برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL در مشهد

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
هزينه نصب و برپايي پورت تو مخابرات چقدره؟!

هفت تومن .

تعریفه صبا :
7 تومن پورت + 3 تومن کانفیگ مودم = 10 تومن .
البته کانفیک مودم رو 5 تومن هم به پاتون می نویسن گاهی ...

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محدوديت ترافيك رابطش با فيبر نوري چيه؟ فقط پهناي باند داخل DSLAM تنظيم مي‌شه، ترافيك كه معمولا سروري كه Accounting انجام ميده كنترل مي‌كنه.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ضمنا یک ضدحال برای اونایی که می خان صبا بگیرن !

صبا توی ریزمصرفش هم دانلود و هم آپلود رو می شماره !!!!
یعنی هم سند و هم رسیو توی 3 ماه مثلا 5 گیگ یا 10 گیگ باید باشه !

اما گلد نت فقط رسیو رو مدنظر داره !

گفتم که کلا بیخیال دانلود توی روز با صبا بشین .

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمنا یک ضدحال برای اونایی که می خان صبا بگیرن !

صبا توی ریزمصرفش هم دانلود و هم آپلود رو می شماره !!!!
یعنی هم سند و هم رسیو توی 3 ماه مثلا 5 گیگ یا 10 گیگ باید باشه !

اما گلد نت فقط رسیو رو مدنظر داره !

گفتم که کلا بیخیال دانلود توی روز با صبا بشین .

دقيقا 2 تا نكته‌اي رو گفتي كه من مي‌خواستم بهش اشاره كنم!‌ عجب سرعت عملي داري، از پيرمردها بعيده‌:)) منم اين موضوع را پرسيدم و درست،‌صبا رو كه دارم مي‌بينم، Goldnet هم كه پرسيدم، ارسال حساب نمي‌كنن!

ps." مرگ بر محدوديت ترافيك"

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
محدوديت ترافيك رابطش با فيبر نوري چيه؟ فقط پهناي باند داخل DSLAM تنظيم مي‌شه، ترافيك كه معمولا سروري كه Accounting انجام ميده كنترل مي‌كنه.

والا نمی دونم ولی نمیشه بزارن البته خودش می گه لطف می کنن ولی ملک جعفری ریس دیتا گفت که نمی تونن بزارن
:D
بازم تخصصی تر باید از خودشون بپرسی

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من می خوام فردا برم از یکی از این دو تا بگیرم

صبا نت 10 گیگ برای سه ماه خیلی کمه
من پرسیدم گفت این حجم مال هر ماه هستش اما شما ...
راستی مودم asus am 602 را از کجا گیر بیارم
و قیمت چند؟

راستي ASUS - AM 604g خيلي مودم خوبيه فقط نمي‌دونم چرا اينقدر بي‌خودي گرونه! مودم من همه اين امكانات داره ولي اين قيمتا نيست!

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
كاش مي‌گفتم ميومدن نصب مي‌كردن مودمو هم! واسه 3 تومن؟:)))) حداقل 10 تومن مي‌گيرن يه كاري هم انجام بدن :))

خوب زنگ بزن تلفونی همه چیزو بهت می گن .
کاری نداره که . تو پی هم آمورشش واسه هم مودمها گذاشته شده . بازم سوال داشتی هستند جوابتو بدن .

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب زنگ بزن تلفونی همه چیزو بهت می گن .
کاری نداره که . تو پی هم آمورشش واسه هم مودمها گذاشته شده . بازم سوال داشتی هستند جوابتو بدن .

آقا سو تفاهم شده! من تلفني ازشون Config گرفتم و راهش انداختم، ولي 10 تومن قبلش گرفته بودن. راه انداختن مودم ADSL از ِ Dialup به نظر من ساده‌تره، حداقل مودم من كه اينطوريه.

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي ASUS - AM 604g خيلي مودم خوبيه فقط نمي‌دونم چرا اينقدر بي‌خودي گرونه! مودم من همه اين امكانات داره ولي اين قيمتا نيست!

مودموتون چیست؟
من رفتم که گلد نت بگیرم
صبانت شنیده بودم که ... است اما نه در این حد
حداکثر تا یک ماه دیگه خط منم فیبر نوری می شه
گلد نت هم نامحدود می ده

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
آقا سو تفاهم شده! من تلفني ازشون Config گرفتم و راهش انداختم، ولي 10 تومن قبلش گرفته بودن. راه انداختن مودم ADSL از ِ Dialup به نظر من ساده‌تره، حداقل مودم من كه اينطوريه.

خوب تقصیر خودته . اگه این تاپیک راه افتاده بود و 4 روز قبل از خریدن اینجا رو می دیدی اونجا می گفتی که پورت 7 تومنه و 7 تومن رو می دادی ! و بقیه رو نمی دادی ! کی این بلا رو سرت آورده ؟ سراب ؟ :eek: اگه کار اون باشه می تونی زنگ بزنی بگی که خودت کانفیگ کردی و پولت رو پس بگیری ...

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مودموتون چیست؟
من رفتم که گلد نت بگیرم
صبانت شنیده بودم که ... است اما نه در این حد
حداکثر تا یک ماه دیگه خط منم فیبر نوری می شه
گلد نت هم نامحدود می ده

من گلدنت نداشتم ولي اينجور كه پيرمرد ميگه سرعتش خوب نيست! ببين 64 بگيري از صبا درحقيقت 512 جواب ميده! محدوديتش كه خوب افتضاهه! حالا نري گلدنت بگيري محدوديت هم داشته باشه :‌))))
مودم من:‌" Belkin ADSL Modem with Wireless G Router"

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب تقصیر خودته . اگه این تاپیک راه افتاده بود و 4 روز قبل از خریدن اینجا رو می دیدی اونجا می گفتی که پورت 7 تومنه و 7 تومن رو می دادی ! و بقیه رو نمی دادی ! کی این بلا رو سرت آورده ؟ سراب ؟ :eek: اگه کار اون باشه می تونی زنگ بزنی بگی که خودت کانفیگ کردی و پولت رو پس بگیری ...

اشكالي نداره، نوشه جونشون. بدشم، پيرمرد من بعد از ايجاد اين قسمت، اولين نفري بودم كه پيام گذاشتم، قضيه مرع و تخم مرغ ميشه ايني كه شما ميگي! :‌)) حالا كه اينجا هست، يه فكري به حال محدوديت ترافيكي بكنيد ;)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
اشكالي نداره، نوشه جونشون. بدشم، پيرمرد من بعد از ايجاد اين قسمت، اولين نفري بودم كه پيام گذاشتم، قضيه مرع و تخم مرغ ميشه ايني كه شما ميگي! :‌)) حالا كه اينجا هست، يه فكري به حال محدوديت ترافيكي بكنيد ;)

راست می گی ها :D
دیر به فکر افتادی :rolleyes:

بابا باور کنین هرجا که محدودیت دانلود نداشته باشه سرعتش میشه مثل گلد و ایزی و آفتاب و ... !

الان 3-4 نفرین تو این بحث همه منتظرین که یه جا باشه بدون محدودیت بشینین تو روز هی دانلود کنین ! همه همین طورین ! می خان دانلود کنن دیگه . حالا فرض کنین صبا محدودیت رو ورداره . اکثر یوزرها شروع به دانلود می کنن ! چه بلایی سر پهنای باند میاد ؟ بازم میشه با 50 دانلود کرد ؟
اگه با این قیمت محدودیت دانلود رو هم برداره با 5 هم نمی تونین دانلود کنین !

شبها یوزر مجانی می ده . با اون دانلود کنین حالشو ببرید .

ThE_HunTErْ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راست می گی ها :D
دیر به فکر افتادی :rolleyes:

بابا باور کنین هرجا که محدودیت دانلود نداشته باشه سرعتش میشه مثل گلد و ایزی و آفتاب و ... !

الان 3-4 نفرین تو این بحث همه منتظرین که یه جا باشه بدون محدودیت بشینین تو روز هی دانلود کنین ! همه همین طورین ! می خان دانلود کنن دیگه . حالا فرض کنین صبا محدودیت رو ورداره . اکثر یوزرها شروع به دانلود می کنن ! چه بلایی سر پهنای باند میاد ؟ بازم میشه با 50 دانلود کرد ؟
اگه با این قیمت محدودیت دانلود رو هم برداره با 5 هم نمی تونین دانلود کنین !

شبها یوزر مجانی می ده . با اون دانلود کنین حالشو ببرید .

بابا باور كن اصلا بحث دانلود نيست! من شايد فقط چند تا فايل 5و6 مگي دانلود كرده باشم در روز! هنوز هيچي نشده 1gig از 10gig رفته! من كارم با اينترنت هست همش، نمي‌خوام هنوز 1 ماه نشده ارتباطم قطع بشه! واسه همين 3 ماه 37+10 پول گرفتن اخه! در ضمن اينكه مي‌گي سرعت كم ميشه، اين بخاطر بي‌انصافيه ISP نه دانلود كاربرا! نبايد كانكشن اشتراكي باشه! بايد هر كسي بتونه از پهناي باندي كه بهش ميدن كامل استفاده كنه! بازم مي‌گم،‌ مرگ بر محدوديت ترافيك! :‌ )))

بالا