برگزیده های پرشین تولز

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
فکر کنم فقط من شستا ندارم اینجا :rolleyes:
البته منم عرضه اولیه گرفته بودمش بعد اولین اصلاحم اضافه کردم ولی رو دو هزارو خورده ای فروختم
هیچ وقت یادم نمیره زمانی که عرضه اولیه اومد یه گروهی میگفتن این قیمت خیلی بالاست نهایت 30-40 درصد رشد میکنه ! :confused:
به نظرم تا وقتی اصلاح نزده روی این قیمت ها خریدش درست نیست

Last edited:

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
فکر کنم فقط من شستا ندارم اینجا :rolleyes:
البته منم عرضه اولیه گرفته بودمش بعد اولین اصلاحم اضافه کردم ولی رو دو هزارو خورده ای فروختم
هیچ وقت یادم نمیره زمانی که عرضه اولیه اومد یه گروهی میگفتن این قیمت خیلی بالاست نهایت 30-40 درصد رشد میکنه ! :confused:
به نظرم تا وقتی اصلاح نزده روی این قیمت ها خریدش درست نیست
من امروز عرضه اولیه شو فروختم ،سود خوبی داد و ترجیح دادم دیگه بفروشم ،فکر میکنم بزودی میشه خرید با چند درصد پایین تر از قیمت فعلی ،خیلی ترسناک شده از هر طرف که نگاه میکنم

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
پول پس انداز جهیزیه دخترشو آورده توی بورس و من میبینم که چطور داره این پول با بی تدبیری آب میشه
https://s2.ninifile.com/statics/forum/editor/images/2020/3/021b9e48-93f2-48c1-959e-d32841e94737/a0b64744-8833-41f3-bf0e-49a15721c902.jpeg?width=600&quality=65&crop&bgcolor=white&autorotate=true

جدای از شوخی ، بازار اوراق بهادار ، سیستم خودش رو داره ، تخصص میخواد و ذات بازار اینه که اکثریت ضرر میکنن و اقلیت سود ...
کسایی که سود های باد آورده تا الان داشتن ، اگه ندونن در آینده باهاش چطوری خرید و فروش و نگهداری بکنن ، چی بخرن و چی نخرن ، نه تنها اون پول رو از دست میدن بلکه به خاطر هیجان کاذب به دلیل اینکه " فکر میکنن سودی که این 2 سال بردن از روی تخصص بردن یا بازار اینقدر بی اساسه که همیشه اینطوری سود بکنه " یجوری سرمایه های جدیدتریشون رو هم از دست میدن که سالها باید کار بکنن که تازه به اول سال 97 برسن !

بیزینس و کاسبی هر جایی و هر نوعی به شدت بی رحم و خشنه و به هر کسی که بدون تخصص وارد بشه چنان ضربه ای میزنه استخون طرف توی گوشت تنش خورد میشه :)
نه با پول قرض و وام باید وارد شد نه با پولی که بهش نیاز داریم و همینطور نباید برای تامین مخارج روزمره زندگی به بورس متکی بود ( مگه سرمایه بالای 500 باشه ) . کسی هم که بخواد بالای 500 بیاره ، باید رسما بیخیال بقیه کارای جانبی بشه و قشنگ بچسبه به همین کسب و کار و براش زحمت بکشه .

کسی که حداقل 1 دوره بدبختی توی هر بازاری نچشه ، آبدیده نشده ! هرچی بیشتر آبدیده بشه سودش بیشتر میشه ، ریسکش کمتر و آرامشش بیشتر

زحمت کشیدن توی بورس = مطالعه ، تخصص و تجربه

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

آبدیده شدن باید توی هر کسب و کاری باشه ( بورس و خارج از بورس نداره ) ، همونایی هم که الان تو بورس فقط مثبت ها رو چشیدن باید آبدیده بشن و کم کم بازار پخته تر بشه و این آبدیده شدن اصلا بد نیست . از نظر من آبدیده شدن ( چیزی که خودمم تجربش کردم ) ، یعنی :
  • ضرر کردن فقط یکیشه ! بقیه ایناست ...
  • خون دل خوردن و گرم و سرد چشیدن
  • یه جاهایی بیرون زدن و فریاد کشیدن
  • یه جاهایی خالی کردن استرس و هیجان ( یکی با سیگار ، یکی با مواد ، یکی با الکل ، یکی با .... و ... )
  • لمس کردن بدبختی و نابودی و اینکه از ترس طلبکارها و بدهی هات گوشیت خاموش باشه
  • یعنی یه جاهایی به دلایلی جونت رو تو خطر بندازی که کسب و کارت به خطر نیوفته
  • یعنی پول بنزین ماشینت رو نداشته باشی و مراقب باشی تا دریافت نقدینگی جدید بتونی ماشینت رو حرکت بدی
  • یعنی صورتت رو با سیلی سرخ نگهداشتن
  • یعنی تنها و خالی شدن پشت
  • یعنی برای موندن تن دادن به هر ذلتی
و کلی مورد دیگه که خلاصه میشه توی یک کلمه " رسیدن به تهش "
وقتی کسی به این حد برسه و قشنگ کف سازی بکنه ، حرکت شارپیش شروع میشه ، تا جایی ادامه پیدا میکنه که باید اصلاح بکنه ! جایی که مغرور میشه ، دوباره روبه افول میره ، یه اصلاح میکنه دوباره کف سازی میکنه ولی کف جدید بالاتره و دوباره یه رشد جدید ! اگه اون اصلاح اتفاق نیوفته و رشد بدون توقف باشه ( مثلا تجارت مواد یا حتی بورس ولی از وع کاذبش یعنی 2 سال گذشته !! ) اینقدر رشد میکنه که " خدا را بنده نیست " اینجا دیگه اصلاح نداره و چون کفی نساخته یه کله تا طبقه منفی 7 میره ! قعر جهنم ... کل زندگی و آرامش و روان و خانواده و اطرافیانش رو میده میره و اونجا خیلیا به مرز جنون میرسن و با جنونشون همه چی رو بیشتر خراب میکنن .
نمونه این به جنون رسیدن هم تو تاریخ زیاد بوده ... تهش هم یا خودکشی کردن یا پول و سرمایشون خودشون رو بلعیده !

روندهای بازار ، زندگی و چرخه های طبیعی جهان همیشه این مدلی بوده و در نهایت همه چی باید به تعادل برسه ...

ههههههررررر شخصی تو هر بیزینسی باید با روند طبیعی همراه بشه در غیر اینصورت محکوم به شکسته

اینایی که گفتم اصلا شعاری نیست و قسم میخورم با تک تک سلولای بدنم اینارو چشیدم و ففعععععلا هم باید بچشم تا روزی که زنده باشم :D

بنابراین من هر بلایی که سرم بیاد رو همیشه با جون و دل میپذیرم ولی به شرطی که بعدش بشینم با خودم صادقانه کنار بیام که علت چی بوده و یه تیک بندازم کنارش که دیگه انجام نشه ...
هممون باید خوشحال باشیم از ضرر کردن و از تحت فشار بودن که خودمون رو بهتر بکنیم !

واس همین همیییشه گفتم کاری رو که فکر میکنید درسته و بر اساس تصمیم خودتون انجام دادید رو پاش وایسید و نگاهش بکنید و نترسید ! ببینید که پولتون نصف شد ببینید یک سوم شد !! هر وقت دلیلش رو پیدا کردید ، اون معامله رو ببندید و تا زمانی که دلیل رو پیدا نکردید اینقدر صبر بکنید که کل سرمایه نابود بشه !!! دلیل های سطحی مثل حقوقی خراب کردن ، دولت فلان کرد ، رانت نداشتم ، بازار به درد نمیخوره قابل قبول نیست ! دلیلی که بهمون خروجی دقیق بده مهمه

اینقدر اینجا گفتین شستا، شستا منم وسوسه شدم خریدمشمشاهده پیوست 1191407
یکی از گاوداریات منفی خورد
pirate_2.gif
شستا محصول خاصی نداره که به اون اشاره بکنم ، همه چی داره ! ایشالا کل کشور برات بچرخه
47splvo.gif

تکذیب میکنم من کلا یدونه گاوداری دارم
ugly_paranoid.gif

اسمش زفکاست . امروزم فک کنم منفی بود ، هرچقدر دوست داره بازی کنه من طلاقش نمیدم
hmm.gif

گاوام فوتبال هم بازی میکنن
tiredugly.gif

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
https://s2.ninifile.com/statics/forum/editor/images/2020/3/021b9e48-93f2-48c1-959e-d32841e94737/a0b64744-8833-41f3-bf0e-49a15721c902.jpeg?width=600&quality=65&crop&bgcolor=white&autorotate=true

جدای از شوخی ، بازار اوراق بهادار ، سیستم خودش رو داره ، تخصص میخواد و ذات بازار اینه که اکثریت ضرر میکنن و اقلیت سود ...
کسایی که سود های باد آورده تا الان داشتن ، اگه ندونن در آینده باهاش چطوری خرید و فروش و نگهداری بکنن ، چی بخرن و چی نخرن ، نه تنها اون پول رو از دست میدن بلکه به خاطر هیجان کاذب به دلیل اینکه " فکر میکنن سودی که این 2 سال بردن از روی تخصص بردن یا بازار اینقدر بی اساسه که همیشه اینطوری سود بکنه " یجوری سرمایه های جدیدتریشون رو هم از دست میدن که سالها باید کار بکنن که تازه به اول سال 97 برسن !

بیزینس و کاسبی هر جایی و هر نوعی به شدت بی رحم و خشنه و به هر کسی که بدون تخصص وارد بشه چنان ضربه ای میزنه استخون طرف توی گوشت تنش خورد میشه :)
نه با پول قرض و وام باید وارد شد نه با پولی که بهش نیاز داریم و همینطور نباید برای تامین مخارج روزمره زندگی به بورس متکی بود ( مگه سرمایه بالای 500 باشه ) . کسی هم که بخواد بالای 500 بیاره ، باید رسما بیخیال بقیه کارای جانبی بشه و قشنگ بچسبه به همین کسب و کار و براش زحمت بکشه .

کسی که حداقل 1 دوره بدبختی توی هر بازاری نچشه ، آبدیده نشده ! هرچی بیشتر آبدیده بشه سودش بیشتر میشه ، ریسکش کمتر و آرامشش بیشتر

زحمت کشیدن توی بورس = مطالعه ، تخصص و تجربه

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

آبدیده شدن باید توی هر کسب و کاری باشه ( بورس و خارج از بورس نداره ) ، همونایی هم که الان تو بورس فقط مثبت ها رو چشیدن باید آبدیده بشن و کم کم بازار پخته تر بشه و این آبدیده شدن اصلا بد نیست . از نظر من آبدیده شدن ( چیزی که خودمم تجربش کردم ) ، یعنی :
  • ضرر کردن فقط یکیشه ! بقیه ایناست ...
  • خون دل خوردن و گرم و سرد چشیدن
  • یه جاهایی بیرون زدن و فریاد کشیدن
  • یه جاهایی خالی کردن استرس و هیجان ( یکی با سیگار ، یکی با مواد ، یکی با الکل ، یکی با .... و ... )
  • لمس کردن بدبختی و نابودی و اینکه از ترس طلبکارها و بدهی هات گوشیت خاموش باشه
  • یعنی یه جاهایی به دلایلی جونت رو تو خطر بندازی که کسب و کارت به خطر نیوفته
  • یعنی پول بنزین ماشینت رو نداشته باشی و مراقب باشی تا دریافت نقدینگی جدید بتونی ماشینت رو حرکت بدی
  • یعنی صورتت رو با سیلی سرخ نگهداشتن
  • یعنی تنها و خالی شدن پشت
  • یعنی برای موندن تن دادن به هر ذلتی
و کلی مورد دیگه که خلاصه میشه توی یک کلمه " رسیدن به تهش "
وقتی کسی به این حد برسه و قشنگ کف سازی بکنه ، حرکت شارپیش شروع میشه ، تا جایی ادامه پیدا میکنه که باید اصلاح بکنه ! جایی که مغرور میشه ، دوباره روبه افول میره ، یه اصلاح میکنه دوباره کف سازی میکنه ولی کف جدید بالاتره و دوباره یه رشد جدید ! اگه اون اصلاح اتفاق نیوفته و رشد بدون توقف باشه ( مثلا تجارت مواد یا حتی بورس ولی از وع کاذبش یعنی 2 سال گذشته !! ) اینقدر رشد میکنه که " خدا را بنده نیست " اینجا دیگه اصلاح نداره و چون کفی نساخته یه کله تا طبقه منفی 7 میره ! قعر جهنم ... کل زندگی و آرامش و روان و خانواده و اطرافیانش رو میده میره و اونجا خیلیا به مرز جنون میرسن و با جنونشون همه چی رو بیشتر خراب میکنن .
نمونه این به جنون رسیدن هم تو تاریخ زیاد بوده ... تهش هم یا خودکشی کردن یا پول و سرمایشون خودشون رو بلعیده !

روندهای بازار ، زندگی و چرخه های طبیعی جهان همیشه این مدلی بوده و در نهایت همه چی باید به تعادل برسه ...

ههههههررررر شخصی تو هر بیزینسی باید با روند طبیعی همراه بشه در غیر اینصورت محکوم به شکسته

اینایی که گفتم اصلا شعاری نیست و قسم میخورم با تک تک سلولای بدنم اینارو چشیدم و ففعععععلا هم باید بچشم تا روزی که زنده باشم :D

بنابراین من هر بلایی که سرم بیاد رو همیشه با جون و دل میپذیرم ولی به شرطی که بعدش بشینم با خودم صادقانه کنار بیام که علت چی بوده و یه تیک بندازم کنارش که دیگه انجام نشه ...
هممون باید خوشحال باشیم از ضرر کردن و از تحت فشار بودن که خودمون رو بهتر بکنیم !

واس همین همیییشه گفتم کاری رو که فکر میکنید درسته و بر اساس تصمیم خودتون انجام دادید رو پاش وایسید و نگاهش بکنید و نترسید ! ببینید که پولتون نصف شد ببینید یک سوم شد !! هر وقت دلیلش رو پیدا کردید ، اون معامله رو ببندید و تا زمانی که دلیل رو پیدا نکردید اینقدر صبر بکنید که کل سرمایه نابود بشه !!! دلیل های سطحی مثل حقوقی خراب کردن ، دولت فلان کرد ، رانت نداشتم ، بازار به درد نمیخوره قابل قبول نیست ! دلیلی که بهمون خروجی دقیق بده مهمه

شستا محصول خاصی نداره که به اون اشاره بکنم ، همه چی داره ! ایشالا کل کشور برات بچرخه
47splvo.gif

تکذیب میکنم من کلا یدونه گاوداری دارم
ugly_paranoid.gif

اسمش زفکاست . امروزم فک کنم منفی بود ، هرچقدر دوست داره بازی کنه من طلاقش نمیدم
hmm.gif

گاوام فوتبال هم بازی میکنن
tiredugly.gif

توی همین بورس من خودم خیلی وقتا ضرر کردم ،الان مثلا همین فملی من نشستم دو روز به عقل خودم بالا پایین کردم بررسی کردم. و به این نتیجه رسیدم که وقت خریده، دیروز حجم زیادی خرید کردم و شد‌ نفر اول پرتفو :دی
امروز شواهد نشان داد که ممکنه اشتباه کرده باشم و اصلاحش هنوز تمام نشده باشه(هنوز برای قضاوت زوده البته)
این ضرر میشه ضرر آگاهانه ،که با صبر و جابه جایی پول سعی میکنم جبرانش کنم و قبلا هم اتفاق افتاده و بعد از اینم میفته و البته دقتم برای دفعات بعد بیشتر بشه

اما چیزی که الان من احساس میکنم ضرر های هیجانی زیادیه که ملت دارن توی بورس میبینن ،یعنی اصلا طرف متوجه نیست در کدوم طرفه ،دیوار کدوم طرف ،هی وسط اتاق خودشو میکوبه اینو اونور ،اینا همه افراد ساده کف جامعه اند که این ضرر ها براشون خانمان براندازه ، طرف توی یک هفته ۵-۶ درصد فقط به کارگزاری پول میده سهمشم توی ۳-۴ درصد منفی میفروشه ولی امیدواره که جبران بشه ادامه میده تا وقتی که میفهمه ۳۰ درصد پولش نیست
به نظرم به زودی برای افراد تازه وارد محدودیت خرید و فروش ایجاد بشه چون ادامه این روند مملکتو بهم میریزه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660

1596459657654.png

۱۴۸ هزار نفر شستا خریدند!

۱.۵ برابر ظرفیت ورزشگاه آزادی!

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
یکی از اشتباهات چند روز پیشم فروش سهام شستا بود البته بجاش ذوب و خساپا خریدم و تو صف شگویا و برکت هستم ولی باز بنظرم اشتباه بود

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دوستان عزیز اگر اینجا کسی از دوستان از جمله خود بنده در مورد سهمی صحبت میکنه فقط نظر شخصی خودش هست.و دلیل نمیشه سایر دوستان روی یک اظهار نظر بخوان برن سهمی رو بخرن یا بفروشن.در مورد خرید یا فروش هر سهم حتمن برید بررسی های لازم رو انجام بدید و بعد اقدام کنید.موفق و‌ پر سود باشید انشالا

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
دوستان تاثیر صندوق دارا دوم و داراسوم روی سهام‌هایی که زیر مجموعه این صندوق‌ها هستن چطور خواهد بود؟

مثلا رسما اعلام شد که صندوق ETFدوم مربوط به شرکت‌های پالایشی هست که ۱۵درصد سهام شبندر، شبریز، شتران و شپنا در سه‌ماهه دوم تابستان در این صندوق عرضه میشه ...

خب حالا این خبر برای دارندگان سهام این چهار نماد، تا چه میزان خوشایند یا ناخوشایند میتونه باشه؟

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
منم اگه شستا و وغدیر نبودن حسابی تو ضرر میرفتم..البته سمگاهم چند روزه داره مثبت ده بهم میده

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
آقا اهداف سمگا چقدره و تا کجا میخوای نگه داری شما؟

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
دوستان تاثیر صندوق دارا دوم و داراسوم روی سهام‌هایی که زیر مجموعه این صندوق‌ها هستن چطور خواهد بود؟

مثلا رسما اعلام شد که صندوق ETFدوم مربوط به شرکت‌های پالایشی هست که ۱۵درصد سهام شبندر، شبریز، شتران و شپنا در سه‌ماهه دوم تابستان در این صندوق عرضه میشه ...

خب حالا این خبر برای دارندگان سهام این چهار نماد، تا چه میزان خوشایند یا ناخوشایند میتونه باشه؟

البته چند ماه پیش این فهرست نهایی شد و به طور خلاصه تاثیرش اینه که اگر این 2 صندوق وجود نمیداشت، همه نمادهای ذکر شده در این لحظه حداقل در کمترین حالت 100% زیر قیمت فعلی معامله میشدن. به عبارتی عمده جذابیت صندوق 2 و 3 در این 3 ماهی که اسامی سهم ها منتشر شده پیش خور شده و رشد زیادی داشتند. ولی با این حال رشد این سهم ها تا پایان سال اگر نه با همین شتاب، ولی کم و بیش ادامه داره و قرار نیست برن تو حاشیه. استارت رالی اول اردیبهشت بود که نام این 4 سهم اعلام شد و عطش خرید بسیار بالا رفت و رسید به جایی که امروز هستیم. رالی دوم از روزی شروع میشه که پذیره نویسی صندوق 2 انجام بشه و در 1 ماه دولت احتمالا مثل صندوق اول این چهار سهم رو گرونتر میکنه با روش هایی و رالی سوم اعلام تجدید ارزیابی دارایی ها و افزایش سرمایه است که استارتش خورده. این 3 نکته باعث ادامه رشد قیمت این سهم ها، به خصوص شتران و شپنا، خواهد شد.

میزان رشد این 4 سهم در 90 روزی که از اعلام حضورشون در صندوق دولتی میگذره:

شپنا 466%
شتران 340%
شبندر 239%
شبریز 179%

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
دوستان آس نهایی دولت برای بالا بردن شاخص در فصل تابستان نماد اخابر (مخابرات ایران) هست که از اواخر خرداد به خاطر مشکلات حقوقی بسته شده و از بازار جا مونده. این نماد پتانسیل باز شدن تا 100% در بازگشایی رو داره البته اگر بازار در روز بازگشایی همراه و مثبت باشه. هر اتفاقی که در سهم های بزرگ دولتی این مدت افتاد و هر مدل بادکردن و جهت دهی که دیدید، به همون میزان و چه بسا بیشترش سر اخابر هم خواهد اومد. در واچ لیست بذارید و البته خودتون قبلش بررسی کنید که متضرر نشید. اخیرا بسیاری در بازگشایی سهم هایی رو خریداری کردن با قیمت های بالا و بعدش متضرر شدن. این صرفا یک پیشنهاد بود.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
اساتید به نظرتون خرید سهم هایی مثل شستا , ثشاهد , حکشتی و ... که روی کانال قیمتی 5 هزار تومن به بالا هستن کار درستیه ؟

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اساتید به نظرتون خرید سهم هایی مثل شستا , ثشاهد , حکشتی و ... که روی کانال قیمتی 5 هزار تومن به بالا هستن کار درستیه ؟
برای اون دوتا نمیدونم
ولی برای شستا که صحبتش رو کردیم
همونطوری که گفتم پولی که گذاشتم با دید بلند مدته !
یعنی تو سبد باشه تا 10 سال ، 20 سال ، 30 سال دیگه

منطقی بود صبر میکردم تا یک اصلاح 20 الی 30 درصدی بده بعد وارد بشم آما چون واسه اینکه فقط داشته باشمش و اونم چون دید خیییلی بلند مدته برام نوسانات مقطعی اصلا مهم نیست !
یعنی خریدی که از شستا داشتم کاملا رو هوا بوده ! اما چون شرکت با ارزشیه میشه با خیال راحت داشته باشمش
حالا یکی ممکنه هدفش چند ماهه یا چند هفته باشه ! این شخص بهتره بزاره یه اصلاح بزنه بعد بگیره !
نحوه دیدگاه به سرمایه گذاری تفاوت داره

در مورد حکشتی و ثشاهد نظر خاصی ندارم :rolleyes:

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379

ارزندگی سهم رو نمیشه به کانال قیمت ربط داد. ممکنه سهمی 80 هزار تومن باشه و خریدار عطش داشته باشه. مثل وملی. ممکن هم هست سهمی زیر 1000 تومن باشه و کشش نداشته باشه.

شستا رو با دوستمون موافقم به دید بلند مدت حتما بخر، حتی شده اندک.

ثشاهد رو نمیتونی بخری، فعلا وقت نذار روش. روزی که بتونی بخری، همون روزیه که وارد اصلاح شده.

حکشتی از دیروز وارد اصلاح شده و باید دید تا چقدر ادامه خواهد داشت. به دید بلند مدت چون حمایت میشه بد نیست. در ضمن میتونی حق تقدمش رو حدود 2000 تومن ارزونتر بخری و با پرداخت از قرار سهمی 100 تومن بعد از مدتی به سهم اصلی تبدیل کنی. البته دو سه روز بیشتر وقت نداری برای خرید و واریز به حساب شرکت. اگر آشنا نیستی به حق تقدم نرو سراغش.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
آقا اهداف سمگا چقدره و تا کجا میخوای نگه داری شما؟
دوست عزیز واقعا پیش بینی این روزهای بازار سهام خیلی سخته..ولی سمگا به نظرم تا حدی از بازار جا مونده و هنوز جا برای بالاتر رفتن داشته باشه.من خودم به توصیه یکی از دوستان خریدم و تا الان چند تا مثبت 10 بهم داده.اینم بگم این نظر شخصی من هست و ممکنه نتیجه اینی که گفتم نشه.

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
سامانه معاملات بورس دو هسته‌ای می‌شود

مدیرعامل بورس تهران:
[emoji843]️برای رفع مشکلات در سامانه معاملات به زودی تغییراتی بنیادین انجام می‌دهیم.

[emoji843]️سهام حاضر در بازار بورس تهران به واسطه تراکنش‌های زیاد و مشکلات سامانه در کوتاه مدت و خیلی موقت در دو تایم زمانی معامله می‌شود.

[emoji843]️به زودی دو هسته معاملاتی برای معاملات شرکت‌های حاضر در بازار سهام فعال می‌شود.

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
طی این چند روز انقدر درگیر این سهم و اون سهم بودم ،یادم رفته بود به وپاسار توجه کنم ،ایشان موفق شدن بعد از بازگشایی گپ قیمتی رو از ۳۰ درصد به حدود ۱۱ درصد برسونن ،عملکرد بسیار عالی در بازار پرنوسان از یک سهم خوب و با بنیاد مناسب ،یکی از سهم های همیشگی من هست که با حجم نسبتا خوبی در پرتفو دارمش ،کمی از بقیه بانکی ها عقبه البته

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
ولی برای شستا که صحبتش رو کردیم
حالا یکی ممکنه هدفش چند ماهه یا چند هفته باشه ! این شخص بهتره بزاره یه اصلاح بزنه بعد بگیره !
اگه شستا تا چندماه دیگه اصلاح نخوره تکلیف چیه ؟

طی این چند روز انقدر درگیر این سهم و اون سهم بودم ،یادم رفته بود به وپاسار توجه کنم
منم دیروز یه نگاهی بهش انداختم , از اول سال تا الان تقریبا 5 برابر شده
الان ارزش خرید داره ؟

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
اگه شستا تا چندماه دیگه اصلاح نخوره تکلیف چیه ؟

منم دیروز یه نگاهی بهش انداختم , از اول سال تا الان تقریبا 5 برابر شده
الان ارزش خرید داره ؟

حقیقتش من خودمو اصلا در سطحی نمیدونم که بخام نظر این شکلی بدم ،فقط در این حد میدونم که سهم خوبیه و مجموعه پاسارگاد هم یکی از مترقی ترین محموعه های مالی ایرانه ،خودم احتمال میدم همچنان به رشدش ادامه بده

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
1596483149120.png

تحلیل دوستان از این خروجی چیست؟

• Like
Reactions: hsn
بالا