برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
درود به وبمستران عزیز. من یک وبسایت انگلیسی زبان و مطلب محور و آموزشی میخوام راه بیاندازم. تمام مطالب رو هم خودم و از ذهن خودم میخوام بنویسم و منحصر بفرد هست. بهترین هاست وردپرسی مطمئن و سریع کدومه؟ مبلغش مهم نیست زیاد چون تمام انرژیمو میخوام روی این سایت بزارم پس ارزششو داره. و سوال دیگه اینکه برای بالا اومدن در نتایج جستجو گوگل به زبان انگلیسی ، مهمه سرویس هاست در کدوم کشور باشه؟ (دامنه دات کامه)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
بهترین هاست وردپرسی مطمئن و سریع کدومه؟
از اینجا هاست بگیری بهتره
منحصر بفرد هست
منظورت همون مطلب اختصاصی / غیر کپی هست یا ایده منحصر بفرد؟
وبسایت انگلیسی
اگر درآمد ارزی هم داشتی میتونم برات نقدش کنم

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
@Business plan
ممنون بابت پیشنهاد ، اما هاست مخصوص وردپرس منظورم بود.
در مورد منحصر به فرد بودن منظورم مطالب هست ولی خب موضوع مربوطه هم توی کتگوری هست که امکان رقابت توش هست و اشباع نشده.

قبلا شیش سال پیش درآمد دلاری داشتم که پیپالم لیمیت شد و کلا بیخیال شدم. شرکتهایی پیدا کردم که ارسال به وبمانی و پرفکت مانی دارند که میخوام با اونها کار کنم. ولی فعلا تمام انرژی رو روی خود سایت میخوام بزارم و تا یکسال شاید اصلا به درآمد فکر نکنم.

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
خب مثل اینکه کاربر ها شام مسجد رو خوردن و برگشتن خونه
چون آنلاین ها زیاد شد یهو

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
و سوال دیگه اینکه برای بالا اومدن در نتایج جستجو گوگل به زبان انگلیسی ، مهمه سرویس هاست در کدوم کشور باشه؟ (دامنه دات کامه)
هر جایی غیر از ایران :D:D
دیتاسنتر های آمریکایی خوبه اگه بتونی سرویس خوب پیدا کنی و تحریم آن مشکل ساز نشه:general406:

میدونی من اینجور لینک هارو با مرورگر تور باز میکنم:D:D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اول از blue host میخواستم بگیرم که ایران تو لیستش نبود. @amir7310
خب داداش گلم، اسم ایران تو کدوم سایت خدماتی خارجی هست که این دومیش باشه:D کلا کشور های کره شمالی و ایران و بعد اون عراق و سوریه و لیبی و کوبا اسمشون تو سایت های خارجی نیست و خدمات نمیدن:D:D
البته سایت شاهوار.نت که از قدیم الایام یکی از سایت های خوب و تکنولوژی بود (15 ساله پیش به سایتشون سر میزدم و باعث شد برم سمت این حوزه) هم از بلو هاست استفاده میکنه. حالا چطورش رو دقیق نمیدونم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
@amir7310 از چه لحاظ جدیدا خوب نیست؟ از چه چیزش شکایت دارند؟ ای بابا من برای این پروژه وبسایت انگلیسیم خیلی زحمت کشیدم... یه هاست خیلی خوب وردپرسی و مطمئن باید پیدا کنم...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
@amir7310 از چه لحاظ جدیدا خوب نیست؟ از چه چیزش شکایت دارند؟ ای بابا من برای این پروژه وبسایت انگلیسیم خیلی زحمت کشیدم... یه هاست خیلی خوب وردپرسی و مطمئن باید پیدا کنم...
هاستینگ از سایت های خارجی اگر نیاز داشتی میتونم برات تهیه کنم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
میگن قطعی زیاد داره

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
@Business plan
بحث درباره امکان خریدش نیست. فردا پس فردا که مشکلی پیش اومد و لازم شد اثبات کنم که صاحب سایت هستم چطور اینکارو بکنم؟ مثلا از blue host بخرم بعد دوسال به هر دلیلی لازم شد. چیکار کنم ؟ سایت خارجی معتبر هاستینگ که ایران تو گزینه هاش باشه سراغ ندارید؟

@amir7310 خب الان شما خبر داری اکثر سایتهای وردپرسی تو ایران از کجا هاست میگیرن؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
@Business plan
بحث درباره امکان خریدش نیست. فردا پس فردا که مشکلی پیش اومد و لازم شد اثبات کنم که صاحب سایت هستم چطور اینکارو بکنم؟ مثلا از blue host بخرم بعد دوسال به هر دلیلی لازم شد. چیکار کنم ؟ سایت خارجی معتبر هاستینگ که ایران تو گزینه هاش باشه سراغ ندارید؟

@amir7310 خب الان شما خبر داری اکثر سایتهای وردپرسی تو ایران از کجا هاست میگیرن؟
نت افراز بیشترین سهم را داره. اگه با کنترل پنلش که دایرکت ادمین هستش کنار بیایی واقعا خدمات خوبی ارائه میده. دیتاسنترش هم ovh فرانسه هستش
هاست دی ال هم که سایت های پربازدید وردپرسی روی آن هستند. از دیتاسنتر یس آپ کانادا سرویس میده و من پارسال اونجا بودم واقعا عالی بود.

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
برای وبسایت انگلیسی، گرفتن هاست روی سرورهای خارجی بهتره(از نظر گوگل و همچنین سرعت لود). اما آیا اینکه سرورها در یک کشور انگلیسی زبان (مثل امریکا و کانادا) باشه فرقی داره با اینکه در یک کشور غیر انگلیسی زبان (مثل آلمان) باشه؟
با فرض اینکه مخاطبان اکثرا از امریکا و اروپا هستند یا از مناطق دیگر جهان ولی در گوگل به انگلیسی سرچ میکنند

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
سرچ کردم. میزان فاصله جغرافیایی مخاطبان با سرور مهمه و زبان کشور مهم نیست. فکر کنم انتخاب سرور از امریکا یا کانادا به نفعم باشه. حالا باید دنبال یک هاستینگ مخصوص وردپرس که تو این کشورا هستند بگردم. هاست دی ال سرور کانادا داره ولی هاستینگش مخصوص وردپرس نیست. موندم چیکار کنم. ..

elecdata.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام من یک مشکل دارم
امروز یک فایل txt تو دسکتاپم بود که توش یه سری رمز داشتم برای ایمیل و چند تا چیز دیگه فایلو باز کردم و همرو پاک کردم اشتباهی و ذخیره کردم
بدبخت شدم
چجوری میشه این فایل رو برگشت به روز قبل و رمزارو بازیابی کرد؟ با گزینه system restore خواستم انجام بدم اما مثل اینکه گزینه ریستور خاموش بوده و نمیشه
راهی هست؟
:(

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سرچ کردم. میزان فاصله جغرافیایی مخاطبان با سرور مهمه و زبان کشور مهم نیست. فکر کنم انتخاب سرور از امریکا یا کانادا به نفعم باشه. حالا باید دنبال یک هاستینگ مخصوص وردپرس که تو این کشورا هستند بگردم. هاست دی ال سرور کانادا داره ولی هاستینگش مخصوص وردپرس نیست. موندم چیکار کنم. ..
هاست مخصوص وردپرس و هاست مخصوص جوملا و ... اینا همه ش ترفند تبلیغاتیه برای اینکه مشتری رو ترغیب کنن تا سرویس رو ازشون بخره
وردپرس بهترین و انعطاف پذیرترین CMS برای راه اندازی سایت هست و برای اجرا نیاز به فعال بودن فقط چند تا تابع ضروری داره که همه سیستم های دیگه هم به این توابع نیاز دارن
بنابراین شما از هرجایی هاست بخری (هاستینگ معتبر منظورمه) هیچ مشکلی از این لحاظ نخواهی داشت و سایتت به راحتی اجرا میشه
تنها مشکل وردپرس اینه که یه مقدار مصرفش بالاست که اونم میتونی با بهینه سازی کدهای قالب و نصب افزونه های مربوطه مثل کش و اپتیمایز و غیره کاملا بهینه ش کنی و مصرفش رو بیاری پایین
شما الان فقط بگرد دنبال یه هاستینگی که کارش درست باشه و آپتایم سرورش همون 99% باشه و اختلالی هم با نت بقیه دنیا نداشته باشه

برنامه های شرکت Active رو امتحان کن به احتمال زیاد بتونی یه چیزی ازش پیدا کنی
بهترین برنامه ریکاوری در حال حاضر ماله همین شرکته و واقعا هم عالیه

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
@EmpireWorld خیلی ممنون بابت توضیحات. راسیتش من میخوام حتی روی میلی ثانیه لودینگ هم حساس باشم. چون این وبسایتی که میخوام روش کارکنم خیلی برام مهمه و ماهها برای نوشتن مطلب و کارهای دیگش کار کردم. و از لحاظ مطلب مشکلی ندارم. میمونه فقط مسایلی مثل seo و سرعت سایت و مکان هاست و بهینه بودن هاستینگ برای وردپرس و امثالهم. اگه یک وبسایت معمولی بود شاید انقدر حساس نمیشدم. الان با پشتیبان میزبان فا صحبت میکردم. زیر یک دقیقه جواب دادند. ادعا میکردن که هاستینگ وردپرسیشون که در آلمان هست برای وبسایت من مناسبه و هاستینگ وردپرسشون کاملا مطابق با نیازهای سیستم وردپرسه و برای سیستمهای دیگه بدرد نمیخوره و دارای سرعت بالا و بهینه هست. اما یکی از دوستان اینجاگفتند که میزبان فا اخیرا قطعی زیاد داشته. من از کجا میتونم بفهمم الانم این مشکل رو دارند یا نه؟ از خودشون بپرسم که هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه. ممنون میشم شما هم منو راهنمایی کنید. راسیتش بین هاست دی ال سرور کانادا و میزبان فا سرور آلمان مرددم

بالا