست عزیزم

در مورد سوالتان :
خیر , هیچ شخصی مرا در دنیای واقعی اذیت نکرده است و همچنین هیچ شخصی بر سر من کلاه نگذاشته است .

اگر می بینید
که برای حل این مشکل پافشاری می کنم

فقط به این دلیل است که می خواهم دوباره صلح و صفا و آرامش قبلی به فروم عزیزمان بازگردد
و همگی در امنیت کامل به ادامه فعالیت خودمان بپردازیم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیزم

من به پی امهای همه شما عزیزانم پاسخ می دهم .
مطمئن باشید .

با تشکر از همه کسانی که به نحوی حضور خودشان را در این تاپیک عنوان می کنند .

بالا