برگزیده های پرشین تولز

بازار یابی شبکه ای

mehdikarami

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان الان عصر it به سر می بریم
قبلا کار مردم یدی بوده که ارباب سود می برده بعدا کار مردی صنعتی شده الانم که کار مردم نیازی به جسم نداره و فقط باید از ذهنت استفاده کنی، 3 یا 4 ساعته سودش هم بالاست شما با نتورک می تونید روزی 3 4 ساعت کار کنید و به هفتمین جاذبه ی جهان یعنی تصاعد برسید از نظر انیشتین هفتمن جاذبه ی جهان تصاعده پس شما با این تصاعد می تونید به درامد 20 میلیونی برسید
جمله به جمله اين حرفارو دو سه نفري ك ميخواستن منو پرزنت كنن گفتن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
بهتره یه توضیحی بدم برای ادای دین چون میگن زکات دانش آموختن به دیگران است.
بنده حقیر خودم پارسال در شرکت بادران با سماجت یکی از دوستان دوره آموزشی سربازی عضو شدم
و رفتم روی سایت بادران یه نگاه به محصولاتش کردم (( البته به اندازه 100 هزار تومن اسپری بدن خریدم که 4 تا شد و البته پول پست هم ده هزار تومن ازمن گرفتن ولی تا رسید به دستم دو سه هفته طول کشید که اصلا از رسیدن جنساشون ناامید داشتم میشدم :general112:)) دیدم قیمت جنسهاش از قیمت جنسای تو بازار بالاتره پس به همون خائنی که منو عضو این مجموعه کرد گفتم قیمتها بالاست گفتم محصولات خیلی با کیفیت هستن منم آخرین باری که زنگ زد بهش گفتم عامو جمعش کن جنس با مارک بهتر و قیمت ارزونتر توی بازار هست مگه مردم دیونه هستن بیان این آشغالهای شما رو بخرن
جالب تر از همه اینکه کل شرکتهای اینجوری یه مشت ساعت آشغال چینی هم میفروشن اگه فکر میکنی دروغ میگم به سایت بیز و بادران و پنبه ریز سربزن

حرف آخر به نظر بنده اگه بجای رفتن دنبال این مسخره بازی ها آدم بره دنبال مهارتی که علاقه داشته باشه بعد از همون دو سه ماه که میخاد به بطالت بگذرونه برای التماس و گردن کج کردن پیش این و اون توی اون مهارت استاد شده
همین چند وقت پیش یه جوونی توی سایت دیوار گفته بود 30 نوع نوشیدنی برای کافی شاپ بلده درست کنه حالا فکر کن این آدم اگه رفته بود دنبال بازاریابی شبکه ای الان چی بلد بود
بله درسته توی عصر ارتباطات هستیم ولی خب آیا واقعا با شعار دادن میشه به جایی رسید؟1

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
من خودم دو ماه هست وارد جانسو شدم.کسی خواست کار کنیم پ ام بده
کسی هم وارد بود خودش خواست کار کنه خودش ثبت نامش بزنه
  • کد بازار یابی : 1100010081

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
فکر کردید منم اینا رو جدی گفتم؟؟؟؟
داشتم مسخره می کردم ولی فک کنم اینقدر طبیعی نوشتم که...

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
یه دختره رو می شناختم خیلی خواست من رو وارد این کار، می گفت من تا سه سال دیگه 100 میلیون در میارم و خودم رو از این وضع نجات میدم (پدرش مرده بود و شرایطش کمی سخت شده بود)، پس از چند ماه ازش پرسیدم چند درآوردی گفت 3 میلیون :general711:

دوستان گفتنی ها رو گفتن دیگه! جنسی که شرکت داره به این ها میده قیمتش بالاس، این ها هم به جز فک و فامیل هیچ گاه نمی تونن به کسی دیگه ای این ها رو بفروشن!

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
اینا همش کلاه برداریه اولا یک جنس با یک برند نا شناخته و کیفیت نامعلوم رو به چند برابر قیمت بهتون می فروشند در حالی که تو بازار خیلی ارزون تر وبا کیفیت بهتر میتونید پیدا کنید من خوودم عضو این جور مجموعه ها نشدم ونخواهم شد چون بایک بررسی ساده از سایتشون وقیمت ها خیلی چیزها رو میشه متوجه شد مگر اینکه یکی تو توهم باشه ایناهمش وقت تلف کردنه

mehdikarami

Registered User
لایک‌ها
80
من خودم مخالف این کار هستم و کامنت هامو ببینید متوجه میشید
ولی دوستان من دوتا از دوستام 3سال پیش رفتن الان هرکدوم یه ماشین 100 میلیونی دارن وضع مالیشونم خوب نبود ک بگیم از قبل داشتن ولی خب یکم مردد شدم من
یعنی واقعیت داره؟

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
من خودم مخالف این کار هستم و کامنت هامو ببینید متوجه میشید
ولی دوستان من دوتا از دوستام 3سال پیش رفتن الان هرکدوم یه ماشین 100 میلیونی دارن وضع مالیشونم خوب نبود ک بگیم از قبل داشتن ولی خب یکم مردد شدم من
یعنی واقعیت داره؟
هیچ کلاهبرداری درکار نیست تمام فعالیت های این شرکت ها زیر رصد پلیس و وزارت اطلاعات و وزارت صنعته.اگه به هر دلیلی کار غیر عرفی بود مطمئن باش نمیزاشتن شکل بگیره.
الان یکی توی یه شهر دور افتاده یه حرکت سیاسی بزنه یک دو سه ته توشو در میارن کسی آب بخوره میدونن.مگه میشه شرکتهایی که صاحب تولید و این همه دفتر و دستک هستند از چشم دولت و نهاد های امنیتی پنهان باشن که بخوان کلاهبرداری بکنن ؟؟ اصلا هرکس شکایتی داشته باشه به هر دلیل موجهی میتونه از طریق پلیس پیگیری کنه و تحت حمایت قانونه.
اما مسئله ای که باعث شده خیلی ها ضد این کار حرف بزنن اینه که قیمت کالاهای این شرکت ها در حد قیمت عمده نیست به قیمت مصرف کننده شاید کمی بیشتر هم به فروش برسه من دلیلشو توضیح میدم:
کارخونه هایی که فروش سنتی دارن به دلیل اینکه جز خودشون کسی از محصولشون سود نمیخوره بنابراین قیمت تمام شده براشون کمتره اگه یه شامپو رو 6هزارتومن بفروشن حداقل 2 تومن سود میکنن برای خودشون بدون هیچ شریکی
ولی وقتی یه شرکت بازاریابی شبکه ای با یک سازمان چند صد هزارنفری طرفه و باید به همشون بابت فروش پورسانت بده مجبوره هزینه هارو روی قیمت کالا دربیاره شرکت یا بازاریاب ها قصد گران فروشی ندارند...شرکت مجبوره بخاطر صرفه اقتصادی این نوع سیستم قیمت رو از قیمت متعارف کمی بیشتر بزنه که این بیشتر بودن نهایتا از 2 تومن برای اجناس ریز و از 10 هزارتومن برای اجناس گرانقیمت بیشتر نیست
هر شامپو که فروش میره باید معمولا بین 7سطح ازبازاریابا باید سودش تقسیم و پرداخت بشه تازه از سطح 7 به بعد سود رو قطع میکنن وشما مجبور به زدن شاخه جدید هستی
سود خود شرکت + قیمت تمام شده تولید+ مالیات های دولتی + پرداخت 7سطح پورسانت به بازاریاب ها ( گاهی باید 2000 تومن بین 5000هزار نفر تقسیم بشه) اینا باعث میشه قیمت عرضه این کالا به مشتری که از سایت میخره به اون قیمتی دربیاد که شما بهش میگیرد گرون.

این اجناس ساخت داخل هستند و با فروششون بین اقشار جامعه پول به گردش درمیاد 95 درصد میره جیب شرکت و 5 درصد بین بازاریابا برمیگرده شرکت توی همین کشوره پس با خرید مواد اولیه و تولید مجدد بازم پول به چرخش درمیاد و باعث رونق اقتصادی میشه
ولی وقتی یکنفر میره محصولات خارجی چینی و ژاپنی و عربی میخره بخاطر 3 هزارتومن ارزونی ارز و پول رو از کشور خارج میکنه ( ورود کالا و خروج پول) درنتیجه اقتصاد وابسته میشه و مسائل دیگه...
حتی اگه این شرکت ها بر فرض محال یک کالارو بخوان10 برابر قیمت بفروشن بازهم ضرری به کسی وارد نمیشه چون پول توی کشور داره میچرخه و این نه تنها کلاهبرداری نیست بلکه نوعی رونق اقتصادیه
در شرایطی که کارآفرینی و تولید تو کشور خوابیده تنها پولی که بین مردم میتونه جابه جا و دست به دست بشه همین پولهاست.

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
شما ملت ایران فلان شرکت میاد اینترنت رو با پهنای باند غیرواقعی ( مثلا میگه 512 ولی 128 میده بهت) و با قیمت بیشتر و کلی مالیات و ...بهت میده وقتی حساب میکنی میبینی سرعتت نصف سرعت جهانیه و دوبرابر قیمت اینترنت جهان داری پول اینترنت میدی.
چرا اونجا صدات در نمیاد؟؟ اگه سرعت و کیفیت اینترنتو نصف نصف نصف کنن و ده برابر بهتون بفروشن بازمیخرید و صداتون درنمیاد ولی 1 شامپو رو 3هزارتومن گرون بخرید میخواید دنیارو آتیش بزنید

اصلا پیش خودتون به جای تفکرات منفی کلاهبرداری و امثالهم بگید این جنسارو که من میخرم علاوه بر موفقیتی که در دراز مدت برای خودم و کشورم داره باعث میشم یه سودی هم به دست 4تا بازاریاب برسه که بچه های همین سرزمینن و بجای دزدی و زورگیری دارن کار میکنن چه عیبی داره تو چند هزارتومن پول بیشتر هزینه کنی تا 800هزارنفر اشتغال داشته باشن و یه گردش مالی داشته باشن که به افسردگی و دزدی و ناهنجاری نیفتن ؟؟؟
کار و شغل درست حسابی که تو این موقعیت کشور نیست..خدایی دیگه ظلمه هرفرصتی پیش بیاد با شایعه پراکنی و بدبینی و قر زدن تبدیلش کنیم به تهدید
قراره چندین هزارنفر نان بخورن از این راه ! چه عیبی داره چند هزارتومن به این جمعیت ببخشیم؟؟ چرا یادگرفتیم خود خواه باشیم
گیریم که شما این محصولات ایرانی رو به جرم توهم کلاهبرداری نخریدید و بخاطر چند هزارتومن و فحاشی و ضدیت بااین کسب و کار به وجه اجتماعی این کار لطمه زدید از اون طرف میرید توی پاساژ های شهرتون و بابت شلوار جین ترکیه و لوازم آرایش اروپا ..... پول پرداخت میکنید و ارزو از کشور خارج میکنید
اقتصاد یه بازیه بازی با پول .... شما نمیتونید هیچ وقت از سود /مالیات و ...فرار بکنید.پول وقتی ارزش داره که با روش خرید و فروش دوبرابر بشه اگه قرار بشه یه کالا 100 تومن ساخته شده 100 فروخته بشه این اسمش گردش مالی نیست

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
قراره چندین هزارنفر نان بخورن از این راه ! چه عیبی داره چند هزارتومن به این جمعیت ببخشیم؟؟ چرا یادگرفتیم خود خواه باشیم
آقا بخورید
اصلا مال منم بخورید

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
آقا بخورید
اصلا مال منم بخورید
کسی سلاح کلاشینکف روسی روی پیشونیت نزاشته که بیا جنس مارو بخر...این کار گروهی و مشترکه اگه خواستی توام جز سیستم بشی باید وارد خرید و فروش و سازماندهی تیم بشی و اونوقت محصولاتو میخری هم برای کمک به سیستم و هم کمک به خودت...اگر هم نمیخوای کلا وارد این سیستم بشی که نمیان جلوتو بگیرن بیا 200 تومن خرید کن 20 هزارتومن سود به شرکت بده
هرموقع تونستی پراید 7 تومنی رو با همون قیمت بخری و هرموقع اینترنت ارزان با کیفیت خریدی هرموقع لباس مارک خارجی نپوشیدی میتونم بگم سود و پول زور به کسی ندادی و ضد اقتصاد داخل نیستی

yp097

Registered User
لایک‌ها
146
سلام .
نمیگم من بچه زرنگم اتفاقا کلاه خیلی جاها سرم رفته
ولی خداروشکر نه تو بازاریابی شبکه ایی
اولین بار بحثش رو پسر خالم پیشم کرد و خودشم مردد بود . نشستیم یه دودوتا چهار تا کردیم دیدیم
که دادن این مقدار پورسانت و این درامد های ذکر شده نشدنیه . از طرفی فروش اون مخصولات کم کیفیت با قیمت تقریبا بالا
محال بود ... پس بیخیالش شدیم .
یه خاطره جالب هم بگم اینکه بعد این ماجراهخا و بیخیال شدن ما
یه دوستی که اتفاقا هم کلاسی ما هم بود ولی توی کلاس هم به زور سلام و علیک میکرد با ما
یه روز زنگ زد که اقا دلم برات تنگ شده بیا ببینیمت o_O
جالب اینجاست تو یک هفته سه بار زنگ زد که فلانی کجایی بیا دیگه ... ماهم دلشو نشکستیم و رفتیم
که دیدیم بعله ... موضوع بازاریابی شبکه اییه ... با خنده رفتیم داخل و یه خانوم خوش قیافه و خوش لباسی اومد نشست رو به روی ما
که مخمونو شست و شو بده ... با سوالام داشتم حرصش رو در میاوردم که دیدم دوستم داره ناراحت میشه . بیخیالش شدم
ولی به یه بهونه پیچوندم و خلاص
پ . ن : این شرکت ها دروغ رو بهتون یاد میدن . همین دوستمون میگفت من عسل شرکت .... رو ازمایش کردم دیدم 98 درصد طبیعیه :|
و دادم پدربزرگم که دیابت داره خورد هیچیش نشد :||| :general509: اخه چرااااااااااااااا اینقدر تابلووووو میبندین :D:eek:
پ.ن2 : دوست یاد شده هم اکنون با ضرر حدود 2 میلیون تومنی از شرکت نام نبرده درومد
یه راهنمایی هم بکنم اول اسم شرکته بیز بود :oops::p

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
شما ملت ایران فلان شرکت میاد اینترنت رو با پهنای باند غیرواقعی ( مثلا میگه 512 ولی 128 میده بهت) و با قیمت بیشتر و کلی مالیات و ...بهت میده وقتی حساب میکنی میبینی سرعتت نصف سرعت جهانیه و دوبرابر قیمت اینترنت جهان داری پول اینترنت میدی.
چرا اونجا صدات در نمیاد؟؟ اگه سرعت و کیفیت اینترنتو نصف نصف نصف کنن و ده برابر بهتون بفروشن بازمیخرید و صداتون درنمیاد ولی 1 شامپو رو 3هزارتومن گرون بخرید میخواید دنیارو آتیش بزنید

اصلا پیش خودتون به جای تفکرات منفی کلاهبرداری و امثالهم بگید این جنسارو که من میخرم علاوه بر موفقیتی که در دراز مدت برای خودم و کشورم داره باعث میشم یه سودی هم به دست 4تا بازاریاب برسه که بچه های همین سرزمینن و بجای دزدی و زورگیری دارن کار میکنن چه عیبی داره تو چند هزارتومن پول بیشتر هزینه کنی تا 800هزارنفر اشتغال داشته باشن و یه گردش مالی داشته باشن که به افسردگی و دزدی و ناهنجاری نیفتن ؟؟؟
کار و شغل درست حسابی که تو این موقعیت کشور نیست..خدایی دیگه ظلمه هرفرصتی پیش بیاد با شایعه پراکنی و بدبینی و قر زدن تبدیلش کنیم به تهدید
گیریم که شما این محصولات ایرانی رو به جرم توهم کلاهبرداری نخریدید و بخاطر چند هزارتومن و فحاشی و ضدیت بااین کسب و کار به وجه اجتماعی این کار لطمه زدید از اون طرف میرید توی پاساژ های شهرتون و بابت شلوار جین ترکیه و لوازم آرایش اروپا ..... پول پرداخت میکنید و ارزو از کشور خارج میکنید
اقتصاد یه بازیه بازی با پول .... شما نمیتونید هیچ وقت از سود /مالیات و ...فرار بکنید.پول وقتی ارزش داره که با روش خرید و فروش دوبرابر بشه اگه قرار بشه یه کالا 100 تومن ساخته شده 100 فروخته بشه این اسمش گردش مالی نیست
سلام
دوست گرامی .ممنون میشم آدرس یکی ار کارخونه های تحت تملک هر یک کمپانی های نتورک مثل { بادران و بیز و...} به من بدین چون فقط یه مشت اسم برند که زیر پله ی کشور دوست چین رغبت به تولیدش نداره رو تولید میکنن و به قیمت گزافی میفروشن .
بنده شغل اصلیم تجارت ولی درکنارش بازاریابی هم انجام میدم .طی چند مرتبه ای که به کمپانی بادران مراجع کردم در قابل فردیکه مایل به پرزنت شدن هست. نکته جالب کار اینجا بود که همه ی کسانیکه سعی در مجاب کردن من داشتن گویا تمام حرفا و ایده ئولوزی هاشون برگرفته از یه متن از پیشنوشته بود و گند کار زمانی در اومد که نماینده اون شعبه من رو شناخت چون پدرش یکی از مشتری های بنده بودن

Last edited:

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13

سلام
دوست گرامی 1990 طرز تفکر بی جایی من میگم 20-80 یعنی تنها 20 درصد مردم 80 درصد سود بازار رو میبرن . زمانی میشه گفت با خرید کالای ایرانی داریم از تولیدات کشور دفاع میکنیم که تولید کننده به شعور مردم احترام بذاره و کیفیت رو ملاک کار قرار بده ولی در شرایط کنونی بازار خرید صرفا به کمپانی اجازه میده محصول بی کیفیت رو روانه بازار کنه با قیمت فراتر از قیمت واقعی چون یه عده ای هستن که محصولات بی کیفیت رو بخرن . تو دوره ایکه پول به سختی به دست میاد رو راحت از دست میره حماقت برای یه جنس بی کیفیت 3 -4 هزارتومن بیشتر خرج کن حتی با توجیه اینکه برای 800000 نفر کار بوجود میاد.

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
سلام
دوست گرامی 1990 طرز تفکر بی جایی من میگم 20-80 یعنی تنها 20 درصد مردم 80 درصد سود بازار رو میبرن . زمانی میشه گفت با خرید کالای ایرانی داریم از تولیدات کشور دفاع میکنیم که تولید کننده به شعور مردم احترام بذاره و کیفیت رو ملاک کار قرار بده ولی در شرایط کنونی بازار خرید صرفا به کمپانی اجازه میده محصول بی کیفیت رو روانه بازار کنه با قیمت فراتر از قیمت واقعی چون یه عده ای هستن که محصولات بی کیفیت رو بخرن . تو دوره ایکه پول به سختی به دست میاد رو راحت از دست میره حماقت برای یه جنس بی کیفیت 3 -4 هزارتومن بیشتر خرج کن حتی با توجیه اینکه برای 800000 نفر کار بوجود میاد.
تمام حرفهای شما جنبه منفعت شخصی داره...آسمون ریسمان دوختن برای اون چند هزارتومنه. البته منظور من خود شخص شما نیستی بهت بر نخوره کلی منظورم مخالفهاست
کسی اگه دید عمومی داشته باشه میدونه حتی اگه این کمپانی ها آجر هم پخش بکنن چون دارن 800000 نفر رو با درامد بالا میکشن و از طرفی پول به چرخش درمیاد جدا از بحث درآمدزایی بحث اشتغال زایی باعث میشه یه پولی در کشور به چرخش دربیاد اگه بخوایم منتظر حرف نابغه های اقتصادی ایران باشیم همونطور که آثارش در این انجمن هم هست همگی مایلن پول و داشته هاشونو توی بانک نگهداری کنن و سود بگیرن( صرف نظر از اینکه بانک با اون پول چه میکنه)
کلا در کشور ایران به رسم فرهنگ عمومی عادت بر اینه همه ضد تولید و صنعت و خرید و فروش و چرخش پول قد علم میکنن و مخالفت میکنن و همه رو تشویق میکنن به خوابوندن سرمایه توی بانک...
همین ها شاید نصفیشون اونایی که وضع خیلی بهتری دارن داخل کشور این حرفارو میزنن ولی خودشون خارج کشور سرمایه گذاری میکنن .رستوران و شرکت خدماتی توی ترکیه و امارات و چین و کانادا میزنن و پولاشونو چند برابر میکنن فقط اون تفکر ضدیت با تولید و چرخش پول در داخل رو به بهانه های مختلف مثل عدم کیفیت یا ترویج اینکه کمپانی ها داخلی با مردم پدرکشتگی و دشمنی دارند و .... به بقیه منتقل میکنن که یه جورایی به ثروت خودشون افزوده بشه و پولاشونو بزارن بانک خزانه بانک پر بشه از اون طرف اونایی که قدرت خرید کمتری دارن و جز قشر متوسط و زیر متوسطن بیان از بانک وام بگیرن بعد بانک بیاد از پول ثروتمندا بهشون وام بده با بهره های زیاد نصفیشو بانک ببره و چند درصشو بدن به سرمایه دار تقسیم کنن و اونی که قشر متوسط و زیر متوسط هم بوده تا ابد محتاج بانک و وام باشه و تا آخر عمرش تا خرخره زیر قسط و قرض باشه
اگه بنا به جمله شما هرکس جنس با کیفیت پائینتر از کیفیت خارجی بخره بیشعوره من ترجیح میدم یه بیشعور شاداب و خوشبخت باشم تا یک با شعور افسرده و گدا و معتاد
وقتی یک نفر بر اثر نداری به وام گرفتن و قرض و بدهی بیفته و بندازنش زندان وبعد بیاد بیرون بخاطر نبود شغل و درامد معتاد هم بشه و همه سرزنشش کنن فردا دزد هم بشه...اینجا توی این زندگی شعار شعور به دردش نمیخوره اینجا هیچ کدوم از نابغه های اقتصادی که داخلو تحریم میکنن میرن خارج سرمایه گذاری به دادش نمیرسن و هیچکدوم از حس های باهوشی-نبوغ - زرنگی -شعور - اخلاق و ..... هچیکدوم به دردش نمیخوره چون عملا نابود شده و مرده

خواننده های این متن ها خودشون تصمیم میگیرن که پول و کیفیت زندگی براشون مهمه یا شعارهای پوچی که یک ریال ارزش ندارن و بابت بلغور این شعارها هیچکس نه غذا مهمونت میکنه نه پول درمان و بیماریتو میده نه احتیاجاتتو برطرف میکنه
شعار فقط برای پز و پر کردن دهنه...هیچ استفاده دیگه ای نداره

اینو یادتون نره پول رابطه مستقیمی با اخلاق داره جوامعی که مرفه هستند اخلاق توشون به نسبت اکثریت بیشتره جوامعی که توی فقر هستند اخلاق از بین میره اگر افغانستان و ایرانو با سویس و سوئد و استرالیا و کانادا مقایسه کنید میبنید هرجا رفاه بیشتر باشه مسائل اخلاقی معنی بیشتری میده هرجا فقر باشه قانون حیات و بقا وسط میاد و اخلاق کنار میره

علي(ع) ميفرمايد: از دري كه فقر وارد شود از در ديگر دين و ايمان اخلاق خارج ميشود

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
توصیه ام به افرادی که میخوان وارد اینکار بشن اینه با کسایی که تو این انجمن جیبشون پره و سیرن مشورت نکنید در مورد اینکار چون قطعا مخالفت میکنن.ادمی که سیر نباشه برای درامد زایی و رسیدن به موفقیت باید هرکاری بکنه ( هرکار مجازی)... گوش به حرف موشک های کروز شکم سیر ندید که هدفشون تخریب آینده و کیفیت زندگی شما به قیمت اثبات جسورانه ی هوش خودشونه میخوان بگن ما باهوشیم به همین دلیل حاضرن 1 میلیون نفرو به ورشکستگی بکشونن که فقط بگن منم یه چیزی بلدم.
توهین به کسی نباشه اسم نبردم...احترام برای همتون قائلم..موفق باشید

meisam1373

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بازاریابی شبکه ای قدمتی حدود 70 ساله در جهان داره
ببینین دوستان ی بنده خدایی میاد قصابی میزنه ولی چون حرفه اش رو بلد نیست ، توش ضرر میکنه . باید بگیم قصابی شغل بدیه؟
بازاریابی شبکه ای تنها شغلیه ک هر کسی ، هر کسی میتونه توش فعالیت کنه ، زن خانه دار ، دانشجو ، شغل دوم و . . .
کسایی ک دارن تو این زمینه تحقیق میکنن برن کتاب بخونن ن اینکه ب حرفای موافق و مخالف افراد عامیانه گوش کنن
حتما برین مطالعه کنین ،

ولی من افرادی رو میشناسم ک از طریق بازاریابی شبکه ای درامد چند میلیونی ماهیانه دارن

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
تمام حرفهای شما جنبه منفعت شخصی داره...آسمون ریسمان دوختن برای اون چند هزارتومنه. البته منظور من خود شخص شما نیستی بهت بر نخوره کلی منظورم مخالفهاست
کسی اگه دید عمومی داشته باشه میدونه حتی اگه این کمپانی ها آجر هم پخش بکنن چون دارن 800000 نفر رو با درامد بالا میکشن و از طرفی پول به چرخش درمیاد جدا از بحث درآمدزایی بحث اشتغال زایی باعث میشه یه پولی در کشور به چرخش دربیاد اگه بخوایم منتظر حرف نابغه های اقتصادی ایران باشیم همونطور که آثارش در این انجمن هم هست همگی مایلن پول و داشته هاشونو توی بانک نگهداری کنن و سود بگیرن( صرف نظر از اینکه بانک با اون پول چه میکنه)
کلا در کشور ایران به رسم فرهنگ عمومی عادت بر اینه همه ضد تولید و صنعت و خرید و فروش و چرخش پول قد علم میکنن و مخالفت میکنن و همه رو تشویق میکنن به خوابوندن سرمایه توی بانک...
همین ها شاید نصفیشون اونایی که وضع خیلی بهتری دارن داخل کشور این حرفارو میزنن ولی خودشون خارج کشور سرمایه گذاری میکنن .رستوران و شرکت خدماتی توی ترکیه و امارات و چین و کانادا میزنن و پولاشونو چند برابر میکنن فقط اون تفکر ضدیت با تولید و چرخش پول در داخل رو به بهانه های مختلف مثل عدم کیفیت یا ترویج اینکه کمپانی ها داخلی با مردم پدرکشتگی و دشمنی دارند و .... به بقیه منتقل میکنن که یه جورایی به ثروت خودشون افزوده بشه و پولاشونو بزارن بانک خزانه بانک پر بشه از اون طرف اونایی که قدرت خرید کمتری دارن و جز قشر متوسط و زیر متوسطن بیان از بانک وام بگیرن بعد بانک بیاد از پول ثروتمندا بهشون وام بده با بهره های زیاد نصفیشو بانک ببره و چند درصشو بدن به سرمایه دار تقسیم کنن و اونی که قشر متوسط و زیر متوسط هم بوده تا ابد محتاج بانک و وام باشه و تا آخر عمرش تا خرخره زیر قسط و قرض باشه
اگه بنا به جمله شما هرکس جنس با کیفیت پائینتر از کیفیت خارجی بخره بیشعوره من ترجیح میدم یه بیشعور شاداب و خوشبخت باشم تا یک با شعور افسرده و گدا و معتاد
وقتی یک نفر بر اثر نداری به وام گرفتن و قرض و بدهی بیفته و بندازنش زندان وبعد بیاد بیرون بخاطر نبود شغل و درامد معتاد هم بشه و همه سرزنشش کنن فردا دزد هم بشه...اینجا توی این زندگی شعار شعور به دردش نمیخوره اینجا هیچ کدوم از نابغه های اقتصادی که داخلو تحریم میکنن میرن خارج سرمایه گذاری به دادش نمیرسن و هیچکدوم از حس های باهوشی-نبوغ - زرنگی -شعور - اخلاق و ..... هچیکدوم به دردش نمیخوره چون عملا نابود شده و مرده

خواننده های این متن ها خودشون تصمیم میگیرن که پول و کیفیت زندگی براشون مهمه یا شعارهای پوچی که یک ریال ارزش ندارن و بابت بلغور این شعارها هیچکس نه غذا مهمونت میکنه نه پول درمان و بیماریتو میده نه احتیاجاتتو برطرف میکنه
شعار فقط برای پز و پر کردن دهنه...هیچ استفاده دیگه ای نداره

اینو یادتون نره پول رابطه مستقیمی با اخلاق داره جوامعی که مرفه هستند اخلاق توشون به نسبت اکثریت بیشتره جوامعی که توی فقر هستند اخلاق از بین میره اگر افغانستان و ایرانو با سویس و سوئد و استرالیا و کانادا مقایسه کنید میبنید هرجا رفاه بیشتر باشه مسائل اخلاقی معنی بیشتری میده هرجا فقر باشه قانون حیات و بقا وسط میاد و اخلاق کنار میره

علي(ع) ميفرمايد: از دري كه فقر وارد شود از در ديگر دين و ايمان اخلاق خارج ميشود
سلام دوست گرامی
حرف های شما جز مقلطه چیزی بیش نیست شما کارمیکنی که بنز بخری خونه تو بالاشهر بخری موبایلت آخرین کانفینگ موجود باشه درسته؟
بنز نخر بیشعور شاداب بودن بهتر موبایل برند نخر { جی ال ایکس } بخر .در ضمن آدرس شرکت هایتحت قرار داد رو ندادید و فقط توجیح کردید. من منفعت طلب هستم ولی نیازی به خالی کردن جیب مردم جامعه نیست چون دلیلش رو در ادامه توضیح میدم .از طرفی من نیازی به اثبات هوشم ندارم همین بس از شریف فوق برق قدرت گرفتم و تو بازاری که همه مینالن خدا رو شکر درآمدم خوبه وقتی میبینم طرف برای خرج مدرسه دولتی فرزند با مشکل روبه رو میشه واسه یه همچین فردی که در جامعه که متاسفانه کم هم نیستند 5 ریال همین کلی پوله از طرفی من از پدرم چیزی بم نرسید چون برخلاف پدرم من از کار تولید متنفرم هرچی دارم از لطف خود و تلاش خودم دارم. کسایی مثل من هستن که ابر لیدر های شما با خرید محصولات وارداتی اون ها اظهار وجود میکنن.

Last edited:
بالا