برگزیده های پرشین تولز

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
طبق گزارش یکی از معتبرترین بانک های امریکا طی ۱۸ ماه اینده قیمت هر اونس طلا به ۳۰۰۰ دلار خواهد رسید !

روز قبل اتفاق جالبی افتاد که حق تقدم یک سهم از قیمت خود سهم بالاتر معامله میشد !!!!!!!

واقعا بعضی ها نمیدونن چی میخرن
احتمالا منظورتون ومعادنح باشه. خب وقتی خود سهم ۷۰۰ میلیون صف خرید داره و نمیشه خریدش و از نظر معامله گر سهم میتونه قیمتهای بالاتر رو ببینه چه مشکلی داره حق تقدمش گرونتر باشه؟

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
امروز ارزش معاملات رقم استثنایی ۲۰هزار میلیارد تومن بود.

با وجود اینکه از ۴۰۰هزار تاکید به دیدن رقمهای شگفت انگیز شاخص داشتم و تا همین الان هم انصافا به این رقم شگفت انگیز رسیدیم یه بار دیگه نظر شخصیم رو میگم که کماکان رقمهای شگفت انگیز دیگر در راهند. ۱ میلیون واحد پودر و بازار وارد فاز جدیدی خواهد شد. اگر هم فکر میکنید بازار و سهام حباب دارند، باید بگم با وجود همین حباب بازار بازهم بالا خواهد رفت.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
فردا بازار در نیمه دوم تا دو روز شاید اصلاح داشته باشه وقت هست برای ورودتون .
خب طبق پیشبینی تا نزدیکی 1 میلیون یک اصلاح جزئی داشتیم که فعلا شاخص کل بدون اصلاح هست .
بهترین فرصت برای مرتب کردن پرتفوی . دوستان تا آخر این هفته می تونید بین نمهادها جابجا بشید ، بهتون راه می ده .

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
سلام دوستان
لطف میکنید یک راهنمایی بفرمایید

مشاهده پیوست 1176979
توی این چهار صندوق طلا کدام بهتره است؟بعد هم فرضا روی یک سکه بخواهیم سرمایه گذاری کنیم که 6300000 هست با این قیمت یعنی چقدر باید سهم صندوق بخریم؟چون من جایی دیدیم برای یک سکه 0.1 گرم هست یعنی 10 تا سهم ان میشه 1 سکه که این توی بازار کالا هست اما من توی این صندوق ها نفهمیدم چطوری باید محاسبه کرد وقتی مثلا پیش بینی کنی یک سکه میشه 8 میلیون

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید
نمیدونم. اما میدونم که برای خرید این صندوق ها باید دقت کنی که پرتفوی کدومشون بیشتر به طلا اختصاص داره. چون چند درصد هم اوراق مشاکرت میخرند. شما که نمیخوای به اسم طلا، ارواق مشارکت بخری؟!

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
احتمالا منظورتون ومعادنح باشه. خب وقتی خود سهم ۷۰۰ میلیون صف خرید داره و نمیشه خریدش و از نظر معامله گر سهم میتونه قیمتهای بالاتر رو ببینه چه مشکلی داره حق تقدمش گرونتر باشه؟
خیر ونیرو مدنظرم بود
حق زمانی ارزشمند که واقعا بدونی در مدت تبدیل حق به سهم بیش از این نمیتونی از بازار سود کنی یا واقعا اینقدر ارزشمند که حق بالاتر سهم بخری !!

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
خیر ونیرو مدنظرم بود
حق زمانی ارزشمند که واقعا بدونی در مدت تبدیل حق به سهم بیش از این نمیتونی از بازار سود کنی یا واقعا اینقدر ارزشمند که حق بالاتر سهم بخری !!
امروز کگل هم همینطور بودش خودش 1200 بود حق تقدمش 1600

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
خیر ونیرو مدنظرم بود
خب حتما از نظر خریداران این ارزشمندی حس شده.

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
خب حتما از نظر خریداران این ارزشمندی حس شده.
گرامی
این روزها خیلی ها نمی دونن چی میخرن، فقط میخرن!
برداشت من اینه وقتی حق تقدم قیمتش بیشتر باشه یعنی این حمله خرید به دلیل پایین بودن قیمت یک سهم هست و نه اطلاع از رابطه سهم و حق تقدم!

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
سلام
دوستان یک سوال میشه سهام یک شخص را مستقیم خرید منظورم اینه مثلا دوست من یک سهمی داره میخواد بفروشه من اون سهم رو ازش بخرم؟

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
گرامی
برداشت من اینه وقتی حق تقدم قیمتش بیشتر باشه یعنی این حمله خرید به دلیل پایین بودن قیمت یک سهم هست و نه اطلاع از رابطه سهم و حق تقدم!
بذارید بخرن. یا سود کسب میکنن یا تجربه، یا هر دو باهم! اسب بازار که سرکش شد دیگه هشدار و توصیه و این چیزا حالیش نیست، اینقدر میتازونه تا از نفس بیفته، دوباره بلند میشه میتازونه از نفس میفته و باز بلند میشه و در نهایت از پا میفته و تموم میکنه.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام
دوستان یک سوال میشه سهام یک شخص را مستقیم خرید منظورم اینه مثلا دوست من یک سهمی داره میخواد بفروشه من اون سهم رو ازش بخرم؟
سلام
آنلاین که نمیشه از داخل کارگزاری هم احتمال خیلی زیاد نشدنی هست

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
گرامی
دوستان حتما این کلیپو اگه ندیدین ببینین :

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
سپ تا چند جا داره؟ نکنه دیگه روندش نزولی بشه..

مگه نمیگن اینقدر نقدینگی ریخته هر سهمی باشه میخرن. پس چرا حکشتی ، کمنگنز، پرداخت، سپ، نوری ، کویر ، فاسمین با منفی بسته شدن، مثل وآوا وبملت 5+ یا حداقل سر به سر نشدن؟ برای خریدارا جذابیتی نداشتن؟

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
دارایکم ثبت خرید زدم اول نوشت ثبت شده توسط بورس بعد چند ساعت نوشت حذف شد توسط بورس!!! و چیزی دستمون نگرفت.
دلیل؟ چکارباید بکنم؟Screenshot_2020-05-04 لیست سفارشات - Asa.pngScreenshot_20200504-182339_Asa Trader.jpg

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2020-05-04 لیست سفارشات - Asa.png
    Screenshot_2020-05-04 لیست سفارشات - Asa.png
    23.5 KB · نمایش ها: 4

ivi

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان برای یکی آگاه ثبت نام کردم اخرش نوشت اطلاعات شما ثبت شد اما بعضی اطلاعات شما مورد تایید نیست ، این یعنی چی؟

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
دارایکم ثبت خرید زدم اول نوشت ثبت شده توسط بورس بعد چند ساعت نوشت حذف شد توسط بورس!!! و چیزی دستمون نگرفت.

این صندوق کلا نحوه خریدش فرق داره ظاهرا. چون سیستم باید در نهایت تعداد مشارکت رو بسنجه و بعد هم 20% تخفیف رو اعمال کنه. اکثرا گذاشتن روز آخر بگیرن. منم ثبت سفارش کردم دو روز ولی سیستم خودش بعد از ساعت 4 اتوماتیک حذف کرد. 31 اردیبهشت میگیرم.

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
وخارزم منفی شد بهترین فرصت خرید
حیف که این کارگزاری مفید یوزر پسه ما رو نمیده خخخ

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,555
چند دقیقه از پای سیستم رفتم ، گفتم برگردم سفارش فروش بزنم، وقتی برگشتم 5- شدن.
وبصادر، وتجارت 0 درصد، وغدیر، وپارس 5-، اخابر، ونیکی، دتوزیع 5+
بعد از چند دقیقه وبصادر و وتجارت 4+ شدن

----------------------
سپ کلا 3.3 میلیون معامله داشته، با 270،000 سهم منفی شد، صف فروش 3 میلیونی

Last edited:

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
این صندوق کلا نحوه خریدش فرق داره ظاهرا. چون سیستم باید در نهایت تعداد مشارکت رو بسنجه و بعد هم 20% تخفیف رو اعمال کنه. اکثرا گذاشتن روز آخر بگیرن. منم ثبت سفارش کردم دو روز ولی سیستم خودش بعد از ساعت 4 اتوماتیک حذف کرد. 31 اردیبهشت میگیرم.

جسارتا یک سوال،

زمانی که سیستم سفارش شما را حذف کرد پول را به حسابتان برگرداند؟ چون سفارش من نیز حذف شده است اما پولی به حسابم بر نگشته!

بالا