برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
پیمنت 24 رو یادتونه پارسال تعطیل شد؟ دلیل تعطیل شدنش همینجوری مبهم مونده بود تا اینکه چند روز پیش جرجندی تویت زد و گزارش داد یکی از اعضای اصلی شرکت به اسم سهیل شهیدی (با اسم واقعی سیدسجاد شهیدیان) پارسال توی لندن بازداشت شده و بقیه هم پشتش رو خالی کردن و حتی موضوع رو رسانه ای نکردن!
حالا از سفیر ایران تو انگلیس تا فلان دولوپر اومدن میگن ما خبر داشتیم ولی به دلایلی چیزی نگفتیم!
1577971009779.png
والا مافیای مواد مخدر مکزیک هم اینقدر پشت پرده نداره که وب ایران داره!!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
پیمنت 24 رو یادتونه پارسال تعطیل شد؟ دلیل تعطیل شدنش همینجوری مبهم مونده بود تا اینکه چند روز پیش جرجندی تویت زد و گزارش داد یکی از اعضای اصلی شرکت به اسم سهیل شهیدی (با اسم واقعی سیدسجاد شهیدیان) پارسال توی لندن بازداشت شده و بقیه هم پشتش رو خالی کردن و حتی موضوع رو رسانه ای نکردن!
حالا از سفیر ایران تو انگلیس تا فلان دولوپر اومدن میگن ما خبر داشتیم ولی به دلایلی چیزی نگفتیم!
مشاهده پیوست 1160139
والا مافیای مواد مخدر مکزیک هم اینقدر پشت پرده نداره که وب ایران داره!!
برای چی گرفتنش؟

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
برای چی گرفتنش؟
گفتم که اونایی که خبر دارن به دلایلی! چیزی نمیگن. به همین جرجندی هم گیر دادن که چرا موضوع رو رسانه ای کردی!
خودم حدس میزنم بخاطر همکاری با همون نهاد معروف امنیتی ایران برای پولشویی یا دور زدن تحریم ها گرفتنش.
اینکه این همه دلار از کجا وارد پیمنت 24 میشد مشخص نیست. بازم حدسم اینه که دلار رو خارج از کشور از همون نهاد میگرفته اینجا بهشون ریال میداده. ریال رو از مشتری های پیمنت 24 میگرفته، دلارها رو هم خرج خدمات همین مشتری ها می کرده

x460

Registered User
لایک‌ها
702
مودم رو بردم سرخط همون آش و همون کاسه

فقط یه چیزی تو این گزارش کیفیت مشکوکه , اونجا که زده "" حداکثر سرعت قابل اتصال مودم شما "" زده 4 مگ
درصورتیکه من با همین مودم و همین کانفیگ روی خط دیگه 8 مگ میگرفتم
شما تنظیمات مودم رو چک کردی که رو چند بستن سرویس رو؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
خیلی سادس
پلیس هیچوقت نمیتونه فیشینگ کارو پیدا کنه و همش سر اونی که کارت رو اجاره داده خراب میشه
چون همون پولی هم که به این میدن از کارتای فیشینگ زده شده
من خودم سر فروختن بیتکوین این بلا سرم اومد که صاحب کارت به اسم فروش گیاهان اینترنتی کارتشو داده بود و ماهیانه 700 تومن میدادن بهش
که اونم با کارت هکی پرداخت شده بود
و به ماه دوم نرسیده بود چون شکایت که کرده بودن حسابش مسدود شده بود
ایران مهد کلاه برداراست حتی به ذهن خود خلاف نمیرسه که یه ایرانی چطوری تونسته ذهنش به اینجا قد بده که این مدلی خلاف کنه !

این سایت های قمار که میگن کارت به کارت چطوریه ؟ چرا اینا رو نمیبندن حساباشون واقعیه ؟

اینا حتی حواله پایاهم میزنن

فیشینگ کارها با نرم افزار اپ کارمیکردن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
پیمنت ۲۴ همون زمان هم که کار میکرد قیمت خون باباشو میخواست واسه خرید و فروش و صدور مستر کارت و،،،

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
کابل کشی بیرون منزل را میگن با فیبرنوری عوض کردن؟
همش سیم مسی هست.
اساتید بزرگوار, سرویس ADSL من 8 مگ هست ولی بیشتر از 4 راه نمیده , میگن بخاطر نویز خط هست
کابل کشی بیرون خونه توسط مخابرات تقریبا یکی دو سال قبل کاملا تعویض و نوسازی شده
ولی کابل کشی داخل خونه خدیمی هست , به نظرتون با کابل کشی جدید برطرف میشه ؟

مشاهده پیوست 1160047

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
شما تنظیمات مودم رو چک کردی که رو چند بستن سرویس رو؟
در همین مکان , همین مودم با همین کانفیگ ماه قبل روی یه خط دیگه بود که سرویس 8 مگ داشتم و سرعت دانلود تا 1 مگ میرسید و مشکلی نبود

کابل کشی بیرون منزل را میگن با فیبرنوری عوض کردن؟
همش سیم مسی هست.
نه باووو فیبر نوری کجا بود , سمت ما هنوز همون مسی هست , منتها نمیدونم مخابرات خواب نما شده بود , جریان چی بود تقریبا یکی دوسال پیش کل محله رو از صفر کابل کشی کردن

x460

Registered User
لایک‌ها
702
در همین مکان , همین مودم با همین کانفیگ ماه قبل روی یه خط دیگه بود که سرویس 8 مگ داشتم و سرعت دانلود تا 1 مگ میرسید و مشکلی نبود
بحث این نیست که خط می کشه یا نه. بحث اینه که سرویس دهنده سرعت شما رو روی چند محدود کرده که می شه این رو تو مودم چک کرد.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
بحث این نیست که خط می کشه یا نه. بحث اینه که سرویس دهنده سرعت شما رو روی چند محدود کرده که می شه این رو تو مودم چک کرد.
سرویس همونیه که همیشه بوده , سرویس 8 مگ.
در مودم که الان 4 مگ نشون میده , ولی ماه قبل من با همین مودم 8 دریافت میکردم . چیزی هم در کانفیگ تغییر ندادم جز یوزرنیم و پسورد

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سرویس همونیه که همیشه بوده , سرویس 8 مگ.
در مودم که الان 4 مگ نشون میده , ولی ماه قبل من با همین مودم 8 دریافت میکردم . چیزی هم در کانفیگ تغییر ندادم جز یوزرنیم و پسورد
وقتی چیزی تغییر نکرده و سرویس شما رو 4 مگ بستن به نظر من این که دنبال حل مشکل باشین اشتباهه. چون اصلا معلوم نیست مشکلی وجود داره یا خیر.
اگه سرویس رو 8 مگ ببندن و از مودم بشه چک کرد و Data Rate Down روی 8 مگ باشه و سرعت دانلود پایین باشه، مشکل از خط یا سایر سخت افزارها می تونه باشه.

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
وقتی چیزی تغییر نکرده و سرویس شما رو 4 مگ بستن به نظر من این که دنبال حل مشکل باشین اشتباهه. چون اصلا معلوم نیست مشکلی وجود داره یا خیر.
اگه سرویس رو 8 مگ ببندن و از مودم بشه چک کرد و Data Rate Down روی 8 مگ باشه و سرعت دانلود پایین باشه، مشکل از خط یا سایر سخت افزارها می تونه باشه.
پشتیبانی گفت مشکل نویز خط هست.
من فعلا زیاد پیگیر نیستم چون سیمکشی داخلی قدیمی هست, شرکت ها هم همیشه بدنبال یه بهانه برای رفع مسئولیت
در حال حاضر با همین 4 مگ میگذرونم تا در روزهای آینده یه کابل خوب منحصرا برای مودم بکشم تا بهانه ای برای شرکت نباشه
من اگر پرسیدم برای این بود که ببینم خودم میتونم رفع و روجوع کنم با نه , وگرنه من ده سال بیشتر هست که با پشتیبانی این شرکت ها تماس نمیگیرم
چون جز حرف مفت چیزی تحویل آدم نمیدن,

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
پشتیبانی گفت مشکل نویز خط هست.
من فعلا زیاد پیگیر نیستم چون سیمکشی داخلی قدیمی هست, شرکت ها هم همیشه بدنبال یه بهانه برای رفع مسئولیت
در حال حاضر با همین 4 مگ میگذرونم تا در روزهای آینده یه کابل خوب منحصرا برای مودم بکشم تا بهانه ای برای شرکت نباشه
من اگر پرسیدم برای این بود که ببینم خودم میتونم رفع و روجوع کنم با نه , وگرنه من ده سال بیشتر هست که با پشتیبانی این شرکت ها تماس نمیگیرم
چون جز حرف مفت چیزی تحویل آدم نمیدن,
خط من چند وقت پیش مشکل داشت، با اینکه سرویس نقره ای شاتل داشتم و باید رایگان میومدن مشکل یابی میکردن ولی میگفت خودت از سرخط بگیر ببین چطور میشه! خلاصه بعد چند روز دیدم از اینا کاری برنمیاد رفتم سایت مخابرات دیدم تلفن گویا داره. آخر شب از طریق تلفن گویا اعلام مشکل کردم. فردا صبح زود مشکل حل شد! یه کاغذ هم انداختن داخل ساختمون که اومدیم مشکل رو حل کردیم.

ظاهرا سیم کشی داخل کوچه مشکل پیدا کرده بود.

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان کسی سایتی یا کسی رو میشناسه که "قالب فروشگاه فایل دانلود" ساده و سبکی رو بفروشه؟ نیاز فوری دارم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
دوستان کسی سایتی یا کسی رو میشناسه که "قالب فروشگاه فایل دانلود" ساده و سبکی رو بفروشه؟ نیاز فوری دارم
تو ژاکت و راست چین تا دلت بخواد هست

بالا